Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2009., 18:57   #61
Ms.Kali koje su tebi riječi perverzne a da te napale?
__________________
Nemože nam niko ništa, jači smo i od sudbine! :-)
mali_boss is offline  
Old 09.05.2009., 20:40   #62
Quote:
Ms.Kali kaže: Pogledaj post
Ne, nije bitnije posto se mene zove droljom. Bitno je ustvrditi za OBJE osobe sto je prihvatljivo, a sto nije. Meni ove rijeci nisu prihvatljive bez obzira sto o njima mislila osoba koja ih upucuje meni.
komunikacija, ah, sto smo sretni kao vrsta sto to znamo... naravno da se neka pravila moraju odrediti... ali opet...

jel to napaljujuce ako ti nekome moras govoriti sto zelis slusati pod kao perverzije?

ono -daj dragi reci mi da sam tvoja kujica, pliz. pa krepo bi od smijeha, a sumnjam da bi to njoj ikad vishe bilo napaljujuce.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 09.05.2009., 20:50   #63
Quote:
redefine kaže: Pogledaj post
prvo joj iznenada, ko grom iz vedra neba opali zidarsku samarcinu, ako se bude opirala uhvati ju za vrat jednom rukom i opali jos jednu samarcinu drugom(moras pazit da se ne onesvijeti jer si u tom slucaju zajebao stvar), nakon toga joj povezi ruke i stavi neku traku preko usta. dok ona povezana ceka ti odi u kuhinju po veliki ostar noz za kruh i svakako pusti neku glasnu glazbu da susjedi ne cuju(i.e. tomsona). stavi joj noz pod grkljan i nakon toga uparkiraj se straga, jasno uz vulgarne povike "Jebat cu te glupa droljo do smrti! Sad si najebala!", ako pocne plakat nemoj ni slucajno stat, ona te zapravo jos vise zeli... ako zeznes neki korak morat ces sve ponovno zato budi oprezan!
Po meni je ovo silovanje, a ne dominacija. U dominaciji se znaju pravila i granice - koje postavlja podređeni.

@Mali boss - budući da sam inače glasna tijekom seksa i volim partneru dati do znanja da uživam u onome što radi, kada smo na ljetovanju/zimovanju u apartmanu s nekim, naravno da ne mogu stenjati i vrištati kako to inače činim. Ali ima načina i da ne zucnem niti "mmmm" - prijetnja ako zastenješ ili nešto kažeš, odmah ću prestati raditi ono što ti budem radio. Treba izdržati fenomenalno lizanje bez ijednog zvuka a ako mi još svako toliko dođe blizu uha i šapne "šššššš" te me pošteno poliže i gricka po vratu, uh! užitak je 1000 puta jači
ta.ja is offline  
Old 09.05.2009., 20:54   #64
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
komunikacija, ah, sto smo sretni kao vrsta sto to znamo... naravno da se neka pravila moraju odrediti... ali opet...

jel to napaljujuce ako ti nekome moras govoriti sto zelis slusati pod kao perverzije?

ono -daj dragi reci mi da sam tvoja kujica, pliz. pa krepo bi od smijeha, a sumnjam da bi to njoj ikad vishe bilo napaljujuce.
Pa ne vode se rasprave o seksu usred seksa. Mi uvijek nakon seksa komentiramo kako je bilo - onda je dobro vrijeme za ubaciti komentar tipa "kad si mi radio ...., da si mi rekao xxxx ...". A koliko se sjećam, Mali boss je u svom prvom postu napisao da su raspravljali o seksu i što bi novo probali. I to je dobar trenutak za ubaciti "voljela bih da mi govoriš to i to dok me jebeš". S druge strane, ako partneru ne kažeš što želiš, vrlo je mala vjerojatnost da ćeš i dobiti upravo to što želiš
ta.ja is offline  
Old 09.05.2009., 21:09   #65
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Pa ne vode se rasprave o seksu usred seksa. Mi uvijek nakon seksa komentiramo kako je bilo - onda je dobro vrijeme za ubaciti komentar tipa "kad si mi radio ...., da si mi rekao xxxx ...". A koliko se sjećam, Mali boss je u svom prvom postu napisao da su raspravljali o seksu i što bi novo probali. I to je dobar trenutak za ubaciti "voljela bih da mi govoriš to i to dok me jebeš". S druge strane, ako partneru ne kažeš što želiš, vrlo je mala vjerojatnost da ćeš i dobiti upravo to što želiš
@ta.ja baš me razumiš.. nisam ja pita kako se seksat i jel je triba priokrenit u prvoj minuti, lizat ovako ili onako.. samo malo kod eksperimentiranja, šta mislim da nije loše, unijeti nekoliko zanimljivosti.. dobro si opisala onaj čin vezivanja maramom, koji može bit bez perverznih riječi, a opet napaljujući.. svatko ima svoje cake, samo sam pita kako netko preko perverznih riječi nekoga napaljuje!
__________________
Nemože nam niko ništa, jači smo i od sudbine! :-)
mali_boss is offline  
Old 09.05.2009., 21:33   #66
Volim pomoći, tako da nije problem A i inače sam ja ta osoba kojoj se ljudi obraćaju kada traže savjet vezano za seks.
Vama kao paru samo pohvale što radite na svom seksualnom životu i trudite se obogatiti ga, a tebi zbog toga što se trudiš udovoljiti partnerici
ta.ja is offline  
Old 09.05.2009., 21:36   #67
ja nemam pojma zašto ljudi stalno miješaju termine grublji seks i sado - mazo...
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 09.05.2009., 21:36   #68
Quote:
El Bradbury kaže: Pogledaj post
Zašto, ko da je loše bit drolja?
onda bolje da kaze. moja droljica,samo moja,
Creed80 is offline  
Old 09.05.2009., 22:24   #69
pa to je sasvim normalno....malo je neobično u početku osobu koju vočiš nazvati droljom i kurvom i biti grub prema njoj, ali.....kada krene....kada se pojavi žar u njenim očima, kada te okice se zasjaju i kada i vedra neba bobiješ u noderđenom trenutku samar..i to kakav...čovječe ..letiš u oblake...
sada daj neka ti to ne bude nimalo neobično!!!!
sisley34 is offline  
Old 09.05.2009., 22:27   #70
jbt...grešaka sam napravio u postu..mali milion..ali se nadam da ste razumjeli
sisley34 is offline  
Old 09.05.2009., 22:27   #71
Quote:
Ludacha87 kaže: Pogledaj post
ja nemam pojma zašto ljudi stalno miješaju termine grublji seks i sado - mazo...
Pa očigledno zašto što povezuju grublji seks sa SM
ta.ja is offline  
Old 10.05.2009., 00:17   #72
Hm.. ljudi imaju različita mjerila za grubo i perverzno.. ja sam uvijek nekako bila "čedna" kod tih verbalnih komunikacija u krevetu dok me bivši nije oslobodio...
Što god joj misliš govorit kreni blago i prati njene reakcije, ne želiš odmah pretjerat i skulirat ju prije nego se dobro zagrijala.. mene je bivši doveo do ludila, suzdržavao se od penetracije dok nisam podivljala.. e kad je shvatio okrenuo me na trbuh, pa me za vrat čopio, pa na uho: Želiš ga, a? Voliš k...c? Ha? .. Ja naravno: Da, da! uf, tada je palo i to: droljice, na ti ga (u tom trenutku vjeruj mi "droljice" mi nije smetalo).. onda je je li počeo grubo straga, pa naglo prestao, pa: Hočeš ga, a? Ajde, uzmi ga sama! Posluži se.. on ležao nada mnom, jednom rukom me za kosu, drugom se pridržavao, ja luda, tražila ga, nabijala se na nazad .. on: Tako, da...volim se jebat s tobom, mmm... sad čemo razjebat tu p...cu.. pa onda me opet grubo.. pa malo spankanja...
uff, previše se oslobodih sad..

Eto nekome je to normalni sex, al to je za mene bilo otkrivanje nekih novih svjetova
tribal1 is offline  
Old 10.05.2009., 01:30   #73
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Pa očigledno zašto što povezuju grublji seks sa SM
pa grublji i perverzniji seks ne mora značiti SM.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 10.05.2009., 01:37   #74
Quote:
mali_boss kaže: Pogledaj post
U vezi sam sa curom 9mjeseci i imamo odličan seks, bar mislim, ali s vremena na vrijeme želimo poboljšati neke stvari.. tako smo počeli sa nekim romantičnim stvarima, svijećama, čokoladicama, duge predigre i stvarno je super.. Ali sad bi ona za vrijeme seksa htjela da budem grublji i perverzniji.. Želim joj udovoljit, ali ne znam baš kako.. Ok, grubost ima svojih granica i to je ok, ali me zanima što joj govoriti grubo i perverzno da je još više napalim, jer voli biti u podređenoj ulozi..
Koristi uglavnom one izraze koje koristis kad pricas sa drugarima, tipa "j...e, nabijanje, davanje k, primanje k, zelis li ga jos, bla truc..."
Oo sa "kurva i drolja" moze proci, ali moras da pazis na tonalitet i momenat... Npr. "ti si moja k..a" tako nekako, da ne posmisli da si joj pogrdno rekao...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 10.05.2009., 03:50   #75
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
komunikacija, ah, sto smo sretni kao vrsta sto to znamo... naravno da se neka pravila moraju odrediti... ali opet...

jel to napaljujuce ako ti nekome moras govoriti sto zelis slusati pod kao perverzije?

ono -daj dragi reci mi da sam tvoja kujica, pliz. pa krepo bi od smijeha, a sumnjam da bi to njoj ikad vishe bilo napaljujuce.
Naravno da je bolje kad osoba sama otkrije koje mi rijeci pasu, a ne da sve moram rec. Ipak, posto je nemoguce citat misli nekom, ponekad je potrebno suptilno ako ne i direktno rec nekome sto da radi, govori.
Gle, da mi jednom decko kaze kurvo ili droljo, ne bih se naljutila ili zgrazala, ali bih mu rekla da mi to ne odgovara. I ja ne kazem da su te rijeci nuzno ponizavajuce vec ih ja osobno tako dozivljavam. Kome pase, nek uziva

@ mali_boss
Kao prvo, meni to nisu perverzne rijeci
Vec je puno ljudi spominjalo to drzanje za kosu i da im se pridruzim u tome. Jednostavno ima nesto u tome.
Mislim da je vecina klasika napisana. Znaci, 'sad cu te izjebat', 'zelis moj kurac'...Nekako ovo s izjebat najvise pali.
__________________
"Someone has to die in order that the rest of us should value life more"
Ms.Kali is offline  
Old 10.05.2009., 14:25   #76
Quote:
redefine kaže: Pogledaj post
prvo joj iznenada, ko grom iz vedra neba opali zidarsku samarcinu, ako se bude opirala uhvati ju za vrat jednom rukom i opali jos jednu samarcinu drugom(moras pazit da se ne onesvijeti jer si u tom slucaju zajebao stvar), nakon toga joj povezi ruke i stavi neku traku preko usta. dok ona povezana ceka ti odi u kuhinju po veliki ostar noz za kruh i svakako pusti neku glasnu glazbu da susjedi ne cuju(i.e. tomsona). stavi joj noz pod grkljan i nakon toga uparkiraj se straga, jasno uz vulgarne povike "Jebat cu te glupa droljo do smrti! Sad si najebala!", ako pocne plakat nemoj ni slucajno stat, ona te zapravo jos vise zeli... ako zeznes neki korak morat ces sve ponovno zato budi oprezan!

Ovo obavezno moram s dečkom isprobat...
 
Old 10.05.2009., 14:44   #77
Quote:
tribal1 kaže: Pogledaj post
Hm.. ljudi imaju različita mjerila za grubo i perverzno.. ja sam uvijek nekako bila "čedna" kod tih verbalnih komunikacija u krevetu dok me bivši nije oslobodio...
Što god joj misliš govorit kreni blago i prati njene reakcije, ne želiš odmah pretjerat i skulirat ju prije nego se dobro zagrijala.. mene je bivši doveo do ludila, suzdržavao se od penetracije dok nisam podivljala.. e kad je shvatio okrenuo me na trbuh, pa me za vrat čopio, pa na uho: Želiš ga, a? Voliš k...c? Ha? .. Ja naravno: Da, da! uf, tada je palo i to: droljice, na ti ga (u tom trenutku vjeruj mi "droljice" mi nije smetalo).. onda je je li počeo grubo straga, pa naglo prestao, pa: Hočeš ga, a? Ajde, uzmi ga sama! Posluži se.. on ležao nada mnom, jednom rukom me za kosu, drugom se pridržavao, ja luda, tražila ga, nabijala se na nazad .. on: Tako, da...volim se jebat s tobom, mmm... sad čemo razjebat tu p...cu.. pa onda me opet grubo.. pa malo spankanja...
uff, previše se oslobodih sad..

Eto nekome je to normalni sex, al to je za mene bilo otkrivanje nekih novih svjetova
Jako konstruktivno rješenje, tome sam nekako najskloniji
Slažem se s tobom da ju prvo triba izazivat da ga poželi, a onda je tako perverzno zapovidit da ga popuši pa da će ga onda dobit u pičku i da će bit "isprčena"
__________________
Nemože nam niko ništa, jači smo i od sudbine! :-)
mali_boss is offline  
Old 10.05.2009., 15:21   #78
Quote:
mali_boss kaže: Pogledaj post
Jako konstruktivno rješenje, tome sam nekako najskloniji
Slažem se s tobom da ju prvo triba izazivat da ga poželi, a onda je tako perverzno zapovidit da ga popuši pa da će ga onda dobit u pičku i da će bit "isprčena"
da, ali treba je prvo snubiti ljubavnom poezijom, ako ste dovoljno mastoviti, to ovako nekako moze zvucati:

jebat cu te znaj,
zato pizde mi daj,
penis u cmar,
dobit ces na dar,
dopast ce ti se jako,
jer ce ici tako lako,
pizda tvoja masna,
bas mi je slasna,
a nakon nekog vremena u tvojoj maci,
izvadit cu ga i svrsiti ti po faci!
muad´dib is offline  
Old 10.05.2009., 20:10   #79
Kurvo, droljetino su mi riječi koje ne bi baš koristia u seksu.. ostalo ok
__________________
Nemože nam niko ništa, jači smo i od sudbine! :-)
mali_boss is offline  
Old 10.05.2009., 21:03   #80
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Meni vrijeđanje žene nikako ne može biti seksi niti uzbuđujuće
Speak for yourself. Jednu bivsu je bas to napaljivalo. Nas seks je cesto dolazio do ponizavanja. Redovito sam je zvao kurvo, kujo, droljo. Stogod mi je padalo na pamet. Nju je to palilo i trazila je da je tako zovem. Da se odnosim prema njoj kao kurvi il idrolji.

Da ne pitam kako da je jebem nego da je pojebem kako zelim. Zabijanje glave u jastuk, gusenje, svrsavanje po licu, tjeranje da guta, udaranje...

Za otvaraca threada. Predlazem da budes dominantan. Da ne budes njezan i pazljiv. Ne budi debil pa da je tuces ali drzi je da ne moze pobjeci i dok je jebes zestoko joj sapci na uho sto joj radis. Ne pitaj nego govori. Naprimjer "Svidja ti se to, svidja ti se kada punim tvoju vlaznu usku picku svojim tvrdim nabreklim kurcem. Hoces da te razvalim, da te boli danima poslije, jel tako."

Pa je jos natjeras da govori kako je dobro jebes: "Reci mi! (sto hoces da ti kaze, samo nemoj tipa da te voli nego recimo da voli tvoju veliku kitu, ...)

Neznam kako nemas ideje. Meni to sve dodje savrseno prirodno.

Rijeci droljo, kurvo ili kujo kod nekih prolaze (kao npr kod moje bivse), ali vidis i sam da po dosta postova ovdje ne bi bili prihvatljivi. Sam znas najbolje sto voli tvoja cura i ponasaj se tako. Ako ste oboje strasno napaljeni i u momentu ne bi jedna takva rijec nesto promjenila. Ali ako bi je koristio bez nekog smisla vjerojatno bi bio turn off.

Pocni polako, opisuj sto joj radis. Pricaj sto ces joj raditi. Ne pitaj je za dopustenje, ne pitaj je jel joj dobro. Dobro joj je. Ti to znas. Ti joj to govori. Ti si onaj koji je tu vazan. Tvoj uzitak. To ce je strasno napaliti.


Inace mnoge cure imaju ocekivanje da moraju svrsiti i kada si u klasicnom seksu znaju se osjecati pod pritiskom. Kada si ovako dominantan i posvetis se svom uzitku one vise ne osjecaju taj pritisak i bude im se puno lakse uziviti. Da ne spominjemo da je takav seks vise animalisticki i mnogi ga vise vole.
Klonasto Pismo is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger