Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2004., 15:29   #1
F1 radio!

Evo dosa san do jedne nevjerojatne zamisli koje se vjerojatno vec netko prije sjetio.
Naime, bilo bi zanimljivo imat barem jednu radijsku emisiju koja ce uzivo prenosit utrke formule 1! Mislim da radijski prijenosi ne bi zaostajali po kvaliteti dozivljaja za tv prijenosima... A sigurno bi bili puno jeftiniji! Dva covika koja se razume u f1 vise od novaka i cvitkovica prenose utrku, ja lipo stisam tv i pojacam radio i uzivam u barem normalnom komentiranju!!!

Sta mislite o ovoj mojoj nevjerojatno inteligentnoj zamisli?!
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 16:21   #2
Ne bi ti to proslo, nema nista dok se ne vidi start i svi ostali dvoboji. Istina je da nasi komentatori nemaju pojma i bubaju svakakve gluposti, ali ak isključiš ton ne cujes ni zvuk bolida. Najbolje je prebaciti na satelit i tamo gledati, onda bar nista ne razumijes, a cujes zvuk bolida.
*brabus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 16:26   #3
Quote:
*brabus* kaže:
Ne bi ti to proslo, nema nista dok se ne vidi start i svi ostali dvoboji. Istina je da nasi komentatori nemaju pojma i bubaju svakakve gluposti, ali ak isključiš ton ne cujes ni zvuk bolida. Najbolje je prebaciti na satelit i tamo gledati, onda bar nista ne razumijes, a cujes zvuk bolida.
__________________
Madd Topics
No You Can’t Stop It
Chuck D is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 18:15   #4
Re: F1 radio!

Quote:
Damson kaže:
Evo dosa san do jedne nevjerojatne zamisli koje se vjerojatno vec netko prije sjetio.
Naime, bilo bi zanimljivo imat barem jednu radijsku emisiju koja ce uzivo prenosit utrke formule 1! Mislim da radijski prijenosi ne bi zaostajali po kvaliteti dozivljaja za tv prijenosima... A sigurno bi bili puno jeftiniji! Dva covika koja se razume u f1 vise od novaka i cvitkovica prenose utrku, ja lipo stisam tv i pojacam radio i uzivam u barem normalnom komentiranju!!!

Sta mislite o ovoj mojoj nevjerojatno inteligentnoj zamisli?!
Fali ti primjerice slika motora u dimu, Raikkonenovih odlazaka u boks umjesto u kvalifikacijski krug, MS-ovo guranje drugih bolida sa staze, lijepe divojke i puno puno drugih zanimljivih detalja....


morski
morsk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 19:30   #5
Talking

ja u potpunosti podrzavam podrzavam ideju, ak nemres gledat na TV-u bar da znas o cem se radi, a kad dojdes doma onda se lako sve proanalizira na netu i forumu! ak si u autu ili kamionu to bi nam puno znacilo!


__________________
Potpis: prvi dio, drugi dio
WayOut is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 19:38   #6
Upravo to wayout! I puno lakse bi bilo snimit utrku na kazete, cd, ili prebacit u mp3!
Zamislite na 3 cd-a imat citavu sezonu f1! Ili sve to pribacit na dvd, ma strasno!

A ima kupit cd sa zvukovima formule 1 pa pustit taj cd u pozadini dok komentiras utrku!

a kad explodira motor... pa bar je to lako - "BUM! PAF! PUF! FRRRRRR! TRES!"...
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 20:01   #7
Re: F1 radio!

Quote:
Damson kaže:
Evo dosa san do jedne nevjerojatne zamisli koje se vjerojatno vec netko prije sjetio.
Naime, bilo bi zanimljivo imat barem jednu radijsku emisiju koja ce uzivo prenosit utrke formule 1! Mislim da radijski prijenosi ne bi zaostajali po kvaliteti dozivljaja za tv prijenosima... A sigurno bi bili puno jeftiniji! Dva covika koja se razume u f1 vise od novaka i cvitkovica prenose utrku, ja lipo stisam tv i pojacam radio i uzivam u barem normalnom komentiranju!!!

Sta mislite o ovoj mojoj nevjerojatno inteligentnoj zamisli?!
Na latvijskoj radio stanici alkohol99,4% odavna traju prijenosi F1. Za vrijeme utrke se javljaju ljudi, mogu komentirati, pozdravljati rođake, prijatelje i kućne ljubimce, primaju glazbene želje. Svakom 10 pozivatelju daruju bocu votke, i što je najvažnije nema reklamnih prekida.

Ali to je Latvija, oni imaju sve...
Hebemu...
Blackbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 10:57   #8
Evo ja se nudim za voditelja...

Garant ću bit lošija od Cvitkovića pa ćete imati koga pljuvat umjesto njege, samo.... ja sam forumašica pa ćete mi ipak morat držat kakvu takvu štangu
__________________
Miči mi se iz krivine ide Alonso s 300 brzine.
FastAndFurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 15:29   #9
Quote:
FastAndFurious kaže:
Evo ja se nudim za voditelja...

... ja sam forumašica pa ćete mi ipak morat držat kakvu takvu štangu
Radije ti budi sexy hostesa i plesi oko stange koju cemo mi lako rijesit...
Barem ce voditelji uzivat u tvom plesu ako ne bude dovoljno zanimljivosti u utrci...
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2004., 11:06   #10
milsim da je ovo bio vrlo konkretan i argumentiran prijedlog

__________________
Miči mi se iz krivine ide Alonso s 300 brzine.
FastAndFurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2004., 12:00   #11
Quote:
FastAndFurious kaže:
milsim da je ovo bio vrlo konkretan i argumentiran prijedlog
Zar si očekivala nešto neargumentirano od navijača Villneuvea?
Blackbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2004., 14:37   #12
nikako.
dapače, tako je bio konkretan da sam jednostavno MORALA to posebno izvući i okačit mu cheerleaderice....
__________________
Miči mi se iz krivine ide Alonso s 300 brzine.
FastAndFurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2004., 16:41   #13
Inace, srednje ime mi je Casanova...
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2004., 19:35   #14
Meni je srednje ime Atila Bič Božji, pa kaj?
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2004., 19:44   #15
Quote:
FiA di Montezemolo kaže:
Meni je srednje ime Atila Bič Božji, pa kaj?
Palis se na bicevanje? Pa, Casanova ce sve ucinit da zadovolji zenu...

Zašto, ali zašto netko uvijek osjeća potrebu usrati topic koji ne služi tome?!
Gle, pogledaj naslov topica. Stvarno niste ok. Ni najmanje. Ovo nije topic za prepucavanja.
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2004., 20:02   #16
Quote:
Damson kaže:
Zašto, ali zašto netko uvijek osjeća potrebu usrati topic koji ne služi tome?!
Gle, pogledaj naslov topica. Stvarno niste ok. Ni najmanje. Ovo nije topic za prepucavanja.
Zakaj si sad ovo izvukao?
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 08:44   #17
Quote:
FiA di Montezemolo kaže:
Zakaj si sad ovo izvukao?
Opet se ona ljuti...
Nije bilo zle namjere...
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 08:59   #18
Pa ne ljutim se... samo pitam.
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 09:08   #19
Quote:
FiA di Montezemolo kaže:
Pa ne ljutim se... samo pitam.
To san samo izvuka neke od cestih recenica na forumu kako se odredjeni topici zagaduju besmislenim raspravama koje nemaju veze sa temom! U biti san sprda samoga sebe...
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 09:09   #20
ma ponestalo mu argumenata
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:24.