Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2024., 21:17   #2561
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
A što je napravio momak koji je parkirao auto?
A Zavadlav se nema pravo zalit da policija nije odradila svoj posao jer nije to nikad ni prijavio policiji..a da bi i policija i sudstvo mogli radit svoj posao bolje tu se slazem ali generalno. Konkretno u ovom slucaju ne.
A za koja bi ti kaznena djela uveo smrtnu kaznu ili narodni linč?
Parkirao je auto. Pristao da zivi u korumpiranoj vukojebini i okusio je kako ona izgleda u praksi. Kao i svi drugi. Da te netko sada ubije, taj netko izasao bi van iz zatvora prije nego bi te crvi pojeli. Osim ako nisi drzavno zasticen kriminalac kojeg ubije neki obican gradjanin kojem si napravio stetu. Ako te pak rokne drugi kriminalac, vec je situacija drugacija.

Nista posebno ne bih uvodio sto nemaju druge drzave koje imaju smrtnu kaznu. Ali govoriti o pravosudju u ovoj zemlji je suvisno. Nismo jos dovoljno evoluirali da napravimo drzavu za homo sapiense tako da je svaki razgovor na ovu temu suvisan. Svatko neka se snalazi kako zna i umije. Ali sve buduce Zavadlave i njima slicne, pozdravljam.
T-3000 is offline  
Old 05.04.2024., 23:07   #2562
Luđi sam ja s kim raspravljam
Mislim da sam te dovoljno nahranio
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Old 06.04.2024., 08:27   #2563
Takodjer. Drzi se ti ekipe ljubitelja D&D pa raspravljajte u slobodno vrijeme o idealnom svijetu.
T-3000 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:44.