Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 10:12   #4741
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Uh, mene bas to jebe -sto sam znala i mogla bolje( sto bi mi sad byron na to rekao -jel odrastam kako starim?!? )
Zato svoje problematicne khh zalogaje i cijenim humanitarnima jer koliko god da su drugima od pomoci bili, sama sam ih tesko mogla svariti.
I sad sam (ko) zmaj, vele (mozda nije misljeno kao kompliment aukurac)
Onda si znala i mogla bolje? Si sigurna?
Nije da se ja mazim i da umanjujem pizdarije, samo mislim da sam stvarno znala i da sam stvarno mogla, pa onda i bi napravila drugacije.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 21.04.2017., 10:17   #4742
Evo, ajmo igrat jednu igru, s mojim zivotom.

Zadnji put kad sam isla na Bled nije mi se islo samoj. Dala oglas, nasla suputnika.
Stvar je zavrsila, a ajmo rec lose.

Za koji tjedan idem opet. I opet mi se ne ide samoj.

Da li sad trebam reci naucila sam i necu ponavljat gresku? Necu trazit random suputnika? Jer je zadnji put lose zavrsilo? A fakat mi se ne vozi tamo sama.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 21.04.2017., 10:28   #4743
Polaziš od premise da je traženje suputnika greška.
Almost Rosey is offline  
Old 21.04.2017., 10:35   #4744
Ne, ja ne mislim da je to greska. No rizik je.
I ako mi se ponovi pizdarija, bit ce jako lako reci 'bila sam glupa, nisam to trebala raditi'.

Mislim da si to cesto radimo nakon pizdarija. Pametni smo naknadno. Kao, bilo je ocito. Je kurac.
Sad je samo ocito da to moze proc dobro ili lose.

Os na Bled u petom?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 21.04.2017., 10:39   #4745
Tvrdnja znala sam, mogla sam, a nisam, zvuči, hm, neobično.

Ako imamo trojstvo znati-htjeti-moći, ispada da si znala i mogla, a eto nisi htjela. Neobično.

Prije će biti da bi znala i mogla - današnja ti.
Lord Byron is offline  
Old 21.04.2017., 10:49   #4746
Ja sam jedino i pametna - naknadno.
Išla bih na Bled u šestom. i u Postojnu. i u Ljubljanu. I tak.
U petom opet spavaš tamo?
Almost Rosey is offline  
Old 21.04.2017., 10:52   #4747
Znam dvije osobe koje ih zovu "letećim štakorima". Golubove tj., da ne pomiješamo termin s bivšima i ljudima koje želimo izrezati iz života. Golubovi su prekrasno blesava perad. <3 Njihovo udvaranje i općenito interakcije znaju ponekad biti urnebesni. Nemam ništa protiv nit jedne od tih ptica. Upoznah daleko odvratnije osobe.
U vrtovima oko kuće imamo pravi mali vrtić za mlade ornitologe. Vrane su mi... pa ponekad kao ljudi. Slušah vranu koja se je ljutila na ženu jer ju je ova skoro prešla kolicima. Mislim da se je na tren pretvorila u omanjeg čovjeka koji zna čak i psovati. Eh i ljudi koji miješaju sive vrane sa svrakama. Svraka je i manja, ima i manji kljun i nije tako 'neugledno' sivo-crna. U gradu poput Zagreba ćete rijetko kada naći pravu svraku.

Ne bih niš izrezao. Možda jedino neka sjećanja. Al njih nemrem nit utopit, nit namamit u nekakav živi pijesak.


Nisam niti ja uspio upratiti zbog čega je Josuha dobio ban. Al kako nije poželjno te procese komentirati: dobrodošao nazad, nadam se da si napunio baterije.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 21.04.2017., 10:58   #4748
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Ja sam jedino i pametna - naknadno.
Odrastanje, dakle .
Lord Byron is offline  
Old 21.04.2017., 11:09   #4749
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Ja sam jedino i pametna - naknadno.
Išla bih na Bled u šestom. i u Postojnu. i u Ljubljanu. I tak.
U petom opet spavaš tamo?
Postojna i Ljubljana moze. Jednodnevni izleti. Ne znam sto bi me na Bled natjeralo u sestom opet.

Da, spavam dvije noci usred tjedna. Nisu ljudi ni za vikend navalili, za ovo bojim se da ce bit pustos kad ponudim prijevoz.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 21.04.2017., 11:18   #4750
Way, da, znala sam i mogla, al nisam. Mozda mi je na trenutak djelovala privlacna ideja da zagazim u nesto sto, sigurna bijah, nece dobro svrsit, al kao BMK, sto da ne kockam se kad na kraju price jedino sto mogu dobiti je....gubitak (pomenutog vremena...i novca)
Eeeeeh kako sam se samo zajebala. Igraci bijahu veliki, a ja potpuno sam izgubila kontrolu nad svojim ulozima. I...zivcevljem.

Nego, mozda nije zgodno pitati, ali sto mislis da je presudilo losem bled-iskustvu. Mozda da novim oglasom ogradis se od -do sada- nepripomenutog.
Inace, ideja kao ideja, meni je FUNtasticna
scarletlemur is offline  
Old 21.04.2017., 11:25   #4751
Nepomirljive razlike.

Scarlet, nadam se da nije ostavilo ozbiljne trajne posljedice. Gubila sam i ja novce, i zivce, al ne mogu rec da sam bas svjesno ulijetala u takve situacije.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 21.04.2017., 11:37   #4752
Scarlet, ne doimaš se kao netko tko gubi kontrole. Jel bi htjela još pisati o tome?

Wayf, nije meni problem što je usred tjedna, ali da barem nije Bled.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Odrastanje, dakle .
Nemam pojma.
Nad jednom epizodom još uvijek stojim u čudu. Onak, uštasgledalajebemtećoravu?!
I koliko god to suptilno bilo, moraš vidjet neke stvari. Moraš, jebemu, morašmoraš. Da netko ovdje otvori temu o termonuklearnoj ljubavi i svemirskom seksu, bome bi mi za oko zapeli detalji poput "jednom mi je, hihih, rekao da izgledam ko tuljanica i da bih mogla pustiti kosu" ili "uvijek mi sunce moje govori da sam kostur i što se ne popunim malo" i "jooooj, kak je sladak kad mi kaže da mi ne treba xy dodatna edukacija i da mi je on mogao reći sve što sam tamo naučila". Palili bi mi se alarmi sam tak.

S druge strane, danas mi se dignu dlačice po vratu kad čujem ili pročitam da netko nekome kaže/napiše "zašto nisi ranije otišla", i sad mi je jasnije kako dođeš do točke u kojoj pomisliš da si dobiveni šamar zaslužio. Nije mi se dogodilo, hvalasvemiru, otrijeznila sam se dovoljno rano - toliko rano da nekad pomislim da se prenemažem, sam preoštra i predramatična kad kažem da bih, da sam nastavila, završila na šupendarama ili na kojoj gorčoj temi - ali svejedno, kad god pomislim da mi je dobro došlo, da me naučilo, pa čak i da mi je u profesionalnom smislu koristilo, svjesna sam da je to samo racionalizacija i da mi itekako nije trebalo. Da sam trebala znati, moći, htjeti, a učiti iz knjiga a ne s vlastite kože.
Al eto.

Podavitćuvas ko mačke ako sam sad ubila thread.
Almost Rosey is offline  
Old 21.04.2017., 11:44   #4753
O tim stvarima pricamo? Imam, naravno, naramak. Lako je kad se maknes vidjet ih. Dok si u tome nije. Lako je kod drugog vidjet, hladne glave rec ne valja ti to. Jer kod drugog gledas hladna, gledas samo to lose. Kad je tvoje, nikad nije samo to, bude i onih dobrih stvari radi kojih palim privremeno sljepilo. I fora je sto nisam bila slijepa. Boljelo me to i tad, reagirala sam i tad, ali ne na najjace. Dala sam onom dobrom da prevagne, dok se vaga ipak nije okrenula pod teretom sranja.

Nisam bila supendara skroz, nemam dovoljno stofa za pisat velike price o tome, al crtica se nadje pokoja iz raznih veza.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 21.04.2017., 11:56   #4754
I da, imam misao koju cu vjerojatno krivo prebacit na ekran.

Rosey, zasto sebi dajes manje kredita nego drugim zenama, ljudima? Zasto bi ti morala vidjeti, znati, a kad se drugi uvale u nevolje onda ti ne pada na pamet da im kazes 'morala si znati'?

Veca ocekivanja od sebe nego od drugih? Nije li to onda malo i ruzno prema drugima, jer ih se tretira kao poludebile? Kao, ja sam mogla i morala znati, ali prosjecna zena ne mora. Zvuci neposteno i prema sebi i prema drugima.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 21.04.2017., 11:57   #4755
Sta su ti jadne mace skrivile

A ove moje price, taman su za dosadom dokusurit temu - ako rosey ne podje za rukum da utusi je na spavanju.
Nasrecu, kod mene nista nije trajno, pa ni posljedica
scarletlemur is offline  
Old 21.04.2017., 11:57   #4756
Ja pričam o tim stvarima, da, mislila sam da se na to referiramo.
Kad bih pisala o dobrim stvarima, ili bih pretjerala ili bih debelo racionalizirala, ili bih nesvjesno slagala. Pa neću.

edit:
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
I da, imam misao koju cu vjerojatno krivo prebacit na ekran.

Rosey, zasto sebi dajes manje kredita nego drugim zenama, ljudima? Zasto bi ti morala vidjeti, znati, a kad se drugi uvale u nevolje onda ti ne pada na pamet da im kazes 'morala si znati'?

Veca ocekivanja od sebe nego od drugih? Nije li to onda malo i ruzno prema drugima, jer ih se tretira kao poludebile? Kao, ja sam mogla i morala znati, ali prosjecna zena ne mora. Zvuci neposteno i prema sebi i prema drugima.
Pa ja sam pročitala u knjigi!
Znam kako zvuči, svjesna sam. Nemam odgovor. Cura te ipsum? Ne znam, stvarno.

Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Nasrecu, kod mene nista nije trajno, pa ni posljedica
Tis' mačka!
Almost Rosey is offline  
Old 21.04.2017., 12:00   #4757
svim wannabe supendarama s teme


Cudno miran dan. Nitko ne zove, nitko ne pise, nitko se ne zali
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 21.04.2017., 12:25   #4758
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
"jednom mi je, hihih, rekao da izgledam ko tuljanica i da bih mogla pustiti kosu"
Tema koja se, koliko se sjećam, nikad nije pretresla na forumu : gdje je granica onoga što se smije reći? OK, o tuljanici se nema što pričati, ali što je s puštanjem kose ili nekim drugim stvarima? Ili je problem u formulaciji, u razlici između "trebala bi..." i "a da možda..."? Ili se ne treba, ne smije ništa govoriti?

Da, imam takvih rečenica. Ne tuljana, naravno. Nije dobro ispadalo, naravno. Bilo bi najlakse sakriti se iza famoznih "dobrih namjera", ali takvo što iziskivalo bi značajnu dozu gluposti.
Lord Byron is offline  
Old 21.04.2017., 12:47   #4759
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Tema koja se, koliko se sjećam, nikad nije pretresla na forumu : gdje je granica onoga što se smije reći? OK, o tuljanici se nema što pričati, ali što je s puštanjem kose ili nekim drugim stvarima? Ili je problem u formulaciji, u razlici između "trebala bi..." i "a da možda..."? Ili se ne treba, ne smije ništa govoriti?

Da, imam takvih rečenica. Ne tuljana, naravno. Nije dobro ispadalo, naravno. Bilo bi najlakse sakriti se iza famoznih "dobrih namjera", ali takvo što iziskivalo bi značajnu dozu gluposti.
Takva se tema utopila u "brutalnoj iskrenosti". Iskrenost - da ili ne - pedeset nijansi teme.
Riona is offline  
Old 21.04.2017., 12:47   #4760
Stvano sam se naslušala komentara na svoj izgled. I dobronamjernih i onih drugih. I svjesna sam da je vrlo malen promil ljudi kojima sam se sviđala i kojima ću se svidjeti, a i za njih ne garantiram da ne bi barem jedan ili dva detalja na meni promijenili. I ne radi se o kosi, to je stvarno - samo kosa. Radi se o višestruko ponovljenoj želji da ja ne budem ovakva nego nekakva drugačija ja. Da sam samo...a nisam. Ovako izdvojeno, možda zvuči kao dobronamjeran savjet, eto, zgodnije je, ljepše ti stoji, meni se više sviđa kad...bla. Ali u kontekstu svega ostalog, to je vrlo minijaturna ali vrlo precizna ilustracija pokušaja preuzimanja kontrole.

Sasvim je drugi par opanaka kad netko vidno uživa u činjenici da te ima za što uhvatiti na potiljku, i povući taman toliko jako da nestane onaj kut koji brada tvori s vratom. Ali dobro, to je već bliže jednostavnom klasičnom uvjetovanju.
Almost Rosey is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:29.