Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2007., 14:50   #201
Moj dragi ce na crno odijelo s ruskom kragnom imati kosulju boje sampanjca,a prsluk i kravata (Croata) ce biti neke zlacane, krem boje. Kupljeno je vec pa cu poslikat kad stignem da vidis boju. Meni je inace ta kombinacija super posebice zato jer i ja na haljini imam takvih detalja (u toj boji mislim)!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 14:50   #202
Kako ide skupa kravata i ruska kragna?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 14:53   #203
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Kako ide skupa kravata i ruska kragna?
Zato sto i kosulja ima rusku kragnu, a kravata je ona kraca koja ne ide klasicno oko vrata. Bas za ruske kragne. Jer ona klasicna ne moze nikako na rusku! Kuzis!?
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 14:53   #204
Ne.

Daj ti to slikaj da se educiram.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 14:55   #205
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Ne.

Daj ti to slikaj da se educiram.
Eo budem danas pa sutra stavim fotku. Sve za edukaciju!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:00   #206
Jel mislis mozda onaj "plastron"?
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:04   #207
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Moj dragi ce na crno odijelo s ruskom kragnom imati kosulju boje sampanjca,a prsluk i kravata (Croata) ce biti neke zlacane, krem boje. Kupljeno je vec pa cu poslikat kad stignem da vidis boju. Meni je inace ta kombinacija super posebice zato jer i ja na haljini imam takvih detalja (u toj boji mislim)!

aj ako nije bed poslikaj onak odijelo i šulju skupa. mi se baš patimo jer bi ja haljinu boje šampanjca pa pokušavamo smislit nešto za dragog da bude pasent
__________________
Voli vas moni....
monique is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:04   #208
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Jel mislis mozda onaj "plastron"?
Nemam pojma kako se to zove i koji je strucni naziv? ,
Samo znam sto smo kupili i kak izgleda. Do tada nisam ni znala za takve kravate.
I jel pitanje bilo meni namjenjeno???
Ak nije, sorry!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:06   #209
Quote:
monique kaže: Pogledaj post
aj ako nije bed poslikaj onak odijelo i šulju skupa. mi se baš patimo jer bi ja haljinu boje šampanjca pa pokušavamo smislit nešto za dragog da bude pasent
Ako dragog danas nagovorim da obuce, slikat cu na njemu radi boljeg dojma! A ako se ne bude dao nagovorit slikat cu zajedno i sprijeda i straga. Nemas frke!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:07   #210
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Ako dragog danas nagovorim da obuce, slikat cu na njemu radi boljeg dojma! A ako se ne bude dao nagovorit slikat cu zajedno i sprijeda i straga. Nemas frke!

fala ti puno
__________________
Voli vas moni....
monique is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:09   #211
je je, tebi

Evo ovo je plastron



a ovako izgleda obuceno
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:11   #212
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
je je, tebi

Evo ovo je plastron



a ovako izgleda obuceno
Tako je Magg! To je to! Svaka cast. A usput sam i naucila novu rijec!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:12   #213
Ja ne znam s tim prslukom... joooj mislim da ce biti neki najjednostavniji moguci i vjerojatno isto tamno smedji kao i odjelo a kravata ce biti zlatna ko moja traka u crkvi... a jel mislite da bi muskarci pristali na neke kravate tipa fuksija (tamno roza).. naime ja bi da kad ja promijenim traku u fuksija boju da i on promijeni kravatu u takvu boju, ali mislim da ce popizdit iako ta fuksija i tamno smedja izgledaju savrseno skupa (uostalom pozivnice su nam kombinacija te dvije boje)
I da duboko se nadam da su uvjerit svog dragog da on jednostavno MORA imati kosulju dugih rukava i da nema druge opcije da je takav obicaj ma nafilat cu ga... inace to mi je elegantnije i mislim da nije nista toliko toplije..
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:13   #214
Al to nije ruska kragna
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:14   #215
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Al to nije ruska kragna
Istina. Ovo odijelo nije ruska! Ma slikat cu pa cete vidjet!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:16   #216
Sanjiceeeeeeeeeeeee,kako izgleda kravata tvoga muza?Isto takva kratka "plastron" ili normalna?I cije je to odijelo? Izgleda mi kao od M.Arbanasa.Ako si to vec negdje spomenula,sorry,promaklo mi je.
crnka79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:16   #217
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Ja ne znam s tim prslukom... joooj mislim da ce biti neki najjednostavniji moguci i vjerojatno isto tamno smedji kao i odjelo a kravata ce biti zlatna ko moja traka u crkvi... a jel mislite da bi muskarci pristali na neke kravate tipa fuksija (tamno roza).. naime ja bi da kad ja promijenim traku u fuksija boju da i on promijeni kravatu u takvu boju, ali mislim da ce popizdit iako ta fuksija i tamno smedja izgledaju savrseno skupa (uostalom pozivnice su nam kombinacija te dvije boje)
I da duboko se nadam da su uvjerit svog dragog da on jednostavno MORA imati kosulju dugih rukava i da nema druge opcije da je takav obicaj ma nafilat cu ga... inace to mi je elegantnije i mislim da nije nista toliko toplije..
ovisi o muškarcu. jedan kolega tu s posla imao je rozu šulju na svom vjenčanju bez beda jer im je tako pasalo a i njemu se sviđalo kako izgleda. probaj ga nagovoriti...
__________________
Voli vas moni....
monique is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:19   #218
Cats
Nije ruska, ali je plastron njega sam htjela pokazat, da ja znam o cemu ashley prica a ona o cemu ja

Mala
Ja mislim da bi izgledao MRAK... Ne mogu se sada sjetit gdje, al sam negdje vidjela mladozenju sa pink kravatom i meni je mrak mrak mrak izgledalo. Ja svoga nebi nikada na to mogla nagovoriti a ti imas dobre sanse s time da vam je fuchsia dio vjencanih boja

Sto se tice kosulje, duge rukave Svecanije su, a kasnije iz lako zafrce gore.
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:20   #219
Moj kum je imao crvenu kravatu. Tj. mislio je da mora imat crvenu jer mu je buduca zena rekla da je uzela crvenu vjencanicu.
Naravno da je ona kupila drugu kravatu (jer je vjencanica bila bijelo-lila) i dala mu tek kad je dosao po nju.
Tako da je na kraju imao lila karavatu. I bas je bilo dobro.
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:35   #220
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
MalaJa mislim da bi izgledao MRAK... Ne mogu se sada sjetit gdje, al sam negdje vidjela mladozenju sa pink kravatom i meni je mrak mrak mrak izgledalo.. .
Aj ako se sjetis di si vidjela ili nabasas negdje na takvu kombinaciju postaj mi pliz pliz...
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:35.