Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2012., 15:36   #21
vjerovatno ga je ubilo u pojam to sto on neradi a ti radis
zamisli da zensko mene musko uzdrzava ...
pih ...
adryy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 15:52   #22
razgovaram ja s njim koliko se to može jer je on užasno zatvoren, ili sam ga ja nekim svojim postupcima natjerala da se zatvori, ne znam....o emocijama počne pričat kad sam ja jednom nogom vani....

kada ga pitam da li ja radim nešto krivo, on tvrdi da ne, da je njemu sve ok
ne, nije prije bio takav...nije ni prije bio oličenje nekog aktivnog lika koji stalno nekam ide, ali dogovarali smo neko zajedničko vrijeme......

kad ga pitam jel u depri-nije
kad ga pitam jel nervozan-nije
tužan-nije

ja zaista više ne znam razgovarati s njim,priznajem......
nikada nije sjeo sa mnom i rekao u p.m. i država i kriza i sve, dosta mi je svega.....ne, samo sliježe ramenima i valjda misli da će biti manje muško ako mi kaže kako se osjeća....a ja baš nekako mislim da bi nas to zbližilo.

Ma jebe se meni za izlete i frizure, samo da mi kaže nešto, da me pusti u tu svoju čahuru....
nekada mi ga je tako žao, dala bih sve na svijetu da mu mogu pomoći, ali ne mogu.
Mogu biti samo uz njega, ali me on ne pušta.
Ma, evo i sad plačem.

Da, razmišljam o prekidu ne zato što ga više ne volim, nego me je ovo počelo uništavati, ne jedem, ne spavam, nesretna sam a i on vidi kakva sam i vjerojatno ni ja njega više ne usrećujem,ne znam.
foxylady123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 16:41   #23
aha, da odgovorim na još neke nejasnoće, nije moja imovinska kartica bogzna kakva, imam za neke svoje osnovne potrebe, ne pomažu mi starci jer žive od 2.000,00 kn i tak da ne idem u detalje......
pa, iskreno, nekada bih radije da je situacija obrnuta, da on ima posao a ja ne...

ok, trebam mu biti podrška, ja to očito ne znam jer ne dobivam od njega neki povratni info niti ništa, a to kaj ja dvije godine potiskujem sve što bih voljela da radimo kao par a ne možemo, to je onak, nebitno, nek se sama nosim s tim očito......

4fun, da i to sam mu rekla, preklinjala ga da odemo na šugavi biljar i pivu, zamisli silni cifru koju bi morala pljunut za to, ali neće.

I cijenim ga što me ne iskorištava, cijenim što radi neke sitnice koje on trenutno može, ali, ne znam...

Zadnje što želim biti prema njemu je neka aždaja koja ga guši....
jednostavno u zadnje vrijeme mi se stalno nameće osjećaj da nismo jedno za drugo, da nemamo razumjevanje za potrebe onog drugog............
foxylady123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 17:09   #24
Quote:
foxylady123 kaže: Pogledaj post
Mogu biti samo uz njega, ali me on ne pušta.
Ma, evo i sad plačem.

Da, razmišljam o prekidu ne zato što ga više ne volim, nego me je ovo počelo uništavati, ne jedem, ne spavam, nesretna sam a i on vidi kakva sam i vjerojatno ni ja njega više ne usrećujem,ne znam.
A jebemu ne pakiti

Svakom od vas je muka na svoj način
A da probaš možda bez puno pitanja uipropitkivanja? Samo malo pažnje i nježnosti da daš? Možda se otkravi?
Naravno - ako imaš volje i snage za to
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 17:11   #25
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Samo malo pažnje i nježnosti da daš?
A do sad ga je tukla i vrijeđala i ignorirala?
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 17:15   #26
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
A jebemu ne pakiti

