Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2015., 02:00   #2821
Zdravo svima,
Izluđuje me ovo danima: neki crtic, mislim da je isao kod nas na tv-u (ali moguce da sam skroz fulala pa da je bio ili na VhSu za posuditi ili onomad isao na cartoon networku). Ne sjecam se niceg osim ulomaka uvodne spice - neka malo pomaknuto izgledajuca ekipa i sjecam se da je bio neki lik koji je izgledao kao zvijer tipa vukodlak ili Beast iz X-mana kojem bi na ledjima izrasle nekakVe cudne stvari, ko uporista na kojima bi neka zena stajala ili jahala. Znam da mi je opis fantastican, ali ako se netko sjeca o cemu pricam, oslobodio bi mi pola mozgovnig kapaciteta ovih dana.
Ariane is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 15:37   #2822
Quote:
Ariane kaže: Pogledaj post
Zdravo svima,
Izluđuje me ovo danima: neki crtic, mislim da je isao kod nas na tv-u (ali moguce da sam skroz fulala pa da je bio ili na VhSu za posuditi ili onomad isao na cartoon networku). Ne sjecam se niceg osim ulomaka uvodne spice - neka malo pomaknuto izgledajuca ekipa i sjecam se da je bio neki lik koji je izgledao kao zvijer tipa vukodlak ili Beast iz X-mana kojem bi na ledjima izrasle nekakVe cudne stvari, ko uporista na kojima bi neka zena stajala ili jahala. Znam da mi je opis fantastican, ali ako se netko sjeca o cemu pricam, oslobodio bi mi pola mozgovnig kapaciteta ovih dana.
Koje je to godine otprilike išlo?
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 22:45   #2823
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Koje je to godine otprilike išlo?
... '95?
Tako nešto
Ariane is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 10:38   #2824
Quote:
Ariane kaže: Pogledaj post
Zdravo svima,
Izluđuje me ovo danima: neki crtic, mislim da je isao kod nas na tv-u (ali moguce da sam skroz fulala pa da je bio ili na VhSu za posuditi ili onomad isao na cartoon networku). Ne sjecam se niceg osim ulomaka uvodne spice - neka malo pomaknuto izgledajuca ekipa i sjecam se da je bio neki lik koji je izgledao kao zvijer tipa vukodlak ili Beast iz X-mana kojem bi na ledjima izrasle nekakVe cudne stvari, ko uporista na kojima bi neka zena stajala ili jahala. Znam da mi je opis fantastican, ali ako se netko sjeca o cemu pricam, oslobodio bi mi pola mozgovnig kapaciteta ovih dana.
Da ne misliš možda na Divlje Mačke?
Evil Kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 03:15   #2825
Quote:
Evil Kid kaže: Pogledaj post
Da ne misliš možda na Divlje Mačke?
To je to!
Hvala!!!
Ariane is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 20:59   #2826
Kako se zove crtani koji se u 90-ima prikazivao na Cartoon Network, sličan He-Manu?

U glavnoj ulozi je također jedan muški koji ima dupli mač kao npr. da mu iz drške s obe strane ide oštrica. To je sve čega se sjećam.
orzov is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 17:27   #2827
^ Galtar
__________________
my common sense is tingling...
juggalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 20:15   #2828
Quote:
juggalo kaže: Pogledaj post
to se traži, hvala
Volorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 22:34   #2829
crtić je iz cca 80 ili pocetka 90ih

sve cega se sjecam je da su oni kad neka banda na motorima i neki mračniji setting crtića

sad tko ce to pogodit...dugometražni je
hitno11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 22:18   #2830
Quote:
hitno11 kaže: Pogledaj post
crtić je iz cca 80 ili pocetka 90ih

sve cega se sjecam je da su oni kad neka banda na motorima i neki mračniji setting crtića

sad tko ce to pogodit...dugometražni je
Jel možda Biker Mice From Mars?Taj crtić je iz početka 90-ih i glavni likovi su motoristi.
https://www.youtube.com/watch?v=Bt-aib0zqDY
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 22:49   #2831
Quote:
LeopardGecko kaže: Pogledaj post
Jel možda Biker Mice From Mars?Taj crtić je iz početka 90-ih i glavni likovi su motoristi.
https://www.youtube.com/watch?v=Bt-aib0zqDY

nije ali hvala na odg

jbg imam premalo infoa a cini mi se da to ipak nije bio popularan crtic...

uglavnom koliko se sjecam mislim da to i nisu bili ljudi nego kao neke životinjice humanoidne jbg koliko se sjecam

vuče mi nekako na skandinavijsku produkciju
hitno11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 10:37   #2832
Oj, nije animirani film, ali ne mogu se sjetiti imena dokumnetarnog filma o životinjama koji se prikazivao prije podnevnoga Dnevnika ili odmah nakon njega, ne mogu se sjetiti. Špica je počinjala nekim nacrtanim profilom Indijanca i bordo podlogom, a emisiju su vodila dvojica znanstvenika. Jedan je bio dosta stariji, a jedan mlađi, meni je kao klinki bio dosta zgodan . Uglavnom, nakon filma, oni bi u studiju razgovarali, izveli neki pokus (jednom su slona doveli i pustili miša ispod njega jer ih je zanimalo boje li se slonovi stvarno miševa). Cijelo jutro guglam pa nikako da se sjetim. Hvala! I da, prikazivao se kasnih 90-ih i početkom 2000-ih.
OKP is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 21:18   #2833
Quote:
OKP kaže: Pogledaj post
Oj, nije animirani film, ali ne mogu se sjetiti imena dokumnetarnog filma o životinjama koji se prikazivao prije podnevnoga Dnevnika ili odmah nakon njega, ne mogu se sjetiti. Špica je počinjala nekim nacrtanim profilom Indijanca i bordo podlogom, a emisiju su vodila dvojica znanstvenika. Jedan je bio dosta stariji, a jedan mlađi, meni je kao klinki bio dosta zgodan . Uglavnom, nakon filma, oni bi u studiju razgovarali, izveli neki pokus (jednom su slona doveli i pustili miša ispod njega jer ih je zanimalo boje li se slonovi stvarno miševa). Cijelo jutro guglam pa nikako da se sjetim. Hvala! I da, prikazivao se kasnih 90-ih i početkom 2000-ih.
Jel možda Wild Kingdom (mislim da se kod nas zvala Carstvo Divljine)?
https://www.youtube.com/watch?v=zbJXzwURlRw
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 16:59   #2834
Quote:
LeopardGecko kaže: Pogledaj post
Jel možda Wild Kingdom (mislim da se kod nas zvala Carstvo Divljine)?
https://www.youtube.com/watch?v=zbJXzwURlRw
Daaaaaaa! Hvala puno, izluđivalo me je to!
OKP is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 18:02   #2835
Da li netko zna kako se zove crtić u kojem je bila jedna scena gdje neke grančice kroz noć izrastu u ogromnu vojsku oko nekog dvorca, sve je smrznuto, mračna neka atmosfera, dosta je star crtić, gledao sam ga negdje sredinom devedesetih, možda i ranije, ne sjećam se točno. Mislim da je bio neki dugometražni, jedino mi se ta scena baš urezala u glavu. Moguće da je u istom crtiću neki dječak letio na nekoj životinji ili nekom brodu (ako nisam pomiješao sad sa nekim drugim crtićem, davno je to bilo ). Svako malo ga se sjetim kad su razgovori o starim crtićima i proganja me šta ne znam kako se zove.
stipeeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 21:40   #2836
Quote:
stipeeee kaže: Pogledaj post
Da li netko zna kako se zove crtić u kojem je bila jedna scena gdje neke grančice kroz noć izrastu u ogromnu vojsku oko nekog dvorca, sve je smrznuto, mračna neka atmosfera, dosta je star crtić, gledao sam ga negdje sredinom devedesetih, možda i ranije, ne sjećam se točno. Mislim da je bio neki dugometražni, jedino mi se ta scena baš urezala u glavu. Moguće da je u istom crtiću neki dječak letio na nekoj životinji ili nekom brodu (ako nisam pomiješao sad sa nekim drugim crtićem, davno je to bilo ). Svako malo ga se sjetim kad su razgovori o starim crtićima i proganja me šta ne znam kako se zove.
mene to granično asocira na čudesnu šumu ili eventualno čarobnjakov šešir. al ne bih se zaklela da je stvarno nešto od toga.
__________________
Live and let live.
theOwtcast is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 23:18   #2837
^ The Fool of the World and the Flying Ship
__________________
my common sense is tingling...
juggalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 23:27   #2838
The Fool of the World and the Flying Ship, to je to!!!! ajmeee, fala ti legendo, mislio sam da ga nikad neću nać!!
stipeeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 13:42   #2839
Dobar dan,tražim jedan lutkarski crtić koji se prikazivao na njemačkom programu Toggolino klub 2001. ili 2002. godine.Jedinih likova kojih se sjećam su 2 zečića i njihova baka,zločesti vuk,medvjed i lovac.Već godinama tražim ime ovog lutkarskog crtića,pretražila sam sve moguće wikipedije i njemačke forume i stranice ali uzalud. Bila bih jako zahvalna kad bi mi netko pomogao.
lupko1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 18:02   #2840
Quote:
lupko1994 kaže: Pogledaj post
Dobar dan,tražim jedan lutkarski crtić koji se prikazivao na njemačkom programu Toggolino klub 2001. ili 2002. godine.Jedinih likova kojih se sjećam su 2 zečića i njihova baka,zločesti vuk,medvjed i lovac.Već godinama tražim ime ovog lutkarskog crtića,pretražila sam sve moguće wikipedije i njemačke forume i stranice ali uzalud. Bila bih jako zahvalna kad bi mi netko pomogao.
https://www.youtube.com/watch?v=SiwFXJdoixU ?
loposomix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:36.