Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Što s ovom temom?
Ostaviti ju kakva je 70 71.43%
Zaključati ju 20 20.41%
Izbrisati ju 8 8.16%
Glasovatelji: 98. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2015., 12:58   #7621
Ja sam u Farmaciji u Pointu prije koji tjedan ostavila oko 600 kn, uzimala sam La Roche Posay Effaclar liniju proizvoda sebi i sestri i nije mi ponudila nikakve testere pa sam ja na kraju kad sam vidjela da nema ništa od toga sama pitala imaju li testere kakvog "spot tretmana" za akne pa mi je dala 4 Vichyjeva testera onog hyaluspot...

Nije pravila probleme niti prevrtala očima već mi ih najnormalnije dala, ali ne razumijem kako ih ne uče da kad vide da netko na određene kremice ostavlja 500+ kuna da bi bilo dobro uvaliti tester kakvog srodnog proizvoda a vidjela sam da ih imaju hrpetinu
Clarice08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 20:37   #7622
Quote:
Sunčica* kaže: Pogledaj post
Jučer me u kozmu na Autobusnom napadno pratio zaštitar. Taj kozmo je skroz mali, drugih kupaca nije bilo. Kako sam išla od police do police, tražila nešto, tako i on za mnom. Dva puta smo prošli kozmo iritantno
znači, taj lik još operira -.-

ja sam potpuno poludila, nešto prije nove godine sam bila i tip me tako užurbano pratio u stopu da sam poludila. inače ne reagiram u trenutku i mrzim sebe zbog toga, no ovo me totalno izbacilo iz takta. toliko da sam se žalila prodavačici, koja je pokunjeno rekla, nažalost znamo, a nakon toga sam slala i mail sa prigovorom u kozmo. bila sam pristojna i opisala situaciju, oni su se ispričali, ali tako idem opet samo ako mi bude hitno.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 21:01   #7623
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
Vjerojatno ih zaustave, al ako ne skuze da je doticna maznula nesto jer je izrezala zastitu pa nista nije pistalo onda pisi propalo.


Meni je nakon dvije godine pocela pistat torba iz Zare. Negdje bih prosla bez pistanja, negdje bi pistala na ulazu a na izlasku nista.
Na kraju mi je zenska iz Kozma rekla da obicno curama sa Zara/Mango/Bershka torbama piste, imaju nekakvu iglu unutar torbe (ne izgleda ko ona klasicna naljepnica) koju treba slomit. Inace u koliko ducana sam pistala mogu rec da mi nitko nije pravio scenu, cak su bili kulturni pa nisu htjele niti kopat po stvarima.
i ja sam jednom pištala zbog zara torbe stare godinu dana, po city centru one east i nitko ništa, niti u peek-u...pa sam otišla u zaru i poništili su zaštitu (samo ne znam do kada)
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 22:25   #7624
Kupila sam nesto vece vrijednosti i nisam dobila testere (Muller u CC1 East). Jedino mi je zena stavila dva-tri proizvoda na lice, jel se to racuna? Zimus sam za jeftiniji proizvod dobila brdo testera (Muller u Gardenu). Cudno mi je kako u ducanu s istim imenom imaju razlicitu politiku ophodjenja prema kupcu.
pattie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 11:25   #7625
Ogromne pohvale za plavu dugokosu prodavačicu sinoć u L'Occitaneu u Areni.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 12:10   #7626
Zaista prava drama ali ajde, barem se malo piše o tom iritantnom i preočitom praćenju kupaca

http://danas.net.hr/hrvatska/nethr-d...centru-zagreba
Sunčica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 12:17   #7627
pohvala za curu u douglasu u ŠI,sama se ponudila da će dati tester od dior star pudera,samo da donesem posudicu, na kraju sam izišla i sa testerom od chanel cc kreme i EL zaštitne kreme za lice.
svakako se vraćam po star.
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 13:03   #7628
Quote:
Sunčica* kaže: Pogledaj post
Zaista prava drama ali ajde, barem se malo piše o tom iritantnom i preočitom praćenju kupaca

http://danas.net.hr/hrvatska/nethr-d...centru-zagreba

Ne bi je ni ja prepoznala.

Ali pustimo to sad.... ovako napisan članak je veći kriminal od krađe u drogeriji
Doreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 19:16   #7629
Evo pohvale i za Douglas u Areni. Ženskica na Collistar maskarama, pa druga na Lancomeu (uputila me na najsavršeniji puder...Miracle Cushion...čak je nadmašio moju dugogodišnju Sisley ljubav), i starija gospođa (ne ona kurpulentna s tamnim repom) na blagajni koja mi je dala tester novog parfema koji mi je na wish listi. Popravljaju se.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 09:02   #7630
Quote:
Sunčica* kaže: Pogledaj post
Zaista prava drama ali ajde, barem se malo piše o tom iritantnom i preočitom praćenju kupaca

http://danas.net.hr/hrvatska/nethr-d...centru-zagreba
A buhuhu. Valjda se nije dovoljno najela tanko narezanog crnog kruha pa se malo unervozila.
__________________
Hodat ćemo bez razloga, radovat ćemo se bez razloga, smijat ćemo se bez razloga, s jednim jedinim razlogom - što smo živi i što se volimo. A kud ćeš veći razlog!
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 09:12   #7631
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
pohvala za curu u douglasu u ŠI,sama se ponudila da će dati tester od dior star pudera,samo da donesem posudicu, na kraju sam izišla i sa testerom od chanel cc kreme i EL zaštitne kreme za lice.
svakako se vraćam po star.
Koja, koja?
Ja bi isto pohvalila curu duge plave kose iz Dougasa u ŠI (City Life).
Uvijek je ljubazna, spremna pomoći, dati tester u posudicu.
Zadnji put sam kupila kremu za lice i dala mi je testere za 3 parfemčića

off: kad ćeš doći do mene malo?
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 11:23   #7632
nije ona tvoja
crna, malesna, oko 25 godina, ma bas je srce.
od utorka sam na GO pa cu dotrcati
e, star je mraaak, mislila sam da cu se brzo zasjajit, ali uz blot drzi 8 sati bez problema, kupujem ga za sada obzirom da mu je spf 30
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 11:40   #7633
Pohvale za tetu u Douglasu Cvjetni. Srednjih godina, tamno smeđe kose do ramena. Jako ljubazna i uslužna, vidjela je da žurim pa se i ona požurila i nije davila. Ubacila mi je tester novog Versace parfema na svoju ruku i baš je bila jako simpatična! Prvi put da sam tamo obavila ugodnu kupovinu, bilo bi super da tako nastave!
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 13:47   #7634
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Evo pohvale i za Douglas u Areni. Ženskica na Collistar maskarama, pa druga na Lancomeu (uputila me na najsavršeniji puder...Miracle Cushion...čak je nadmašio moju dugogodišnju Sisley ljubav), i starija gospođa (ne ona kurpulentna s tamnim repom) na blagajni koja mi je dala tester novog parfema koji mi je na wish listi. Popravljaju se.
I ja ću pohvaliti curku iz Duglasa Arena, nekih 25 g. malo jača, smeđa koja do ramena. Jako, jako ljubazna, kao i plava teta od 50-ak godina. Dugo se nisam tako ugodno osjećala. Zato danas idem k njima u kupovinu
Tallyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 21:23   #7635
Pozdrav :)

Rijetko pišem ovdje, ali danas imam potrebu pohvaliti izuzetno ljubaznu, stručnu i nadasve nenametljivu djelatnicu (smijem li napisati ime ) u Mulleru.
Dakle, gospođa je evidentno potkovana znanjem o kozmetici, lijepo smo porazgovarale, natrpala me testerima (koje sam tražila, a i nekim proizvodima koji bi mi mogli odgovarati), zamolila da javim dojmove o isprobanom...
Malo je reći da sam oduševljena
__________________
- Sve što volim je nemoralno, ilegalno ili deblja.
malidaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 09:24   #7636
Ja imam mali prigovor na dvije djelatnice u Muelleru u Gardenu.
Tražila sam Aussie šampon i 3 min. miracle ali u putnom pakiranju.. Prva me pitala kaj je to Osi? Ja velim šampon.. A ona : Aaaaaa.. Znam znam. Otfura me na šampone koje sam ja netom prije pregledala i vidjela da imaju normalno pakiranje ali nemaju putno. Samo je slegla ramenima..
Otišla sam tražiti dalje jer sam mislila da ima netko upućeniji ali ne... Druga me poslala na košare s putnim pakiranjima i mudro zaključila: Ako nema ovdje, onda nemamo...
Obje su bile poprilično nezainteresirane i odsutne.

Na kraju sam otišla u Dm i riješila u roku minute.
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 10:48   #7637
Quote:
malidaR kaže: Pogledaj post
Rijetko pišem ovdje, ali danas imam potrebu pohvaliti izuzetno ljubaznu, stručnu i nadasve nenametljivu djelatnicu (smijem li napisati ime ) u Mulleru.
Dakle, gospođa je evidentno potkovana znanjem o kozmetici, lijepo smo porazgovarale, natrpala me testerima (koje sam tražila, a i nekim proizvodima koji bi mi mogli odgovarati), zamolila da javim dojmove o isprobanom...
Malo je reći da sam oduševljena
A u kojem Mulleru...
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 22:42   #7638
Quote:
dorothyzg kaže: Pogledaj post
A u kojem Mulleru...

U Gardenu
__________________
- Sve što volim je nemoralno, ilegalno ili deblja.
malidaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 21:42   #7639
Danas sam doživjela iznenađujuće pozitivan tretman u Douglasu u ZTC-u RI
Prodavačice su mi na ulazu u trgovinu rekle da su parfemi na sniženju 30% i onda me pustile da na miru razgledavam i mirišim parfeme koliko me volja. Odabrala sam 2 parfema i kod plaćanja smo ugodno poćaskale pa sam se okuražila pitat testere seruma. Nakon odgovora da baš testera seruma nemaju, već sam pomislila kako će me otkantat, ali je cura koja mi je naplaćivala poslala kolegicu negdje iza da provjeri što od testera tamo imaju pa sam dobila tester 3 Lancomove kreme: 2 za lice i 1 okoloočne kreme od 5 ml i parfem La vie e bella

izgleda da se popravljaju
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 21:57   #7640
Da pohvalim curu koja radi u Yves_Rocher na Korzu u Rijeci,kupila sam gel za tuširanje i pitala ako mogu kupiti testere tj one male bočice krema ali je rekla da ne i dala mi testere za cjelu liniju za masnu kožu.Još uvjek ne mogu k sebi doći ,i bila je jako ljubazna ,nenapadna.:klap:
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:48.