Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 13:40   #21
Quote:
Hammer Prime kaže: Pogledaj post
Umjesto da si prihvatila njegovu prirodu nježnog bumbara koji na mnoge cvjetove mora sletjeti, odbacila si ga i sad požalila.
Ma nisam ga odbacila samo sam mu rekla ne mozes tako razgovarati s drugim curama kakve su to poruke pricaj s njima prijateljski a ne na toj nekoj seksualnoj razini jos ces se i nalaziti s drugima okolo i nakon sto sam mu to rekla nakon nekog vremena je bez razloga prekinuo jer ga kao ne razumijem, ne slusam njegove potrebe
Curag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:43   #22
Quote:
Curag kaže: Pogledaj post
Tolerira mu jer vidim na profilu ona se valjda pravi luda.
Ma najgore je to sta on mene valjda ni ne zeli natrag onako za pravo jer kao ja ga kontroliram pa kako ga ne bi kontrolirala kad sam vidjela sto se dopisuje s drugim curama i jos nesto mene plase ti osjecaji koje imam a nisam ih imala prije ta ljubomora, rekla bi cak mrznja, zelja da oni prekinu
Ajde tu inteligenciju koju imaš za svoj težak znanstveni faks primjeni i u ovom slučaju.
Ostavi se ćoravog posla, praćenje, želja o prekidu i uhvati se svoga života.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:49   #23
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Ajde tu inteligenciju koju imaš za svoj težak znanstveni faks primjeni i u ovom slučaju.
Ostavi se ćoravog posla, praćenje, želja o prekidu i uhvati se svoga života.
Nisam htjela s tim kako sam opisala faks zvucati tako ali meni je faks bio tezak i ako sam na pmf-u onda je to znanstvenog usmjerenja ne mogu napisati da studiram nesto drustveno
Curag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:49   #24
Quote:
Curag kaže: Pogledaj post
Ma nisam ga odbacila samo sam mu rekla ne mozes tako razgovarati s drugim curama kakve su to poruke pricaj s njima prijateljski a ne na toj nekoj seksualnoj razini jos ces se i nalaziti s drugima okolo i nakon sto sam mu to rekla nakon nekog vremena je bez razloga prekinuo jer ga kao ne razumijem, ne slusam njegove potrebe
Kao što sam i rekao, imao je potrebe druge oprašivati, a ti jednostavno nisi pokazala razumijevanje za to.

Mogla bi se digresija raširiti i na kvalitetu pruženih usluga, ali bojim se da bi se to shvatilo kao trolanje...
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:49   #25
Očito te dobro opalio, zato ga ne moreš zaboraviti!

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
maiky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:51   #26
Quote:
maiky kaže: Pogledaj post
Očito te dobro opalio, zato ga ne moreš zaboraviti!

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
Pa bilo je dobro to ne osporavam
Curag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:52   #27
Stara, on se neće promijeniti ni malo dok je s njom baš zato jer mu dopušta sve to. Žena svjesno od sebe pravi idiota jer nema samopouzdanja i sve će prihvatiti. Ti si očito pametnija od nje čim si mu rekla da to nećeš trpit i sad ti je žao.
Razumi da ti nikad, ali baš nikad ne bi bio vjeran i razmisli jesi li spremna dati svoje godine i živce u takav odnos i u takvu osobu. Nije mi ni jasno za čime toliko žališ jer ti nema ništa stabilno ponuditi, ni vezu a bome ni svoju pamet. Nije mu valjda zlatna kita.
Lilolilu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:57   #28
Za pocetak zelim reci da jednostavno ne zelim paziti na pravopis na ovom mjestu kamo sam se dosla pozaliti i ako mislite davati komentare na tu temu slobodno zaobidite ovaj pos

napokon da netko ima muda reci makni te se od mene vi koji niste citatalji.

jack of all trades. ne mozes tu nista napravit. on te je naucio jednoj lekciji, probudio u tebi sto je spavalo godinama. vjerovatno nisi bila nit svjesna da to ima u tebi. sad ces se ti ravnat po tom iskustvu i trazit drugog koji ce bit tvoja kreacija. sigurno ces patiti dosta, nece on jer njemu je to rutina. on pati tek kad ti postanes imuna njega. ili kad udari o zid opcentino. toliko pokasaja moras jednom i zapet. po sebi znam to su osobe koje ne stvaraju zajednicu od koje bi dnevno sisale mljeko (prekriveni grabezlivci, i snazni gospodari), vec po potrebi. to je hrabar ratnik koji nema problema se popet u nepoznato. moras znati da se nismo se svi rodili u isto godisnje doba i zbog tog efektra drugacije i manifestiramo
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:00   #29
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
Za pocetak zelim reci da jednostavno ne zelim paziti na pravopis na ovom mjestu kamo sam se dosla pozaliti i ako mislite davati komentare na tu temu slobodno zaobidite ovaj pos

aj napokon da netko ima muda reci makni te se od mene vi koji niste citatalji.
Gle stalno na faksu moram misliti na neke norme i sad dodem ovdje sa problemom zelim da onaj tko ima vremena me saslusa i kaze misljenje i ne zelim sad razmisljat o pravopisnoj tocnosti i svadat se s nekim
Curag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:03   #30
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
Za pocetak zelim reci da jednostavno ne zelim paziti na pravopis na ovom mjestu kamo sam se dosla pozaliti i ako mislite davati komentare na tu temu slobodno zaobidite ovaj pos

aj napokon da netko ima muda reci makni te se od mene vi koji niste citatalji.

tog sto si opisala je kopija mene. jack of all trades. mislim da ne mozes tu nista napravit. on te je naucio jednoj lekciji, probudio u tebi sto je spavalo godinama.. vjerovatno nisi bili nit svjesna da to ima u tebi. sad ces se ti ravnat po tom iskustvu i trazit drugogkoji ce bit tvoja kreacija. sigurno ces patiti dosta, nece on jer njemu je to rutina. on pati tek kad ti postanes imuna njega. ili kad udari o zid opcentino. toliko pokasaja moras jednom i zapet.
Ajd da popricamo haha
Curag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:09   #31
Quote:
Curag kaže: Pogledaj post
Nisam htjela s tim kako sam opisala faks zvucati tako ali meni je faks bio tezak i ako sam na pmf-u onda je to znanstvenog usmjerenja ne mogu napisati da studiram nesto drustveno
Never mind..... nisam pričala o tome....
Čitaj druga mišljenja!
Sretno u čemu već!
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:38   #32
Quote:
Curag kaže: Pogledaj post
Gle stalno na faksu moram misliti na neke norme i sad dodem ovdje sa problemom zelim da onaj tko ima vremena me saslusa i kaze misljenje i ne zelim sad razmisljat o pravopisnoj tocnosti i svadat se s nekim
sve znam i uz toliko nametnute zivotne muke sam upio nadamasit prosjecni uspjek jednog gradanina. zato sto sam ih ignorirao i sebi da vise prostora
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:44   #33
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Never mind..... nisam pričala o tome....
Čitaj druga mišljenja!
Sretno u čemu već!
Sad sam detaljno pogledala tvoje odgovore slazem se da ga ne bi trebala stalkati na internetu evo nisam nekoliko dana i mozda zvuci smijesno ali meni je to veliki napredak ali i dalje on je tu u mislima i krenem ja nesto raditi i opet to razmisljanje ni sta trebam ne napravim kako treba
Curag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:44   #34
A ja mislio da se radi o higijeni.
Webeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:45   #35
Mislim da ti je malo ego stradao.
__________________
COR NON MENTITUR
Nay3li is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:46   #36
Quote:
Webeto kaže: Pogledaj post
A ja mislio da se radi o higijeni.
Isto
__________________
COR NON MENTITUR
Nay3li is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:48   #37
Quote:
Nay3li kaže: Pogledaj post
Mislim da ti je malo ego stradao.
I to sam razmisljala iako ne bi za sebe rekla da sam osoba s nekim velikim egom ali ne bi rekla da je to u pitanju jer neke stvari radis za osobu kad tu osobu volis i onda nije dovoljno vise bi rekla da mi je stradalo samopouzdanje i ono zasto nije bilo dovoljno iako kao sto su neki ovdje rekli do njega je nije do mene
Curag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:02   #38
a, koliko tek takvih ima... kao u vezi je sa jednom, a u biti šara okolo da ni sam mozda nezna tocno.
1. padnes na njegov izgled 2. kaze ti bas sve ono kaj zelis cuti 3. kad cuje za rijec "obavezu", pobjegne.
nisi prva ni zadnja. meni je trebalo jako dugo da se odljubim bez obzira sto sam znala da to nije osoba vrijedna truda i zivaca jer ako ces bit u vezi sa nekime onda te taj netko mora voljet i postovat. sve mi to poznato, jedna veza, peta veza pa dvadeseta. tek sada je jako dugo u vezi sa jednom curom i stvarno neznam cime ga je dobila ili svejedno i dalje švrlja... mozda bas ne,neznam. mislim da se takvi likovi nikad ne promjene.
sad prepoznajem takve i na kilometar
ne postoji carobna formula, vrijeme lijeci sve rane pa sa vremenom uleti netko drugi i tako to. ali da, za pocetak se treba trgnut pa lagano sve ostalo.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:03   #39
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
a, koliko tek takvih ima... kao u vezi je sa jednom, a u biti šara okolo da ni sam mozda nezna tocno.
1. padnes na njegov izgled 2. kaze ti bas sve ono kaj zelis cuti 3. kad cuje za rijec "obavezu", pobjegne.
nisi prva ni zadnja. meni je trebalo jako dugo da se odljubim bez obzira sto sam znala da to nije osoba vrijedna truda i zivaca jer ako ces bit u vezi sa nekime onda te taj netko mora voljet i postovat. sve mi to poznato, jedna veza, peta veza pa dvadeseta. tek sada je jako dugo u vezi sa jednom curom i stvarno neznam cime ga je dobila ili svejedno i dalje švrlja... mozda bas ne,neznam. mislim da se takvi likovi nikad ne promjene.
sad prepoznajem takve i na kilometar
ne postoji carobna formula, vrijeme lijeci sve rane pa sa vremenom uleti netko drugi i tako to. ali da, za pocetak se treba trgnut pa lagano sve ostalo.
Tocno ista situacija a nitko ne zna zasto je u vezi s tom drugom
Curag is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:13   #40
ludiš za tipom koji te ne tretira kako treba i koji te ostavio i ne voli te i nema nikave logike da ti bude tolko stalo, al tebi je stalo, i šta više razmišljaš i pokušavaš zaboraviti postaješ sve luđa i sve ti je više stalo......ljubomorna si na njegovu novu djevojku, ljubomorna si na sve buduće djevojke s kojima će pričat i kojima priča...

znaš šta, baš si posebna, to nijedna žena prije tebe nije osjećala ni prošla, to je toliko neuobičajeno za ženski rod ta vrsta iracionalnosti, ne znam kako ćeš se izvuć iz ovog...

ali u dogledno vrijeme se dobro kresni s drugim moja topla preporuka... ako voliš sebe... pa će sjećanja lagaano počet blijediti, bolit će, al manje i manje i sve manje... pa će prestat... pa će te malo štrecnut kad čuješ za njega... pa će i to stat... pa ćeš postat indiferentna... i onda ćeš u finalnoj fazi jednom otić na njegov profil i smijat se kako si bila glupa, žalit njegovu tadašnju odabranicu ako je bude i za 5 min zaboravit na njega i njegovo postojanje... a za 4-5 godina ni imena mu se nećeš sjetit, aj možda oćeš, al će ti trebat vremena....

a ako si šupendara imaš na US-u topic
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger