Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2007., 15:59   #1
Karting

evo, spremam se sa par frendova otić na karting u špansko. cijena je zanimljiva - 50kn - 5min.
Jel ima neka staza još u zg, il u blizini?

Mogli bi odvest neku utrku forumaša
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 16:04   #2
može.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 17:01   #3
Prije nekih 6-7 godina sam cesto isao tamo malo se vozikati po 5-10 minuta. Cijena se mozda cini visoka, ali mislim da je to zbog usluge, a ne troskova voznje. Da je 15 kuna bio bi cijeli dan red, a njima pase da imaju manju guzvu.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 18:04   #4
Koliko znam, nosivost kartinga je 100 kg, tako da sam 30 udaljen od prilike da to oprobam...
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 01:06   #5
Quote:
robybaggio kaže: Pogledaj post
Prije nekih 6-7 godina sam cesto isao tamo malo se vozikati po 5-10 minuta. Cijena se mozda cini visoka, ali mislim da je to zbog usluge, a ne troskova voznje. Da je 15 kuna bio bi cijeli dan red, a njima pase da imaju manju guzvu.
daj mi reci jesu li to limitirani kartinzi ili bas profi koji nemaju nikakve blokade???
crotomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 10:53   #6
Quote:
crotomy kaže: Pogledaj post
daj mi reci jesu li to limitirani kartinzi ili bas profi koji nemaju nikakve blokade???
Limitirani, ali nemoj se zavaravati da bi znao voziti najjace bolide, bez ogranicenja
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 13:42   #7
Quote:
crotomy kaže: Pogledaj post
daj mi reci jesu li to limitirani kartinzi ili bas profi koji nemaju nikakve blokade???
daj malo razmisli... da li bi dali nekom da se za 60kn vozi u par tisuća eura vrijednoj stvari a ima 12 godina?
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 14:13   #8
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
daj malo razmisli... da li bi dali nekom da se za 60kn vozi u par tisuća eura vrijednoj stvari a ima 12 godina?
vozio sam karting još ko mali klinac i baš je fora ali te fore 5 min 50 kn to mi je malo lihvarski.rađe za 400 kn 3 osobe odu avionom na panoramski let od pola sata.
u čakovcu sam gledao utrke i ekipa doslovno kliže u zavoje.
morino is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 14:16   #9
Quote:
robybaggio kaže: Pogledaj post
Limitirani, ali nemoj se zavaravati da bi znao voziti najjace bolide, bez ogranicenja
gle ok mi je da su limitirani malo al nazalost imao sam priliku vozit jednom karting koji je bio limitiran na 50 kmh a to je sranje....
crotomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 15:52   #10
Tako je kako je. Ja ih potpuno razumijem. Tko hoce brze moze si kupiti brzi bolid koji kosta kao nekakav motocikl.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 17:53   #11
Vozio sam se prije u kartinzima koji nisu limitirani te sam onda išao u Špansko da probam stazu te koliko sam vidio nije isto voziti limitirani karting jer se ne možeš baš utrikvati sa drugima, a staza mi nije bogzna šta .
Mig is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 18:18   #12
gdje si vozio?
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 21:59   #13
na španskom se mogu unajmiti ovi od nekih 8 konja oni kakti mogu do 80
a negdje u puli se mogu uzet oni od 16 konja
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 13:05   #14
Karting

Molim moderatora da premjesti temu ako ne spada ovdje .

Ovako bio sam na kartingu u Međimurju i vozio sam onoga 160cc i 5.5konja koji ide 60kmh. Onda sam se odvezao u bokse i malo smo razgovarali sa vlasnikom i jednim covjekom tamo koji je dosao sa svojim kartingom. On je imao bireli šasiju tm motor od 125cc 45konja i 6 brzini i pita me covjek ako ocem malo probati voziti. A ja normalno da moze. Kad sam sa stisnuo na gas prmjenio brzinu ja sam mislio da ce me baciti van iz kartinga. Zbog svoje sigurnosti imao sam ga samo u 2, 3 i 4 brzini jer ima ubraznje 2.8s do 100 a max brzina mu je negde 180. Svaki drugi zavoj sam driftao .

E sad, meni su se i prije sviđali kartingi ali sad kad sam probao pravu stvar nemogu se odvojiti od toga. Htio bi voziti karting utrke, pa bi vas molio za one koji znaju da mi kazu koje sve karting klase postoje i koje bi bile za mene posto imam 16godina. Hvala.
__________________
Keep it Evil!
If you are in control, your not going fast enough.
mgolu24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 11:22   #15
e to bi i ja volio provozat
another cheetah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 22:07   #16
ja sam probao 1 km onog s hondinim 6.0. stvarno spaljeno vozilo.
komarcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 00:31   #17
da ne otvaram novu temu, jel znate koji je najblizi karting klub od Splita, jer u splitu nema vise niti jedan...?
daky_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 23:07   #18
za tebe bi bila klasa III formula A! brzina negdje do 180 km/h

karting je zakon i temelj je za dobiti dobar osjećaj u vožnji!
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2009., 15:44   #19
Karting centar zagreb

Pozdrav..Evo ja i moj frend bi željeli otići malo kartinge voziti u špansko u ZG. Otišo sam na njihovu stranicu i ništa ne piše.. Ja još nemam vozačku dozvolu, pa od kolko kubita bi smio karting voziti i kolka je cijena za 5min? I dal treba ostavljat kakav polog prije vožnje u slućaju da ga razbijem?

EDIT:molim da mi ne brišete ovo ,ne reklamiram ih, nego me stvarno zanima
mab_000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:15.