Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2005., 16:11   #61
Re: Ekonomski ZG - vanredni upis?

Quote:
Simple Life kaže:
Razmišljam upisati ekonomiju u Zagrebu - e sad se dvoumim:

dal da upišem redovno ili izvanredno?


Najiskrenije? Nemoj na ekonomiju niti redovito niti izvanredno.

Upisi se sinko na pravi fakultet. Idi na strojarstvo ili elektrotehniku. Na fakultete koji ti se i vani pikaju.

Ekonomija je bezvrijedan tecaj i uzasan gubitak vremena i novca.

Ne nasjedaj na dobre trebe. Te trebe buju ionak ganjale inzenjere i doktore a ne tebe birotehnicara.

Sjetit ces se ovoga kada i ako budes imao prvo predavanje kod onog smeca Goroslava Kellera koji ce ti reci da si sa svojom diplomom mozes obrisati guzicu kada zavrsis.
georgeWtheNuclear is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2005., 23:57   #62
Quote:
Alia kaže:
Da ne otvaram novi topic, nadovezat ću se samo pitanjem na ovaj. Upisala sam management, pa me zanima dal ima netko ovdje na tom smjeru i nešto o profesorima: Prester, Jurčič, Sopta, Bahtijarević, Pološki, Orsag, Dedi, Stojanović.
Tnx svima!!
__________________
hmmm...
Alia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2005., 20:23   #63
Re: Re: Ekonomski ZG - vanredni upis?

Quote:
georgeWtheNuclear kaže:
Najiskrenije? Nemoj na ekonomiju niti redovito niti izvanredno.

Ne nasjedaj na dobre trebe. Te trebe buju ionak ganjale inzenjere i doktore a ne tebe birotehnicara.

Sjetit ces se ovoga kada i ako budes imao prvo predavanje kod onog smeca Goroslava Kellera koji ce ti reci da si sa svojom diplomom mozes obrisati guzicu kada zavrsis.
kasno si mu rekao, već je prošle godine upisao. treba gledat datume.

a dobru trebu je već imao, nije išao za tim
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2005., 16:36   #64
Re: Re: Re: Ekonomski ZG - vanredni upis?

Quote:
Luđakinja kaže:


a dobru trebu je već imao,
georgeWtheNuclear is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2005., 21:50   #65
diplomski rad

frendica radi diplomski na temu Analiza troskova poduzeca....

Ako ima neka dobra dusa koja moze pomoc, nekakav koncept ili cak rad , neka se javi

zena studira na visoj u splitu, turizam pri ekonomiji, a hita u inozemstvo, paaaaaaaaaa....pribjegava ovakvim metodama

tnx a lot

qumquat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 11:54   #66
samo ovako usput da kažem. mogućnost neodlaska na predavanja nikako ne bih nazvala prednošću nego nedostatkom. upisujem se na faks i onda da budem sretna što ne moram na predavanja!? hello? čemu sve to ako ću sama učit iz knjige i namučit se totalno jer puno je toga što je teško shvatit sam bez profesora. idem redovito na predavanja i doma učim više nego upola manje od onih koji ne idu. nije isto pročitat i čut od profesora uz pojašnjenje putem primjera. naravno, ništa od ovog ako čovjek radi, naravno da će upisat izvanredni. ali bit doma i ne ići na predavanja? komplicirat si život u dane prije rokova nije nimalo zdravo. ovako si uvijek u toku.
nrd4568 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2005., 09:00   #67
Smile Teorija Silvije Orsag - EFZG

Pozdrav ekipi,

znam da nije uobicajeno da se nesto ovakvo pita, no ocajan sam jer izlazim po ne znam koji put na ispit iz upravljanja financijama kod Orsaga, pa me zanima ima li netko teoriju (listu najcescih pitanja, ili skriptu skracnu iz koje se moze nauciti, bio bi mu zahvalan (i platio naravno...),

Unaprijed zahvalan
 
Odgovori s citatom
Old 30.11.2005., 00:26   #68
Nešto takvo je uobičajenije pitati na www.efzgforum.net .
Samo ću još dodati da to nije najteži ispit na studiju.
__________________

.


prodajem: Pearl Jam: Ten i No Code
snowboard
beheaded is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2005., 13:51   #69
Nemoj me plašit da to nije najgori ispit, pa kaj je tebi bilo teže od toga?

Inače, bila sam tri put na predavanju i odlučila predmet odgodit za slijedeću godinu (ili čak dvije).
froggii1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2005., 23:44   #70
Ma to pišem iz onog što sam čuo od frenda koji je sad apsolvent. Kaže da je teško, ali se uz učenje da dobit 2, ne puno više...

Ja sam na trećoj, došao sam tom tipu na uvodno predavanje, doslovno zaspao i odlučio više ne dolazit, odgodit kak i ti.
A čuj, ako ne položiš ove godine, nagodinu se mijenja raspored polaganja pa možda dobiješ nekog drugog.
__________________

.


prodajem: Pearl Jam: Ten i No Code
snowboard
beheaded is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 21:40   #71
e jel obvezan tjelesni na ekonomskom fakultetu?
 
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 14:19   #72
Samo za redovne studente
froggii1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 23:41   #73
e baš me to zanimalo, hvala
 
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 13:52   #74
Ekonomski fakultet-Zg

Imam namjeru upisati ekonomski fakultet u Zagrebu i zanima me koje mi knjige trebaju za prijamni , znaci iz hrvatskog , informatike i matematike , gdje ih mogu nabaviti i koliko otprilike kostaju ??
Fishbone is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 21:51   #75
Quote:
Fishbone kaže:
Imam namjeru upisati ekonomski fakultet u Zagrebu i zanima me koje mi knjige trebaju za prijamni , znaci iz hrvatskog , informatike i matematike , gdje ih mogu nabaviti i koliko otprilike kostaju ??
Također
Makar ja se još dvoumim, ali ovo je jedna od opcija. Koja je težina matematike na prijamnom..? Hrvatski, isključivo gramatika? Informatika samo teorija, ništa rada na računalu?
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 21:51   #76
Quote:
Fishbone kaže:
Imam namjeru upisati ekonomski fakultet u Zagrebu i zanima me koje mi knjige trebaju za prijamni , znaci iz hrvatskog , informatike i matematike , gdje ih mogu nabaviti i koliko otprilike kostaju ??
Također
Makar ja se još dvoumim, ali ovo je jedna od opcija. Koja je težina matematike na prijamnom..? Hrvatski, isključivo gramatika? Informatika samo teorija, ništa rada na računalu?
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 22:13   #77
Posto su moji frendovi, frendice, sestra, probali upisat, upisali ekonomiju, ja sam dobio neku sliku o tome.

Naucite matematiku , kako god znate, bolje nego hrvatski i informatiku.

Frendice, iz ekonomske skole, znaci matematika im nije jaca strana bila, odlucile bolje naucit, nastrebat hrvatski i informatiku, kao bit ce to dosta za upis. Matematiku mozda malo zapostavile.
Na kraju nisu upisale, jer imam feeling da svi zivi iz ekonomskih skola rjese tu informatiku i hrvatski, a matematiku bas i ne previse.

Dok frend dosao iz matematicke gimnazije, bez ikakvih pripremanja, upao bez placanja , matematiku znao, informatiku i hrvatski opcenito kolko tolko znao, ko i ostali, pa sjecanju.

Sestra isto, iz ekonomske, isto upala bez placanja, cak bila dosta visoko, vecinom vjezbala matematiku za upis, instrukcije, ne pripreme.

Ne kazem da hrvatski i informatiku netreba ucit, al mislim da je ovo isto jako bitno.


Inace nemam nikakve veze s ekonomijom, mozda grijesim, no meni se to tako cini, pa sam se i raspisao
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 08:14   #78
Quote:
Ken kaže:
Također
Makar ja se još dvoumim, ali ovo je jedna od opcija. Koja je težina matematike na prijamnom..? Hrvatski, isključivo gramatika? Informatika samo teorija, ništa rada na računalu?
ja sam išao u MIOC, za mene je matematika bila FULLLLLL lagana. rješio sam sve. hrvatski ti nije samo gramatika, već i književnost i pravopis. Informatika, postoji jedna skripta iz koje naučiš i znaš sve.
msporis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 17:37   #79
znate li sa koliko se bodova upadalo na ekonomiju u zg
stayalive is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 18:12   #80
Kaj se vi bedirate za upad,ima 900 mjesta+branitelji+viša+koprivnica...
Dayday is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:10.