Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 20:52   #41
Ne mogu zamisliti da mislim o nečem 16om dok ševim... to bi bilo čisto blasfemiranje čina seksa. Mislim, o seksu razmišljam usputno dok vozim radim tovarim, kako svi putevi vode u rim tako i sve misli vuku prema seksu, tako da misli koje odvlace od seksa za vrijeme samog čina dovode i do njegova kraja....
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 22:48   #42
Quote:
Malcontent Cala kaže: Pogledaj post
Bavim se filozofijom..I politikom. Usto volim obaviti i rutinu sexa.
Nisam osobito vičan koliko bih želio biti, ali sve je to u mjeri kada se smatram osobom napola asexualnom..Ili barem imam dvojako mišljenje o stvorenjima kao nama.

Da skratim..

Kada obavljam svoju mužjačku dužnost u nezavidnoj sve češće, gotovo redovito zamišljam kako nastojim pojebati sve žene koje poznajem, i koje naravno nečemu sliče.

No, ipak trenje penisa od vaginalni mišić daje podstrek da te misli ne budu samonastajući unutranji dijalog već čista jebada.
Ali, nerijetko u svrhu zainteresiranosti kako stvorenje Čovjek doživljava sebe kao Homo Sexualisa, pitam sve prisutne, što vi mislite, razmišljate tijekom snošaja ?
moze jedno kontra-pitanje? zasto se ti uopce sexas? ostavljas mi dojam kao da se mucis, pa stoga cemu?
VenusIllegitima is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 12:10   #43
Quote:
Gioia- kaže: Pogledaj post
Pa sam si mislila da je sigurno uzeo nekaj jer dugo traje.
A da tebi nije bilo dosadno pa ti dugo trajalo
__________________
LJudsko srce
Ljudskom srcu uvijek nešto treba,Zadovoljno nikad posve nije:
Čim željenog cilja se dovreba,Opet iz njeg sto mu želja klije.
grga1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:09   #44
Uglavnom ne razmisljam. Eventualno o tome jesu li mi ili nisu plodni dani. Ali obicno to bude prije seksa. Mobilna aplikacija je tu jako korisna.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:14   #45
Bar u tim trenucima da na ništa ne mislim.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 12:54   #46
Mislim o gadnoj faci svog bivšeg šefa kojeg sam pred x godina poslao u p. materinu a on me degradirao za sto stupnjeva.
Od tad ga nisam vidio, ali čim vidim da stvar prilikom j. ide svom kraju, pomislim na tog kretena, stanem, uzmem zaleta i mogu dalje.
Čak mi je napravio i uslugu jer su neke rekle da sam kao, dobar.
Ma samo neke, dok se neke nisu izjašnjavale.
King Elvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 17:58   #47
Quote:
Malcontent Cala kaže: Pogledaj post
Bavim se filozofijom..I politikom. Usto volim obaviti i rutinu sexa.
Nisam osobito vičan koliko bih želio biti, ali sve je to u mjeri kada se smatram osobom napola asexualnom..Ili barem imam dvojako mišljenje o stvorenjima kao nama.

Da skratim..

Kada obavljam svoju mužjačku dužnost u nezavidnoj sve češće, gotovo redovito zamišljam kako nastojim pojebati sve žene koje poznajem, i koje naravno nečemu sliče.

No, ipak trenje penisa od vaginalni mišić daje podstrek da te misli ne budu samonastajući unutranji dijalog već čista jebada.
Ali, nerijetko u svrhu zainteresiranosti kako stvorenje Čovjek doživljava sebe kao Homo Sexualisa, pitam sve prisutne, što vi mislite, razmišljate tijekom snošaja ?
Čovik se bavi filozofijom i politikom

Đizs
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 22:30   #48
Inače ne razmišljam, ali kad krenem razmišljat odem predaleko, ako se sve to skupa previše oduži.
Krenu misli od toga koliko je vremena prošlo, koliko ću sati odspavat, hoću li sutra bit pospan ili se stignem naspavat, koliko kondomu treba da pukne i može li uopće puknuti od neprestanog trenja duže vremena, da li je to netko već testirao, koliko je vremena prošlo u ovoj pozi, treba li promjeniti pozu ili možda ipak ne jer će svršiti ili je već svršila, a ne sad će drugi put ili treći?? Baš svašta, svašta...
__________________
“If you are going through hell, keep going.” - Winston Churchill
speed... is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 11:56   #49
Quote:
Malcontent Cala kaže: Pogledaj post
Bavim se filozofijom..I politikom.
Pozz. Ja se bavim onomatopejom i hortikulturum. Za vrijeme snošaja češto razmišljam jel bio Quark u birtiji. I o tablici množenja. Na sedam puta osam uvijek zapnem.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 12:12   #50
Normalno da zapneš, kad je odgovor na kurcu te nosam!


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 12:17   #51
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Normalno da zapneš, kad je odgovor na kurcu te nosam!


-Stipe
Pa da.

O čemu ti misliš tijekom snošaja i čime se baviš?
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 18:24   #52
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Za vrijeme snošaja češto razmišljam jel bio Quark u birtiji.
je ako drugi plaća dis vidila bračanina da časti
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 23:15   #53
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Pa da.

O čemu ti misliš tijekom snošaja i čime se baviš?
Hmmm...
To je iznenađujuće teško pitanje za odgovoriti


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger