Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2010., 17:14   #1
Želim nju, a ona želi društvo

Pozdrav! S curom sam već 3, 5 mjeseci, i na početku nam je bilo odlično. Na početku mi je rekla da joj se dokažem, ako želimo imati vezu. Ja sam trkao oko nje, vozao ju vamo-tamo, kupovao joj razne poklončiće (jer mi je stvarno stalo), no sad u zadnje vrijeme ko da je to počela iskorištavat, neželi se nekada prva javiti,kad smo zajedno ponaša se ko da joj je dosadno s mnom počela je iskorištavati to sve, malo je više otišla na stranu prijatlejica, govori mi pusti da sve ide svojim tokom pa cemo vidjeti sta ce biti....
jel to u redu??
svaki savjet je dobro došao..
viteztame is offline  
Old 03.08.2010., 17:17   #2
Sve mi se čini da tu frendice kumuju vašoj vezi? a koliko vam je godina?
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Old 03.08.2010., 17:19   #3
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
Sve mi se čini da tu frendice kumuju vašoj vezi? a koliko vam je godina?
da, kumuju, čini mi se, jednom smo se jako posvađali i prekinili zbog njene najbolje frendice, počela srati o meni i lagati, a ona naivna i sve joj vjeruje i tu uvijek nastaju problemi i nepovjerenje...
uostalom 21 god ja, ona 20 .
viteztame is offline  
Old 03.08.2010., 17:21   #4
Quote:
viteztame kaže: Pogledaj post
Pozdrav! S curom sam već 3, 5 mjeseci, i na početku nam je bilo odlično. Na početku mi je rekla da joj se dokažem, ako želimo imati vezu. Ja sam trkao oko nje, vozao ju vamo-tamo, kupovao joj razne poklončiće (jer mi je stvarno stalo), no sad u zadnje vrijeme ko da je to počela iskorištavat, neželi se nekada prva javiti,kad smo zajedno ponaša se ko da joj je dosadno s mnom počela je iskorištavati to sve, malo je više otišla na stranu prijatlejica, govori mi pusti da sve ide svojim tokom pa cemo vidjeti sta ce biti....
jel to u redu??
svaki savjet je dobro došao..
nego, jes' umočio...
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 03.08.2010., 17:22   #5
Mladi ste još i ona je pod utjecajem frendica,sve već znam i vidim..nek trči za tobom,nek se dokaže,učini ga ljubomornim,bla bla..gluposti..Moraš porazgovarati s njome i jasno joj reći da nećeš to više trpjeti,da frendice budu samo to,frendice bez upletanja u vašu vezu.Ti odluči želiš li takvu curu kojoj je bitnije status kod frendica ili ti..
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Old 03.08.2010., 17:25   #6
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
Mladi ste još i ona je pod utjecajem frendica,sve već znam i vidim..nek trči za tobom,nek se dokaže,učini ga ljubomornim,bla bla..gluposti..Moraš porazgovarati s njome i jasno joj reći da nećeš to više trpjeti,da frendice budu samo to,frendice bez upletanja u vašu vezu.Ti odluči želiš li takvu curu kojoj je bitnije status kod frendica ili ti..
imaš pravo, ovaj prvi dio teksta si pogodila skroz, već smo pričali o tome, rekla je da neće nikoga upletati u našu vezu više, da ce probat shvatiti kakav sam, ali opet to radi, šta da radim?! i da nismo još spavali, i ona je nevinaaa....
šta ću?? ja sam već spavao s curama...
viteztame is offline  
Old 03.08.2010., 17:25   #7
nemoj kupovati poklončiće. to nikad nije dobro.
zna se kad se curi poklanja nešto.
valentinovo, godišnjica, rođendan, božić.
to je to.
adje još ste mlađi pa možda neka sitnica za prvih mj dana i tako to..
ali neke poklone, ne..

možda nekad čokoladu
Meadow is offline  
Old 03.08.2010., 17:27   #8
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
nemoj kupovati poklončiće. to nikad nije dobro.
zna se kad se curi poklanja nešto.
valentinovo, godišnjica, rođendan, božić.
to je to.
adje još ste mlađi pa možda neka sitnica za prvih mj dana i tako to..
ali neke poklone, ne..

možda nekad čokoladu
ok uzet ću to u obzir...
viteztame is offline  
Old 03.08.2010., 17:29   #9
Quote:
viteztame kaže: Pogledaj post
ok uzet ću to u obzir...
ma, ne zajebavaj...

pošto si se već registriro, pogledaj rocket-ove postove...nakako mi.......nema ti pičke ni kruva ovde, budi svoj....
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 03.08.2010., 17:30   #10
Mislim da od toga neće biti ništa,cura je našla oprosti što ću to reći mulca koji je sluša baš u svemu i radi od tebe baš sve što hoće..i pri tom s edobro smije s frendicama.Jasno joj daj do znanja što hoćeš i da to nećeš više trpjeti..mrzim takve ljude,koji iskorištavaju druge a ne misle na osjećaje onog drugog..Nevina je kažeš?'jeeep i ja sam...
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Old 03.08.2010., 17:30   #11
ako je želiš osvojiti baš da poludi za tobom, onda smisli nešto originalno, npr. neki izlet u prirodu, odvedi je šetati negdje i reci nešto lijepo, pozovi je u neki novi kafić, da vidi da se trudiš organizirati lijepo vaše zajedničko vrijeme.

a možda i je nevina, ako je takva da shvaća dečke kao igračke s kojima će se zezati i smijati iza leđa s frendicama, a ne želi se s nikim zbližiti ni upustiti u nešto ozbiljnije..
Meadow is offline  
Old 03.08.2010., 17:31   #12
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
ako je želiš osvojiti baš da poludi za tobom, onda smisli nešto originalno, npr. neki izlet u prirodu, odvedi je šetati negdje i reci nešto lijepo, pozovi je u neki novi kafić, da vidi da se trudiš organizirati lijepo vaše zajedničko vrijeme.
hm... guženje u prirodi i nije tako loša ideja..., a sad da će poludit'
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 03.08.2010., 17:33   #13
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post
hm... guženje u prirodi i nije tako loša ideja..., a sad da će poludit'
ako potoji ikakva naznaka da 'poludi', prije će tako ako vidi da se trudi na taj način, nego ako ga smatra šonjom koji kupuje poklončiće.. muški često griješe u tim poklonima. al opet sve ovisi kakva je ona i što želi od njega.
Meadow is offline  
Old 03.08.2010., 17:36   #14
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
ako potoji ikakva naznaka da 'poludi', prije će tako ako vidi da se trudi na taj način, nego ako ga smatra šonjom koji kupuje poklončiće.. muški često griješe u tim poklonima. al opet sve ovisi kakva je ona i što želi od njega.
nekada mi priča o tome kao da želi prekiniti s mnom, ali ona ne želi naći razlog da prekine, već stalno meni nabija na nos nešta pa da ja prekinem, da nema grižnju savjesti, a znam da joj je stalo... barem malo..
viteztame is offline  
Old 03.08.2010., 17:37   #15
opet ja...jes' guzio...
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 03.08.2010., 17:37   #16
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
Mislim da od toga neće biti ništa,cura je našla oprosti što ću to reći mulca koji je sluša baš u svemu i radi od tebe baš sve što hoće..i pri tom s edobro smije s frendicama.Jasno joj daj do znanja što hoćeš i da to nećeš više trpjeti..mrzim takve ljude,koji iskorištavaju druge a ne misle na osjećaje onog drugog..Nevina je kažeš?'jeeep i ja sam...
i šta da radim?!?!
pričali smo već o tome i reko sam joj to sve?!
i malo malo se ponovi...
šta da radim?
viteztame is offline  
Old 03.08.2010., 17:44   #17
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post
opet ja...jes' guzio...
nije, a ni ne bude, kolko ja vidim iz priloženog

pa vidiš da izbjegava odgovorit na tvoje pitanje
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 03.08.2010., 17:46   #18
Quote:
div kaže: Pogledaj post
nije, a ni ne bude, kolko ja vidim iz priloženog

pa vidiš da izbjegava odgovorit na tvoje pitanje



vidim...

ot.

dečec, prestaješ biti zanimljiv... frendice su svakodnevnica, a ti prošlost...
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 03.08.2010., 17:46   #19
Quote:
viteztame kaže: Pogledaj post
Pozdrav! S curom sam već 3, 5 mjeseci, i na početku nam je bilo odlično. Na početku mi je rekla da joj se dokažem, ako želimo imati vezu. Ja sam trkao oko nje, vozao ju vamo-tamo, kupovao joj razne poklončiće (jer mi je stvarno stalo), no sad u zadnje vrijeme ko da je to počela iskorištavat, neželi se nekada prva javiti,kad smo zajedno ponaša se ko da joj je dosadno s mnom počela je iskorištavati to sve, malo je više otišla na stranu prijatlejica, govori mi pusti da sve ide svojim tokom pa cemo vidjeti sta ce biti....
jel to u redu??
svaki savjet je dobro došao..
sad ti reci da je red na njoj da se dokaže

ako vidiš da to nije to, idi ća od nje i nađi neku bolju. sritno!
__________________
Instagram
<Lady in Black> is offline  
Old 03.08.2010., 17:52   #20
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post



vidim...

ot.

dečec, prestaješ biti zanimljiv... frendice su svakodnevnica, a ti prošlost...
hm, zanimljivo...
viteztame is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger