Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2005., 01:40   #41
Quote:
bart_85 kaže:
učenje ili zajebavanje po gradu?
pa to ti nama reci
__________________
!! Nocu je hladnije nego vani !!
ivan_maks is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2005., 12:16   #42
odgovor si dobio, to bi bilo to. ne znam kak vas ne zamori stalno vrtit sasvim iste besmislene teme. meni bogme dosadi čitat.
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2005., 13:28   #43
Prebacivanje na EFZG

Par pitanja oko prebacivanja na Ekonomski fakultet u Zagrebu...

Naime u Splitu ponavljam drugu godinu na sveučilišnom četverogodišnjem studiju i prebacio bih se dogodine u ZG na treću jer u STu nema smjera poslovna informatika koji me zanima.

Posjetio sam www.efzg.hr i temeljito sve proučio no dokumenti vezani uz prijelaz su zastarjeli(vrijede za 2004. godinu) i imam nekih nedoumica.

Pa pitam ima li tko među vama sa stvarnim iskustvom prebacivanja na ovaj fax pa da nastavim s detaljnijim pitanjima.
Voices is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2005., 17:49   #44
studiram na istome, zivim u zagrebu. ne znam nikoga tko je prelazio, nadam se da ima takvih, ali dok se ne jave ( a andam se da hoće) skini si:

http://efzg.globalnet.hr/UserDocsIma..._prijelaza.doc

inace, stranica od faksa je www.efzg.hr, a forum http://www.efzgforum.net/

sretno!

p.s. stavi "www" u glazbeni-forum jer ti link ne radi.
pozdrav od wd-a s nighsta
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2005., 21:04   #45
hm.. jako puno rulje bi se upisalo na neki ef u drugom gradu pa se prebacili na zagrebački... eh sad... naravno da ne uspiju... morao bi se jako potrudit pa i vuć veze da bi ti se želja ostvarila..
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2005., 21:58   #46
Re: Prebacivanje na EFZG

E bravo WD...tražio sam forum al mi je očito negdje promaknuo. Mislim da će bit korisnije da svoju potragu sad nastavim tamo.Sve dokumente o prebacivanju sa službenog sajta sam već detaljno proučio i dosta toga mi je jasno no postoji nekoliko važnih sitnica koje vise u zraku.

Quote:
gottcha kaže:
hm.. jako puno rulje bi se upisalo na neki ef u drugom gradu pa se prebacili na zagrebački... eh sad... naravno da ne uspiju... morao bi se jako potrudit pa i vuć veze da bi ti se želja ostvarila..
Čuj...ovdje se ne radi o primjeru svjesne želje da se upišem u ZG i pokušaja varanja i upisivanja na fax s manjim brojem prijavljenih(u mom slučaju ST) pa kasnijeg prebacivanja. Uostalom to ničemu ne vodi jer se kod prebacivanja gubi status studenta uz potporu ministarstva tako da svejedno plaćam punu školarinu za nastavak školovanja u slučaju prebacivanja. A opcija prebacivanja postoji,postoje uvjeti koji se moraju ispoštovat i ako ih uspijem ispoštovat ne vidim razloga i potrebe za povlačenjem veza.

No kako bilo hvala vam na odgovorima...nadam se da će u međuvremenu možda i naić netko tko će mi moć odgovorit na početni post pa molim modove da ne ključaju/brišu topic dok se ne oglasim o uspjehu istraživanja na efzgforumu.

Pozdrav
Voices is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2005., 21:30   #47
Ekonomski Fakultet ZG

Evo, pošto sam brucoš na dotičnom fakultetu, zanima me sljedeće;
1. Ljudi, kad nama počinje faks??????
2. Kaj je s iksicom, kad to mogu podići?
3. Gdje podižem potvrde da sam redovni student ( za pokaz, za SC i sl)?
4. Kaj je to s ovom godinom, naime ima nas ko kineza(zahvaljujući Jadranki Kosor), jel će to bit problem?
5. zašto na jebenom ww.efzg.hr nema ama baš nikakvih obavijesti?
msporis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2005., 20:53   #48
???
msporis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2005., 21:14   #49
Quote:
msporis kaže:
???
ja koja ne idem tamo znam više od tebe

srami se ....

fax ti počinje 3.10.

iksicu ćeš već čut kako i kad s njom, ništa se ne zna

potvrde dižeš sa studomata, ali to ne možeš jer nemaš iksicu, dakle morat ćeš se dio mjeseca vozikat s dnevnom kartom...

a kak će ti bit na faxu morat ćeš pričekat da provedeš neko vrijeme tamo
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2005., 22:30   #50
za info o pokazu pogledaj topic o ZET-u. kažu ljudi da brucoši mogu uzet pokaze samo s indexom.
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2005., 22:33   #51
Potvrde i to podigni na referadi na faksu
pastor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2005., 22:36   #52
I prvih par tjedana , ak mislis sjedit u predavaoni(tokom predavanja naravno) dodji bar 15 min ranije ako ne i vise
pastor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 09:50   #53
ekonomski faks

da li na njihovim stranicama ima forum? zanima me u kojoj dvorani je ispit..
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 10:45   #54
Imaš forum na adresi www.efzgforum.net, ali pitanje dal ćeš tamo saznat za dvoranu.
froggii1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 00:01   #55
Profesori na ekonomiji

Kakvi su ovi profesori??!!:

Šoljan - Trgovačko pravo
Vojvodić / Šorić - Matematika
Medić / Polovina - Osnove ekonomije
Strugar / Spremić - Informatika

Ako netko zna neka napise. HVAAALAA!!
Enyala is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 19:19   #56
ja sam imala šoljana iz seminara, a budući da na tome nitko nije ostajao, nemam baš prevelikih iskustava. u dvorani je bio ok, istina malo dosadan (no dobro, malo više), ali sam čula da je na kolokvijima cjepidlačio i išao dosta u detalje.
a polovina nam je jednom bio na zamjeni, i iako svi govore da je tip super, meni se nije svidio. malo mi je...čudan.

za ostale ne znam.
pa sad...koliko je to pomoglo...
danni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2005., 01:54   #57
Hm, držim se onog - ako neke stvari ne mogu reći u facu, neću ni iza leđa. No da pokušam...

Šoljan - nije neki autoritet, ja bih na njegovom mjestu šamarao pojedine studente ili čak udario cipelarku...

Šorić - vrlo pristupačna studentu

Medić - e to je autoritet, kojeg ne ruši ni činjenica da piše pjesme za djecu, :klap: . Ako ga želiš razjariti, moli za višom ocjenom.

Polovina - tip "ide u mirovinu" još otkako je Ćiro vodio repku, pacifist i još štošta... Meni guba osoba, iako je napravio priručnik bez potpunih objašnjenja pa je nešto niža prolaznost kroz njega. Nazvao me piletom.

Spermić - umišljenko.

Inače, preporučam efzgforum.net
__________________

.


prodajem: Pearl Jam: Ten i No Code
snowboard
beheaded is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2005., 05:18   #58
call me stjupid, ali kako se zapravo mjenja profesor? (to samo izvanredni mogu, zar ne? )
na mom starom faksu tog nije bilo
postoji li neki rok za promjenu profesora?
Thx!
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2005., 14:44   #59
svi mogu mjenjati profesore, ali moraš molit određenog profesora da te primi ako ima mjesta.. polovinu mjenjaj i to što prije to bolje, katastrofa je postao jako jako jako teško se kod njega prolazi..
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2005., 17:01   #60
Da ne otvaram novi topic, nadovezat ću se samo pitanjem na ovaj. Upisala sam management, pa me zanima dal ima netko ovdje na tom smjeru i nešto o profesorima: Prester, Jurčič, Sopta, Bahtijarević, Pološki, Orsag, Dedi, Stojanović.
Tnx svima!!
__________________
hmmm...
Alia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.