Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2018., 06:45   #21
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Autorice, meni je upalo u oci ono njegovo 'samo se nemoj zaljubiti'

Za svoje dobro poslusaj ga i makni se od njega.
Kako neki ljudi sve doslovno shvacaju.

Vjerujem da je to rekao vise u zajebanciji, ali i svjestan da se razvijaju neki osjecaji (vjerujem i s njegove strane), a s obzirom na situaciju, to smatra krivim i pogresnim.

Osobno, meni su ti kodeksi zesci bullshit. Ako vec cura nije mogla biti sretna sa mnom, a volim ju jos uvijek... zelim da bude sretna. Radije bih onda da bude s frendom, za kojeg znam da je super lik, nego s nekim desetim koji ju mozda zeli samo iskoristiti...
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 10:18   #22
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Kako neki ljudi sve doslovno shvacaju.

Vjerujem da je to rekao vise u zajebanciji, ali i svjestan da se razvijaju neki osjecaji (vjerujem i s njegove strane), a s obzirom na situaciju, to smatra krivim i pogresnim.

Osobno, meni su ti kodeksi zesci bullshit. Ako vec cura nije mogla biti sretna sa mnom, a volim ju jos uvijek... zelim da bude sretna. Radije bih onda da bude s frendom, za kojeg znam da je super lik, nego s nekim desetim koji ju mozda zeli samo iskoristiti...
A zasto bi netko govorio, pa makar samo u sali 'nemoj se zaljubiti'?
Ocito zato sto nesto ne stima vec u samome startu u toj prici.

Predugo to njihovo natezanje vec traje, a nitko nije povukao neke konkretne poteze.
Jasno je da mu se cura svida, ali on ocito nema muda reci svidas mi se, idemo pokusati nesto.
ovako ce je samo vozati jer ni sam ne zna sto hoce, a ona se vec pocela zaljubljivati i on je to skuzio.
Od svega toga najrealnija mi je neka prolazna avantura jer vecina frajera nece biti u vezi s bivsom curom svojeg super frenda koji je s njom hodao 8 godina.

Ti kazes da ti to ne bi smetalo i to je okej, na njegovom bi mjestu vjerojatno povukao vec neke poteze, a ovaj iz ove price to nije.

Mene bi zasmetalo i to sto je on, dok je bio u vezi, pred svojom curom iskomentirao fizicki izgled druge cure
To mi je totalno nepostivanje trenutne cure bez obzira na to sto je veza bila pred raspadom

Al autorica je zaljubljena i navukla je ogromne ruzicaste naocale pa vidi samo ono sto zeli vidjeti.
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 10:40   #23
Quote:
zelena banana kaže: Pogledaj post
Bila sam u vezi s dečkom 8 godina i prekinuli smo prije par mjeseci. U njegovom društvu postoji jedan dečko s kojim je jako dobar i s kojim smo se često družili. To je osoba s kojom sam našla zajednički jezik i od svih ljudi koje poznam, najbolje me nadopunjava u baš svemu. Prošlu novu godinu smo slavili zajedno i tu sam primjetila s njegove strane neke poglede i komentare koji nisu bili baš prijateljski (npr, od svih prisutnih zenskih osoba, ukljucujuci i njegovu tadasnju curu, on prokomentira ispred svih kako ja izgledam). Nakon toga smo se družili svi vise puta, ali od svih ljudi, uvijek smo on i ja nalazili zajedničke teme i satima pričali o njima. Ovu novu godinu smo proslavili odvojeno i čestitao mi je preko poruke. Od tog dana smo jako puno vremena proveli dopisujući se. Neke stvari su bile vezane za mog bivšeg, ali ne baš previše njih. Pričali smo o apsolutno svemu, nekoliko puta mi je rekao da se obavezno javim kad budem u prolazu i prije par dana sam bila u njegovom gradu pa smo otišli na ručak. Od tog ručka imam puno pitanja u glavi zbog nekih stvari koje su izrečene i pokazane. Rekao je kako sa svojom bivšom curom nikad nije mogao razgovarati tako kako razgovara sa mnom, sljedeća stvar koju je rekao je da bi se nas dvoje jako dobro slagali da smo u vezi jer smo jako slični i zaimaju nas iste stvari, nakon toga mi je poslao na mob nešto što sam slikala njegovom kamerom i nakon što sam skužila da je poruka stigla od njega prokomentirala sam kako mi samo on salje poruke u posljednje vrijeme, a njegov odgovor na to je bio "samo se nemoj zaljubiti u mene". Bilo je još nekih izjava, ali recimo da su ove najbitnije. Dan nakon toga mi je poslao poruku i rekao da ima potrebu reći mom bivšem da smo se vidjeli jer osjeća krivnju kao da mu nešto radi iza leđa. U ovom svemu sam jako zbunjena jer ne znam što bih mislila, imam osjećaj da mu se sviđam barem na neki način, a opet s druge strane pitam se pretjerujem li? Btw, moj bivši je također, dok smo bili još u vezi, primjetio tu neku "kemiju" i rekao da ne može vjerovati koliko izgledamo sretno dok razgovaramo i koliko se smijemo kad smo zajedno.
Zanima me samo kako bi vi koji pročitate protumačili ovu situaciju, posebno muške osobe jer ja stvarno ne znam
Ja ne znam šta je točno tu upitno
Iz svega ovoga je očito da ste se zaljubili i samo naprijed

edit: tek sad vidim da je to zapravo dobar prijatelj od tvog bivšeg. E sranje Uvijek govorim kako se takve stvari jednostavno ne rade. Zapravo se ne smiješ dovest u situaciju da se zbližite, ikad. I on i ti. Al eto nitko ne ide s namjerom da se to dogodi, a kad se zaljubite onda je kasno. Ne znam šta bi ti rekao.
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 11:39   #24
Ništa od toga.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:40   #25
Možda ti jesi zaljubiškana. On nije.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 13:40   #26
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Možda ti jesi zaljubiškana. On nije.
Zašto misliš da on nije?
zelena banana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 14:13   #27
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Autorice, meni je upalo u oci ono njegovo 'samo se nemoj zaljubiti'

Za svoje dobro poslusaj ga i makni se od njega.
Slažem se, i meni je to baš upalo oči. Kad ti ljudi kažu neke (negativne) stvari vezane uz sebe treba ih poslušati. Takve komentare uzmi za ozbiljno. Ja bih se maknula.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 14:24   #28
Zaljubljen decko ne govori curi u koju je zaljubljen - samo se nemoj u mene zaljubiti. Ni u kom scenariju....

To veli a) decko koji primjecuje zatreskanost, i draga si mu, ali ne zeli vezu s tobom. Sex mozda, ali nije mu stalo kako bi trebalo biti do cure, zna da bi te to povrijedilo
b) decko kojem si napeta, ali je sjeban u glavi....

Tu recenicu bi ti trebala poslusati - zapravo je vrlo lijepo na neki nacin da ti je to rekao unaprijed.... Na neki nacin ti ni ne moze direktnije reci jer ne moze biti siguran da si zacopana.... ali vidi taj sjaj...
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 16:30   #29
Ili mu prija da si malo da na vaznosti.
Tipa, ja sam tako poseban da se svaka zaljubi u mene.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 16:32   #30
Ja se uopće ne slažem s vama u vezi te rečenice.
Ja bi npr. to rekao možda iz razloga da vidim hoće li ona na to odgovoriti nešto kao nema šanse, ili će odgovoriti nešto kao žao mi je al već jesam
Može bit svašta i ne znam zašto se toga hvatate ko neke bitne rečenice.
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 16:42   #31
Ta recenica je totalni turn off

Curi koja ti se opako svida i s kojom zelis nesto stvarno kazes nemoj se zaljubiti?
i onda ona kaze okej frajeru, ne moramo se vise cuti. goodbye.
I sto si napravio?

To kazes jedino ako hoces stat na loptu i dat joj do znanja da dalje od ovoga ne ide.
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 17:47   #32
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Ta recenica je totalni turn off

Curi koja ti se opako svida i s kojom zelis nesto stvarno kazes nemoj se zaljubiti?
i onda ona kaze okej frajeru, ne moramo se vise cuti. goodbye.
I sto si napravio?

To kazes jedino ako hoces stat na loptu i dat joj do znanja da dalje od ovoga ne ide.
Upravo to što si rekla S obzirom na sve rečeno mi se čak čini da je tip igrač, al ne neki vrhunski, nego neki koji igra toplo hladno jer ni sam ne zna kako da se postavi u ovoj situaciji.


Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
Ja se uopće ne slažem s vama u vezi te rečenice.
Ja bi npr. to rekao možda iz razloga da vidim hoće li ona na to odgovoriti nešto kao nema šanse, ili će odgovoriti nešto kao žao mi je al već jesam
Može bit svašta i ne znam zašto se toga hvatate ko neke bitne rečenice.
Nebi nikad rekla da sam se već zaljubila na takvu rečenicu, čak i da jesam. U ovom slučaju jedino možeš vratiti u istom tonu, nešto kao, bez brige i popratni smajlić po tvom izboru.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 17:50   #33
Pa ja sam mislio na tu rečenicu više u nekom flertu.
Npr. sjede skupa i pričaju i cerekaju se i on to kaže kroz flert samo da bi dobio njenu reakciju kao da se već zaljubila. Onako ispipava teren.
Ja to ne shvaćam tako ozbiljno, iako nemam pojma u kojem kontekstu je izrečena pa ste možda u pravu.
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:21   #34
Ispipavanje bi bilo u pozitivnom stilu zezanja na tu temu... npr - ako ovako nastavimo nisam siguran da cu se moci kontrolirati, za smjeskom...

ili prebacivanju loptice, lud sam za tobom, ili nesto malo blaze ali vise u stilu izjave o sebi i pecanja reakcije...

Izjava samo se nemoj zaljubiti u mene moze biti samo kako sam rekla. Ako decko nema 16... i opet bih rekla lovi ih bar nekoliko...

To je benigni nacin hladenja osobe koju ne zelis, a vidis da te gleda zacopano. Zapravo ja to nikada ne bih rekla u zajebanciji osobi do koje mi je stalo - cak i platonski... jer to pokazuje nadmocnost, i gledanje osobe svisoka...

O osjecajima se ne prica kroz zajebanciju.... Ne mogu zamisliti da jedna osoba tako ispipava teren kod druge.... vec ju stavlja u pozeljne granice - gdje ce se on mozda i "traziti" ali ju biti spreman jebati... voljeti, ali oni ne mogu biti skupa.... uglavnom, muciti....
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:33   #35
Autorice ti si se zaljubila, znaš da mu se sviđaš, ali nisi ziher koliko, a kako ćemo onda mi znat

Čim je rekao "nemoj se samo zaljubit" znači da ima neke kemije, ziher si da te ne gleda kao frendicu, brjem da on zna da ti je napet, pričate puno, imate puno tema za razgovor - dakle svi preduvjeti su tu nešto lijepo da se desi ali se ne dešava.

Ja bih mu onda nekom lijepom prilikom lakim i nebremenitim tonom rekla da mi se sviđa i ostavila onda to tako, pa nek vidi šta će s tim.
Onda bih se povukla.

Ako ne napravi ništa - to ti je odgovor.
__________________
Bad times, hard times, this is what people keep saying; but let us live well, and times shall be good. We are the times: Such as we are, such are the times. - St. Augustine
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:08   #36
Quote:
zelena banana kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da on nije?
Pa već su ti odgovorili šta znači "samo se nemoj zaljubiti u mene".

Lik koji je zaljubljen se "ne igra" tako, pogotovo ako si ti njemu dala do znanja da s tvoje strane ima neke kemije. Što ne znači da te ne bi možda odveo u krevet....
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:13   #37
Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
Pa ja sam mislio na tu rečenicu više u nekom flertu.
Npr. sjede skupa i pričaju i cerekaju se i on to kaže kroz flert samo da bi dobio njenu reakciju kao da se već zaljubila. Onako ispipava teren.
Ja to ne shvaćam tako ozbiljno, iako nemam pojma u kojem kontekstu je izrečena pa ste možda u pravu.
Doduše istina, ne znamo kakva je njihova komunikacija uopšte bila.
Možda oboje uživaju u tim peckanjima i igricama?
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:35   #38
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Upravo to što si rekla S obzirom na sve rečeno mi se čak čini da je tip igrač, al ne neki vrhunski, nego neki koji igra toplo hladno jer ni sam ne zna kako da se postavi u ovoj situaciji.
Isto mislimo tak da smo vjerojatno i u pravu

Da sam na njezinom mjestu, ja bi rekla - sve pet, ajde se nemoj ti zaljubiti
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:51   #39
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Isto mislimo tak da smo vjerojatno i u pravu

Da sam na njezinom mjestu, ja bi rekla - sve pet, ajde se nemoj ti zaljubiti
Može i tako i onda naravno skresat komunikaciju.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 20:38   #40
Ta rečenica je izvučena iz konteksta, izrečena je kao odgovor na moju prethodnu "šalu". Nije tolika stvar u toj jednoj stvari nego u cjelokupnom ponašanju koje meni ne djeluje čisto prijateljski i zapravo ga ne mogu definirati, jer sumnjam da bi netko rekao bivšoj curi svog najboljeg prijatelj "znaš da bi se ti i ja super slagali" i slično. Nikad s nekim nisam imala ovako normalne razgovore i slaganje općenito po pitanju apsolutno svega, od knjiga, glazbe, humora, općenitog razmišljanja o životu, ma svemu.
zelena banana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger