Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2007., 16:57   #61
ja cu vam se javit ak ne upadnem u dom...koliko placate, i gdje se stan nalazi (treba mi nesto blize opatiji) ?
A-N-A is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 17:26   #62
Stan je na Srdočima (blizu Zameta, Martinkovca...uglavnom...west side ), nov je, 80 i neš kvadrata...znači, unutra je sve novo... centralno grijanje, 2 sobe, ogromni DB, kuhinja, kupaona i WC...
plaćamo 850 kn + režije...

eto...
brucospitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 11:53   #63
Quote:
kiffl kaže: Pogledaj post
ili mozda znate nekoga tko bi iznajmio stan?
pogledaj pm.
Perun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 15:27   #64
a kad saznajete rezultate za dom? šta nije natječaj već završio?
brucospitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 17:31   #65
super, to bi mi odgovaralo! znaci, kolko bi to mene onda izaslo? samo stanarina? pa cemo se dogovorit... al nemojte odma nac nekog drugog
A-N-A is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 17:32   #66
a u dom u ri nisam upala pa cekam jos za onaj u lovranu, al ovo mi se nekako vise sviđa a sta vi studirate?
A-N-A is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 23:04   #67
Bok cure, koliko je vama trebalo da nađete taj stan, nas 3 cure ga nikako nać tu u Ri....
__________________
Ovaj život je totalka sj.....
Sandra18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 02:20   #68
Quote:
A-N-A kaže: Pogledaj post
super, to bi mi odgovaralo! znaci, kolko bi to mene onda izaslo? samo stanarina? pa cemo se dogovorit... al nemojte odma nac nekog drugog
850 kn + režije je po osobi...
ja sam na ekonomiji, a druga cura na pravu...

Quote:
Sandra18 kaže: Pogledaj post
Bok cure, koliko je vama trebalo da nađete taj stan, nas 3 cure ga nikako nać tu u Ri....
jao, mi smo ti u 8. mjesecu to počele tražit... kupila sam butigu, nazvala mali milijun oglasa...pogledala par stanova... i zaljubila se u ovaj

probajte kupit burzu ili butigu... tam je najviše oglasa...
brucospitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 23:25   #69
Ma i mi se trudimo svim silama pa ništa
__________________
Ovaj život je totalka sj.....
Sandra18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 23:45   #70
Ja npr imam problem sto ne mogu nac cimericu, a stan mi se ne da trazit dok ne nadjem s kim cu bit...u opatiji i okolici...uzas!
A-N-A is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 00:11   #71
Jesi dala po oglasnicima?

Zašto ne bi uzela stan pa cimera kad nađeš? Preskupo ti tako izdržat ili misliš da ćeš teže naći cimera nego da skupa tražite i birate ili oboje ili nešto četvrto?
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 15:28   #72
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Jesi dala po oglasnicima?

Zašto ne bi uzela stan pa cimera kad nađeš? Preskupo ti tako izdržat ili misliš da ćeš teže naći cimera nego da skupa tražite i birate ili oboje ili nešto četvrto?
A ne znam ni sama, javila mi se samo jedna cura koja mi se vise ne javlja.Nekako mi je bolje da prvo nadem s kim cu bit pa da zajedno trazimo nesto sto nam oboje odgovara... A valjda necu ostat na ulici
Ma nac cu si bilo sta za pocetak...
A-N-A is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 17:43   #73
Bok! Tražim apsolventicu ili mladu zaposlenu djevojku za zajedničko traženje stana u Zg, prednost imaju osobe koje su zainteresirane za dijeljenje stana na dulje vrijeme i naravno uredne i odgovorne osobe, to je ukratko to, možete se javiti na pm, pozdrav!
malleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 17:46   #74
Evo opet isti oglas, situacija je ovakva, tražim cimericu sa stanom ili za zajedničko traženje stana u ZG, od trećeg mjeseca, javite se na pm radi detaljnijih pitanja, valjda netko treba cimericu!!!! Bok
malleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 18:06   #75
ja tražim cimericu u sigetu sada od 3 mjeseca....za detalje nazovi na...****..

Zadnje uređivanje Countess : 23.08.2010. at 20:07. Reason: Privatni podaci
sunči is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 18:10   #76
sve zainteresirane za stan neka mi se jave do petka i tada bi se već moglo useliti.... jer mene nema od subote do utorka u zagrebu, ja sam studentica i to je moj vlastiti stan.....tako da je i meni to malo hitno..već je bilo ljudi koji su zainteresirani ali još do petka ima fore doći pogledati..
sunči is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 23:03   #77
cimerica

Quote:
malleena kaže: Pogledaj post
Evo opet isti oglas, situacija je ovakva, tražim cimericu sa stanom ili za zajedničko traženje stana u ZG, od trećeg mjeseca, javite se na pm radi detaljnijih pitanja, valjda netko treba cimericu!!!! Bok
ja tražim cimericu...dolje je moj broj telefona.
sunči is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 17:10   #78
ja tražim cimericu (ma može i cimer ) negdje u blizini ekonomskog fakulteta u zgu... ak ima itko nek se javi na PM
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 18:58   #79
Tražim cimericu

Quote:
Shanti_me kaže: Pogledaj post
brucošica sam i tražim cimericu i stan ili sobu u zagrebu.
Tražim cimericu za stan na Trešnjevci, 750kn+150kn režije, javiti na broj ****

Zadnje uređivanje Countess : 23.08.2010. at 20:08. Reason: Privatni podaci
andrea2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 22:05   #80
hej, pozdrav svima.
tražim stan i cimericu od 1. / 15. devetog pa ako nekom treba cimerica here I am. uvjet je da imam svoju sobu, da je stan u koliko toliko normalnom stanu. i naravno da je cima ok - čitaj zabavna )

pa eto curke, ako se nađe koja javite se, ovdje ili na privat msg.
pozdrav!
__________________
What goes round, comes round
maja_bubamara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.