Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2016., 11:54   #1
Thumbs up Vizazisti pocetnici i modeli- potraga (bez naknade)

Ovo sam zamislila kao mjesto za trazenje i nalazenje vizazista pocetnika i amatera i modela, za vjezbanje i brusenje vjestina, bez naknade.
Napisite odakle ste, mozda godine, jeste li vizazist ili model i eventualno kakav look zelite.

Ja sam amater, samouk, moje znanje o sminkanju je pokupljeno s youtuba i instagrama. Na dnevnoj bazi preferiram nude look, a navecer malo glama. Pin up stil takodjer volim.Imam dobar broj make up hackova u rukavu. 29 godina, zapadni dio Zagreba, trazim modele, ali i vizaziste. Mogu koristiti i svoju i vasu sminku.Oko umjetnih trepavica se dogovorimo.

Hvala!
angelic blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 13:03   #2
Ja bi se dala u ruke spretnom sminkeru amateru.
Zagreb, Centar, 25 god.
Lavender-Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 13:59   #3
Super tema!
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 14:21   #4
Drago mi je da ti se svidja! Vec dugo razmisljam o necem ovakvom. Na raznoraznim forumima cim netko posta post/oglas da trazi modele za sminkanje za neki zavrsni ispit i sl., cure se pomame , pa sam mislila ujediniti sve nas koje volimo sminkati i biti sminkane.
angelic blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 00:11   #5
evo i ja bi se dala u ruke spretnom sminkeru
26 god, zapadni dio grada
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 08:31   #6
Big like za ovu temu. Vidim da je sve napisano za Zagreb pa evo mene za Split kao mogući model. 22 godine


Sent from my iPhone using Tapatalk
Feferonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 11:50   #7
Ako netko ide na Halloween party, mogu ga tematski nasminkati.

Takodjer, ako ste zainteresirane za https://m.facebook.com/#!/events/199...l%22%7D&aref=3, namaskaramo se i idemo skupa uz popust
angelic blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 13:32   #8
Ja bih se bez problema kao model dala u ruke da se na meni vježba, samo iskreno nekom iskusnijem jer imam strašno osjetljivu kožu al da, možemo pit kavu i može se na meni vježbat imam 25 godina, zapadni dio Zg.
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 19:31   #9
Ciao,

prije sve odlična tema

I sama sam početnik, odnosno prije mjesec dana sam završila školu šminkanja u Ljubljani. Prijateljica i ja ćemo na jesen tražiti modele za šminkanje kao i fotografe početnike koji bi nam mogli pomoći u izradi beauty fotografija.

U nastavku ostavljam link na kojem možete pregledati radove,... i ukoliko vam nije problem, molila bih vas da za koji -like-.... unaprijed hvala

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net...ab&oe=59FE4987

https://www.facebook.com/carpusmakeu...type=3&theater

Zadnje uređivanje *minii* : 16.07.2017. at 19:49.
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.