Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2008., 12:55   #61
Quote:
alfaromeo kaže: Pogledaj post
zrinski da li si ti normalan?
cuj kojim pravcem je dosla..
sta ti mislis da smo mi bili tada u bl..
mislim izvini ali ja nisam bio srbin pa da se mogu setati po gradu kako mi volja nego sam bio skoro 24 sata u kuci...da li se salis..
ja i ti mozemo pricati ,ili nagadjati odakle su dosli ali nisam ti ja na sudu a ti tuzitelj buraz,izvini
to pitaj srbe iz bl,mislim da ce ti moci bolje objasniti taj potez i sta je bio smisao i cilj toga i sta su zauzvrat dobili..
mozda humanitarno preseljenje hrvata,neznam..
lako je tebi iz hercegovine mlatiti gloginje sa tudjim qurcem..
mi smo dobili svoje..
Imao si ograničeno kretanje kao i Draganče u Kiseljaku ali ipak dospio vidjeti hrvatske tenkove u Banja Luci. Što se bilo kad si se probudio??? Poznajući stanje na terenu u oko Banja Luke nije bilo šanse da se HV stvaori u Banja Luci. Što su se spustili zrakomlatima...........
Zrinski is offline  
Old 18.01.2008., 12:57   #62
Quote:
Dragan1986. kaže: Pogledaj post
Joj sto nemogu ove velike Hrvate poput Vanjuske i Zrinski. Da je Hrvatska imala sinove poput vas pa nebi se mi sada svadali ovdje oko Bosne to bi sve bila Hrvatska. Sve do Beograda...
Sad sam ja "veliki" Hrvat jer si ti uhvaćen u laži. I kakve veze ima to jesan li ja veliki ili ne sa srpskim tenkovima u Kiseljaku?????????
Zrinski is offline  
Old 18.01.2008., 12:58   #63
moguce je nemam pojma,stvarno
da li je zepce ili gdje vec..
ali licno sam vidio..
pa hrvatska je ako ima hrvatska obiljezja ze mene,nije srpska..
naravno da se radilo o nekom dilu jasno mi je to..
alfaromeo is offline  
Old 18.01.2008., 13:00   #64
Quote:
alfaromeo kaže: Pogledaj post
naravno
ja nemam pojma o kiseljaku zato sam samo naveo primjer banjaluke i posto sam licno vidio hrvatsku vojsku to jest tenkove naveo sam primjer..
a to si vidio za vrijeme Oluje ili...?
vitez svedskog stola is offline  
Old 18.01.2008., 13:00   #65
Quote:
Zrinski kaže: Pogledaj post
Sad sam ja "veliki" Hrvat jer si ti uhvaćen u laži. I kakve veze ima to jesan li ja veliki ili ne sa srpskim tenkovima u Kiseljaku?????????
Srpska vozila su prolazila kroz kiseljak iz pravca BL prema Hadzicima i Sarajevu.
Dragan1986. is offline  
Old 18.01.2008., 13:02   #66
ti da citas bilo bi ti sve jasnije zrinski..
ja sam imao ograniceno kretanje i bio sam u svome dvoristu.dovoljno.
slabo mi poznajes situaciju ako ovo neznas..
nisu oni napali vrs nego su bili u njihovoj pratnji barem je ovo zasad logicno,nadam se da me mozes dosad pratiti,a o tome kako su dosli i naucnoj fantas. to prepustam tebi...
sta je bilo kad sam se probudio..
pa to je dan kad sam napustio bl...
alfaromeo is offline  
Old 18.01.2008., 13:04   #67
Quote:
vitez svedskog stola kaže: Pogledaj post
a to si vidio za vrijeme Oluje ili...?
ne to je bilo u pratnji vrs..
i prije oluje
za vrijeme sukoba hvo-arbih..
ali neznam cilj kretanja tih jedinica..
ljudi nije ta mala kolona napala rs,nego je samo prosla kroz bl..
alfaromeo is offline  
Old 18.01.2008., 13:06   #68
Pa zašto bi to nekom Hrvatu trebalo smetati ako je Tuđman poslao pomoć Žepču ili nekom drugom?
Dopuštenje prolaza je naplaćeno, prolazna taksa. Nije bilo na lijepe oči.
Bolje tako nego da Armija protjera Hrvate.
Kexx is offline  
Old 18.01.2008., 13:06   #69
Quote:
alfaromeo kaže: Pogledaj post
moguce je nemam pojma,stvarno
da li je zepce ili gdje vec..
ali licno sam vidio..
pa hrvatska je ako ima hrvatska obiljezja ze mene,nije srpska..
naravno da se radilo o nekom dilu jasno mi je to..
Kako sad to "lično" vidio??? Pa zar nisi skoro 24 sata bio zatvoren u kući??? I pustili te da izađeš baš kad je HV prolazio zkroz Banja Luku??? I zar nisu bile prvo sirene kao i u Kiseljaku kod Dragana..........
Zrinski is offline  
Old 18.01.2008., 13:08   #70
U sustini nema neke velike razlike izmedu ovih velikih Hrvata i Srba. Isto s... drugo pakovanje. I jednima i drugima se nemoze stati na kraj. Da je sada sam Tudman rekao da su prolazili tenkovi gdje su prolazili vi bi rekli da je to laz i zavjera.
Dragan1986. is offline  
Received Infraction
Old 18.01.2008., 13:12   #71
pa da, sad sam se i ja sjetio da sam pocetkom 90-ih godina vidjao srpske tenkove u hrvatskim gradovima (Vukovar, Kijevo, Novska...) sto je ociti dokaz o suradnji HV-a i VRS-a.

