Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2007., 13:20   #61
Imate iz Trevisa ( to je puno bliže nego milano) za 60 eura povratnu kartu (čini mi se da je utorak- subota ta najjeftinija opcija, al i ostali letovi nisu pretjerano još skupi). Ima i Easy jet iz ljubljane isto ne preskup.
Tuvix is offline  
Old 30.06.2007., 14:50   #62
Ja karte za tekmu već rezervirao preko poznanika iz HNS-a(iako to nije 100% sigurno). Više me zanima kako doći do jeftinih avionskih karata? Već mjesec dana bezuspješno ih tražim preko neta. Gledao za njih još prije godinu i pol no onda se nije moglo rezervirati. Ako ima zainteresiranih neka se jave za neki deal 2karte za tekmu za 2avionske?!
marko6767 is offline  
Old 30.06.2007., 15:07   #63
Quote:
marko6767 kaže: Pogledaj post
Ja karte za tekmu već rezervirao preko poznanika iz HNS-a(iako to nije 100% sigurno). Više me zanima kako doći do jeftinih avionskih karata? Već mjesec dana bezuspješno ih tražim preko neta. Gledao za njih još prije godinu i pol no onda se nije moglo rezervirati. Ako ima zainteresiranih neka se jave za neki deal 2karte za tekmu za 2avionske?!
probaj preko GermanWingsa..

iz Zagreba do Hamburga ili Stuttgarta pa do Londona....
Ferdibrand is offline  
Old 05.07.2007., 09:06   #64
0nda ljudovi, ima li kakvih novosti po pitanju karata za tekmu?
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 05.07.2007., 17:29   #65
Kakav London, tek sam se vratio iz Tallinna, a ima još i Andora i Makedonija prije. Vidim da će svakojakih indijanaca biti gore i instant navijača.

Naravno kartu sam platio, ali konkrente informacije se daju samo provjerenim navijačima.

Da ipak pokažem malo dobre volje, imate letova još od svuda, iz masu gradova koji su blizu Hrvatske... Malo njuškajte po low-cost siteovima...
sjekira is offline  
Old 05.07.2007., 19:02   #66
Quote:
sjekira kaže: Pogledaj post
Naravno kartu sam platio, ali konkrente informacije se daju samo provjerenim navijačima.
a daaaaaaj, jesi li kupio kartu za englesku i kako, ajd pomagaj
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 18.07.2007., 20:27   #67
Quote:
oilaetha kaže: Pogledaj post
dal zna neko kako će se moći nabaviti karte za sarajevo 22.8.? preko saveza ili tamo pred stadionom?
to i mene zanima
dr. van Nostrand is offline  
Old 23.07.2007., 14:15   #68
briem da cu kupit od BH fanaticosa
__________________
Nemojte dopustiti da vas vaša vlada odvuče u mrežu korupcije, fašizma i prijevara zvanu Europska unija, nakon što ste tako teško izborili svoju samostalnost!
_ZULE_ is offline  
Old 12.08.2007., 23:33   #69
Karte za utakmicu u Engleskoj mogu se rezervirati ovdje http://www.worldticketshop.com/ticke...ngland-croatia ali su nenormalno skupe.Ima li neka druga opcija? Zna li netko di će biti hrv.navijači na stadionu?

Zadnje uređivanje subaru14 : 13.08.2007. at 00:56.
subaru14 is offline  
Old 12.08.2007., 23:56   #70
[QUOTE=Bilobrkster;8866234]21.11. je tekma na Wembleyu (99%) ima li zainteresiranih? šta mislite koliko bi došo prijevoz+karta?[/QUOTEj

ja bi išo ak mislite ozbiljno jos idu samnom tri frenda,al mislimo ozbiljno jer smo prije isli na Inter-Valencia
Quagliarella is offline  
Old 14.08.2007., 21:20   #71
Ajmo ljudi za boga miloga daj napišite di se mogu nabavit (rezervirat) karte za utakmicu u Engleskoj.Već je rezerviran prijevoz i hotel u Londonu.
subaru14 is offline  
Old 15.08.2007., 10:59   #72
za one kojima pare nisu bitne...
bantours.hr
2 dana
Cijena putovanja: 7.550,00 kn po osobi

http://www.bantours.hr/index.php?opt...&id=342&lang=1
fawlty82 is offline  
Old 15.08.2007., 14:01   #73
Quote:
sjekira kaže: Pogledaj post
Kakav London, tek sam se vratio iz Tallinna, a ima još i Andora i Makedonija prije. Vidim da će svakojakih indijanaca biti gore i instant navijača.

Naravno kartu sam platio, ali konkrente informacije se daju samo provjerenim navijačima.

Da ipak pokažem malo dobre volje, imate letova još od svuda, iz masu gradova koji su blizu Hrvatske... Malo njuškajte po low-cost siteovima...
A BiH za tjedan dana? To si zaboravio?
Loreb is offline  
Old 15.08.2007., 14:05   #74
Quote:
oilaetha kaže: Pogledaj post
dal zna neko kako će se moći nabaviti karte za sarajevo 22.8.? preko saveza ili tamo pred stadionom?
Neće ti sigurno biti preko saveza. zaboravi na te redikule.. za talin su odbili ponudu estonaca da pošalju karte u hr pa je karte dijelo u sobici (iza recepcije hotela) srebrinjo. i onda su neki junaci iste karte koje su mukte dobivali prodavali našim navijačima po gradu...
Loreb is offline  
Old 15.08.2007., 14:34   #75
Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
ak bude nekaj organizirano ide se!
inače, ak se nađe neka nadobudna ekipica koja može i karte nabavit i voljna je putovati do otoka- zakaj ne?

p.s. dal' će naši navijači biti na istoj tribini ili ćemo po ko zna koji put bit raštrkani?
Svi naši koji kupe karte trebali bi biti na istoj tribini, dapače, bit će i koreografija: šahovnica ili Hrvatska zastava, naravno ako fašnik ekipa bude svjesna da se to mora dići. Ne idem, nemam love, mada živim za gostujuće tekme repke kad je manje navijača HNS-a i Ožujskog, a više Hrvatske...
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 15.08.2007., 17:48   #76
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Svi naši koji kupe karte trebali bi biti na istoj tribini, dapače, bit će i koreografija: šahovnica ili Hrvatska zastava
Baš lipo...Ali di kupit ( rezervirat) karte, na Wembleyu ih još nema. Ima ih ovde i nenormalno su skupe
http://www.worldticketshop.com/ticke...ngland-croatia
Avion riješen,smještaj riješen još samo karte......
subaru14 is offline  
Old 19.08.2007., 11:26   #77
mene isto najviše muče karte, to je najveći problem, avion i smjestaj su nebitni. ima li kakvih novosti?
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 25.08.2007., 14:02   #78
Evo, neki dan bilo u večernjaku (čini mi se). Ulaznice za utakmicu idu u prodaju preko HNS-a negdje oko 20. rujna.

Pretpostavljam preko neta..
Loreb is offline  
Old 26.08.2007., 22:36   #79
Quote:
Loreb kaže: Pogledaj post
Evo, neki dan bilo u večernjaku (čini mi se). Ulaznice za utakmicu idu u prodaju preko HNS-a negdje oko 20. rujna.

Pretpostavljam preko neta..
ma jel to zaozbiljno? joooooooo da mi je kupit jednu!!!

joj što mrzim englesku a što volim hrvatsku!!
joj što mrzim englesku a što volim hrvatsku!!
joj što mrzim englesku a što volim hrvatsku!!
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 27.08.2007., 21:01   #80
koji vam je??? zar stvarno neko ocekuje vise od 4000 nasih gore??? pa nisu nam primanja ko u njih pa da mozemo ic gdje nam padne na pamet...
bila je bih pa kolko nas je bilo oko 1500...
+ protiv engleza je srijeda tako da mnogi rade...
dsztrrezt is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:16.