Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2007., 14:17   #41
a da se ti i kcer odvojite od muza i njihovih sinova na neko vrijeme?

sta ce ti ovakav nesrijedjeni zivot, gdje nemas kontrolu nad situacijom?

taj mali mozda i stvarno uradi nesto gore, kao sto i prijeti. U njegovim godinama se tesko razmislja za pricine i poslijedice.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 14:29   #42
xanas
prije svega mora ti naglasiti da ne zelim biti pre-gruba i zelim pomoci ako mogu
ali ... citala sam te i na "roditeljima" i ne mogu se oteti dojmu da si zanemarila vlastitu kcer kako bi izgradila tu svoju novu obitelj, stoga, mozda ovaj komentar od dersu i nije tako bedast: uzmi svoju kcer i posveti se samo njoj, pricaj s njom, posni konacno graditi odnos koji si zeljela, a nisi nikada imala s njom.....krajnje je vrijeme da izgradis bazu za njen buduci zivot;
a s muzem otvoreno porazgovaraj i daj mu vremenski rok do kojega mora nesto rijesiti ako zeli odrzati svoju novu obitelj

a 19-godisnje derle?! well, i za njegovo ponasanje postoji zakon na kojeg se ne bih ustrucavala opozvati ako nastavi sa kretenskim ponasanjem

sretno!
__________________
"She was my North, my South, my East and West,
My working week and my Sunday rest"
Una67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 12:29   #43
xanas, a da se tu ne radi o nečemu drugom. Ovo što se sada ispoljava su samo simptomi koji mogu imati različite uzroke.
Jedan bi mogao biti u seksualnosti, npr. varijanta edipovog problema ali bez zapreke.
Koliko kužim vi ste zajedno nekih 5 godina, dakle malac je imao 14. To su grde godine.
Ti dolaziš u njegov život u ulozi majke (na neki način, jer si udana za njegovog oca i sudjeluješ u njegovom životu kao autoritativno nadređena), ali istovremeno mu nisi majka i može te bez zadrške imati u svojim maštarijama, koje se nisu nikad ispunile. I zato je on možda podsvjesno ljut ljut na tebe. Vjerovatno je ljut i na oca, koji mu je dao sve, ali mu nije dao ono za čim je malac najviše čezno, a to si ti.....

Možda bi naši dežurni psiholozi mogli malo razraditi ovu varijantu?
Corto is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 19:23   #44
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
ako ju je stvarno istukao ja bih ga prijavila policiji bez ustručavanja
Potpisujem.
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 20:59   #45
da ti je netko drugi istukao kćer, pitala bi se što da radiš?

fućkaš sad njega, nju zaštiti. ona ima pravo osjećati se sigurnom, i ima pravo živjeti pod krovom pod koji tip koji ju je namlatio nema pristupa. ne znam kakav je vaš odnos, ali mislim da je puno bitnije da on bude dobar, nego da se brineš što će biti s njim i kako da riješiš probleme s njim.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 21:17   #46
Nemam ništa pametno za reći, samo želim istaći kako mi se čini da se zaista zrelo, odgovorno i pametno postavljaš u cjelokupnoj situaciji...često to nije slučaj

Drži se.
__________________
Pritišće san, ljepljiv i jak.
Spi li smrt... u ovaj mahniti sat?
Miss Marple is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 22:03   #47
cuj i ja sam dijete rastavljenih roditelja, i moja mama se preudala... sa svojih 13, 14 godina mi se nije bas svidjalo sto je mama s ocuhom, ali mi ovakve stvari nisu padale na pamet...osim toga sto sam bila starija bila sam svjesnija da mi majka nemoze ostarit sama, ja necu vjecno zivjeti s njom i nisam htjela da bude sama...to se shvaca s godinama, ali ovaj srednji sin je ipak dovoljno star i 'zreo' da shvati neke stvari.... ja sam 2 godine starija od njega i mislim da je njemu stvarno potrebna pomoc...ako nista drugo Vi i muz ga posjednite i objasnite neke stvari zajedno...i neka otac bude odrjesit, a i Vi, da se uvjeri da mislite ozbiljno... mnogi bi bili sretni da imaju vasu obitelj.... sretno
mala85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2007., 20:01   #48
Pa nije mu pet godina, nego 19. Ne proživljava on teško razvod, nego je očito kreten.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 20:49   #49
Smile

Cemu tolika rasprava!?
Upisi kcer na tecaj samoobrane i kupi joj pepper spray pa ce biti spremna kad ju mali razmaženi dripac opet napadne

pozdrav
__________________
Hmmm.... Ovdje bi trebalo pisati nešto mudro i pametno... :-)
Krunoonline is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 11:46   #50
Hvala vam svima na komentarima. Jedino Cortov ne bi komentirala jer mi je jako apsurdan.
Moji ukućani doživljavaju ovo kao pretjerivanje, čak mi i moja kćer kaže da nisam trebala raditi toliku frku. Ukratko, dripac nije dobrodošao nigdje gdje sam ja ili moja kćer. Jasno sam mu poručila da slijedeći put slijedi policija, pa bio on sin i od samog pape. Ocu sam mu to jasno i glasno rekla, a i da nisam, bilo mu je jasno. Otac mu polako otvara oči i uviđa karakterčić srednjeg mu sina. Ne bi voljela biti uzrok nekakvog kraha između oca i sina, ali dosta mi je njegovih sranja i nemam ih namjeru više trpiti. I ja isto mislim da dripac nije baš toliko malen da bi plakao radi razvoda, već da manipulira sa time nabijajući ocu osijećaj krivnje, a sve u cilju ispunjenja svojih želja. Pored toga, mali ima potpuno iskrivljeni moralni i vrijednosni kod, i da nije sin mog muža, isto mi se ne bi sviđao.
xanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 13:02   #51
Quote:
xanas kaže: Pogledaj post
Hvala vam svima na komentarima. Jedino Cortov ne bi komentirala jer mi je jako apsurdan.....
.
Čuj, cijelo vrijeme se priča samo o vanjskim efektima, tj. postupcima tog klinca i tvoja i očeva reakcija. Ali, njega nešto goni da se tako ponaša, nešto ga je napravilo da bude takav.
Mislim da bi vam svima bilo u interesu da se stvar kvalitetno riješi, a prijetnja zvanjem policije sigurno ne rješava stvar u potpunosti. To može samo trenutno zatomiti ili odgoditi slijedeće pizdarije.
Ja se nebih začudio, ako se ikad zagrebe ispod površine, da iza toga stoji seksualnost u nekom obliku.
Većina sranja oko nas ima korijene u kojekakvim seksualnim devijacijama, i to nebi trebalo zanemarivati.
Corto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:08.