Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2009., 00:14   #41
Dinamo-Partizan 30.7.1997.5-0
nezaboravno ,Mara,Cvita,Viduka,Ladara(obrana 11m),Mara,Cvita...Mavrović na štangi na jugu ...koreografija sa stolica razbacana...12 godina poslije vraća osmijeh od uha do uha
plavi val is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 04:54   #42
Quote:
Jorma ZG kaže: Pogledaj post
Najbolja tekma ikad Sparta-Dinamo. Iskreno, ne radi onih nereda, već isključivo zbog navijanja koje je čitavu tekmu bilo na vrhuncu, te radi prolaska našeg kluba dalje u natjecanje.
Neloša, da. Nereda se nikakvih posebno ne sjećam. Ali atmosfera je odista bila izvrsna, najvećim dijelom jer je stadion bio koliko toliko ispunjen. Barem 15ak tisuća or zo, za razliku od "lokalnih" tekmi, gdje si gotovo misli čuješ, a tribine su "na parove razbroj se" pa i nema toliko tog navijačkog elana.
Tautou is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 06:56   #43
Tekma za šokove,mislim da datira iz 87.god sa grobarima Din-partizan,...nama su tada bili neophodni bodovi za ondašnji kup uefa,a ovima mislim za prvaka(ako me sječanje,još ikako služi..)..grobari poveli 1:0, Dinamo stigao na 2:1,na kraju 3:2 za grobare,..navodno je na zapadnoj tribini frajera zdrmao infarkt

...ili golčina sa istima,tamo negdje iza ove tekme,kada je obrambeni Mustafa Arslanović (a zvali ga "mustaša") iz obrane svoje, krenuo loptom u nepokoreni dribling ,sve do zone partizanovog kaznenog i sprašio im jebenu golčinu,tak je i ostalo 1:0 za Dinamo....

Od naših su mi ipak najdragocjenije u sjećanju mome,ostale tekme sa Hajdukom(od sredine osamdesetih),stadion vazda krcat i uobičajeno nezaboravna atmosfera "hrvatskoga derbija".
žacko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 07:00   #44
Quote:
south86 kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem

ugl.šokantno,šokantno vrlo....
žacko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 19:30   #45
od starijih 1994 Hajduk-Dubrava,karusel s rive sve do poljuda,pa proslava kupa,ulet u teren,trake,papirići,bakljada oko cilog stadiona,ja san to ka onda mulac doživija toliko da mi se to urizalo u pamćenje..a od novijih Genova definitivno,kolektivno ludilo po gradu cilo popodne prije utakmice..ali to su samo neke,ima ih uuuufff..a di je liga prvaka '95...
torca94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 00:44   #46
dinamo-hazar
euforija po kiši
bezopasan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 14:03   #47
Bez sumnje:
Osijek - Hajduk 2007.- gol i pobjeda Osijeka u zadnjoj sekundi (strijelac Vitaić)
Engleska - Hrvatska 2008.- trijumf na prepunom Wembley-u
__________________
HRVATSKA ZEMLJA POČIVA U NAMA, MI POČIVAMO U HRVATSKOJ ZEMLJI!
stiv_mekrajan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 00:56   #48
Dinamo-Besiktas(88),naravno Radmilo Mihajlović,Dinamo-Zvezda(87) i onaj nenadjebivi gol Harisa Škore...Auxeare sva tri,Steaua u LJubljani(prestrašno),Milan-Dinamo(zbog navijanja)možda i najbolje izdanje u navijanju uz Manchester i London(Fulham i Arsenal)...Newcastle naravno i ona zamrznuta slika životinjskih krikova nakon Cvitinog gola...ipak Dinamo-Željezničar(82),tada još nisam kužio da ću biti mazohist za cijeli život ali to je neprocjenjivo
marwin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 13:05   #49
Cibalia-Hajduk 15.03.2009.

Cibalia-Dinamo 05.04.2009.

Na Dinamu je tijekom stanke u poluvremenu bila ludnica,boysi sjede na jugu a Ultrasi luduju(a igrači u svlačionicama)...neopisivo...te scene su u spotu pjesme što mi život nikad nije dao
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 13:07   #50
i Cibalia Obilić svakako...prva euro tekma Cibalie...i još dodajem finale kupa 1999. i 5000 ultrasa na maskimiru...Na početku tekme kohorta bila brojnija ali tada stiže vlak koji je kasnio zbog namjernog kočenja navijača i ultrasi postaju brojniji...
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 19:12   #51
Quote:
19hnkcv19 kaže: Pogledaj post
i Cibalia Obilić svakako...prva euro tekma Cibalie...i još dodajem finale kupa 1999. i 5000 ultrasa na maskimiru...Na početku tekme kohorta bila brojnija ali tada stiže vlak koji je kasnio zbog namjernog kočenja navijača i ultrasi postaju brojniji...
da naravno..kao sto je i nas bilo 15,000 u sttugartu..imam slike negdje,al po sjecanju,sumnjam da bilo 5,000 ljudi na istoku uopce,da ne pricam da bilo i ljudi iz zagreba..koliko ultras od toga,tesko je reci..
daklen razlikuj ultrase od ljudi koji mahom isli iz vinkulje..
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 19:35   #52
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
da naravno..kao sto je i nas bilo 15,000 u sttugartu..imam slike negdje,al po sjecanju,sumnjam da bilo 5,000 ljudi na istoku uopce,da ne pricam da bilo i ljudi iz zagreba..koliko ultras od toga,tesko je reci..
daklen razlikuj ultrase od ljudi koji mahom isli iz vinkulje..
ja nisam brojao ljude...receno je da je bilo 5000,tako je i u filmu ultrasa,ja sam samo prenio jer kazem da neznam tocno...
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 19:37   #53
evo slike http://www.cibalia.com/vinkovci.php?id=10&foo=65
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 19:45   #54
ev sa poluvremena sto sam gore naveo...

ludnica

[img=http://img16.imageshack.us/img16/9131/86033073.th.jpg]

[img=http://img31.imageshack.us/img31/3751/77446880.th.jpg]

[img=http://img12.imageshack.us/img12/1305/73951182.th.jpg]
19hnkcv19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 16:58   #55
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
da naravno..kao sto je i nas bilo 15,000 u sttugartu..imam slike negdje,al po sjecanju,sumnjam da bilo 5,000 ljudi na istoku uopce,da ne pricam da bilo i ljudi iz zagreba..koliko ultras od toga,tesko je reci..
daklen razlikuj ultrase od ljudi koji mahom isli iz vinkulje..


bilo nas je 100 iljada
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 18:05   #56
za sada mi je najbolja "utakmica"(bez obzira na rezultat),bila prva utakmica finala kupa Dinamo-Hajduk 3:0(ove godine)...
__________________
Veglia MCML
...jer Hajduk je ono što me čini sretnim...
A.C.A.B. - Always Cumshot After Blowjob
Veglia88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 23:34   #57
Quote:
žacko1 kaže: Pogledaj post
Ne znam,..meni je nekak u podsvijesti zadržan Auxere ,prva tekma doma i vani,još prije rata...karata ni za lijek tjedan dana prije tekme,i onda zlo-metastaza osjeta mog,a sjever maksimira krcat i dostojanstven u porazu,unatoč prikrivenoj nadi,koja se i dalje sladi.....
Pa Atalanta(bergamo),meni ko ondašnjem poletarcu nezaboravno i nenadjebivo, još se sječam (unatoč amneziji) onih majica -svi ko jedan ..-invazion of Bergamo- (a slika,buldog desnicom krši talijansku "čizmu" od karte) pa od kamenovanja našega busa koji je bio zadnji,tako da htjeli-ne htjeli ostali u frci izmeđ digića i karabinjera,pošto je drugi dio ekipe sa M. upao na tribinu te nisu mogli izaći van u pripomoć, a scena filmska,odmah iza flanke(već stadion,bliža okolica) bum-tras ,cigle,kolci ,lanci po busiću i pedantnome vozačiću...jbt. pomislil sam u prvi mah na ondašnji rat Iran-Irak ,..od koktela i baklji kak se nahitavalo,razbijalo i makljalo...sva sreća bila je respektabilna ekipa...tako da su nas njihovi mediji pompozno-brutale opisali.
He, i poslije tekme je bilo veselo....imate u memoarima, sve doslovce i bez trunke laži i pretjerivanja.
neznam samo koliko je ondašnji sjever primao ali ja i frend digli noge od poda a masa nas nosi lijevo-desno gore-dolje,ako nije bilo 20% iznad kapaciteta .....

nezaboravna tekma ,bobanov gol iz slobodnjaka+bakljada opaka
germa-klen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 23:37   #58
a da ,mislim 89" zvezda -dinamo,u 16-17 minuti boban dobije crvenikarton,i sve do kraja tekme se igra na našoj polovici,ludnica totalna,sa crte se lopta izbija i uspije se nekako doći do kraja sa 0-0 a onda jebeni penali i DINAMO dobije ,nevjerovatna tekma ,mislim da odonda osjećam neke smetnje na herzu al nije mi žao nimalo
germa-klen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 02:24   #59
87' Hajduk-olimpique Marsellile definitivno ,miris suzavca neprocjenjivo s gledišta jednog maturanta u to doba... sičan se da je visila južnjačka zastava na branci suparničkoga gola i svi su vikali : kunta kinte ,i beiruth ,to je onda bilo aktualno , white power
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 03:09   #60
dinamo-newcastle....prvo cvitin gol u 91-92'...drugo jebo si ketsbaja mater....
šok, sreća, suze, nevjerica....
slovenija-hrvatska one prve kvalifikacije za englesku...mislim da niko nije bio pripremljen za masu koja je došla, čak se sječam da sam u bus upao slučajno, sve bilo puno pa mi ženska u agenciji izbrisala jednog iz pratnje i stavila mene(na drugoj su letili stolci za francusku)....
te dvije su mi jebeno u pamćenju....
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:26.