Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2013., 21:35   #1
Dodjela djeteta iz petogodišnje veze

znaci nismo bili u braku ,djete je vanbracno ,jednostavno neide,ja sam vise sama nego s njim ,on radi u inozemstvu ,placanje stana mu je previse ,jer ima s bivson jos 2 sina,zato ja sve godine skoro stojim kuci sa djetetom ,previse sam ocajna,jadna,tuzna,neopisivo ,mislim da je dosao kraj ,nezelim ovo sve vise trpiti ..ja neradim ,ostavila sam stalni posao radi njega i njegovih obecanja,sad cu ga i tesko naci s malim djetetom ...
kome da se obratim ,sta da radim ...tuzna sam i iscrpljena
CROBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 11:28   #2
Nezaposlena si, imaš pravo na besplatnog odvjetnika..podnesi zahtjev u odvjetničku komoru i čekaj da vidiš koga će ti dodijeliti...s obzirom da imaš malo dijete, vjerovatno će ti brzo poslati odgovor..On će te uputiti što dalje...Sretno!
Louissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 12:13   #3
Quote:
CROBRA kaže: Pogledaj post
znaci nismo bili u braku ,djete je vanbracno ,jednostavno neide,ja sam vise sama nego s njim ,on radi u inozemstvu ,placanje stana mu je previse ,jer ima s bivson jos 2 sina,zato ja sve godine skoro stojim kuci sa djetetom ,previse sam ocajna,jadna,tuzna,neopisivo ,mislim da je dosao kraj ,nezelim ovo sve vise trpiti ..ja neradim ,ostavila sam stalni posao radi njega i njegovih obecanja,sad cu ga i tesko naci s malim djetetom ...
kome da se obratim ,sta da radim ...tuzna sam i iscrpljena
Ovo boldano nikad neću razumjeti, ni kad su ljudi u braku, a kamo li ovako. Ali šta je tu je. Iz posta se ne vidi je li on priznao dijete ili nije, a malo me buni i naziv ove teme- dodjela djeteta, pa bi u svakom slučaju bilo pametno obratiti se na CZSS i osim savjeta što i kako dalje, ostvariti pravo i na neku novčanu pomoć s obzirom na cjelokupnu situaciju.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2013., 16:25   #4
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Ovo boldano nikad neću razumjeti, ni kad su ljudi u braku, a kamo li ovako. Ali šta je tu je. Iz posta se ne vidi je li on priznao dijete ili nije, a malo me buni i naziv ove teme- dodjela djeteta, pa bi u svakom slučaju bilo pametno obratiti se na CZSS i osim savjeta što i kako dalje, ostvariti pravo i na neku novčanu pomoć s obzirom na cjelokupnu situaciju.
priznao je dijete,posao ostavila jer nezivimo u istom mjestu a niti drzavi ,ja radila na moru ,taman mi sef nudio stalni ,a on reko ostavi posao u italiji ima posla ,ja ostavila i eto,od tada sve naopako ..al istrpila sam i stavila tocku na i ..
isla sam kod socijalne radnice ali 2 sata dnevno radi ,pa nisam potrefila vrijeme
CROBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 10:56   #5
Quote:
CROBRA kaže: Pogledaj post
priznao je dijete,posao ostavila jer nezivimo u istom mjestu a niti drzavi ,ja radila na moru ,taman mi sef nudio stalni ,a on reko ostavi posao u italiji ima posla ,ja ostavila i eto,od tada sve naopako ..al istrpila sam i stavila tocku na i ..
isla sam kod socijalne radnice ali 2 sata dnevno radi ,pa nisam potrefila vrijeme
Nije baš jasno iz tvojih postova- oboje ste živjeli u Italiji, ali si se ti vratila? Ako imaš mogućnost, popričaj s tim šefom koji ti je nudio stalni posao, možda još uvijek možeš nešto napraviti za sebe i svoje dijete. S obz da je dijete zakonski njegovo, traži alimentaciju za dijete, a možda možeš dobiti i neku drugu naknadu s obz da si nezaposlena.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:47.