Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2007., 00:45   #81
Shurik, nisi ništa krivo rekao, i bolje je da su sporiji. Što se mene tiče nek ostane ovako. Ja ionako nemam ništa protiv defenzivne igre. Ali ovo nije pitanje samo toga. Uglavnom možemo teoretizirat koliko hožemo pitanje je što će FIFA i UEFA napravit u doglednom razdoblju.
Nimoy is offline  
Old 29.05.2007., 08:31   #82
ne mislim da današnji nogomet jebu pravila i defanzivna igra, nego prevelika lova koju dobivaju klubovi, treneri i igrači... moj prijatelj iz srednje škole, poznati (ne baš zbog dobre igre nego nekih drugih stvari) igrač HNL-a, zarađuje ogromnu lovu (za moj pojam, koji imam fakultet i 3200kn mjesečno) a živo ga boli neka stvar za njegov klub! pričao mi je kako izbjegava treninge, kako na utakmici igra kako mu paše, kako se drogiraju, opijaju... promjenio je par klubova, ali kaže (citiram) svugdi ti je isto sranje, samo su žene nove! bio je i izbačen iz prve momčadi (ne iz prvih 11 nego cijele momčadi - trenirao je odvojeno od ekipe) i opet je dobivao 7000e mjesečno.
igrači i treneri su razmaženi samo tako, velike pare ih iskvarile...
US marines is offline  
Old 29.05.2007., 13:59   #83
dok te pare koje klub daje igračima klub sam zarađuje meni to ne smeta.

ljudi kupuju ulaznice, dresove i ostale proizvode s klupskim grbom, gledaju na tv, pa tv plati klubovima prava i ta lova se onda slije u džepove igrača.

ja tu nisam ni na koji način oštećen .

ako se klub financira iz javnih sredstava kao u nas, to je svakako sranje.
Shurik is offline  
Old 29.05.2007., 14:30   #84
http://img404.imageshack.us/img404/3...lan1ea5.th.jpg
US marines is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:40.