Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2005., 12:28   #21
Preporucam hespo .... nisu bas medju najjeftinijima ali su jako dobri
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Old 21.01.2005., 12:30   #22
svakako probaj više vrsta, odi u neki boljii salon namještaja, pa ćeš kad probaš vidit koji ti bolje paše...i ne previše štedit, ak kupiš shit madrac samo zato kaj je jeftin brzo ćeš zažalit
__________________
Where do they teach you to talk like this? In some Panama City "Sailor wanna hump-hump" bar, or is it getaway day and your last shot at his whiskey? Sell crazy someplace else, we're all stocked up here.
beorn is offline  
Old 21.01.2005., 12:32   #23
pridruzujem se savjetima, odi u neki bolji salon i probaj leci barem na 2-3 razlicita, neki vole cvrce neki mekse itd. I nemoj bas gledati na 100 kuna sim tam jer ti je bolje stediti na necem drugom nego bas na madracima.
dodouprolazu is offline  
Old 21.01.2005., 12:34   #24
ok, znam da ne staditi na madracima, nego me interesira kaj jedan kvalitetan madrac mora imati i koji madraci su kvalitetni. da li su to latex,futon,foam, feder.

Hvala
Romi is offline  
Old 21.01.2005., 12:35   #25
vjerujem da ces cuti razna misljenja, no meni su objasnjavali da je najzdravija jezgra od kokosa
u svakom slucaju, nemoj uzimati sa federima jer se ti madraci najbrze izoblice
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Old 21.01.2005., 14:26   #26
Kad sam kupovala madrac za kinderbet htjela sam uzeti od kokosa, ali mi je teta u trgovini preporučila da uzmem neki običan antialergijski koji je čak bio jeftiniji. Rekla mi je da dosta djece zna biti alergično na to kokos punjenje. Ne znam da li je ista stvar i sa madracima za odrasle.
Tijana is offline  
Old 21.01.2005., 16:24   #27
Osim madraca možda su ti još važnije i podnice, a imaš ih takvih da ti niti ne treba madrac, već možeš na njima spavati.
U svakom slučaju mislim da je to stavka na kojoj ne treba štediti budući da svaki dan pol dana provedeš u krevetu.
Rebecca Guay is offline  
Old 21.01.2005., 17:50   #28
Quote:
Prolaznica kaže:
Preporucam hespo .... nisu bas medju najjeftinijima ali su jako dobri
evo samo da potvrdim, nedavno sam kupovao krevet pa sam kupio hespoa, zadovoljan sam
grogo bolger is offline  
Old 21.01.2005., 19:16   #29
Imam vec dva mjeseca hespo madrace rollo koji su bez opruga, komad ti je oko 700 kn 90*200 dimenzija, prvih mjesec su super, a onda su se nekako za par mm spustili , tako mi se cini, ali preporod nakon madraca s oprugama.
Nisu pretvrdi, nego taman.
To ti je moj subjektivan dozivljaj.
maler is offline  
Old 22.01.2005., 12:37   #30
isto bi preporucio Hespo madrace, ima nekoliko vrsta, sad kako kome sto odgovara, uzeo sam iz linije Vitazon (model Prestige) 190 sa 180 (znaci jedan za cijeli krevet) jer me prije smetalo sto je bila "rupa" i visio krevet prema sredini (usprkos nekoj debeloj navlaci koju sam imao extra radi izjednacenja) ispalo je nesto vise od 4000 kuna, ali kupio bi ih opet. Ne znam kako cesto bi se madraci (cak i najkvalitetniji) trebali mijenjati ali mislim da je neka gornja granica svakih 10 godina, pa ako ovi toliko izdrze, odlicno.
dodouprolazu is offline  
Old 23.01.2005., 22:45   #31
ja bas na ovim ne osjetim tu granicu izmedu 2 madraca, imam onu presvlaku od merino vune koja ima neka cuda protiv zracenja, s zicom koja visi s jedne strane koju moras turnut u zemlju, zemlju moram mijenjat svakih dva mjeseca, skroz pobijeli takoreci.
Meni su bolji madraci u dva komada, jer na onom ogromnom kako se god partner/ica pomakne, onaj drugi osjeti u valovima.
maler is offline  
Old 23.01.2005., 23:57   #32
Quote:
maler kaže:
ja bas na ovim ne osjetim tu granicu izmedu 2 madraca, imam onu presvlaku od merino vune koja ima neka cuda protiv zracenja, s zicom koja visi s jedne strane koju moras turnut u zemlju, zemlju moram mijenjat svakih dva mjeseca, skroz pobijeli takoreci.
Meni su bolji madraci u dva komada, jer na onom ogromnom kako se god partner/ica pomakne, onaj drugi osjeti u valovima.
i ja sam neku presvlaku imao, kostala je ko pola madraca a nije bas bila od neke koristi, a kakva je to zica, prvi put cujem? Gdje drzis zemlju, ispod kreveta u tegli?
dodouprolazu is offline  
Old 24.01.2005., 00:20   #33
Re: madraci

Također preporučam Hespo. Mi smo kupili prije godinu dana prilikom kupovine stana jedan, custom dimenzije (spavam s ispruženim rukama), digli dosta popusta u dućanu na velesajmu i sve super... oko 4000 kuna, ali smo se preporodili...
 
Old 24.01.2005., 00:20   #34
ovo o valovima kod micanja krevetskog 'susjeda' slushala sam i ja...


ma nema toga kod dobrog madraca

Prije nekih tri mjeseca kupila sam madrac 2 x 2 m, u jednom komadu naravno... pogledat cu sutra na rachunu ime proizvodjacha, znam da je negdje iz Osijeka.


Madrac je naprosto izvrstan...cijena 2 100 kuna.

Inache, moram pohvaliti prijevoznika te firme...dechki su mi madrac unijeli u sobu, odmotali ga i postavili na palete
magic is offline  
Old 24.01.2005., 01:37   #35
Mi smo uzeli Meblo, mislim da se zove Termo, jako smo zadovoljni jer se ujutro budimo ko ptičice, što nam je bio pravi preporod nakon godina i godina kauča, razvučenih trosjeda i sl. Nema odmora bez spavaće sobe i dobrog madraca. Jedino mi je bed kad zračim i okrećem madrac iz jednog komada, dobijem bruh dok ga dignem i okrenem jer dragec baš tada ima pametnijeg posla. Idući puta ću svakako paziti da uzmemo komada dva, da si olakšam spremanje.
Spavali smo kod moje tete jedno ljeto na njihovim, duplo skupljim novim madracima, ljudi moji, kako su mene boljela leđa od tog kreveta, jaukala sam ujutro od bolova. Ostali smo dvije noći i bris kući!
Marija_1963 is offline  
Old 24.01.2005., 13:44   #36
Quote:
magic kaže:
ovo o valovima kod micanja krevetskog 'susjeda' slushala sam i ja...


ma nema toga kod dobrog madraca

Prije nekih tri mjeseca kupila sam madrac 2 x 2 m, u jednom komadu naravno... pogledat cu sutra na rachunu ime proizvodjacha, znam da je negdje iz Osijeka.


Madrac je naprosto izvrstan...cijena 2 100 kuna.

Inache, moram pohvaliti prijevoznika te firme...dechki su mi madrac unijeli u sobu, odmotali ga i postavili na palete
to je zaista povoljno! Inace ne samo o madracu nego i o podnicama tj. na cemu madrac lezi ovisi hoce li se ljuljati ili ne, stabilna podloga ublazava ljuljanje. Kod mene ljulja samo u odredjenim situacijama al tad nije madrac kriv.

p.s. a mozda ti je susjedni spavac posebno pristojan
dodouprolazu is offline  
Old 24.01.2005., 15:25   #37
Izgleda da je rasprava oko jednog ili dva madraca u bračnom krevetu sasvim induvidualne prirode.

Mi smo, na preporuku prodavačice u Meblovom salonu prije 10-ak godina, kupili dva madraca.

Moje je mišljenje da ta varijanta "pali" iz jednog jedinog razloga: kad su klinci mali pa se ukrcaju u krevet pa se popišaju. Lakše je okretati dva manja madraca nego jedan veliki, a imaš i 4 različita položaja sušenja istih.

Da, eventualni drugi razlog: neki ljudi vole spavati "u svom krevetu" (na svom madracu) i da ih nitko ne uznemirava. OK, nama to ne odgovara.

A sad? Sad nam je muka budući da spavamo "jedno na drugom" i uvijek je jedno od nas u rupetini između madraca. Za poludjeti. Zato smo odlučili kupiti jedan i riješiti se te muke. Hespo, kokosova jezgra i to je to. Nešto manje od 2000 kn.
Littlefoot is offline  
Old 24.01.2005., 18:31   #38
Quote:
dodouprolazu kaže:
to je zaista povoljno! Inace ne samo o madracu nego i o podnicama tj. na cemu madrac lezi ovisi hoce li se ljuljati ili ne, stabilna podloga ublazava ljuljanje.

zato treba uchiniti shto i ja ~ ukrasti 4 palete ispred Bille i konstruirati krevet

volim madrac u jednom komadu, al pokrivalo u dva...jer se ja prva volim omotati i pokupim sve s kreveta.
magic is offline  
Old 24.01.2005., 18:37   #39
evo, nashla sam moj madrac

dakle hespo
magic is offline  
Old 24.01.2005., 21:30   #40
Quote:
dodouprolazu kaže:
i ja sam neku presvlaku imao, kostala je ko pola madraca a nije bas bila od neke koristi, a kakva je to zica, prvi put cujem? Gdje drzis zemlju, ispod kreveta u tegli?
Punica nam kupila, doslo oko 4000 kn, neka posebna presvlaka koja stiti od zracenja, nisam se sjetio niceg originalnog, ali nesto takvo, slicno tegli.
maler is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:10.