Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2016., 16:04   #1421
Kupila sam visoke marte i odmah ih ostavila kod postolara 3 dana u kalupu. Sada su mi savršene, ali se ne usudim voziti u njima, a u autu provodim puuno vremena, što znači da čizme ćube same doma...
Vozite li vi u martama?
I ne manje bitno, u kojoj odjevnoj kombinaciji ih koristite?
zelazny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 12:04   #1422
Kako se zove ovaj model Marti

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 07:54   #1423
Koji je ovo model Marti?

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 13:35   #1424
i ja isto bio danas do shoebedo,i normalno da ubodem nove marte ,sa kapicom 14 rupica,ove stare moraju na face lifting kod postolara ,pukla mi malo koza ,mala rupica ,i pazi nema ,nosim broj 47, nisu narucivali sa kapicom 14 rupa bar 2 godine, ono sto su imali rasprodali za 500 kn,pitam kad ce dobt ,ko da su sa marsa pali ,koliko znam proizvode se jos ne kuzim, ,pa kakve su to bez kapice ,koji retardi ,,moracu pretrazit po zg jos ili narucit prek neta i zaletit se van ,jbg nema druge ,užas ,ak netko ima neki info gdje bi moglo bit ,nek javi
devouring is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 08:17   #1425
Unhappy

Ove godine sam si htjela kupit Pascal Black Buttero s 8 rupica i jucer sam bila u Gajevoj i rekli su mi da vise nigdje u RH nema mog broja ( 38 ). Ima li ih smisla traziti tu i dalje ili cak negdje vani ili je to to?
__________________
Darling,you're a complete ass.
snarky_fish is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 14:05   #1426
Pozdrav

Ovako, ako bi mi netko mogao reći, zanima me sljedeće-
Nosim isključivo broj 40, naručila sam model Pascal Black Virginia br 40 i prsti su mi skroz do kraja, djeluju tjesne jel još netko imao iskustva s tim, mijenjati za veće ili postoji način da se rastegnu recimo za pola broja?

Hvala!
__________________
The brightest flame burns quickest
Elizabeth Arden is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 16:43   #1427
Jel imao netko iskustva sa pucanjem džona od marti i pokušajem da se to riješi?

Imam slučaj sa visokim martama čiji je džon pukao poprijeko po zimi, a one same su relativno nove i uščuvanje.

Jel se može džon od marti lijepiti ili na neki drugi način efikasno obraditi kod postolara u takvim slučajevima?
__________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe!"
Za europskim stolom
Angel_of_Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 17:10   #1428
ima li kod nas veganskih Marti?

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 13:30   #1429
Quote:
Angel_of_Death kaže: Pogledaj post
Jel imao netko iskustva sa pucanjem džona od marti i pokušajem da se to riješi?

Imam slučaj sa visokim martama čiji je džon pukao poprijeko po zimi, a one same su relativno nove i uščuvanje.

Jel se može džon od marti lijepiti ili na neki drugi način efikasno obraditi kod postolara u takvim slučajevima?
Meni su pukle i stavljala sam cijeli novi džon, cijena popravka je bila 150 kn.
__________________
Balerina
Majape is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 14:31   #1430
prije 20tak godina i meni je tako pukao džon. bez računa, nošene, vratila sam u trgovinu i dobila nove istog trena. to se takvim cipelama ne bi smjelo dešavati.

pitanje, koji modeli imaju najmekšu kožu?
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 14:42   #1431
Dr Martens For Life linija
Nema kakvih marti nisam imala, ove definitivno imaju najmeksu i najkvalitetniju kozu
__________________
if it talks it doesn't mean it's intelligent
Rinnnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 15:34   #1432
hvala.
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 21:19   #1433
Pozdrav
Nedavno sam si kupila prve marte(serena),i trebala bih neke preporuke kako da ih odrzavam? Jel treba impregnacija ili mi nece promocit? Jer realno dosad mi se ta impregnacija nikad nije pokazala uspjesnom... jel treba mazaf nekim kremama za cipele? Kad se zaprljaju brisaf mokrom ili suhom krpom?
Znam da sam mogla to i prodavacicu pitat,al iz dosadasnjih iskustva sam skuzila da one neznaju nis vise od mene(i uzimajuci u obzir da tamo vise rade studenti nego radnici...)
Svaki savjet je dobrodosao
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 08:46   #1434
Quote:
metalka64 kaže: Pogledaj post
Svaki savjet je dobrodosao
evo

https://www.youtube.com/watch?v=_aXu9cfaBdM
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 22:46   #1435
Ja trazim bas neke al onako vidim da ima snizenja promaknuo snizenja u shoe be do. Naso u vodoo shopu nekom al to online shop. Zna netko gdje ih ima sad po 700-800kn ? Hmm 😎
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2018., 13:59   #1436
Od kuda naruciti Marte? A da je pouzdano.
Svidja mi se model kojeg (jos) nema u HR.
Ak cu sa origigi starnice, lupit ce mi carinu.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2018., 14:35   #1437
Quote:
metalka64 kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Nedavno sam si kupila prve marte(serena),i trebala bih neke preporuke kako da ih odrzavam? Jel treba impregnacija ili mi nece promocit? Jer realno dosad mi se ta impregnacija nikad nije pokazala uspjesnom... jel treba mazaf nekim kremama za cipele? Kad se zaprljaju brisaf mokrom ili suhom krpom?
Znam da sam mogla to i prodavacicu pitat,al iz dosadasnjih iskustva sam skuzila da one neznaju nis vise od mene(i uzimajuci u obzir da tamo vise rade studenti nego radnici...)
Svaki savjet je dobrodosao
Oh, impregnacija i kreme za cipele život znače. Važno i prevažno.

Poanta jeste da koža na cipelama uvijek bude dovoljno masna tako da odbija vodu. "Nahranjena" i impregnirana koža također ima puno manje izglede da će se osusiti i popucati na točkama najvećeg naprezanja...

Iz iskustva znam da martensice najviše pucaju u prednjem dijelu blizu nožnog palca.

Ja osobno više nikad martensice ne bih ponovo kupila jer se sve proizvode u kini, na grbači dječjeg i robovskog rada... kvaliteta je opala a cijena je ostala ista kao kad su ih proizvodili u engleskoj.
Floofy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2018., 18:51   #1438
Jel netko kupio marte u Engleskoj u skorije vrijeme? Ove kineske izvozne varijante ne vrijede ni deset kuna, a stalno poskupljuju. U Britaniji se mogu kupiti marte made in england. Zanima me kvaliteta istih u usporedbi sa ovima koje se mogu kupiti kod nas.
Thasunke Witko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2018., 18:55   #1439
Kak su brojevi kod marti? Gledam neke na visoku petu.
Imam prastare niske, br 41, taman su mi
Zadnjih godina nosim sve 42. Dužina stopala 26.3 cm. Ispadam 42.
Jesu TTS?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2018., 13:36   #1440
Nisam pametna što ti reći.

Imam ih sedam, a veličine su 40, 41 i 42. Svaki put moram probati.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:27.