Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2008., 13:33   #1
Euro 2008

Vaša ocekivanja(navijačka)


http://sportal.vecernji.hr/vld/sport...94350/index.do
moglo bi bit jebanja majke
__________________
da bar
ko? is offline  
Old 31.05.2008., 13:36   #2
Quote:
ko? kaže: Pogledaj post
Vaša ocekivanja(navijačka)


http://sportal.vecernji.hr/vld/sport...94350/index.do
moglo bi bit jebanja majke
Kamo sreće da našim novinarima uzmu akreditacije
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 02.06.2008., 00:34   #3
Quote:
ko? kaže: Pogledaj post
Vaša ocekivanja(navijačka)


http://sportal.vecernji.hr/vld/sport...94350/index.do
moglo bi bit jebanja majke
i sad im kao necemo razbit pola države
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Old 02.06.2008., 09:07   #4
http://www.jutarnji.hr/EPHResources/...31/kreso_w.jpg očekujem masu ovakve ekipe
http://www.jutarnji.hr/EPHResources/.../bam-bam_w.jpg očekujem ovakve alate u navijača
Veko32 is offline  
Old 02.06.2008., 10:54   #5
Quote:
VEKO32 kaže: Pogledaj post
vrlo vjerojatno...sjeti se samo Njemačke...Al nadam se da je barem nekima dosadilo raditi klaunove od sebe
__________________
da bar
ko? is offline  
Old 02.06.2008., 11:07   #6
a dresovi, jel se dresovi mogu furat?
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 02.06.2008., 11:36   #7
ali mora biti original

Ma zajebavam se, na tim velikim natjecanjima svi izgledaju ko klaunovi. Mislim da ću ići bez ikakvog obilježja, onak turistički. Nikad mi se nije dalo raditi klauna iz sebe
Veko32 is offline  
Old 02.06.2008., 11:37   #8
Ne kužim, al stvarno ne kužim ljude koji daju velku lovu za karte (ep,sp) potegnu do portugala, njemačke, i onda mi nose šal karlovačko, majicu odšpampanu jutarnji list, klobuk coca-cola...Pa kaj si ne mogu priuštiti neki od orginalnih kvalitetnih rekvizita, bar sad nike ima dobre dresove, majice...
U Njemačkoj vidim svog ujaka, ima karte do finala, a na njemu majica sportske novosti (već su se kockice isprale od jednog pranja), šal ožujsko, kapa rost-sport??

Ili primjer:
http://www.vecernji.hr/system/galler...29/nogac11.jpg

Evo, Rene Bitorajac je za primjer, al oko njega, šal coca-cola, iznad dres iveco i dres ožujska. Da je snimka malo veća, našlo bi se tu svega.
Ja osobno furam dres iz 96, lotto, dobio od igrača, i nema šta taj nije prošao!
__________________
Ω
saku helle is offline  
Old 02.06.2008., 11:40   #9
Ma ja uglavnom ne nosim nikakav dres, imam od Šukera, original 96 bijeli i od Jurčića iz Francuske, al slabo nosim. Ne volim uniformiranja općenito. Jebote kaj bum ja sad bio lošiji navijač zato kaj nemam dres, šešir, klepetaljku i rukavicu sa kockicama....
Veko32 is offline  
Old 02.06.2008., 11:47   #10
Tribine u mađarskoj:
http://www.youtube.com/watch?v=8SynN...eature=related
__________________
Ω
saku helle is offline  
Old 02.06.2008., 12:02   #11
znači dres je ok. to pitam jer je zbilja jebeno vidjet kad je cijela tribina u boji repke, bilo plavo talijanskoj, bilo narančasto nizozemskoj, bilo crveno-bijeloj hrvatskoj... i mene nerviraju klobuci i klepetaljke, al mislim da su dresovi ok, čak ne mora bit ni dres može bit majca s kockicma... ne baš ova od ožujskog doduše
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 03.06.2008., 08:08   #12
a kaj netreba nositi fred perry kosulju, bijele tene..i takve stvari
mazivas is offline  
Old 03.06.2008., 09:09   #13
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
znači dres je ok. to pitam jer je zbilja jebeno vidjet kad je cijela tribina u boji repke, bilo plavo talijanskoj, bilo narančasto nizozemskoj, bilo crveno-bijeloj hrvatskoj... i mene nerviraju klobuci i klepetaljke, al mislim da su dresovi ok, čak ne mora bit ni dres može bit majca s kockicma... ne baš ova od ožujskog doduše
Pa otprilike si pogodio, dres je dres, osim toga tribina odlično izgleda kad je crveno bijela, problem su coca-cola majice, crveno-bijeli klobuci, crveno bijeli topići, spužvaste ruke, trake za glavu, navijačke naočale, i ina druga govna koje moroni nose na stadion.

Sjećam se da smo se nekad smijali Dancima kak izgledaju na tribini a sad i naša izgleda ko gay pride s hrpetinom glumica, pjevačica i selebrtija u rangu modnog mačka i svizca
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 03.06.2008., 12:38   #14
Quote:
mazivas kaže: Pogledaj post
a kaj netreba nositi fred perry kosulju, bijele tene..i takve stvari
Ovisi kaj se smatraš. Ak si šaban, nemoraš. Ak misliš da si pravi navijač, moraš imati barem nekaj fred perry. A u tenisicama bilo kojim osim bijelih nemoj ni pomišljat doći negdje!
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 03.06.2008., 12:41   #15
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Pa otprilike si pogodio, dres je dres, osim toga tribina odlično izgleda kad je crveno bijela, problem su coca-cola majice, crveno-bijeli klobuci, crveno bijeli topići, spužvaste ruke, trake za glavu, navijačke naočale, i ina druga govna koje moroni nose na stadion.

Sjećam se da smo se nekad smijali Dancima kak izgledaju na tribini a sad i naša izgleda ko gay pride s hrpetinom glumica, pjevačica i selebrtija u rangu modnog mačka i svizca
Ma to izdaleka nema problema, ali meni je npr. nevjerojatno da netko kupi kartu za nekih (izmišljam) 500 kn ili kolko dodje, ima love i za tam, i za nazad (ok, austrija je malo lošiji primjer jer je blizu, ali dosadašnja prvenstva), a nema love za dres, nego nosi onu žuja majicu sa čepovima koji kakti imitiraju kockice. Strašno. Ja si sutra kupujem dres, valjda prvi put u životu, lijepo plavi i bit ću glavna faca u tkalči!
Bez zajebancije, dresovi nikada i na ni jednoj tribini nisu bili problem, mene znaju zasmetati oni dresovi s placa ali ajde, već je problem ona hrpa klobuka, faca pofarbanih tak da ih rodjena majka ne bi prepoznala, a da ne pričam o kockastim hlačama, čarapama, naočalama... jedino šaranje po tijelu koje priznajem je body-painting u playboyu
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 03.06.2008., 12:44   #16
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
Ovisi kaj se smatraš. Ak si šaban, nemoraš. Ak misliš da si pravi navijač, moraš imati barem nekaj fred perry. A u tenisicama bilo kojim osim bijelih nemoj ni pomišljat doći negdje!
nisam navijač ali ovo mi je prilično bezveze, što se ne bi navijač trebao dokazivat djelima a ne tenisicama?

@edge. - i mene nervira što selebrtiji idu na utakmice i dobivaju karte preko reda i bez pardona, dok drugi dižu kredite da bi kupili na crno za par tisuća kuna. to mi je jako smeta. ajd da bar imaju pojma o nogometu ko bitorajac il ne znam tko, al ovo pokazivanje radi pokazivanja...
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 03.06.2008., 12:45   #17
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
Ma to izdaleka nema problema, ali meni je npr. nevjerojatno da netko kupi kartu za nekih (izmišljam) 500 kn ili kolko dodje, ima love i za tam, i za nazad (ok, austrija je malo lošiji primjer jer je blizu, ali dosadašnja prvenstva), a nema love za dres, nego nosi onu žuja majicu sa čepovima koji kakti imitiraju kockice. Strašno. Ja si sutra kupujem dres, valjda prvi put u životu, lijepo plavi i bit ću glavna faca u tkalči!
Bez zajebancije, dresovi nikada i na ni jednoj tribini nisu bili problem, mene znaju zasmetati oni dresovi s placa ali ajde, već je problem ona hrpa klobuka, faca pofarbanih tak da ih rodjena majka ne bi prepoznala, a da ne pričam o kockastim hlačama, čarapama, naočalama... jedino šaranje po tijelu koje priznajem je body-painting u playboyu
meni je veći problem kako se nosi nego što se nosi.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 03.06.2008., 13:01   #18
bolje pričajte di ste smješteni u austriji, koliko ste platili smještaj, kako ćete do tamo, koliko ste platili put, šta ćete tamo jest pit itd...


dijelite korisne informacije
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Old 07.06.2008., 22:59   #19
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
nisam navijač ali ovo mi je prilično bezveze, što se ne bi navijač trebao dokazivat djelima a ne tenisicama?
to je bila ironija, jer se ekipa mene uhvatila ko fešn gurua, a cijelo vrijeme govorim da navijača čine djela a ne obleka.
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 07.06.2008., 23:00   #20
Da li ima gdje što organiziranog u Klagenfurtu večer prije utakmice sa Švabima ? Ko što je recimo bilo ono u Stuttgartu .
odbojkašcro is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:39.