Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 12:01   #841
Suzio sam izbor za učenje njemačkog jezika na dvije škole, u Vodnikovoj i Polyglotte institut. Nisam početnik, na testiranju sam bio B1. Koju biste odabrali između ove dvije?
calgarysm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 17:19   #842
Quote:
calgarysm kaže: Pogledaj post
Suzio sam izbor za učenje njemačkog jezika na dvije škole, u Vodnikovoj i Polyglotte institut. Nisam početnik, na testiranju sam bio B1. Koju biste odabrali između ove dvije?
Ja ti idem u Polyglotte već dvije godine na njemački i izrazito sam zadovoljna. Male grupe,dosta se radi i profesor sve dobro objasni, tako da s njima ne možeš pogriješiti.
Hunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 17:49   #843
Quote:
Hunny kaže: Pogledaj post
Ja ti idem u Polyglotte već dvije godine na njemački i izrazito sam zadovoljna. Male grupe,dosta se radi i profesor sve dobro objasni, tako da s njima ne možeš pogriješiti.
Thx na odgovoru. Velicina grupe je nebitan faktor jer onaj tko bude odabran ce dolaziti u firmu. Najbitnije mi je u ovom slucaju kvaliteta profesora, izvodenje nastave, brzina i kvaliteta ucenja.
calgarysm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 00:28   #844
Talijanski

Pozdrav,

Ima li netko preporuku koju školu stranih jezika upisati u Zg gdje se da kvalitetno naučiti talijanski jezik? Htjela bih početi od nule.

Hvala!
bronzedove is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 09:23   #845
Ima netko preporuku za osobu koja drzi 1 na 1 konverzacijski?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:11   #846
Quote:
bronzedove kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Ima li netko preporuku koju školu stranih jezika upisati u Zg gdje se da kvalitetno naučiti talijanski jezik? Htjela bih početi od nule.

Hvala!
Pogledaj na stranicama talijanskog instituta... imaju školu talijanskog koja je povezana s njima. Predvači su uglavnom izvorni govornici što je super jer se od početka forsira što više pričati na talijanskom. Meni zaista genijalna škola i sve prepouke.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 11:12   #847
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Pogledaj na stranicama talijanskog instituta... imaju školu talijanskog koja je povezana s njima. Predvači su uglavnom izvorni govornici što je super jer se od početka forsira što više pričati na talijanskom. Meni zaista genijalna škola i sve prepouke.
Hvala na preporuci!
bronzedove is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 14:30   #848
Kako podjelit škole po lokaciji?
Dakle,puno je škola u centru,u zgradama starim više desetljeća smještenim uz pruge i prenatrpane ulice.
Staru Vlašku zamišljam kao veću kuću iz srednjeg vijeka npr.
Sc centar,kao vojarnu.
Neke su po stanovima,uglavnom tramvaj ide pored učionice.
Ne znam ,nema neke zgrade,ala poslovni centar u Buzinu,
semestar ne više od 2000 kn,učenika ne više od 10.
Uz to da nema predavača pobunjenika iz neke strare škole,studenata predavača,ludih vlasnika,
sunčanih satova,kratkih modula,naprednih vizualno audio metoda,1000 jezika ili samo jedan.
Ako bi našli jednu takvu,to bi bilo otkriće ravno susretu sa vanzemaljcima treće vrste ili što već.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2018., 19:31   #849
Prije 5 godina učila sam engleski u Vodnikovoj i imam užasna iskustva. Ukratko žali bože novca i vremena. Na testiranju su mi uspjeli podvaliti da idem na niži stupanj od onog na koji sam trebala ići. Na nastavi smo samo čitali naglas iz knjige i tu i tamo igrali igre za prvi osnovne tipa igranje memory sličicama po 15 minuta. Uz to su još i vrlo bahati. Sjećam se kad su ljudi jednostavno prestali dolazit na nastavu zbog nezadovoljstva istom da je izjava dotične prof. bila: "ako vas idući puta bude tako malo, pokupit ću se i otići." To je samo mali dio bahatosti koji sam tamo doživljavala. Možda nisu svi profesori tamo takvi i netko ima i dobra iskustva. ALI MOJA PREPORUKA JE: PRIJE NEGO ŠTO ODLUČITE UČITI JEZIKE TAMO, DOBRO RAZMISLITE!!!
Lubenica12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2018., 02:19   #850
Škola stranih jezika Studentski centar

Pozdrav svima,

ima li netko iskustva s gore navedenom školom? Planirao sam upisati tečaj španjolskog jezika, ali i iskustva s drugim stranim jezicima u toj školi su dobrodošla. Hvala unaprijed
Dagro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 12:02   #851
Pozdrav svima, vidim da nekoliko korisnika je pitalo za engleski program za klince? Mi već par godinama idemo u HAD-u i prezadovoljni smo! Posebno sa teachericama Mary, Ira i Sanja (izvorni govornici). Za detalje mi pošaljite privatnu poruku.
maria1maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2019., 18:02   #852
Instituto de español Zagreb

Pozdrav,

Jel netko pohađao tečaj španjolskog u institutu za španjolski jezik i kulturu? Kakvi su?
Estudiante17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2019., 10:24   #853
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ima netko preporuku za osobu koja drzi 1 na 1 konverzacijski?
Isto pitanje
Bord is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2020., 16:20   #854
mene zanimaju vaša iskustva

Prije svega, pozdrav svima! Želim učiti i naučiti njemački jezik i zanima me koje škole stranih jezika u Zagrebu preporučujete. Također, zanimaju me i ruski, mađarski te finski jezik. Volio bih čuti vaša mišljenja, savjete itd. Da napomenem, razmatram Centar za strane jezike na Filozofskom fakultetu, čuo sam za Sovu i još neke.
Marijan Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2020., 18:08   #855
Quote:
Marijan Ivan kaže: Pogledaj post
Prije svega, pozdrav svima! Želim učiti i naučiti njemački jezik i zanima me koje škole stranih jezika u Zagrebu preporučujete. Također, zanimaju me i ruski, mađarski te finski jezik. Volio bih čuti vaša mišljenja, savjete itd. Da napomenem, razmatram Centar za strane jezike na Filozofskom fakultetu, čuo sam za Sovu i još neke.
Goethe institut
__________________
True Fantasy
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2020., 20:33   #856
:))

Jao, da i Goethe institut! ) Hvala ti!
Marijan Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2020., 17:58   #857
Bok, možete li mi preporučiti tečaj danskog jezika?
NinnaNiky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2020., 14:12   #858
Pozdrav! Jel netko zna koja je dobra škola stranih jezika u Osijeku? Treba mi za njemački jezik
ljepotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2020., 16:12   #859
Lingua. Ana, koj radi tamo, je odlična za njemački.
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2020., 22:51   #860
Pozdrav! Koju bi mi školu preporučili za učenje francuskog u Zagrebu? Čula sam o Polyglotteu sve najbolje, ali htjela bih čuti i druga mišljenja
nisam.vidjela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:43.