Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old Danas, 15:13   #9421
Meni nije jasno što točno vi ovdje zagovarate? Pretrčavanje 6 traka brze ceste radi loših koljena? I onda kad ga tresne auto od tih koljena, kukova i kičme neće ostati ništa, samo uništeni životi dvije obitelji.
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 15:22   #9422
takvi nisu problematicni, ako i uspije izaci van ce se skrsiti na stepenicama od haustora nego dok prelazi cestu... vec mu je problem spustiti se u prizemlje a ionako nikamo ne ide
problem su mladji pijani i drogirani, prije ces naletiti na nekog takvog
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 15:34   #9423
Quote:
-skyfall- kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno što točno vi ovdje zagovarate? Pretrčavanje 6 traka brze ceste radi loših koljena? I onda kad ga tresne auto od tih koljena, kukova i kičme neće ostati ništa, samo uništeni životi dvije obitelji.
Kao prvo da ovi novci što su utrošeni u liftove da se konačno liftovi pokrenu i prorade!
krekre is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 17:44   #9424
@Krekre,

pa kaj je faillo starom avataru?

Trebalo mi je nekoliko stranica da shvatim zapca.

Quote:
panorama kaže: Pogledaj post
Prisjećam se lijepih crvenih riba u jezercima u botaničkom vrtu no očito da bi trebalo uz njih staviti i gambuziju jer ne konkuriraju oko vrste hrane a riješile bi nas komaraca u velikoj mjeri.
Ne samo komaraca, kao da je bila konvencija kukaca taj dan. Evo jedne prema izlasku :



Prosle godine su bile i ribe i kornjace, ali ove nisam vidio niti jednu kornjacu, jos manje ribe. Jako je mutno. No vidio sam dvije patke.
Cat6 is online now  
Odgovori s citatom
Old Danas, 19:17   #9425
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
takvi nisu problematicni, ako i uspije izaci van ce se skrsiti na stepenicama od haustora nego dok prelazi cestu... vec mu je problem spustiti se u prizemlje a ionako nikamo ne ide
problem su mladji pijani i drogirani, prije ces naletiti na nekog takvog
Mlađarija uredno čeka zeleno kad nema žive duše na cesti.
Za pijance se ne bojim, pijanci sve prežive.
Najviše pretrčavaju baš starije osobe.
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:44.