Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2014., 23:18   #181
barem se. malo preporodila tema
__________________
isn't it good to be lost in the wood. isn't it bad so quiet there in the wood. meant even less to me than i thought. clover honey pots and mystic shining feed
šumski is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 12:48   #182
Quote:
M. Laševska kaže: Pogledaj post
daaaa, znam, rećete imadete, ocijeni, imadete neverojatno nov np, koja vam pesma ne izlazi iz glave danas...
ne! to nije to, vidite i sami da ljudstvo ne diše na takov način
na takove topice staviš jednu do dve pesme dnevno jerbo spamaš u suprotnom, a sam bogek zna da je pdf posto ubog nešto. svime (osim sa osamdesetima, el )
Znači, ti bi topic nazvan nešto u stilu "šta trenutno slušate", a NP znači... NP je upravo ono što predlažeš, ništa manje i ništa više. A osim toga to i nije (nikad bio niti će biti) išta više od četa. Tako da stvarno ne vidim zašto on nije pogodan. I ne sjećam se da je itko ikada spomenuo da je više od dva posta dnevno na tom topicu spamanje. U njegovim zlatnim danima se ispisivalo u najmanju ruku nekoliko desetaka postova dnevno. Druga je stvar što danas nema ljudi koji će toliko ispisivati.

Tako da što se mene tiče go ahead, ionako mi je NP-a malo žao. Bilo bi dobro kad bi ga se malo preporodilo. Ali za brand new topicom nema potrebe.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 16:18   #183
člo, pangloše!

Quote:
Znači, ti bi topic nazvan nešto u stilu "šta trenutno slušate"
upravo tako!
no, već mi je predlog odbijen tak da ono, nisi i ti trebao jerbo sam ja odgovorila Snowcrowned na njen, "ne može." sa "dobro."

Quote:
, a NP znači... NP je upravo ono što predlažeš, ništa manje i ništa više.
NP znači, now playing, ali zaboravio si dodat i ono što stoji u nazivu prije NP, a to je Nevjerojatno nov... (NP).
ergo, bilo tko logičkim zaklučivanjem, pa, zaključuje da se tamo rokaju stvari koje totalno prvi put slušaš ikad
šta ću keljit hrnića jerbo to svatko zna, a i malo me sram da budem iskrena

Quote:
A osim toga to i nije (nikad bio niti će biti) išta više od četa. Tako da stvarno ne vidim zašto on nije pogodan


al baci pogled tu i tamo i van osamdesetih paš vidit da četa nema praktički ni za ljeka. naprosto se bojiš. dobiš po prstima od recimo, pollqa koji oće sve izdominirat ko male majnune

Quote:
U njegovim zlatnim danima se ispisivalo u najmanju ruku nekoliko desetaka postova dnevno. Druga je stvar što danas nema ljudi koji će toliko ispisivati.
e, vidiš. dobro da si ovo prispomenuo.
nabraste si modovlja koje večinom obitava samo na određena dva topica. ne, ne kažem da je odgovornost full do vas.. ali neb bilo loše pokazat malo ljudima da ste i vi samo forumaši u crnom koji su blagonakloni prema običnim forumašima, hengat i malo šarat okolo. pokazat kako da pdf živne.
ne samo tu spomenutu "blagonaklonost" dokazivat manjim sankcioniranjem i nevidljivošću.
i baš zbog toga pohvaljujem Snowcrowded koja vidim četa tamo sa gagama (nazvah tako čet jerbo nemam pojma šta se tamo dešava ali vjerojatno je o komercijalnoj glazbi, a od nje samo znam tu, gugugagu). ono, druži se s ljudima i takoooo

Quote:
Tako da što se mene tiče go ahead, ionako mi je NP-a malo žao. Bilo bi dobro kad bi ga se malo preporodilo.
aj, svrati onda ponekad

Quote:
Ali za brand new topicom nema potrebe.
i to znam ustanovili smo to još juče

enivejz, tenks na još jednom odgovoru i nadam se da se vidimo na četopiku NP-a
M. Laševska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 23:30   #184
Quote:
M. Laševska kaže: Pogledaj post
NP znači, now playing, ali zaboravio si dodat i ono što stoji u nazivu prije NP, a to je Nevjerojatno nov... (NP).
ergo, bilo tko logičkim zaklučivanjem, pa, zaključuje da se tamo rokaju stvari koje totalno prvi put slušaš ikad
"Nevjerojatno nov" se ne odnosi na to da prvi put slušaš te stvari nego da ti je ta stvar najnovija u NP plejlisti. Mislim da je to barem svakom jasno, odnosno meni je bilo kad sam prvi put došao na pdf.


Quote:
al baci pogled tu i tamo i van osamdesetih paš vidit da četa nema praktički ni za ljeka. naprosto se bojiš. dobiš po prstima od recimo, pollqa koji oće sve izdominirat ko male majnune
Bacim ja pogled svaki dan van 80-ih. I postoji razlog zašto "nema četa ni za ljeka". Ne želimo ih više. Da ih želimo više, i da nam je cilj da svaka ekipica ima svoj čet, onda bi ih bilo na bacanje. Ovako smo skroz zadovoljni s trenutnim brojem, dapače.


Quote:
e, vidiš. dobro da si ovo prispomenuo.
nabraste si modovlja koje večinom obitava samo na određena dva topica. ne, ne kažem da je odgovornost full do vas.. ali neb bilo loše pokazat malo ljudima da ste i vi samo forumaši u crnom koji su blagonakloni prema običnim forumašima, hengat i malo šarat okolo. pokazat kako da pdf živne.
ne samo tu spomenutu "blagonaklonost" dokazivat manjim sankcioniranjem i nevidljivošću.
i baš zbog toga pohvaljujem Snowcrowded koja vidim četa tamo sa gagama (nazvah tako čet jerbo nemam pojma šta se tamo dešava ali vjerojatno je o komercijalnoj glazbi, a od nje samo znam tu, gugugagu). ono, druži se s ljudima i takoooo
E, a to je jedna skroz druga stvar, razlozi su višestruki, ali osim ovih svatko ima svoje osobne (Silvery bebu, recimo). Kao prvo, možemo reći da idealan moderator nije ni onaj koji četa i druži se s ekipom ni onaj koji je nevidljiv i blag na kartonima nego onaj koji potiče i održava konstruktivu na pdf-u (naravno da sve skupa čini cjelinu, ali ovo zadnje je ipak nešto bitnije). Kao drugo, mi ne možemo ne čitati, kako kažeš, sve one gage (ili se meni možda ne čita progresiva 70-ih), nego moramo, jer nam je to zadatak. A materijala ima napretek pa ja nakon toga baš i nemam pretjerane volje četati s ekipom.

A onda se nekako na četu stvori "đir", bez tebe, i taj đir funkcionira dobro, pa ti se ne da ulaziti u njega "iz vedra neba" jer već nisi u njemu. Tako nekako, šta ja znam. Nemam pojma.


Quote:
aj, svrati onda ponekad
Može.


Quote:
i to znam ustanovili smo to još juče
Ma znam da je Snow rekla sve što treba, ali eto čisto da se malo pojasnimo ako je ostalo štogod za pojasniti. A i ako nije, što ima veze, post više-manje.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 23:18   #185
Quote:
Pangloss kaže: Pogledaj post
"Nevjerojatno nov" se ne odnosi na to da prvi put slušaš te stvari nego da ti je ta stvar najnovija u NP plejlisti. Mislim da je to barem svakom jasno, odnosno meni je bilo kad sam prvi put došao na pdf.
ja sam bio uvjeren da je ta tema nasljednica teme "Noviji NP" i da se zato zove "Nevjerojatno nov NP", a da će se sljedeća zvati "NP noviji od nevjerojatno novog"
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 17:50   #186
Quote:
dile kaže: Pogledaj post
ja sam bio uvjeren da je ta tema nasljednica teme "Noviji NP" i da se zato zove "Nevjerojatno nov NP", a da će se sljedeća zvati "NP noviji od nevjerojatno novog"
Pa i to je, da. Vidjet ćemo kako će se sljedeći zvati.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 22:43   #187
Ta tema, tj. naslov je nastao u, well, malo "ludim" trenucima. Možda će se sjetit oni koji su boravili onda na Glazbi.

Ovo "nevjerojatno nov" je nastao u zajebanciji. Ali poanta naslova je uvijek bila ista - "NP" pa makar u naslovu stajalo nešto skroz drugo.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 17:44   #188
Ako netko slučajno zna gdje su otišla većina nekad aktivnih korisnika ovog podforuma, molim neka mi javi.

Jedan pogled na prvu stranicu bar meni osobno djeluje prilično otuzno.

Naime, potpuno mi je neshvatljivo kako to da postoji tako mali interes za sve otvorene (i do sad neotvorene teme, kojih je potencijalno neograničen broj) da ta ista prva stranica trenutno ovdje seze čak 2 tjedna unatrag.

U usporedbi s drugim umjetnostima, osobno me ni najmanje ne iznanadjuje da u današnje vrijeme knjizevnost ima još dosta slabiju posjećenost od glazbe, ali s druge strane, film je na prvoj stranici redovno u rasponu od 2-3 dana kompletno popunjen temama i komentarima......

Neka mi moderatori ne zamjere, ali stvarno me zanima zna li se postoji li neko drugo mjesto gdje se preselilo ljudstvo koji uistinu voli djeliti svoju ljubav prema glazbi ili se posvemašnja društvena apatija u ovoj zemlji toliko proširila da je već odavno zahvatila i ovo područje, pa ne treba čuditi da je sve više onih koji radije zadrzavaju svoje mišljenje za sebe, bez obzira koliko se to nekad činilo apsurdno.
kvart99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 18:37   #189
Daleko od toga da je stanje na Glazbi idealno ili da ne može bolje, ali što se tiče posjećenosti uzmi u obzir da Glazba ima osim glavnog dijela i još tri podforuma. Film, s druge strane, nema nijedan. Prema tome kad uzmeš u obzir teme sa svih podforuma Glazbe dođe se do malo realnije slike o posjećenosti.

Ali, dapače, svaki komentar je dobrodošao, pogotovo ako je konstruktivna kritika. Pa evo sad kad si se već javio slobodno daj pokoji prijedlog ili kritiku, ili uostalom sam otvori poneku temu ako imaš inspiraciju i misliš da toga nedostaje na Glazbi.

A što se tiče preseljenja, mislim da to nema veze isključivo s ovim pdf-om, nego općenito s novim generacijama koje su navikle na druge sajtove i drugačiji stil komunikacije, primjerice Facebook. A starijima se više ne da visit po internetu.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 20:10   #190
Uz svo duzno poštovanje, ovaj podforum "glazbenici" je u još gorem stanju nego glavni.....ali naravno da su za to zasluzni sami korisnici, odnosno mi.
Od ovog "glazbenici" rekao bih da nema ni G......jer 80% entryja čine wannabe pevaljke novog doba (iliti došlo neko "Novo Vrijeme" - kao što reče Buldozer tamo davne 80-te - ali ne vjerujem da su mogli uopće zamisliti da će biti ovakvo).

Zašto je to tako - e o tom bi se mogao sastaviti bar jedan kvalitetan esej i povesti rasprava za sebe po potrebi.

A za ovo drugo da se stariji sve više okreću drugačijim (realno-zivotnim?) aktivnostima i prepuštaju internet mladjima je vrlo lako moguće da si u pravu.
Ako je tako - prava šteta, rekli bi neki......
kvart99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 12:35   #191
Quote:
kvart99 kaže: Pogledaj post
Uz svo duzno poštovanje, ovaj podforum "glazbenici" je u još gorem stanju nego glavni.....ali naravno da su za to zasluzni sami korisnici, odnosno mi.
Od ovog "glazbenici" rekao bih da nema ni G......jer 80% entryja čine wannabe pevaljke novog doba (iliti došlo neko "Novo Vrijeme" - kao što reče Buldozer tamo davne 80-te - ali ne vjerujem da su mogli uopće zamisliti da će biti ovakvo).
Uz svo dužno poštovanje tebi, podforum Glazbenici je itekako aktivan. To kaj se tebi, meni ili nekom drugom ne sviđa o kome se piše je skroz druga stvar i za to smo mi forumaši sami krivi kako si i sam napisao. Ako misliš da nedostaje neka tema a piše ti se o tome i/ili misliš da bi privukla raspravu, zašto je ne otvoriš? Ili ako postoji već neka koja te zanima i o kojoj se može fino raspravljat, zašto je ne digneš? Lako je prigovarat, ali onda treba i nešto napraviti. Ako ti trenutno niš ne pada na pamet imam ja nekoliko ideja pa se možeš javit na PM da ti pošaljem par prijedloga, lijepo sastavi uvodni post i eto.
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 20:55   #192
ovom podforumu fali glazbena abeceda

evo primjer - tema emocional trance - koji je to kurac

a vidi - idem provjeriti na temu glazbena abeceda kaj je to trance i kaj je to emocional trance
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 05:01   #193
postoji google, yahoo, duckduckgo, aol, bing i još hrpa toga pa preko njih provjeriš. ili jednostavno pitaš na temi emotional trance kaj to je.
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 10:51   #194
Quote:
Snowcrowned kaže: Pogledaj post
postoji google, yahoo, duckduckgo, aol, bing i još hrpa toga pa preko njih provjeriš. ili jednostavno pitaš na temi emotional trance kaj to je.
ok šefice
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 00:54   #195
zašto panglos više nije mod ovdje?
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 02:05   #196
Ne da mu se više.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 02:29   #197
Quote:
Pangloss kaže: Pogledaj post
Ne da mu se više.
šteta

jel će doći neki novi mod?
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 22:29   #198
Znat ćete kad završi raspisani natječaj.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 01:05   #199
Quote:
Silvery kaže: Pogledaj post
Znat ćete kad završi raspisani natječaj.
ahhahaahhahhaah



mogao bi dile jer ionako stalno visi tu

još preporučam kvart99
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 20:10   #200
kasnim pol god al fjbg
Quote:
kvart99 kaže: Pogledaj post
Ako netko slučajno zna gdje su otišla većina nekad aktivnih korisnika ovog podforuma, molim neka mi javi.
A nezz, ljudi dosta komentiraju preko twittera i fejsa, moguće da borg koristi soulseek još uvijek
Moram priznat da tu nekad aktivnu ekipu sad rijetko vidim i po koncertima, pretpostavljam da se dio uozbiljio, ima djecu.. a moguće i da idemo na drukčije koncerte
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:45.