Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2010., 17:32   #61
waka potpuno te razumijem.. nadam se da će biti bolje i da ćemo obje donijeti najbolju moguću odluku, prvenstveno za nas same..
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 19:03   #62
Quote:
marinasplit85 kaže: Pogledaj post
Dala si mi nadu, ja sam iz Splita, on je iz Zagreba, i već tako 3 godine (ja sam sad na kraju faksa, još diploma).

Sad bi ja trebala učiniti taj 1. korak i preselit se u Zagreb, ali moram nać način da to čim bolje izvedem, financijski.

Savjet?
ovako.
iako je recesija svugdje....ja mislim da bi trebala uciniti taj korak i otici pa sta bude. ako je to decko koji je odavde..onda mu reci da ti pocinje polako traziti posao. on je odavdje. mozda ne moze uciniti cuda ali skupa mozete pogledati sto se nudi ili on preko poznanika nesto za tebe naci.

nisi mi rekla di zivi i kako zivi dal radi...etc....sve su to razlike u situacijama

Ako radi...onda ne razmisljaj...sjedaj i dodji gore. Budi tu..jest da ces biti mozda na teret prvo vrijeme...ali i dosla si radi njega da budete skupa...Nemoj o tome misliti. Dodji..upali komp...i trazi. To je trud i to se cijeni.

U zagrebu ces prije naci posao nego u splitu...to je isto istina....Ja npr. nisam otisla dolje jer stvarno nisam imala nista....steta....mozda bih ja dosla i njemu....

Stoga.....pakiraj kofere.....
__________________
...morate osvjestiti ono što jedete.... (by Atlantis)
tejka. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 19:07   #63
Quote:
sadness kaže: Pogledaj post
TEJKA mi smo skoro 4 godine skupa, on ne može napustiti posao jer prehranjuje cijelu obitelj, plaća režije i slično, a nije takav da jednostavno ode i pusti ih da se snalaze. A ja opet nisam takva da se preselim u njegov grad i dok studiram živim na "njegovoj grbači".. Došao je ovaj vikend kod mene, doslovno smo plakali cijelu subotu i pričali. Nikad ga nisam vidjela takvog. Rekao je da želi da budemo skupa zauvijek, ali da me ne može gledati nesretnu i da će radije da sam s nekim drugim sretna nego s njim i tužna.. Ugl dogovorili smo se da ćemo pokušati još neko vrijeme ovako pa što bude..
To je teska situacija, ali opet govorim ti da ce uvijek postojati razlog za ne otici

Ok..on prehranjuje obitelj..to je ok...ti koji imas problem?
Biti na necijoj grbaci? Ja nisam takva! Hm...ja bih na tvome mjestu ptisla i pokusala naci neki posao....ako se moze....

ovako je najlakse rec...e jebiga ne ide..jer ovo jer ono (cega ce uvijek biti) i sterati sve u kurac...

onda nista

moj muz je dosao na nista...ja sam sve placala mjesec dana...ja i moji starci i angazirala sam i roditelje i sve frendove i nasli mos mu posao
__________________
...morate osvjestiti ono što jedete.... (by Atlantis)
tejka. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 19:49   #64
pa nisam takva.. ajd da sam zadnja godina faksa još nekako, ali ovako mi je ostalo još 3 godine.. a i sad će mi biti najteža godina na faksu, to bi bilo "samoubojstvo" da se sad zaposlim.. radim ja i sad, ali samo preko vikenda. dovoljno da pokrije moje potrebe..
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 21:53   #65
joj sadness znam otprilike kako ti je. ja sam preko 2 g u vezi na daljinu. sve je bilo super dok nisu krenuli ozbiljni planovi za zajednički život. oboje to želimo, ali on ima dobar posao u svom gradu a ja u svom. a ja nekako sve manje vjerujem da mogu psihički izdržati selidbu u njegov grad 500km daleko od roditelja, prijatelja, svojih ulica i parkova... evo cmizdrim već danima i padam u depru. da ne spominjem da već sada imamo financijskih problema koji se vuku iz prošlosti.
alexxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 00:34   #66
alexxa žao mi je nadam se da ćete uspjeti to nekako riješiti..
meni je i dalje jako teško, ali nekako mislim da ćemo vidjeti u ova 3 mjeseca što i kako dalje..
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 11:55   #67
Da ti sad uleti netko tko bi te zaintrigirao, zainteresirao.. cak toliko da ti padne na pamet da i sama iniciras nesto.. Kako bis reagirala?
__________________
Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, Choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose your friends. Choose leisure wear and matching luggage. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose your future. Choose life... But why would I want to do a thing like that? Experience will show...
BananaSkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 12:35   #68
ne znam kako bi reagirala.. mogu sad reći nešto i napraviti to isto ili suprotno kad bi bila u toj situaciji.. zašto pitaš?
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 12:59   #69
Quote:
sadness kaže: Pogledaj post
ne znam kako bi reagirala.. mogu sad reći nešto i napraviti to isto ili suprotno kad bi bila u toj situaciji.. zašto pitaš?
Pogodi zašto
Ciljam jednu mladu damu u tvojoj situaciji
__________________
Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, Choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose your friends. Choose leisure wear and matching luggage. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose your future. Choose life... But why would I want to do a thing like that? Experience will show...
BananaSkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 13:07   #70
aha, pa što ne kažeš odmah.. ovisi da li je ona sretna u vezi. ja jesam, ali nas daljina ubija lagano.. ako je nesretna, samo joj pokaži da si tu, da si uz nju.. malo pomalo ćeš joj se svidjeti..
a to i ovisi što očekuješ od nje
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 13:12   #71
Quote:
sadness kaže: Pogledaj post
ma nismo mi tako daleko, nekih 100km
Jao, pa što je 100 km, neka kupi auto i možete se vidjeti skoro svaki dan.
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 13:31   #72
Quote:
BeerMan kaže: Pogledaj post
Jao, pa što je 100 km, neka kupi auto i možete se vidjeti skoro svaki dan.
nema vozačku, a da sad ide polagati i kupiti auto ne bi bilo dobro. helouuu, prehranjuje cijelu obitelj, otkud mu pare za ostalo..
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 14:19   #73
Imala sam slicnu krizu ,i samu sebe mrzim zbog svojih gluposti nekad.Ja sa svojim deckom nisam tako dugo,imala sam prije njega grozan period,i on je naletio slucajno,oborio me s nogu (u trenutku slabosti) i ok bilo je zanimljivo par mjeseci.I onda skontam e nije to taj tip koji ti treba,treba ti neko slabiji,ko ce slusati tvoje naredbe,kome ces dirigovati,i naravno ko ce biti blize.Mislim se ja u sebi nije to to.Ostavim ga,i skoro mjesec dana nisam htjela pojesti go*no i samoj sebi priznati da ga zapravo volim.Da je upravo on to sto zelim,i da mi ne treba nikakav slabiji muskarac,niti ovakav,niti onakav.I naravno na kraju smo se culi,on dosao cim sam ga pozvala,razjasnili neke stvari.I eto jos malo pa cemo .Ja ostavljam svoj grad,(koji jako volim) ali ono,pa sta,mogu doci kad hocu.Niko me ne drzi u kavezu.Ja mislim da uz puno ljubavi,i razumijevanja veza na ne znam ti koju dajlinu,uspijeva.
E i da,zelim ti puno srece ako ne u ovoj vezi,onda u sljedecoj !
__________________
Nosila sam sve njene fetiše, njene lutke na koncu, karte za proricanje sudbine iskrzane u uglovima poput reckave ivice talasa. Prozori grada bili su zaprljani i nagriženi svjetlošću kiše. Svakom svojom laži i prevarom Sabina je crpila krv iz mene. Ispod kože njenih obraza ugledah pepeo: da li će umrijeti prije nego što se zauvijek sjedinimo u vjerolomnom braku? Oči, ruke, čula koja imaju samo žene...
Allesandra_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 14:25   #74
hvala puno allesandra
baš mi je drago što se vi uspjeli
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 14:36   #75
Quote:
sadness kaže: Pogledaj post
pa nisam takva.. ajd da sam zadnja godina faksa još nekako, ali ovako mi je ostalo još 3 godine.. a i sad će mi biti najteža godina na faksu, to bi bilo "samoubojstvo" da se sad zaposlim.. radim ja i sad, ali samo preko vikenda. dovoljno da pokrije moje potrebe..
sta studiras? mislim ako nije top secret

Quote:
sadness kaže: Pogledaj post
nema vozačku, a da sad ide polagati i kupiti auto ne bi bilo dobro. helouuu, prehranjuje cijelu obitelj, otkud mu pare za ostalo..
cime se on bavi?
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 14:44   #76
studiram pravo, a on radi u jednoj trgovačkoj firmi..
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 15:10   #77
Quote:
sadness kaže: Pogledaj post
studiram pravo, a on radi u jednoj trgovačkoj firmi..
Pokusaj da se uglavis u neku kancelariju kao pomocnik, makar kuvala kafe tamo. Bices u struci, mozda taj neki advokat ima i neku vezu za neki ispit, da ne kazem da ti moze koristiti to za iskustvo, posle kada zavrsis, tu odradis i pripravnicki... Ili ako odlucis kod njega da selis, lakse ces naci bolju kancelariju tamo ako imas nekakvo radno iskustvo u struci.
Veruj, nema mnogo koristi od plakanja i tugovanja, treba da se fokusiras na fax, jer ti to automstski resava i vezu, a pri tom bar zbog njega ne moras brinuti, po ovome sto si napisala, on te voli i nemas problem.
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 15:12   #78
pokušala sam ja već naći posao u nekom uredu, ali nema šanse.. bar ne u ovakvom vremenu.. masa ljudi koje znam je dobila otkaz, i ne mogu naći posao..
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 15:12   #79
mislim da je lik manipulator bez muda. ostavi ga.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 15:16   #80
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
mislim da je lik manipulator bez muda. ostavi ga.
zašto to misliš?
sadness is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger