Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2009., 15:42   #2061
Kaj se tena tiče, da, nema narančastog.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 15:47   #2062
sigurno postoje narancasti puderi/korektori. samo ne znam kome oni pasu (osim onim gore opisanim nakvarcanim spodobama ). vidjela sam 100 puta zene s narancastim puderom i jako zanimljivo izlgeda prijelaz izmedju njihovog lica i vrata - izgledaju ko da su masku nalijepile na lice .
ajde, narancasti koretor mozda nekom i pase. mozda curama sa plavim podocnjacima, pa bi recimo narancasto moglo neutralizirat tu plavu boju . al meni sa smedjim podocnjacima sigurno ne pase .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 16:05   #2063
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
vidjela sam 100 puta zene s narancastim puderom i jako zanimljivo izlgeda prijelaz izmedju njihovog lica i vrata
Imala sam dvije takve u razredu i bile su uvjerene da im to dobro stoji.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 16:06   #2064
Quote:
Starleta kaže: Pogledaj post
moji podočnjaci su koma i ja ih više ni ne pokušavam pokriti
imam natečene vrećice ispod očiju i još su jako tamni tako da izgledam kao smrt
ponekad kad sama sebe vidim u ogledalu izdaleka mislim da mi se maskara razmazala

koji korektor bi to pokrio?
Potpisujem
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 23:15   #2065
da postoji narančasti podton... i korektor se ne nanosi ovisno o podtonu kože već o tonu koji želiš sakriti... ne znam zašto to moram ponavljati...opet pričamo o različitim stvarima... nw podton je za podočnjake bez obzira na tvoj poton! samo moraš izabrat nijansu koja ti najviše paše!
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 23:23   #2066
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Ma postoji narančasti podton, jebemu. To je ona salmon boja, tj boja lososa. Majke mi, meni to ima narančasti podton. Evo slika...

ovdje se možda čak i ne vidi najbolje ali na dobro misliš! mig, mig....
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 23:25   #2067
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
sigurno postoje narancasti puderi/korektori. samo ne znam kome oni pasu (osim onim gore opisanim nakvarcanim spodobama ). vidjela sam 100 puta zene s narancastim puderom i jako zanimljivo izlgeda prijelaz izmedju njihovog lica i vrata - izgledaju ko da su masku nalijepile na lice .
ajde, narancasti koretor mozda nekom i pase. mozda curama sa plavim podocnjacima, pa bi recimo narancasto moglo neutralizirat tu plavu boju . al meni sa smedjim podocnjacima sigurno ne pase .
ajde molim te nabaci neku svoju sliku da ja vidim te smeđe podočnjake... ozbiljno....baš me zanima...
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 23:26   #2068
Quote:
runolistSA kaže: Pogledaj post
a da li je neko koristio ovaj korektor? i da li se neka od nijansi sa slike moze podvesti pod tu losos? sad me to zivo kopka




zaboravih napisati da je ovo coastal scents - medium camo quad
ova dolje, preko puta bijele, nije čisti losos ali je dobra...
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 23:31   #2069
Quote:
Starleta kaže: Pogledaj post
vidjela sam ja hrpu žena jako loše našminkanih od jako razvikanih vizažista
a ko su tebi razvikani vizažisti?
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 08:57   #2070
Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
da postoji narančasti podton... i korektor se ne nanosi ovisno o podtonu kože već o tonu koji želiš sakriti... ne znam zašto to moram ponavljati...opet pričamo o različitim stvarima... nw podton je za podočnjake bez obzira na tvoj poton! samo moraš izabrat nijansu koja ti najviše paše!
ne moraš ti ništa ponavljati, shvatili smo što si htjela reći, ali se ne slažemo
ne želim se sa tobom prepucavati...
ja i dalje vjerujem da narančasti ton kože ne postoji, samo žuti,rozi i neutralni
postoji korektor u boji lososa, ali mi govorimo konkretno o boji mac korektora.
Mac ima korektore za cure sa rozim i cure sa žutim podtonom. Nisu doslovno rozi i žuti već kao i puderi u boji kože sa rozim ili žutim podtonom.

Ako boja lososa pokriva podočnjake ok,onda svim podočnjacima odgovara ista boja korektore, tj boja lososa.
Daj mi reci koji je to onda korektor od mac-a, tj koji broj nw korektora je u boji lososa?
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 10:48   #2071
Quote:
Starleta kaže: Pogledaj post
ne moraš ti ništa ponavljati, shvatili smo što si htjela reći, ali se ne slažemo
ne želim se sa tobom prepucavati...
ja i dalje vjerujem da narančasti ton kože ne postoji, samo žuti,rozi i neutralni
postoji korektor u boji lososa, ali mi govorimo konkretno o boji mac korektora.
Mac ima korektore za cure sa rozim i cure sa žutim podtonom. Nisu doslovno rozi i žuti već kao i puderi u boji kože sa rozim ili žutim podtonom.

