Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2013., 00:41   #1
Osjećaji u vezi postoje, ali...

Uh moram "vratiti u život" ovu temu.....

Prije no što počnem odmah ću reći da sam klon.

Dakle u vezi sam 5 mj. (da, čak 5 mj. ) s curom koja je kako bi se reklo "za poželjeti"

Neću okolišati previše i odmah ću reći što me muči, znači problem je što mislim da ona nije "ta" ili "prava" Slažemo se većini pogleda na život, ali jednostavno imam osjećaj da bi mi bilo bolje samom.

Znam da sam neiskusan, ali mislim da "to nije to", inače ona je osoba do koje mi jaaaaaako stalo i za koju bi učinio sve......još jedan razlog zašto bi htio biti sam je taj što se bavim "poslom" koji zahtjeva moju fokusiranost gotovo cijeli dan i jednostavno se ne mogu dovoljno opustiti i uživat s njom u slobodno vrijeme.

Imam osjećaj kao da mi veza postaje obaveza, ako to ima smisla ?? (znam da zvuči okrutno, ali pokušavam biti iskren)

P.S. s njom nije bilo odmah te neke "kemije" , ali s vremenom sam je toliko zavolio da ni sam sebi ne vjerujem koliko.

Zato bi htio pitati kad samo ta ljubav nije bila dovoljna ? (nemam osobu u životu kojoj bi se povjerio i rekao točno što me muči pa bih molio da me ne osuđujete zato što tražim savjet/mišljenje od VAS)

BTW odmah bi odgovorio na moguća pitanja god: dvadesete sex u vezi: redovan

Eeee da i cura me jaako voli i nebi je htio povrijediti na način da odugovlačim vezu ako "to nije to" jer cura zbilja to nije zaslužila (kao ni većina cura )
mikemyers is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 00:49   #2
Mike digao si temu da bi napisao problem koji nema veze s izvornim topikom, ali dobro.

Prekinite.

Mislim ionako hoćete, prije ili kasnije.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 00:53   #3
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Mike digao si temu da bi napisao problem koji nema veze s izvornim topikom, ali dobro.

Prekinite.

Mislim ionako hoćete, prije ili kasnije.
Sorry, nisam znao koju temu "dignut"

Bojao sam se tog odgovora, ali izgleda da ću to "morat" napraviti
mikemyers is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 00:55   #4
Quote:
mikemyers kaže: Pogledaj post
Sorry, nisam znao koju temu "dignut"

Bojao sam se tog odgovora, ali izgleda da ću to "morat" napraviti
Nećeš. Postovi sa krive teme prebačeni u novu.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 00:57   #5
Thx, ali mislio sam na prekid

Htio bi da me netko uvjeri u suprotno.

OMG kakvo sam ja dijete.

mikemyers is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 00:59   #6
bit će ti žao ako ju otkantaš, takvu više nećeš naći....
sportbyly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 01:01   #7
Quote:
sportbyly kaže: Pogledaj post
bit će ti žao ako ju otkantaš, takvu više nećeš naći....
Takvu možda neće naći, ali će naći neku s kojom neće pomišljati o prekidu.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 01:02   #8
Quote:
mikemyers kaže: Pogledaj post
Thx, ali mislio sam na prekid

Htio bi da me netko uvjeri u suprotno.

OMG kakvo sam ja dijete.

A, tooo...

Hmmmm... da te drugi uvjere u suprotno... hmmm... a kako? Ti sam najbolje vidiš i znaš, i kako se osjećaš, i zašto... nitko to riječima ovdje ne može promijeniti.
Jedino što sam možeš je dobro promisliti o svemu, i odlučiti što napraviti, te tako i napraviti.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 01:03   #9
Quote:
sportbyly kaže: Pogledaj post
bit će ti žao ako ju otkantaš, takvu više nećeš naći....
To i ja mislim, ali ne znam zašto mi se takve misli motaju po glavi ???? Cura je predobra i meni "opet" nešto fali.
mikemyers is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 01:03   #10
Quote:
mikemyers kaže: Pogledaj post
Thx, ali mislio sam na prekid

Htio bi da me netko uvjeri u suprotno.

OMG kakvo sam ja dijete.

Htio bi da te hrpa virtualnih stranaca uvjeri da ostaneš sa curom za koju osjećaš da nije "ona prava" samo zato jer ti je neugodno napravit konačan rez da njoj ne bi bilo teško, a i tebi nije s njom baš toliko loše, jer, seks je redovan i voli te, iako ti nju ne?

Stvarno?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 01:05   #11
problem je u tebi brate...tako će ti biti i s drugom...malo poradi na sebi....samo se nemoj propit...hehe
sportbyly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 01:06   #12
Quote:
mikemyers kaže: Pogledaj post
(da, čak 5 mj. )
Quote:
sex u vezi: redovan
Mene nije jasan ovaj "" kod ove dvije stvari

Jedino ako je estetike radi Inače, nisi ti za nikakvu vezu

Quote:
Eeee da i cura me jaako voli i nebi je htio povrijediti na način da odugovlačim vezu ako "to nije to" jer cura zbilja to nije zaslužila (kao ni većina cura : D )
Prekini

Quote:
sportbyly kaže: Pogledaj post
bit će ti žao ako ju otkantaš, takvu više nećeš naći....
http://www.youtube.com/watch?v=_W2jONIjrM0

Ali opet


Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Takvu možda neće naći, ali će naći neku s kojom neće pomišljati o prekidu.

Zadnje uređivanje Depeche E. : 06.01.2013. at 01:11.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 01:14   #13
Mislim da ti je problem u neiskustvu i da jos trazis oni 100% koji mozda nema.
Odnosno ce ih tek biti kada vidis da su neke stvari koje su ti danas veoma vazne ipak manje vazne ili nevazne i kada budes naucio cijeniti stvari vise koje ti nedostaju od nekih bivish ili koje do tada nikada nisi imao do tada

Quote:
problem je u tebi brate...tako će ti biti i s drugom..
dajem ovon izjavi 100% pravo!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 01:16   #14
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Htio bi da te hrpa virtualnih stranaca uvjeri da ostaneš sa curom za koju osjećaš da nije "ona prava" samo zato jer ti je neugodno napravit konačan rez da njoj ne bi bilo teško, a i tebi nije s njom baš toliko loše, jer, seks je redovan i voli te, iako ti nju ne?

Stvarno?
Volim je i nije mi neugodno napraviti rez, ali baš zato što je volim ja se i bojim to napraviti. Mislim da je ovo samo moja "faza" koja će proći.

Quote:
sportbyly kaže: Pogledaj post
problem je u tebi brate...tako će ti biti i s drugom...malo poradi na sebi....samo se nemoj propit...hehe
Mislim i ja da je problem u meni, moram nešto napraviti jer ne želim izgubiti tu curu. BTW nema straha da ću se propit

Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Mene nije jasan ovaj "" kod ove dvije stvari

Jedino ako je estetike radi Inače, nisi ti za nikakvu vezu







http://www.youtube.com/watch?v=xqU5xk7XZDY
je bio čisti sarkazam jer kad bi nekome rekao da smo 5 mj. u vezi odmah bi me ismijavali tj. moje "probleme" i zato sam htio barem pokušat dobiti objektivno mišljenje
mikemyers is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 01:20   #15
Quote:
mikemyers kaže: Pogledaj post

P.S. s njom nije bilo odmah te neke "kemije" , ali s vremenom sam je toliko zavolio da ni sam sebi ne vjerujem koliko.

Eeee da i cura me jaako voli i nebi je htio povrijediti na način da odugovlačim vezu ako "to nije to" jer cura zbilja to nije zaslužila (kao ni većina cura )
Zavolio je bez kemije i ona tebe zavolila..A ustvari je ne voliš niti si ju ikad volio, ali ona tebe voli pa je ne želiš povrijediti? Wtf??
Muškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 01:26   #16
Quote:
Miškica kaže: Pogledaj post
Zavolio je bez kemije i ona tebe zavolila..A ustvari je ne voliš niti si ju ikad volio, ali ona tebe voli pa je ne želiš povrijediti? Wtf??
OK, that's one way to look at it.
mikemyers is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 07:22   #17
Quote:
mikemyers kaže: Pogledaj post
P.S. s njom nije bilo odmah te neke "kemije" , ali s vremenom sam je toliko zavolio da ni sam sebi ne vjerujem koliko.
oh god, another one.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 09:18   #18
Quote:
mikemyers kaže: Pogledaj post
Dakle u vezi sam 5 mj. (da, čak 5 mj. ) s curom koja je kako bi se reklo "za poželjeti"
Quote:
mikemyers kaže: Pogledaj post
Neću okolišati previše i odmah ću reći što me muči, znači problem je što mislim da ona nije "ta" ili "prava"
Quote:
mikemyers kaže: Pogledaj post
P.S. s njom nije bilo odmah te neke "kemije" , ali s vremenom sam je toliko zavolio da ni sam sebi ne vjerujem koliko.
Ja bi po ovome rekla da ce vrijeme pokazati svoje,5 mj jos je prerano,a sa druge strane mnogi se ne kliknu odmah,tek kad izgube shvate sto su izgubili.
Sad ovisno za sto si ti vise spreman: ili ces pustiti da vrijeme pokaze svoje ili ces ju ostaviti pa sto bude bude..
Kako dugo uopce radis? Ako ti je to posao koji radis krace vrijeme mozda samo trebas steci rutinu na poslu da se mozes opustiti u ljubavnom zivotu.
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 09:54   #19
Ili imaš krive poglede na veze i ljubav ili ti zapravo uopće nije toliko dobro, pa to racionaliziraš.
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 10:34   #20
Hvala svima

Trebalo mi je ovo da malo objektivnije sagledam situaciju. Odlučio sam se prepustit osjećajima i proradit na sebi (shvatio sam da je problem u meni), ako u budućnosti "skužim" da nismo jedno za drugo, onda ću to odmah i reći jer ne vrijedi ovako "mučiti" nju i sebe.

Thx, again Može lock
mikemyers is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger