Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2012., 13:51   #201
Quote:
Angang kaže: Pogledaj post
s koje strane gledaš?
ja sam njemu s desne strane ako ležimo na leđima


haha, gledam tako da kad stanes ispred kreveta vidim s lijeve strane zenu a s desne muskarca, okrenute jedno prema drugome ...

ops, valjda nisam nesto krivo vidjela ???
soulmade is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 13:53   #202
Quote:
soulmade kaže: Pogledaj post


haha, gledam tako da kad stanes ispred kreveta vidim s lijeve strane zenu a s desne muskarca, okrenute jedno prema drugome ...

ops, valjda nisam nesto krivo vidjela ???
to je to-možda on uvijek voli biti s desne strane
__________________
Da bi bio star i mudar moraš prvo biti mlad i glup!!
Angang is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 14:21   #203
sad bez zajebancije,što je sretan brak,zaljubljenost-ništa nije kao i prije 11 godina,ljubav je tu,ali jeli normalno da s godinama slabi ili preuzima neki drugi oblik?hrpa problema,od sitnih svakodnevnih briga oko djece do financijskih problama koji vežu jedan drugoga,tako da sve to utječe s godinama na odnos između dvoje ljudi..budem ga pripazila
__________________
Da bi bio star i mudar moraš prvo biti mlad i glup!!
Angang is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 14:37   #204
Quote:
Shansel kaže: Pogledaj post
Ajoj, nisam se jos susretala sa takvim krugom ali svakako je povoljan znak posebno ako je pun taloga. Blijed ili zuckast krug uvijek je simbol necega sto se gubi, poput srece dok je pun, taman krug znak nadolazece srece ili sretnog perioda. Moja frendica bi rekla da je to volan, tj ako nisi polagala vozacki sad ces ali ne bih se slozila sa takvom konstatacijom.
Hehehe, vozacki odavno polozen! Hvala na objasnjenju, ako se to ponovi u salici slikati cu da sagledas cijelu sliku!
kirica03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 15:08   #205
Kako vi to gledate jedna drugoj u šalicu? Snimite stanje na mobilni i pošaljete sliku ? Ili na kameru?

No dajte mi recite, zanima me kada vam osoba koja gleda kaže da vidi nekoga sa slovom X, da li se to odnosi na ime ili može biti i prezime?

I da li "obaveza" uvijek podrazmijeva bračnu/vjereničku obavezu, mislim nešto što se tiče ljubavi ili može značiti i nekaj drugo (posao, novac, zatvor, vojska)?
Amanga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 16:27   #206
Quote:
Monique. kaže: Pogledaj post
Quote:
Shansel kaže: Pogledaj post
Monique
Ovo srce na tanjuricu okruzeno punim krugom za mene je jedan od najboljih simbola sto se tice ljubavi, moguce je da se i udas za ovog tipa u buducnosti hehe.. sto se njega tice on se stalno nalazi u nekom drustvu, oko njega se vrzmaju neke ženice jer vidim da je popularan. On kao da je jedino dijete u obitelji ili ce imati samo jedno dijete. Mislim da je vec imao problema sa zakonom, velika 5 u salici meni znaci sluzbeni razgovor a ima na jednom mjestu i lik prekrivenog lica, samo vire oči. On ce se u buducnosti promjeniti, no ne uskoro. Tebi se kod njega kao najvise svidja njegov pogled, volis te neke opasne tipove hehe
ajmeeee shansel
ne znaš koliko si me obradovala
jutros sam bila u žurbi pa ti nisam mogla napisati feedback pa ću evo sada:
Da je popularan, jeste. tačno.
Nije jedino dijete u obitelji, tako da će vjerovatno on imati jedno dijete.
Jest' imao je problema sa zakonom.Ja znam za jedan problem, a možda ih je bilo i više. Prebio je jednog tipa, al' nije on kriv bio. Bila sam prisutna kad se to dogodilo, taj ga je tip provocirao i izazivao. Takođe on ima problem i sa kockanjem, ali rekla si da će se u budućnosti promijeniti. I taj pogled, oborio me je s nogu. Taj lik prekrivenog lica, šta bi to moglo značiti nisi rekla pa me kopka.
Sve si pogodila, svaka ti čast.
__________________
Fenomenalan je osjećaj lebdjeti u raju
Monique. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 16:30   #207
Quote:
Shansel kaže: Pogledaj post
U maminoj salici nema puno simbola: ona kao da u ovo i vjeruje i ne vjeruje. Mislim da je kroz zivot očekuju problemi sa ledjima ili kicmom tako da se vec sada pazi. Vidim puno stopa, puteva što upucuje na goste, odlaske i dolaske. U njenom zivotu, ali vise u mladjim danima, bilo je mjesanja i zabadanja nosa, netko se uvijek nametao i zelio sa njom upravljati zato sto je ona dobra osoba. Na nju se uvijek mozes osloniti jer pored nje vidim slona – simbol oslonca. Ovo nesto mora biti u vezi imovine, neke nekretnine, preko tog velikog znaka je kljuc – rjesenje, blizu dna...ugl, nesto kroz imovinu ili kroz kucu ce se u skorijoj buducnosti rjesiti pa makar da bude u pitanju i neko nasljedjivanje. Kljuc i jasno ocrtane linije koje me najvise podsjecaju na parcelu zemlje su se pokazale. Vidim na vrhu soljice poklon ili dobitak izvana. Toliko
Tačno za probleme sa kičmom i leđima, ponekad je bole.
Ovo za mješanje i zabadanje nosa je isto tačno. Svekrva !
Još jednom svaka čast na umjeću.
__________________
Fenomenalan je osjećaj lebdjeti u raju
Monique. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 17:13   #208
Lik prekrivenog lica mene asocira na lopova, nekoga ko se bavi nekim zabranjenim stvarima. Mozda je imao doticaj sa kriminalom ili nesto takvo. Vidim ja da tebe taj tip fascinira ali budi oprezna - imam jednog frenda koji kocka i znam da takve osobe tesko se promjene. Sve im drugo postane manje bitno, samo se vide u kocki.


