Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Koji dan vam je bolji za otić na utakmicu?
Subota 46 79.31%
Nedjelja 12 20.69%
Glasovatelji: 58. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2009., 21:10   #21
Kako je Štulić pjevao,NEDJELJA POPODNE NOGOMETNI DAN,ali definitivno to ovisi od čovjeka do čovjeka...nekome paše subota,nekom nedjelja,nekog boli kurac...nema pravila...
WOODOO CHILE is offline  
Old 19.03.2009., 22:04   #22
nedjelja bolje al da je derby umjesto u 20.15,najkasnije oko 18h ka nekada,jer se treba vozikat doma,al sad ionako radim na crnjaka i to ne svaki dan pa sam kreiram radno vrijeme,a sta se moze kad sa faxom nemos nac posao,nedjelja je oduvijek bila dan nogometa u katolickim drzavama,Amen!
euskal is offline  
Old 19.03.2009., 22:07   #23
subota je bolja masu
odes na utaknicu,bez straga mos malo popit i zajebavat se navecer znajuci da te sutra ne ceka faks/skola/posa
i jos je jebeno oko gostovanja nedilja 8 i 15 navecer,kurac ce se vratit ujutro na vrime...
ST! is offline  
Old 19.03.2009., 22:19   #24
Subota, iz nekoliko razloga. Prije svega, iz neke navike mnogih mlađih ljudi koji su ipak barem 80% ljudi na stadionu, a to je ono da se ode na tekmu i s tekme van u neki klub ili kam već izlaze. Druga stvar su gostovanja, npr netko iz Osijek mora fakat imat vremena da ode na utakmicu sa Hajdukom u nedjelju navečer, tekma završi u 10, prije pol 11 nema teorije da izađe sa tribine, i onda dok dođe do Osijeka... jedino ak ne radi ujutro u pon. A tako je mnogima. Također, termin u rano popodne nedjeljom je po mom mišljenju totalno fulan, jer htjeli mi to priznati ili ne ipak smo se poprilično globalizirali i europeizirali, tj, razmislite kad se nađete kao familija za ručkom? Ja osobno svake nedelje pokušavam s curom bit kod njenih ili mojih staraca na ručku, jer sve ostale dane radim. E sad uzmite nekoga tko ide na većinu gostujućih utakmica i vidite koliko on često provede vrijeme sa svojom familijom, ja nisam tradicionalist i slične brije, ali meni je nedeljni ručak od malena bio vrijeme za familiju,a i hrpa ljudi upravo baš samo nedeljom ne radi i to vrijeme pokušavaju provesti s bližnjima. treća stvar je nedjelja kao dan za odmor, kad se mnogima baš i neda otići na stadion. Ne govorim sad o ultrasima i sl, već o običnim gledateljima. Tako da definitivno mislim da je subota bolji dan.
__________________
"Ustopa si auto - 4 polja naprid, izgubija si prvenstvo na Kantridi - vrati se na početak!"
Lihtenfalner is offline  
Old 19.03.2009., 22:26   #25
subota
nedilja je ipak dan za vegetiranje..
 
Old 19.03.2009., 22:32   #26
Ja cu svoj glas ipak dati nedilji iako mi ni subota nije sasvim mrska. Prvo zato sto mi je subota bolja za odmor, sve radi sve je normalno ceka se vecernji izlazak i lagano oporavlja od petka. Dok mi je nedilja isprazan pomalo i depresivan dan a otkad su utakmice ima neke nade i za taj dan. A ludo je kad su gostovanja dodem pijan doma oko 4 ujutro u 9.30 vec dizanje i ajmo put ZG,RI,VZ,.....
solo_zara is offline  
Old 19.03.2009., 22:47   #27
definitivno subota!

zbog svega posla, obitelji, zajebancije, TV-a
plaf is offline  
Old 19.03.2009., 22:55   #28
subota majka.
zovi čovika is offline  
Old 19.03.2009., 22:57   #29
Quote:
varaždinec09 kaže: Pogledaj post
subota 100%,mislim da bi opčenito bilo više ljudi na tekmama jer je nedelja ipak dan za femili
....najjace mi je kad se ovaki bune sta trgovine ne rade nediljom
(sorry sta sam tebe citira,nisan mislia bas na tebe)
nevolja is offline  
Old 19.03.2009., 23:06   #30
nedilja je dan za fuzbal
simpatizer is offline  
Old 19.03.2009., 23:13   #31
Quote:
simpatizer kaže: Pogledaj post
nedilja je dan za fuzbal
a subota za nogomet
__________________
"Ustopa si auto - 4 polja naprid, izgubija si prvenstvo na Kantridi - vrati se na početak!"
Lihtenfalner is offline  
Old 19.03.2009., 23:42   #32
subota!
nedjelju nek nam ostave za mamurluk
may_day is offline  
Old 20.03.2009., 12:04   #33
Definitivno subota bez neke velike diskusije.
__________________
http://wild07boys.blog.hr/
Reso WS/WB is offline  
Old 20.03.2009., 14:09   #34
Quote:
Veliki vladar kaže: Pogledaj post

A ovoga da se ponediljkom moras skrivati prid kolegama i glumit da radis,to ja radim cili tjedan,pa i sada
Neskrivaš se sam!
__________________
Vjernost je jebena stvar,jača i od droge!
old school 23 is offline  
Old 24.03.2009., 14:46   #35
apsolutno subota,zbog svega vec nabrojenog
lik_vž is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.