Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2021., 18:54   #101
1.11. prestala piti i ne pijem vise
2-3 dana mi je bilo teško i kasnije više nista
LingerMaggie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2022., 14:32   #102
O kraljice, čestitam ti! Javi jel se još držiš? Jesi zamijenila s nečim? Što te motiviralo?

Ja sve gore i gore, što više pišem po forumu. Što sam više kući, rad od kuće, to ju više pijem. STRAŠNO. A najgore je što osjećam da me napuhuje i remeti probavu i da sam gladna od nje i svaštanešto. Pa dokle ću?
regresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2024., 11:51   #103
Quote:
regresija kaže: Pogledaj post
O kraljice, čestitam ti! Javi jel se još držiš? Jesi zamijenila s nečim? Što te motiviralo?

Ja sve gore i gore, što više pišem po forumu. Što sam više kući, rad od kuće, to ju više pijem. STRAŠNO. A najgore je što osjećam da me napuhuje i remeti probavu i da sam gladna od nje i svaštanešto. Pa dokle ću?
Imam isti problem; nakon kave strasno ogladnim. Bas istrazujem tu problematiku i vidim da moze biti povezano sa secerom u krvi ili pak kiselinom u zeludcu. Najcesce se to spominje. Zanimljivo je sto sam davnih dana dok sam bila mladja doruckovala samo kavu i super sam se osjecala. Sad ako popijem kavu na prazan zeludac umirem od gladi. Mislim, inace sam gladna cim oci otvorim. Ali i nakon dorucka, kad mi je zeludac pun pijenje kave uzrokuje glad. Zivcira me to strasno jer volim kavu, fina mi je, a i dosta mi pomogne kad sam strgana, fakat me podigne i vrati medju zive. Inace imam ful niski tlak pa i tu pomogne. Voljela bih probat zivit bez nje, ali jedini period kad bih to uspjela bilo je onih par dana kad bih bila bolesna znaci, samo kad me grlo pece.
RedHeart is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.