Quote:
Monique. kaže: Pogledaj post
jutros sam bila u žurbi pa ti nisam mogla napisati feedback pa ću evo sada:
Da je popularan, jeste. tačno.
Nije jedino dijete u obitelji, tako da će vjerovatno on imati jedno dijete.
Jest' imao je problema sa zakonom.Ja znam za jedan problem, a možda ih je bilo i više. Prebio je jednog tipa, al' nije on kriv bio. Bila sam prisutna kad se to dogodilo, taj ga je tip provocirao i izazivao. Takođe on ima problem i sa kockanjem, ali rekla si da će se u budućnosti promijeniti. I taj pogled, oborio me je s nogu. Taj lik prekrivenog lica, šta bi to moglo značiti nisi rekla pa me kopka.
Sve si pogodila, svaka ti čast.
Shansel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 17:35   #209
Quote:
Shansel kaže: Pogledaj post
Lik prekrivenog lica mene asocira na lopova, nekoga ko se bavi nekim zabranjenim stvarima. Mozda je imao doticaj sa kriminalom ili nesto takvo. Vidim ja da tebe taj tip fascinira ali budi oprezna - imam jednog frenda koji kocka i znam da takve osobe tesko se promjene. Sve im drugo postane manje bitno, samo se vide u kocki.
Nebi mi bilo teško povjerovati da jeste imao veze sa kriminalom ali se nadam da nije tako. Rekla si da će se promijeniti, ali ne uskoro. To ' ne uskoro' šta znači, za otprilike koliko ?
__________________
Fenomenalan je osjećaj lebdjeti u raju
Monique. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 18:15   #210
Meni je kod tog gledanja u salicu fora sto su uvijek druge figure, tj. svaka salica je drukcija dok kod karata uvijek su iste karte u ''igri''. A nisu mi se karte ni pokazale tocne sto se tice buducih dogadaja nego samo proslih i sadasnjih dok za kavu mogu reci da kad netko to zna onda bude i jako preciznih i tocnih predvidanja.
Bila je slicna tema na jednom drugom forumu i moram priznati da je jedna zena zbilja dobro pogadala. Meni je rekla neke stvari za koje sam u tom trenutku odmahnula rukom i nasmijala se, kao sto ova prica, da bi se na kraju i to vrlo brzo ispostavilo kao tocno.
kirica03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 20:02   #211
Prvo pozdrav svima
moja je baka kad sam bila klinka gledala šolju, koliko uspješno nemam pojma ali znam da na mamu nije prenjela, mama zna gledati ali ne vidi ništa posebno točno
Evo SHANSEL mogu li te zamoliti da mi pogledaš, nemam o ovom pojma ali sam čula da funkcionira, pa mi molim te pogledaj na ljubav sam mislila i našu vezu.
Nekako mi je šolja čudna sa svake strane opće nije ravnomjerna i potpuno je drugačija čini mi se da to tako valjda treba biti, sve mi je čudno, evo je u 3 položaja, cjela, ljeva i desna strana. I molim te pogledaj mi vruće me zanima.


vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 20:05   #212
zna li tko sta u zelji predstavlja slovo P i broj 10?
soulmade is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 20:19   #213
Quote:
soulmade kaže: Pogledaj post
zna li tko sta u zelji predstavlja slovo P i broj 10?
Najprije da te "utješim" ja veze nemam s kavom i gatanjem ali kako sam načula da slova obično znače početno slovo nečijeg imena, a 10
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 20:31   #214
Quote:
vjevericalena kaže: Pogledaj post
Najprije da te "utješim" ja veze nemam s kavom i gatanjem ali kako sam načula da slova obično znače početno slovo nečijeg imena, a 10
ma joj k vragu, frendica me danas nagovorila da okrenem salicu, a em je bila secerena kava, em je stavila mlijeka u nju
i naravno da sam isla pogledati eventualno ako cega ima ...
u zelji vezanoj za zdravlje mi se pojavilo slovo P i broj 10 ... sad me to brine kaj znaci ...

btw, ako tko znaci kaj znaci ratnik sa lukom i strijelom i rukama??
pojavile su mi se 3 figure, prvo kornjaca, pa do nje vjeverica, pa do nje taj ratnik. kao da hodaju jedna za drugom
(kao sto sam vec rekla cuda ja tu vidim )
soulmade is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 21:02   #215
Quote:
soulmade kaže: Pogledaj post
ma joj k vragu, frendica me danas nagovorila da okrenem salicu, a em je bila secerena kava, em je stavila mlijeka u nju
i naravno da sam isla pogledati eventualno ako cega ima ...
u zelji vezanoj za zdravlje mi se pojavilo slovo P i broj 10 ... sad me to brine kaj znaci ...

btw, ako tko znaci kaj znaci ratnik sa lukom i strijelom i rukama??
pojavile su mi se 3 figure, prvo kornjaca, pa do nje vjeverica, pa do nje taj ratnik. kao da hodaju jedna za drugom
(kao sto sam vec rekla cuda ja tu vidim )
ratnik moze upucivati na potrebu za borbom da bi se nesto ostvarilo ali meni bi recimo znacilo da imas jedan jasno odredjen cilj, zbog tog luka i strijele...kornjaca i vjeverica kao dvije suprotnosti, posto je jedna spora a druga brza, mogu ukazivati na tvoju nestrpljivost u tom postizanju cilja, ili takvo nesto.
Shansel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 21:07   #216
Quote:
Shansel kaže: Pogledaj post
ratnik moze upucivati na potrebu za borbom da bi se nesto ostvarilo ali meni bi recimo znacilo da imas jedan jasno odredjen cilj, zbog tog luka i strijele...kornjaca i vjeverica kao dvije suprotnosti, posto je jedna spora a druga brza, mogu ukazivati na tvoju nestrpljivost u tom postizanju cilja, ili takvo nesto.
tak sam si i sama nekako poslozila...
kao da sam spremna na borbu, pogotovo zato sto mi ratnik ponosno stoji ... onako, snazno djeluje...

a ova vjeverica i kornjaca su me bas zbunile, jer su opozit ...
figure su bile poslaganje ovako; prvo kornjaca(iznad nje neki put), pa vjeverica (i iznad nje opet put), pa taj ratnik .. ova kornjaca kao da hoda za vjevericom ..
hmm...
soulmade is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 21:14   #217
Quote:
soulmade kaže: Pogledaj post
tak sam si i sama nekako poslozila...
kao da sam spremna na borbu, pogotovo zato sto mi ratnik ponosno stoji ... onako, snazno djeluje...

a ova vjeverica i kornjaca su me bas zbunile, jer su opozit ...
figure su bile poslaganje ovako; prvo kornjaca(iznad nje neki put), pa vjeverica (i iznad nje opet put), pa taj ratnik .. ova kornjaca kao da hoda za vjevericom ..
hmm...
hm, ja ne bi bila ja kada za to ne bih smislila objasnjenje heheh: kornjaca pošto je prva znaci da ce u početku ici sve polako, svaki početak je tezak, a zatim ce se ubrzati (vjeverica) sto u konacnici rezultira pobjedom, ostvarenjem cilja - ratnik. Dobro je sto moja mama ne cita ovaj forum jer bilo bi nesto ovako: "za gluposti znas a kad je sta skuhat onda neznas nista zapamtiti!"
Shansel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 21:21   #218
Quote:
Shansel kaže: Pogledaj post
hm, ja ne bi bila ja kada za to ne bih smislila objasnjenje heheh: kornjaca pošto je prva znaci da ce u početku ici sve polako, svaki početak je tezak, a zatim ce se ubrzati sto u konacnici rezultira pobjedom, ostvarenjem cilja. Dobro je sto moja mama ne cita ovaj forum jer bilo bi nesto ovako: "za gluposti znas a kad je sta skuhat onda neznas nista zapamtiti!"
hehehe, ma lako za kuhanje, bum te ja poducila ) meni dobro ide

btw, koji deja vu me sad prosao, uuu, najezila sam se sva dok sam citala tvoje rijeci ...

u potpunosti se slazem sa tvojim opisom, tocno tako sam si i sama percipirala stvari .. (mislim da me ova trava sto susjedi puse do mene malo omamljuje , jebemu nadrogirat ce me)
soulmade is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 21:25   #219
Joj, da ona sad pročita da ti znas kuhati bilo bi da svaka normalna cura zna kuhati samo ja ne heheeh...tezak mi je pacijent, i njoj sam jutros gatala u salicu i rekla da joj se priblizava zgodan cikica...zamisli ti to - ona se smješka, a ja o svojoj mami imala najbolje misljenje ehehheheeheheheh

Blago tebi, ti bar mozes okriviti susjede za svoje ponasanje, ja ni to hahahah...a sad malo ozbiljno, vidim ja da ti sve bolje kuzis salicu, eto meni ubrzo moje osobne gatarice, tooooooooo

Quote:
soulmade kaže: Pogledaj post
hehehe, ma lako za kuhanje, bum te ja poducila ) meni dobro ide

btw, koji deja vu me sad prosao, uuu, najezila sam se sva dok sam citala tvoje rijeci ...

u potpunosti se slazem sa tvojim opisom, tocno tako sam si i sama percipirala stvari .. (mislim da me ova trava sto susjedi puse do mene malo omamljuje , jebemu nadrogirat ce me)
Shansel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 21:30   #220
Quote:
Shansel kaže: Pogledaj post
Joj, da ona sad pročita da ti znas kuhati bilo bi da svaka normalna cura zna kuhati samo ja ne heheeh...tezak mi je pacijent, i njoj sam jutros gatala u salicu i rekla da joj se priblizava zgodan cikica...zamisli ti to - ona se smješka, a ja o svojoj mami imala najbolje misljenje ehehheheeheheheh

Blago tebi, ti bar mozes okriviti susjede za svoje ponasanje, ja ni to hahahah...a sad malo ozbiljno, vidim ja da ti sve bolje kuzis salicu, eto meni ubrzo moje osobne gatarice, tooooooooo
ma daj, vidis da lupam bzvz, i svako malo tebe trazim pomoc
evo ovako, budi mi mentorica, obecajem da vrijedno i marljivo uciti, pa cu ti gatati ))

ja za svoje ludo ponasanje uvijek nadjem izgovor/uzrok .. drogiraju me, kaj bi ja sad

btw, jel znas sta znaci P i 10??? dali se brojevi odnose na vremenski period, a slova na ljude? ili sl ... sjecas se kako si mi vidjela zenske probleme? ovo P i 10 su se pojavili u zelji gdje sam zazeljela zdravlje ... P me tako vuce na papa .. a 10 mozda za 10 tjedana ili?
soulmade is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:33.