Samo sto, zacudo, u tim gradovima nije bilo hrvatskog zivlja.
vitez svedskog stola is offline  
Old 18.01.2008., 13:17   #72
danas je i meni logicno sto je dozvoljen prolaz..
to se sve fino naplati i super..
zrinski sorry buraz ali nemoj se ljutiti sto ti necu vise odgovarati,nista licno
alfaromeo is offline  
Old 18.01.2008., 15:02   #73
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Kao prvo, Vareske Hrvate je preko srpske teritorije preveo pop sa Pala, inace rodom iz Varesa (ne sjecam se sad imena, zaista, davno je to bilo)

Kao drugo, sa Srbima nije suradjivao samo kiseljacki HVO vec i muslimani iz Sarajeva, muslimani iz Visokog (koji su suradjivali i sa kiseljackim HVO-om, oni su poznati trgovci i dan danas postoji postapalica "imam srednju visocku skolu" kojom su se salili i u ratu, jer su mudri i prefrigani, suradjivali su sa svima manje vise jer srpski polozaji su bili u predgradju Visokog u Cekrcicima a Visoko nije dobilo stotinjak granata po glavi u cijelom ratu, nije tesko zakljuciti zasto je to tako)

U svakom slucaju, sa Srbima su suradjivali svi, u Mostaru su muslimani Srbima cak placali da tuku granatama po hrvatskim polozajima, tako da je tema promasena.
Kada je u pitanju Mostar, muslimani se vrlo pohvalno odnose prema srpskom mešanju u hrvatsko-muslimanski sukob u dolini Neretve: "Srbi su super, nas su granatirali samo kad im Hrvati plate, a njih (Hrvate, prim. A.R) su nekad gađali i za džabe"
aleksije radicevic is offline  
Old 18.01.2008., 15:31   #74
Cool

Meni je moj matori pričao kako su VRS i HVO sarađivali u Hercegovini i to tako što bi HVO iznamljivala prage od VRS, iskoriste ih i vrate ih puni municije i punog rezervoara !
__________________
Ko leti vrijedi, ko vrijedi leti, ko ne leti ne vrijedi !!!
pmisobl is offline  
Old 18.01.2008., 16:08   #75
Ivica Rajić je bio krvolok,ali Kiseljak je bio okružen i od Srba i od muslimana,nije ni čudo što se sve tamo događalo...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 18.01.2008., 18:04   #76
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Ti si onda čudo od djeteta, jer ja ne pamtim ništa iz svoje 6. godine.
Pa ne sjecaju se i puno stariji Hrvati kako su im komsije nestajale u noci a kamoli sestogodisnjaci neceg da se sijete.

Inace, vec je bila ova tema, neko se bio javio da ima snimak ljubakanja hrvata sa Srbima u Kiseljaku...ali, kao sto Kexx fino kaze "niko nita nije vidijoooooo".


A i ako jeste, ili laze ili je ono "pa sta". Ali o tom po tom, tek smo dosli do negacije.
__________________
If you wind up with a boring, miserable life because you listened to your mom, your dad, your teacher, your priest or some guy on TV telling you how to do your shit, then YOU DESERVE IT.
- Frank Zappa
nordea is offline  
Old 18.01.2008., 18:23   #77
Ja vam kazem kako je bilo. Svaki dan bi se cuo ezan sa dzamije 5 puta ali ipak Srpski trensporteri bi prolazili 10 metara pored te iste dzamije

, ebo te Kiseljak je izgleda bio pravo multi kulti.. Hrvati drze mjesto, ezan pet puta na dan , Srbi se vozikaju tenkovima pored dzamije.
Da ti nisi ko klinac bio na lahkim drogama??
A tetkovi sve znaju. I sta je bilo u Sarajevu i Mostaru i Posavini. Mora da je vec sa 6 godina imao svoju privatnu kontraobavjestajnu sluzbu Covjek sve zna
I da.. Srbi su suradjivali s ABIH oko Mostara..
__________________
..........................
Tulkas is offline  
Old 18.01.2008., 18:29   #78
Quote:
nordea kaže: Pogledaj post
Pa ne sjecaju se i puno stariji Hrvati kako su im komsije nestajale u noci a kamoli sestogodisnjaci neceg da se sijete.

Inace, vec je bila ova tema, neko se bio javio da ima snimak ljubakanja hrvata sa Srbima u Kiseljaku...ali, kao sto Kexx fino kaze "niko nita nije vidijoooooo".


A i ako jeste, ili laze ili je ono "pa sta". Ali o tom po tom, tek smo dosli do negacije.
Pa?
Ako ih Armija Bh hoće pobiti, treba tražiti saveznika na drugoj strani.
Trebaju na nož i sa Armijom i sa Srbima? Pa nisu naivci.

Vama krivo što su Srbi tu i tamo pomogli hrvatskim enlklavama da ih ne počistite.
Kexx is offline  
Old 18.01.2008., 18:30   #79
Quote:
Tulkas kaže: Pogledaj post
[I]
I da.. Srbi su suradjivali s ABIH oko Mostara..
Da, jesu. Srbi i Bosnjaci su se slozili da Srbi Bosnjacima spale dio grada gdje je najvise Bosnjaka. Saradnja je bila nevjerovatna. Frcalo je od zadovoljstva i zelje za ljubavlju...
Jedino sto moze biti jeste cinjenica da su Srbi itekako starosjedioci u Mostaru, da im je sjecanje iz ww2 jos uvijek vividno te su vas bombali iz tih nekih sentimentalnih razloga. Saradnja Bosnjaka i Srba je bila uvijek i bice uvijek aljkava. Bosnjaci generalno ne vole Srbe. dovoljno su im zla nanijeli.
Mozda bi Srbi i htjeli. Na kraju krajeva, pale se na tu neku nadmocu koju bi itekako dobili sa Bosnjacima, ali Bosnjaci nisu htjeli i nece nikad htjeti sa Srbima.
__________________
If you wind up with a boring, miserable life because you listened to your mom, your dad, your teacher, your priest or some guy on TV telling you how to do your shit, then YOU DESERVE IT.
- Frank Zappa
nordea is offline  
Old 18.01.2008., 18:33   #80
Quote:
nordea kaže: Pogledaj post
Da, jesu. Srbi i Bosnjaci su se slozili da Srbi Bosnjacima spale dio grada gdje je najvise Bosnjaka. Saradnja je bila nevjerovatna. Frcalo je od zadovoljstva i zelje za ljubavlju...
Jedino sto moze biti jeste cinjenica da su Srbi itekako starosjedioci u Mostaru, da im je sjecanje iz ww2 jos uvijek vividno te su vas bombali iz tih nekih sentimentalnih razloga. Saradnja Bosnjaka i Srba je bila uvijek i bice uvijek aljkava. Bosnjaci generalno ne vole Srbe. dovoljno su im zla nanijeli.
Mozda bi Srbi i htjeli. Na kraju krajeva, pale se na tu neku nadmocu koju bi itekako dobili sa Bosnjacima, ali Bosnjaci nisu htjeli i nece nikad htjeti sa Srbima.

A i mi smo eto k'o ludi bez vas
M0ssad is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:38.