Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2004., 22:28   #21
I onda Don Kihot odjaha..........

Koja si ti sirovina?
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 04:35   #22
Quote:
kaskader kaže:
Isto sto i u zoloski vrt.

Exploracija i divljenje cudesima.

No trenutno nebih u ameriku ni u turizam a kamoli da se preselim.
Citam te i ne mogu povjerovati da netko tako patoloski mrzi Ameriku. Ti i onaj Doc zajedno....a moj porez odlazi da se takvi mogu skolovati...
__________________
NAM SI VIOLANDUM EST IUS, REGNANDI GRATIA VIOLANDUM EST! ~ Caesar
Hellkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 04:45   #23
Quote:
Hellkin kaže:
Citam te i ne mogu povjerovati da netko tako patoloski mrzi Ameriku. Ti i onaj Doc zajedno....a moj porez odlazi da se takvi mogu skolovati...
A sta je sad? Nisam vise "izolirani incident" , "patoloski mrzitelj Amerike"...

Da se nismo nas dva "izdajnika" koordinirali preko PM-a?

BTW. ulazna viza nije trebala ni "pilotima" koji su se zabili u WTC. A zasto? Dosli iz "prijateljske" Saudijske Arabije
__________________
Mi smo stabilizaciju prihvatili-to nam je svetinja
doc_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 04:47   #24
Da se potrudite saznali bi punmo stvari koje bi vam malkice otvroile okice ima toga kolko hoces.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 04:50   #25
Quote:
doc_1 kaže:
A sta je sad? Nisam vise "izolirani incident" , "patoloski mrzitelj Amerike"...

Da bi volio drugog, prvo moras nauciti voljeti sebe, a ti to neznas. Kuzis? Zato tebi Amerika smeta. Samo stvarno ne kuzim zakaj si onda ovdje.
__________________
NAM SI VIOLANDUM EST IUS, REGNANDI GRATIA VIOLANDUM EST! ~ Caesar
Hellkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 04:52   #26
Quote:
Hellkin kaže:
Da bi volio drugog, prvo moras nauciti voljeti sebe, a ti to neznas. Kuzis? Zato tebi Amerika smeta. Samo stvarno ne kuzim zakaj si onda ovdje.
Smeta mi sto ovdje ljudi vole iskreno jedni druge? Smeta mi sto ja "ne volim sebe" pa nemogu tu iskrenu ljubav i sa njima podijeliti?

Daj, molim te....
__________________
Mi smo stabilizaciju prihvatili-to nam je svetinja
doc_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 04:54   #27
Quote:
doc_1 kaže:
Smeta mi sto ovdje ljudi vole iskreno jedni druge? Smeta mi sto ja "ne volim sebe" pa nemogu tu iskrenu ljubav i sa njima podijeliti?

Daj, molim te....
Vidis, zato i jesi sam i zato te trese nejebica -- ZATO mrzis Ameriku jer ti niti jedna nije dala
__________________
NAM SI VIOLANDUM EST IUS, REGNANDI GRATIA VIOLANDUM EST! ~ Caesar
Hellkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 04:55   #28
Quote:
doc_1 kaže:
A sta je sad? Nisam vise "izolirani incident" , "patoloski mrzitelj Amerike"...

Da se nismo nas dva "izdajnika" koordinirali preko PM-a?

BTW. ulazna viza nije trebala ni "pilotima" koji su se zabili u WTC. A zasto? Dosli iz "prijateljske" Saudijske Arabije
Ne se sekirat. Evo još jednog kojeg su ovi isprani mozgovi označili kao "mrzitelja Amerike". Toliko tu frazu upotrebljavaju da je postala otrcana kao i izraz antisemitizam.
Banirani is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 04:57   #29
Quote:
Hellkin kaže:
Vidis, zato i jesi sam i zato te trese nejebica -- ZATO mrzis Ameriku jer ti niti jedna nije dala
a evo novog razloga...neka sad kad smo utvrdili da ipak nisam mrzitelj jer nemrem ostat, sad mi sexy amerikanke (ima ih, ne kazem) u japankama nedaju ....ajde..moze i to
__________________
Mi smo stabilizaciju prihvatili-to nam je svetinja
doc_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 05:00   #30
E bas ste pravi klaunovi!
__________________
NAM SI VIOLANDUM EST IUS, REGNANDI GRATIA VIOLANDUM EST! ~ Caesar
Hellkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 05:01   #31
Nemate brige "amerikanci" sinčić Buš opet pobjeđuje. Ako ne bude imao dovoljno glasova opet će se naštimati na Floridi.
Banirani is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 05:04   #32
Quote:
Banirani kaže:
Nemate brige "amerikanci" sinčić Buš opet pobjeđuje. Ako ne bude imao dovoljno glasova opet će se naštimati na Floridi.
Evo da jos i tebi odgovorim...