Ako boja lososa pokriva podočnjake ok,onda svim podočnjacima odgovara ista boja korektore, tj boja lososa.
Daj mi reci koji je to onda korektor od mac-a, tj koji broj nw korektora je u boji lososa?
nw 25 i 30 ako se ne varam....ali pogledaj nw 40 i tu ćeš jasno vidjeti podton...

pa ne postoji narančasti podton kože! zato i kažem da se moram ponavljati jer me se ne shvaća...ne postoji narančasti podton kože, stoga i ne postoji narančasti podton pudera, postoji samo narančasti podton korektora koji služi za podočnjake, masnice i ostala tamna područja... narančasta boja je samo za to ne za lice i tijelo, već samo za podočnjake... sad mi reci dal si shvatila šta želim reći? jer ovo prije nije biloo baš shvaćeno... ispada da se raspravljamo oko stvari kod kojih se slažemo...
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 10:53   #2072
nw = not warm = cold. a narancasta boja je topla boja . dok su nw puderi i korektori hladni . istina, nisam uzivo gledala sve mac nw pudere i korektore, al po definiciji nw su hladni .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 11:07   #2073
gushterchich*, hvala za odgovor. sve su prilike da cu probati naruciti ovaj coastal scents pa da se malo igram
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 11:21   #2074
Quote:
gushterchich* kaže: Pogledaj post
nw 25 i 30 ako se ne varam....ali pogledaj nw 40 i tu ćeš jasno vidjeti podton...

pa ne postoji narančasti podton kože! zato i kažem da se moram ponavljati jer me se ne shvaća...ne postoji narančasti podton kože, stoga i ne postoji narančasti podton pudera, postoji samo narančasti podton korektora koji služi za podočnjake, masnice i ostala tamna područja... narančasta boja je samo za to ne za lice i tijelo, već samo za podočnjake... sad mi reci dal si shvatila šta želim reći? jer ovo prije nije biloo baš shvaćeno... ispada da se raspravljamo oko stvari kod kojih se slažemo...
tebe je baš teško shvatiti jel stalno mjenjaš izjave... u par postova iznad si napisala "da postoji narančasti podton..."
al dobro nema veze, nećemo dalje o tome...

ti korektori od mac-a nisu namjenjenin samo za podočnjake pa je teško naći baš boju lososa, jer nitko nema kožu boje lososa... mogu biti samo malo više rozi, ali opet nisu narančasti niti losos...

ja sebi užasno izgledam sa tim rozim pod očima jer sam žuti ton (ili neutralni) i koristim žute pudere, a onda sa rozim pod očima i žutim na ostatku lica djelujem blago rećeno čudno

a i podočnjaci mi budu sivi, ali baš pepeljasto sivi

najmanje mi se podočnjaci istiću kad stavim na njih ton kakav mi je i puder, a trackati ih prvo sa rozim ili narančastim, pa na to još nešto u boji pudera mi je stvarno previše za područje oko očiju... i još bi to trebala fiksirarati puderom u prahu

koji korektor od njih je ok za područjje oko očiju a da ne isušuje i ne iritira?
nije bitna boja, samo vrsta korektora
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 11:24   #2075
Quote:
runolistSA kaže: Pogledaj post
gushterchich*, hvala za odgovor. sve su prilike da cu probati naruciti ovaj coastal scents pa da se malo igram
ako ti je samo za "igru", tj isprobavanje
kupi si catrice paletu korektora...cca 20ak kn, a ima boju lososa, zelenu i tri neke obićne boje

nije nešto ekstra, ali je ok korektor
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 11:54   #2076
Quote:
runolistSA kaže: Pogledaj post
a da li je neko koristio ovaj korektor? i da li se neka od nijansi sa slike moze podvesti pod tu losos? sad me to zivo kopka




zaboravih napisati da je ovo coastal scents - medium camo quad
Ja sam prosli tjedan narucila ovo, samo onu svjetliju varijantu.
Najvise me privukla ova bijela boja. A i jeftin je pa nisam mogla odoljeti...
Kad stigne, javim kakav je.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 12:24   #2077
eeee frupy, super, javi obavezno

starleta, hvala na prijedlogu ali da te pitam ovo. probala sam korektor od catrice sa cetkicom i ne valja mi. nije mi dovoljno kremast, mastan pa je osjecaj kao da sam stavila krec na kozu.

da li je ta paletica drugacije teksture?
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 13:41   #2078
kakav je ovaj, imao netko?
slatkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 16:19   #2079
Quote:
slatkish kaže: Pogledaj post
kakav je ovaj, imao netko?
ja... dobar koliko se sjecam, ali sam si fulala nijansu pa ga i nisam previse koristila.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 01:38   #2080
Quote:
runolistSA kaže: Pogledaj post
gushterchich*, hvala za odgovor. sve su prilike da cu probati naruciti ovaj coastal scents pa da se malo igram
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:30.