Svakom od vas je muka na svoj način
A da probaš možda bez puno pitanja uipropitkivanja? Samo malo pažnje i nježnosti da daš? Možda se otkravi?
Naravno - ako imaš volje i snage za to
mi smo trenutno razdvojeni, on je kod svojih-zbog nekih razloga o kojima ne bi, ali nema veze sa nama, pa mi je teško davati nježnost preko skypa, kad se vidimo imam osjećaj da je sve drugačije, da je sve u redu...i mazimo se i ljubimo...kao i prvog dana...ali čim ja odem doma i prođe par dana i on bude na skypu sav nikakav, onda ja glumim klauna i da, možda i jesam dosadna i propitkujem, al onda kad zašutim, onda me pita kaj šutim

ja osobno mislim da je kod mene došlo do zasićenja, ali ne njega, nego ove mučne situacije, jer mi već dvije godine nemamo neku "normalnu"vezu, a ja sve više imam potrebu da mi je on tu,pored mene...........
foxylady123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 17:25   #27
Quote:
foxylady123 kaže: Pogledaj post
Zadnje što želim biti prema njemu je neka aždaja koja ga guši....
Ako želiš nesretnu obitelj slobodno nastavi kriviti sebe za njegova loša stanja koja njemu uopće nisu loša.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 17:28   #28
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Ako želiš nesretnu obitelj slobodno nastavi kriviti sebe za njegova loša stanja koja njemu uopće nisu loša.
to i ja ponekad mislim, da je meni gore nego njemu, a onda me na forumu popljuju da, eto, on bi trebao nać bolju curu od ove koja 2 godine s njim nije niš napravila, proputovala, provela se........, nego čeka neke bolje dane pa da se zajedno vesele životu..............
foxylady123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 17:31   #29
Quote:
foxylady123 kaže: Pogledaj post
to i ja ponekad mislim, da je meni gore nego njemu, a onda me na forumu popljuju da, eto, on bi trebao nać bolju curu od ove koja 2 godine s njim nije niš napravila, proputovala, provela se........, nego čeka neke bolje dane pa da se zajedno vesele životu..............
Vjerujem da se raditi na vezi može. Al isto tako vjerujem da je to nešto za što treba barem dvoje ljudi. Netko kome je sve ok kako je ne misli da ima na čemu raditi pa na kraju ne radiš na vezi nego mijenjaš ili sebe ili njega. Neuspješno
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 17:35   #30
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Vjerujem da se raditi na vezi može. Al isto tako vjerujem da je to nešto za što treba barem dvoje ljudi. Netko kome je sve ok kako je ne misli da ima na čemu raditi pa na kraju ne radiš na vezi nego mijenjaš ili sebe ili njega. Neuspješno
i onda se vraćamo na početak gdje sam ja zaključila da bi trebala prekinuti jer ja više ne mogu.......njemu je ok, mama pere, kuha, gurne koju kunu i tako, svi smo u iščekivanju da se on zaposli.....

ja mu kažem kako jedva čekam da riješi to što ima za riješiti da napokon budemo zajedno, on šuti.....ne bi slučajno rekao i ja isto.............ne znam više, stvarno ne znam niti da li je njemu uopće stalo...........
foxylady123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 17:37   #31
Quote:
foxylady123 kaže: Pogledaj post
ne znam više, stvarno ne znam niti da li je njemu uopće stalo...........
Ako ga pitaš reći će da je. Čak će se vjerojatno i uvrijediti kako ga to uopće imaš obzira pitati.

I recimo da mu je stalo. Što ti to vrijedi kad ti to ne osjećaš?
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 17:37   #32
Quote:
foxylady123 kaže: Pogledaj post
aha, da odgovorim na još neke nejasnoće, nije moja imovinska kartica bogzna kakva, imam za neke svoje osnovne potrebe, ne pomažu mi starci jer žive od 2.000,00 kn i tak da ne idem u detalje......
pa, iskreno, nekada bih radije da je situacija obrnuta, da on ima posao a ja ne...

ok, trebam mu biti podrška, ja to očito ne znam jer ne dobivam od njega neki povratni info niti ništa, a to kaj ja dvije godine potiskujem sve što bih voljela da radimo kao par a ne možemo, to je onak, nebitno, nek se sama nosim s tim očito......



4fun, da i to sam mu rekla, preklinjala ga da odemo na šugavi biljar i pivu, zamisli silni cifru koju bi morala pljunut za to, ali neće.



I cijenim ga što me ne iskorištava, cijenim što radi neke sitnice koje on trenutno može, ali, ne znam...


Zadnje što želim biti prema njemu je neka aždaja koja ga guši....
jednostavno u zadnje vrijeme mi se stalno nameće osjećaj da nismo jedno za drugo, da nemamo razumjevanje za potrebe onog drugog............
prvo u drugo podebljano:
ima li on za svoje osnovne potrebe ili nista ne moze bez financijske pomoci roditelja? ima li ikakva primanja? ako nema onda je i jedan banalni izlazak za popiti cugu mozda prevelik zalogaj za njega koliko god to zvucalo cudno. nisam bas sigurna u to da bi voljela da je situacija obrnuta.

trece podebljano:
kako bi se nosla s puno gorim stvarima da ste oboje bez posla?

cetvrto podebljano:
princip.


predzadnje:
cijenis li zaista?

zadnje:
ovo zadnje boldano je vjerojatno i istina ako se tako osjecas. mozda glas intuicije?

Zadnje uređivanje chevrolet : 18.02.2012. at 17:43.
chevrolet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 17:45   #33
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Ako ga pitaš reći će da je. Čak će se vjerojatno i uvrijediti kako ga to uopće imaš obzira pitati.

I recimo da mu je stalo. Što ti to vrijedi kad ti to ne osjećaš?
hahaha, ne da se uvrijedio nego smrtno naljutio......jednom sam ga pitala dal možda hoće pauzu, paje onda mene okrivio da vjerojatno ja hoću pauzu kad uopće tako nešto pitam.............
ne ne, nisam ja rekla da je on glup, daleko od toga, ima on svoje metode, mudrica.....
foxylady123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 17:47   #34
Quote:
foxylady123 kaže: Pogledaj post
hahaha, ne da se uvrijedio nego smrtno naljutio......jednom sam ga pitala dal možda hoće pauzu, paje onda mene okrivio da vjerojatno ja hoću pauzu kad uopće tako nešto pitam.............
ne ne, nisam ja rekla da je on glup, daleko od toga, ima on svoje metode, mudrica.....
Divno, krivice ko u priči, a nije priča. Sebe kriviš za to što te on ne želi, a njega kriviš što te manipulira da sebe kriviš.

Predviđam jednu zaista sretnu obitelj. Nekom drugom.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 17:49   #35
Quote:
chevrolet kaže: Pogledaj post
prvo u drugo podebljano:
ima li on za svoje osnovne potrebe ili nista ne moze bez financijske pomoci roditelja? ima li ikakva primanja? ako nema onda je i jedan banalni izlazak za popiti cugu mozda prevelik zalogaj za njega koliko god to zvucalo cudno. nisam bas sigurna u to da bi voljela da je situacija obrnuta.

trece podebljano:
kako bi se nosla s puno gorim stvarima da ste oboje bez posla?

cetvrto podebljano:
princip.


predzadnje:
cijenis li zaista?

zadnje:
ovo zadnje boldano je vjerojatno i istina ako se tako osjecas. mozda glas intuicije?
nema nikakva primanja......
pa, vjerojatno ne cjenim više.........
foxylady123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 17:51   #36
ne "pljujem te", ako to tako dozivljavas i ako stvarno tako ispada zao mi je.

ali tvoj uvodni post mi je onako.. ne znam.

uopce nisi rekla da je on zatvoren tip koji ne voli pricat o svojim problemima i emocijama kad se lose osjeca, nego tvoje je bilo: on je tip od danas do sutra, da su neki doslovno shvatili da ga "boli ona stvar za sve".

tebe pati sto on nije otvoren prema tebi i sama si rekla da smatras da bi bili povezaniji kad bi bilo tako kako prizeljkujes. ta zatvorenost je ocito bila od prvog dana vaseg odnosa, samo ti to ocito nije smetalo sve do sada kad je nastao zesci problem ili uopce nisi bila svjesna njegove takve "zatvorenosti"?

a gle, on je takav, svatko se s problemima nosi na svoj nacin. ili to prihvati ili idi dalje. drugo nemas.
chevrolet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 17:59   #37
Quote:
chevrolet kaže: Pogledaj post
ne "pljujem te", ako to tako dozivljavas i ako stvarno tako ispada zao mi je.

ali tvoj uvodni post mi je onako.. ne znam.

uopce nisi rekla da je on zatvoren tip koji ne voli pricat o svojim problemima i emocijama kad se lose osjeca, nego tvoje je bilo: on je tip od danas do sutra, da su neki doslovno shvatili da ga "boli ona stvar za sve".

tebe pati sto on nije otvoren prema tebi i sama si rekla da smatras da bi bili povezaniji kad bi bilo tako kako prizeljkujes. ta zatvorenost je ocito bila od prvog dana vaseg odnosa, samo ti to ocito nije smetalo sve do sada kad je nastao zesci problem ili uopce nisi bila svjesna njegove takve "zatvorenosti"?

a gle, on je takav, svatko se s problemima nosi na svoj nacin. ili to prihvati ili idi dalje. drugo nemas.
a sorry, htjela sam nekako skratiti post pa mi je valjda promaklo, da, on je takav, ne priča o problemima s nikim, nisam ja neki izuzetak.
Pa, da ti iskreno kažem, viđše se ne sjećam kakav je bio, znam da nam je veza bila nekako lakša, sve je išlo nekako lakše, rijetko smo se svađali...
ne sjećam se da je onda razglabao naveliko i naširoko, ali, ajmo reć, onda i nije bilo nekih problema, pričalo se o svakodnevnim stvarima, o nama i tako...sad samo ja pričam jer me strah zašutit.
foxylady123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 18:06   #38
Gledaj, čovjek je u depresiji. Kad je netko u depresiji jednostavno se izgubi, zatvara se...Možda bi bilo dobro da zajedno potražite stručnu pomoć psihijatra.
I mislim da bi mu sada trebala biti podrška.
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 18:09   #39
Quote:
foxylady123 kaže: Pogledaj post
mi smo trenutno razdvojeni, on je kod svojih-zbog nekih razloga o kojima ne bi, ali nema veze sa nama, pa mi je teško davati nježnost preko skypa, kad se vidimo imam osjećaj da je sve drugačije, da je sve u redu...i mazimo se i ljubimo...kao i prvog dana...ali čim ja odem doma i prođe par dana i on bude na skypu sav nikakav, onda ja glumim klauna i da, možda i jesam dosadna i propitkujem, al onda kad zašutim, onda me pita kaj šutim
Ja tebe savršeno razumijem šta mi hoćeš reći, ali iskreno -nemam blagog pojma šta bi ti odgovorila ili savjetovala

..jer s jedne strane, on može u toj depri još čmrljit bog te pitaj kol'ko, s druge strane može se dokopat posla za mjesec-dva, pa buš se tukla po glavi ak prekineš.. jebeno kako god okreneš

Quote:
foxylady123 kaže: Pogledaj post
ja mu kažem kako jedva čekam da riješi to što ima za riješiti da napokon budemo zajedno, on šuti.....ne bi slučajno rekao i ja isto.............ne znam više, stvarno ne znam niti da li je njemu uopće stalo...........
Pa naravno da jedva čeka, ali znaš da su ti muški trknuti i da oni razmišljaju na drugačiji način, pa moguće da takav sjeban to doživljava zapravo ko kritiku.. jbt ih blesave
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 18:11   #40
Quote:
foxylady123 kaže: Pogledaj post
Da, razmišljam o prekidu ne zato što ga više ne volim, nego me je ovo počelo uništavati, ne jedem, ne spavam, nesretna sam a i on vidi kakva sam i vjerojatno ni ja njega više ne usrećujem,ne znam.
Ako je do toga doslo, onda nemas sto razmisljati, rjesi ga se, pretrpi tih mjesec-dva tuge, i kreni dalje...
Smesko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger