Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2007., 14:06   #81
Izgleda da je partizan izbačen iz natjecanja na godinu dana i dobio kaznu od 50000 eu,Zriski ide dalje ,ajmee umrijet ću od smijeha ...
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Old 26.07.2007., 14:09   #82
naprijed zrinjski!!!!puno srece u daljnjem natjecanju!
WHUFC is offline  
Old 26.07.2007., 14:09   #83
Eto i novi naslov u čast tome

Jedan nositelj manje Još ćemo bit nositelji u drugom pretkolu
MEP is offline  
Old 26.07.2007., 14:12   #84
Quote:
varvarPG kaže: Pogledaj post
Po onim snimcima koji se vrte po netu..ne vidi se ko je zapoceo..tako da ni za to nema vidljivih dokaza...
UEFA ne donosi odluke i ne kažnjava klubove na osnovu snimki s jubitua.......kralju.....
WHUFC is offline  
Old 26.07.2007., 14:24   #85
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
UEFA ne donosi odluke i ne kažnjava klubove na osnovu snimki s jubitua.......kralju.....
A ti si kralj..nisam ni rekao bukvalno sa neta...već uopšte...A za Barsu sam dao primjer...kao veličina kluba itd...njih ne bi smjeli izbaciti jer imaju interese novčane..dok naši ex-yu timovi nemaju toliki novac...da mogu da budu mirni daim uefa neće ništa jer ima korist od njih...Novac je u pitanju...Zapadu i svijetu je samo novac bitan a nama ođe kako ćemo kome glavu slomit i ništa više...
Što onda ne kažeš treba izbaciti i Hajduk...Što ne kažeš treba izbaciti inter i valensiju jer su se tukli igrači po terenu..NNo mi spominješ barsu i bijele maramice...mi sa istoka smo bande i huligani od naroda...zaostali...dok se oni na zapad bogate na naš račun...no dok nama to uđe u glavu neće nas biti više
varvarPG is offline  
Old 26.07.2007., 14:31   #86
Nemojte se previse smijati...sad je na BBB-ima najveci test od...1986...kao organizirane navijacke skupine...
Ante Balboa II. is offline  
Old 26.07.2007., 14:37   #87
http://www.sportskacentrala.com/?s=c...d=37961&noco=1

pogledajte bijes srba iz srbije..koliko zamrzješe srbe iz bosne hih
varvarPG is offline  
Old 26.07.2007., 14:42   #88
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
naprijed zrinjski!!!!puno srece u daljnjem natjecanju!
Ako imaju dobre provokatore (a imaju) mogli bi i do finala ovako dogurati
daz is offline  
Old 26.07.2007., 14:42   #89
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Eto i novi naslov u čast tome

Jedan nositelj manje Još ćemo bit nositelji u drugom pretkolu
ne pravi ražanj dok je zec još u šumi.
šalim se.navijat cu za prolaz hajduka.al ozbiljno,kaj hajduk stvarno može postat nositelj?
WHUFC is offline  
Old 26.07.2007., 14:45   #90
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
ne pravi ražanj dok je zec još u šumi.
šalim se.navijat cu za prolaz hajduka.al ozbiljno,kaj hajduk stvarno može postat nositelj?
i ti si navijač Dinama HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHHHAHAHAHA
varvarPG is offline  
Old 26.07.2007., 14:48   #91
Aha, ne smiju izgubit na Poljudu, Toricda ne smije napraviti sranje, Santa Coloma mora proći Maccabi TA i Hajduk Kula mora proći Uniao Leiriju...

Ja mislim da je to zapravo zavjera Štimca i Hajduka da postanu nositelji u 2.pretkolu Kupa UEFA i da su oni u biti organizirali nerede Grobara u Mostaru...
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 26.07.2007., 15:04   #92
Quote:
varvarPG kaže: Pogledaj post
i ti si navijač Dinama HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHHHAHAHAHA
ti iz posta u post ispadaš sve smješniji.pa zar stvarno misliš da bi kao navijač dinama trebao navijat za budućnost protiv hajduka?zar ti misliš da bi bilo normalno da sam prije 6-7 godina navijao za partizan protiv rijeke?ti si dečko tenkre.
WHUFC is offline  
Old 26.07.2007., 15:11   #93
Quote:
Glavno uporište za izricanje kazne, bila je činjenica da je u poslednjih 5 godina u 36 mečeva Partizan kažnjen 25 puta. Pored toga UEFA je proklamovala žestoku borbu protiv nasilja na stadionima i takođe se pozvala na primere Legije i Fejenorda, i sledstveno tome, doneta je odluka o isključenju Partizana.

Pismeno obrazloženje odluke o kazni, Disciplinska komisija dostaviće Partizanu u ponedeljak, nakon čega postoji pravo žalbe u roku od 3 dana od dana prijema odluke.”
Koliko li ih je izbrojano Dinamu???!!!

Sigurno dovoljno da i najmanje sranje na stadionu bude sut-karta na minimum godinu dana...
Ante Balboa II. is offline  
Old 26.07.2007., 15:11   #94
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
ti iz posta u post ispadaš sve smješniji.pa zar stvarno misliš da bi kao navijač dinama trebao navijat za budućnost protiv hajduka?zar ti misliš da bi bilo normalno da sam prije 6-7 godina navijao za partizan protiv rijeke?ti si dečko tenkre.
hahaahah a ti si paljevina...nisam rekao da treba da navijas za buducnost vec da te boli uvo i za buducnost i za hajduk...
I prestani da vrijedjas...time nista neces postici..samo klinci vrijedjaju...
varvarPG is offline  
Old 26.07.2007., 15:17   #95
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
ne pravi ražanj dok je zec još u šumi.
šalim se.navijat cu za prolaz hajduka.al ozbiljno,kaj hajduk stvarno može postat nositelj?
Mi moramo proć i moraju ispast još 2 nositelja
S tim da macabbi i leiria već buge 1:0
MEP is offline  
Old 26.07.2007., 15:21   #96
Još kao nije sigurno da li jednogodišnja suspenzija znači izbacivanje iz samo ovosezonskog natjecanja ili to vrijedi i za sljedeću sezonu.
fortaleza is offline  
Old 26.07.2007., 16:22   #97
Partizan disqualified from UEFA Cup
Thursday 26 July 2007

e-mailPrint

Serbian club FK Partizan have been disqualified from the 2007/08 UEFA Cup with immediate effect.

Spectator incidents
The Belgrade club has been handed the punishment by the UEFA Control and Disciplinary Body for the conduct of their supporters during the UEFA Cup first round, first-leg match against Bosnia-Herzegovnian hosts NK Zrinjski in Mostar on 19 July. Partizan won the match 6-1.

Additional fine
Partizan have also been fined €30,056 (CHF 50,000). An appeal against the verdict may be lodged within three days of the sending of the reasoned decision. The body took its decision after examining the report of the UEFA disciplinary inspector and hearing evidence from Partizan officials. Subject to any appeal proceedings, Zrinjski will progress to the second qualifying round.

http://www.uefa.com/uefa/keytopics/k...id=564584.html
fortaleza is offline  
Old 26.07.2007., 16:35   #98
Pa ako se racuna od ovog datuma onda partizan nece igrati ni sledecu sezonu...jedino ako se nakupi veliki dio bodova tj zvezda ili vojvodina doguraju malo dalje...pa da partizan onda u tom slucaju po drzavnim osvojenim bodovima uskoci kao da igra 2 kolo a ne prvo...to je jedino resenje..ali mislim da ce posle ulozene zalbe partizana ipak UEFA odluciti da moze da nastupi tj da se smanji kazna...
Mada od zapada me nista ne moze iznenaditi..mozda vrate Partizan
varvarPG is offline  
Old 26.07.2007., 16:37   #99
Po ovome to vrijedi samo za ovu sezonu...što i nije previše, ali s obzirom da je početak sezone, možda je to čak olakotna okolnost za njih. Feyenoordu se to dogodilo usred sezone, a za očekivati je da će njima manja šteta biti ako ih se diskvalificira samo za proljetni dio sezone, već se ide na pojačanu diskvalifikaciju...
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 26.07.2007., 16:40   #100
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
Zrinski bez kazne, idu dalje
odlicno,jos jedan hrvatski klub u 2 pretkolu...jos da hajduk izbaci ove olfo europski orijentirane srbe(crnogorce) i ludnica...
volej_iz_lakta is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.