Nema veze tko pobjedi, Amerika ima svoje ciljeve i politiku i doci ce do toga na ovaj ili onaj nacin.

A ti i slicni i dalje vristite od muke i postavite se na trepavice.

__________________
NAM SI VIOLANDUM EST IUS, REGNANDI GRATIA VIOLANDUM EST! ~ Caesar
Hellkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 05:08   #33
Quote:
Hellkin kaže:
Evo da jos i tebi odgovorim...

Nema veze tko pobjedi, Amerika ima svoje ciljeve i politiku i doci ce do toga na ovaj ili onaj nacin.

A ti i slicni i dalje vristite od muke i postavite se na trepavice.

Da ja već noćima ne spavam zbog toga.

I znaš kako stari ljudi kažu : " Ničija nije do zore gorjela".
Banirani is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 08:16   #34
Quote:
Hellkin kaže:
Citam te i ne mogu povjerovati da netko tako patoloski mrzi Ameriku. Ti i onaj Doc zajedno....a moj porez odlazi da se takvi mogu skolovati...
Bolesnik...pacijent...sto ces


Ja sam pohadjao privatni koledz i placao full tuition myself..plus toga radio i placao porez.

Kao sto mrzim zlo i nepravdu koja proizlazi iz Amerike, tako mrzim zlo i nepravdu koja proizlazi iz UK, Srbije, Hrvatske..

Zlo i nepravda nema naciju.
kaskader is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2004., 01:00   #35
Sa Religije - Hobby Georga W. Busha

Quote:
Nemruth Dagi kaže:
Pa vi se dobro zabavljate....ili on s vama, nego kolike su šanse njegovom oponentu????
Do prije par tjedana mislio sam da su male. Ludi religious right koji je "u komadu" glasao za Busha (ljudi koji cekaju na Rapture...) su uzeli previse maha. Poceli su radit sranja oko slobode govora te je njihovo gazenje ustava previrsilo svaku mjeru a sto su ljudi sada poceli sve vise uvidjati. Dosta ljudi koji su glasali za Busha kazu kako to nece ponoviti na izborima u studenom. "Smear Campaign" blacenja Kerrya (demokratski kandidat) je u punom tijeku. Jednostavno je tesko adresirati sve lazi koje se serviraju.

Ono sto je zadnjih tjedan-dva dobro doslo Kerryu jest to sto su konzervativci trazili njegove podatke iz vremena vijetnamskog rata nadajuci se kako ce ga na osnovu toga moci jos vise blatiti. No to im se odbilo od glavu. Covjek ima nekoliko Purple Heartsa (nekoliko puta je bio ranjen), mislim da ima i Medal of Honor sto je spasio zivot nekolicini ljudi te je imao cin porucnika. Za to vrijeme su Bush, a mislim i Cheney (potpredsjednik) sjedili kod kuce i efektivno izbjegli sluzbu.

Sada ga pokusavaju blatiti za to sto je glasao za smanjenje vojnog budzeta u nekoliko navrata sto je istina. However, Cheney koji je ovu temu povukao je zaboravio spomenuti kako je upravo on (Cheney) iznio prijedloge za smanjivanje tog budzeta tijekom administracije prvog Busha... Da ne spominjem Halliburton, Carlyle Group itd... itd...

Stanje se polako pretvara u stanje slicno u Hrvatskoj krajem 1999. Ljudi ce glasati za bilo koga samo da to nije Bush. Ipak, mislim kako ce biti jako tesko makniti ga iz Bijele Kuce. Samo za mali primjer, Bush je skupio preko 180 milijuna dolara za kampanju dok je Kerry skupio samo 80 milijuna. No dovoljno je vidjeti tko su donatori Busha. Sve same korporacije koje najvise profitiraju iz ove situacije. Kerry je takodjer nedavno izasao kao "pro-choice" proponent (na osnovu cega mu je Vatikan zabranio pricest, ako se dobro sjecam) sto mu je zasigurno donijelo velik broj glasova (ali i odnijelo dobar dio, no mislim kako mu je "net effect" ipak pozitivan).

Koliko je Kerry dobar kandidat? Do prije par tjedana mislio sam da bas i nije posto nije puno pokazao. Sada mi se sve vise cini kao covjek od integriteta i netko tko bi zaista mogao izvuci ovu, inace fantasticnu zemlju, iz sranja u koje je upala. Mislim, pa koliko je samo ljudi u svijetu zamrzilo Ameriku otkad je Bush dosao na vlast...

