Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2007., 14:32   #81
evo i ja imam isti problem...dlake urastaju, pristici...uglavnom vec sve nabrojano..
Kupila sam onu kremu sta na tv reklamiraju od veet-a protiv urastanja dlacica i neznam...koristim ju 2 tjedna..nekako osusi one ranice od pristica i bude bolje,al uraslih dlacica ima jos..tako da neznam bih li ju preporucila, al vjerojatno treba i vise vremena da pocne djelovati..
ima netko iskustva s tom kremom??

i da..bila sam i kod kozmeticarke s toplim voskom je cupala i tada je sve to pocelo..pa sam kasnije sama pocela sa aparaticem i ista stvar.. moguce da i kozmeticarka bas nije najbolje svoj posao radila.. ah..
plava_t is offline  
Old 27.06.2007., 21:09   #82
Nisam sigurna koliko je vremena prošlo dok su mi se ožiljci povukli ali se sjećam da je trebalo više od 2 mjeseca!

Sjećam se da su mi taman jedni ožiljci počeli prolaziti kad bi ja napravila nove s istiskivanjem i ti novi bi bili tamno ljubičasti dok su ovi stari bili smečkasti!

Sretno
Ireland-Ireland is offline  
Old 03.07.2007., 08:10   #83
Quote:
oona kaže: Pogledaj post
Osnovni pokretac urastanja dlacica su oni cupko-aparatici, koji iz korijena cupaju dlacice.
Tako oslabe korijen dlake i nakon nekog vremena (citaj: cupanja!) dlacica nije dovoljno snazna da sama probije kozu i izadje i onda imamo problem.

Pa kada se prestane sa cupkom, prestanu i one urastati u kozu...
Meni je gore kad ih brijem, onda tek imam upale, urasle dlačice i sve ostale varijacije na temu!
Naochalica is offline  
Old 03.07.2007., 10:41   #84
Quote:
sweet caramel kaže: Pogledaj post
donji dio 1xmjesecno riješim epilatorom ali sve iznad koljena urasta, a pogotovo bikini zona i tu nema ljeka
pa zašto onda i dalje to radiš epilatorom? niste mi nikako jasne, imam prijateljicu koja ne može obući šos jer su joj noge kompletno u ranama od epilatora, ali i dalje ne odustaje od njega...
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Old 08.07.2007., 18:34   #85
za bikini zonu...Cu-Zn spray Uriage...
nemam problema sa urastanjem generalno, osim pokoje i to samo na mjestu gdje me rub gaca nazulja... i ako se upali, ne prckam (vise) nego sa ovim sprejem pospricam... probajte, meni kao da dlakicu pogura van...i ubrza nestajanje onog crvenila i oziljka koje mi ide na zivce, a nekad je znalo trajat mjesecima...
Claire is offline  
Old 20.06.2009., 01:56   #86
E ne znam koliko je tacno ali...moja drugarica je koristila epilator i urastale su joj dlacice. I onda je prestala i mazala noge rakijom i sad je sve supeer, samo ssad brije nozice. eto moram i ja to probam samo dok nabavim rakiju
Shmizla is offline  
Old 20.06.2009., 15:17   #87
Thumbs down

Quote:
plava_t kaže: Pogledaj post
evo i ja imam isti problem...dlake urastaju, pristici...uglavnom vec sve nabrojano..
Kupila sam onu kremu sta na tv reklamiraju od veet-a protiv urastanja dlacica i neznam...koristim ju 2 tjedna..nekako osusi one ranice od pristica i bude bolje,al uraslih dlacica ima jos..tako da neznam bih li ju preporucila, al vjerojatno treba i vise vremena da pocne djelovati..
ima netko iskustva s tom kremom??

i da..bila sam i kod kozmeticarke s toplim voskom je cupala i tada je sve to pocelo..pa sam kasnije sama pocela sa aparaticem i ista stvar.. moguce da i kozmeticarka bas nije najbolje svoj posao radila.. ah..
ta krema ti je živo sranje ja sam imala velikih problema cijelo ljeto provela u dugim hlačama živa koma,bila i kod kozmetičarke ne pomaže onda sam čula za kantarion ulje izvlaći urasle dlake i zacjeljuje kožu i koristila sam morsku sol sa travama od "ulola" sve nabavila u dm oko 30kn svaki.
nojanas is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.