Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2010., 15:52   #4321
Ma ne bi ni ja uzimala cipele od 900 eura da ih ne mislim nosit kasnije, tj. da mi je to samo za vjenčanje. Ali s obzirom da imam fetiš na cipele i imam ih svih oblika i boje. A kako ih nosim svaki dan.. dala bi i više.
simonizam is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 16:18   #4322
Quote:
tinka83 kaže: Pogledaj post
ja isto ne planiram pljunuti više od nekih 600 kn za cipele... oko 400 dajem za "glavne" cipele, a do 200 planiram dati za neke balerinke za kasnije...
ma nemam 900€ ni ja...ali dobro sam prošla sa haljinom, koja je kratka, pa cipele trebaju biti mrak. osim toga, ne usudim se kupiti cipele u Robertu, pa da mi prsti otpadnu nakon pola sata...na kažem da je pravilo da su jeftinije cipke i manje kvalitetne, ali za ove sam čula da su ugodne i stabilne, bez obzira na petu od 12 cm, a i meni su prekrasne...koštaju 390€ bez carine(znam, odvratno skupo, ali rekoh, uštedila na haljini, fotografu i cvijeću)....
Ako ipak imate neke jefinije zagrebačke za preporučit, pohvalit samo javite!
Mel1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 16:20   #4323
Mel, ako si spremna vec dati 390€ + carinu, pa odi pogledati u Karlu...ona ima skupe,a kvalitetne cipele...pa imas i guess npr., i tako dalje
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 16:36   #4324
Guess su predivne, ali sam čula da nisu baš najugodnije za nosit...u Karlu ću otići još prije nego se odlučim na kupnju preko Interneta....tnx
Mel1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 16:37   #4325
A u kojem su mjesecu sniženja u Karli? Zna netko?
Mel1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 18:15   #4326
Ja imam 4 para guessovih cipele i 2 para cizmi i sve su mi super udobne i ne bih ih mijenjala ni za sto..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 18:46   #4327
Ja sam prvo zapela za zelene no onda promijenila mišljenje da želim fuksija cipele. I nigdje ne mogu naći (na netu) nešto što mi se sviđa u toj boji . I sad sam našla tamno plave koje su mi divne i razmišljam uzeti njih. Ili da mi postolar napravi takve u fuksija boji. Zna netko nekog provjerenog postolara u Zagrebu koji radi dobre cipele prema donešenoj slici?
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 22:52   #4328
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Ja imam 4 para guessovih cipele i 2 para cizmi i sve su mi super udobne i ne bih ih mijenjala ni za sto..
blago tebi ja imam dvoje jedne sandale i jedne polu salonke i odvratno su neudobne, žalim svaku kunu koju sam dala
maja1205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 22:53   #4329
Quote:
Mel1 kaže: Pogledaj post
A u kojem su mjesecu sniženja u Karli? Zna netko?
do subote je bilo sniženje na zimsku kolekciju, ovaj ili drugi tjedan bi trebale doći proljetno-ljetne cipke i u Karlu i u ReArtu
maja1205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 23:20   #4330
netko je pitao pa evo-Steve Madden dostavlja u Hr.Treba nekih 3 tjedna da cipke stignu jedino je poštarina lagano paprena-oko 200 kn.Inače cipke su jako kvalitetne,ja sam već 4-5 puta naručivala...i svoje za svadbu sam naručila tamo...

Amabel-čini mi se da sam tamo vidjela neke boje fuksije pa poviri...
lilies is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 23:35   #4331
evo, da i ja stavim nešto
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 00:32   #4332
isprobavam ja cipele u jednom dućanu u vlaškoj
prodavačica tipka sms i tri puta je molim da mi da veći broj - ne doživljava me
dok ja hoduckam u većem broju ona stišće prišteve u ogledalu koji sam ja koristila da vidim kako mi cipele stoje
uopće nije bila zainetresirana za nas tri... bila sma tako dobro raspoložena da sam pobjegla iz dućana, no da je bio moj dan, ne bi uopće šutjela. no ovako sam samo otišla... stara mi se čudila.
al sam zato vidjela neodoljive poluotvorene cipelice u mr josephu u importane galeriji = 500kn
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 11:27   #4333
Quote:
lilies kaže: Pogledaj post
netko je pitao pa evo-Steve Madden dostavlja u Hr.Treba nekih 3 tjedna da cipke stignu jedino je poštarina lagano paprena-oko 200 kn.Inače cipke su jako kvalitetne,ja sam već 4-5 puta naručivala...i svoje za svadbu sam naručila tamo...

Amabel-čini mi se da sam tamo vidjela neke boje fuksije pa poviri...
A u kojoj trgovini se mogu naći te Steve Madden? Koliko pjevaju?
Mel1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 11:28   #4334
Quote:
maja1205 kaže: Pogledaj post
blago tebi ja imam dvoje jedne sandale i jedne polu salonke i odvratno su neudobne, žalim svaku kunu koju sam dala
Da, tako sam i ja čula...Više puta, nažalost.
Mel1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 11:36   #4335
Meni je zao sto ste imale problema sa guessovim cipkama, ali ja stvarno ne mogu reci ni jednu protiv njih...prakticki sam sve svadbe na kojima sam bila proskakala u njima...i stvarno ih volim nositi, jer su mi super udobne...ali to opet ovisi od noge do noge...
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 11:44   #4336
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Meni je zao sto ste imale problema sa guessovim cipkama, ali ja stvarno ne mogu reci ni jednu protiv njih...prakticki sam sve svadbe na kojima sam bila proskakala u njima...i stvarno ih volim nositi, jer su mi super udobne...ali to opet ovisi od noge do noge...
samo pitanje vezano uz guessice, gdje ih kupuješ u ZG, ili preko neta?
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 11:45   #4337
Imenka, u Zagrebu sam sve kupila..Neke u cc1, neke u am
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 12:37   #4338
hvala na odg.
morat ću onda 'ulovit' neko sniženje al do moje svadbe će ih još biti (sve je to planskiiii))
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 15:59   #4339
Quote:
lilies kaže: Pogledaj post
netko je pitao pa evo-Steve Madden dostavlja u Hr.Treba nekih 3 tjedna da cipke stignu jedino je poštarina lagano paprena-oko 200 kn.Inače cipke su jako kvalitetne,ja sam već 4-5 puta naručivala...i svoje za svadbu sam naručila tamo...

Amabel-čini mi se da sam tamo vidjela neke boje fuksije pa poviri...
Hvala ti no nema ništa za mene no našla sam divne J.Crew koje razmišljam da bi naručila.
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 12:23   #4340
ja sam si za sada kupila jedne cipelice/balerinkice u bijeloj boji s malo srebrnog štrasa u slučaju da mi otpadnu noge u cipelama koje sam si uškicala (peta 9cm). ove sam platila 70kn. štiklice čekaju uskrsno sniženje (sada su 550kn)
__________________
11.9.2010.
matea87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:15.