Mozda je najveci problem Kerrya taj sto je katolik. Inace zadnji (mozda i jedini?) predsjednik-katolik je bio Kennedy. Rationale jest taj da ljudi ne zele da im papa upravlja drzavom preko katolickog predsjednika. Mislim da je to smijesno ali eto o kakvom birackom tijelu se ovdje radi.

Ma ovo je urnebesno.

Quote:
Nemruth Dagi kaže:
što bi nama Europi donio Kerry-čini mi se daje porijeklom Irac pa onda je normalno da je katolik- u paketu????

A što Arapima??

Što sam dosadna, zar ne?
Nevezano za tvoje pitanje, jedna od stvari koju mislim da bi Kerry poboljsao je stanje okolisa. Naftne kompanije koje efektivno vode ovu zemlju u posljednjih nekoliko godina nemilo siluju okolis a sve uz predsjenikov "blagoslov." Zeleni poludise...

Ono sto vjerujem da bi doneo i Europi i Arapima je puno vise diplomacije a manje "ako nisi sa nama-onda si protiv nas" mentaliteta u koji je zemlja trenutno do grla zatrpana. Inzistira na medjunarodnoj koaliciji u borbi protiv terorizma te "problema" zvanog "Irak." Sto se tice samog Iraka, nama je ovdje tesko vidjeti sto se uopce tamo dogadja jer su vijesti ovdje filtrirane do bola. Da nam je barem voda koju pijemo tako filtrirana. Uglavnom, sto se tice Iraka obecaje puno vise diplomacije i suradnje sa ostatkom svijeta. Sve to lijepo zvuci no nisam siguran koliko daleko moze bez da ga korporacije pritisnu i prisile na mijenjanje politike.

Iz samog Iraka sada nema micanja niti ga Kerry predlaze. Moje je misljenje, da ako se povucemo, kako ce tamo zavladat fundamentalizam takve vrste da smo ovdje tek onda nagrabusili.

Pa yebemti, doslo je dotle da je ljudima bolje putovat sa hrvatskom putovnicom nego americkom (barem oni koji imaju obje).

Kaze Bush: "Because our coalition acted, Saddam's torture chambers are closed." (http://releases.usnewswire.com/GetRe...d=249-04052004)
Right...
__________________
California rest in peace
Simultaneous release
California show your teeth
She's my priestess, I'm your priest
Slartibartfast is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2004., 03:44   #36
Da. Iiiiiiiiiiiiiiiii...........

Rich women's Pet for President!
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2004., 03:48   #37
Quote:
kaskader kaže:
Kao sto mrzim zlo i nepravdu koja proizlazi iz Amerike, tako mrzim zlo i nepravdu koja proizlazi iz UK, Srbije, Hrvatske..

Zlo i nepravda nema naciju.
Sudeci po forumskim apologetama zlo i nepravda imaju sve moguce nacije osim americke. Tako da se o americkom zlu i nepravdi nesmije ni zucnuti.
__________________
Mi smo stabilizaciju prihvatili-to nam je svetinja
doc_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2004., 04:00   #38
Quote:
Tvrtko1995 kaže:
Da. Iiiiiiiiiiiiiiiii...........

Rich women's Pet for President!
Jah, fakat.

Sta se zna o Kerry-ju? Osim da je ratovao u Vijetnamu i da se udao za Hans, Knorr ili Campells (neku od tih supa).

Kakvi su mu planovi o spoljnoj politici? Koliko sam cuo nemisli se povlaciti iz Iraka.

Koliko sam skontao, svi manje vise govore daj nam bilo koga samo da nije Bush. A kakav je taj "Bilo Tko"?
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2004., 04:00   #39
Quote:
Tvrtko1995 kaže:
Da. Iiiiiiiiiiiiiiiii...........

Rich women's Pet for President!
Pa ono sto je rekao Hellkin. Svejedno je tko ce biti predsjednik. Amerika ima svoje ciljeve koji ce se neovisno o predsjedniku izvesti. Nazalost. Ipak Vote Kerry! Na taj nacin se barem necu neugodno osjecat kada cujem predsjednika kako prica a sto je slucaj sa ovim sadasnjim.
__________________
California rest in peace
Simultaneous release
California show your teeth
She's my priestess, I'm your priest
Slartibartfast is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2004., 04:01   #40
Quote:
Slartibartfast kaže:
Koliko je Kerry dobar kandidat?
Mda ... al kolike su mu sanse? Sa Hillary u pozadini?

Quote:
Sto se tice samog Iraka, nama je ovdje tesko vidjeti sto se uopce tamo dogadja jer su vijesti ovdje filtrirane do bola. Da nam je barem voda koju pijemo tako filtrirana.
ROTFLMAO

Glossu R.H.
__________________
Don't believe what you hear, don't believe what you see
If you just close your eyes you can feel the enemy.
Glossu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:29.