Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2014., 21:28   #3701
Quote:
Keds kaže: Pogledaj post
Mislim da ga nema u drogerijama, ja sam ga kupila u Aromatice (Split).
Na kojoj adresi je aromatica u splitu, mislila sam da su davno zatvorili?
sanci7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 08:15   #3702
Aromatica u Splitu je nasuprot zlatarne Vagus, u onoj uličici di je bar Zinfandel (Marulićeva ulica).
Keds is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 14:36   #3703
Quote:
Galatea21 kaže: Pogledaj post
mene isto ovo zanima! anyone?
Ja bi uvijek skuhala otprilike (pola litre ) i nakon sto bi oprala kosu prelila sam tjeme s tim i blago umasirala.
SekaSis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 08:50   #3704
Quote:
SekaSis kaže: Pogledaj post
Ja bi uvijek skuhala otprilike (pola litre ) i nakon sto bi oprala kosu prelila sam tjeme s tim i blago umasirala.
Također, skuham oko pola litre, prelijem nakon pranja...
I ostavila bi caj u fizideru za slijedeci put, podgrijem ili skuham nanovo pa pomijesam npr..

Meni je pomogao suban kad mi je kosa ispadala, ...
princess_leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 07:01   #3705
Drage žene! Pročitala sam barem 70tak posljednjih stranica ove teme i ne mogu više! Oči me bole! Molim vas za pomoć i savijet! Ja vjerujem kako je moj problem imunološke prirode i kako mi nekakvi dodaci prehrani vjerojatno i neće pomoći ali sam voljna probati! Trenutno sam u fazi isčekivanja rezultata vađenja krvi s imunologije...dakle, inače pijem selen, jer mi on odgovara, kada njega pijem ne otpadaju mi nikakve dlake s tijela-makar ne primjetno!! Sada sam ga prestala malo piti-da se tijelo odmori-na tri mjeseca, i opet mi otpadaju i trepavice i obrve i dlake ispod pazuha, s nogu, kosa...ma sve! Uopće ne znam što je s tim selenom i opadanjem...kako je moguće da mi on pomogne?! Samo problem je što ni pod njim kosa ne počne gušće rasti...on samo zaustavi opadanje! Ima li izko ovdje da mu se opadanje kose zbog autoimune bolesti i da mi neki proizvod (šampon, tablete) pomažu potaknuti rast...? Izluđuje me ovo moje stanje :-( ne želim cijeli život piti selen :-(
__________________
lose your dreams and you will lose your mind
pebbles is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 18:31   #3706
Pozdrav svima.

Evo već neko vrijeme primječujem da mi je kosa rijeđa i to naprijed.

Opće se više i ne šišam na prekratko.

Mislim probati Regain šampon(Regaine Männer Schaum),čujem da je dobar,pa sad ako tko preporuča nešto drugo neka reče.
tnlgg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 09:58   #3707
Samo da prijavim šampon koji me spasio opadanja kose ...sada ga koristim jednom mjesecno: preventivno, ali kosa mi je cvrsta kao nikada
http://www.yves-rocher.com.hr/katalo...a-kose-200-ml/
Krešencija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 16:44   #3708
nisam nikad imala problema sa opadanjem kose, al samo da kazem da sam skuzila kako mi puno manje kose otpada otkako sam krenila prat kosu samo vodom, druge zenske isto kazu. prije je svako jutro nakon cesljanja u cetki bilo mozd 20,30 dlaka, nekad i na odjeci ostane koja..sad i sa puno cescim i temeljitijim cesljanjem mi u cetki ostane 1 ili 2 dlake ili tako. po odjeci nista.
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 03:30   #3709
ima li netko iskustva s tabletama za kosu ,kozu i nokte od Mertza?
neraazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 20:16   #3710
Quote:
neraazg kaže: Pogledaj post
ima li netko iskustva s tabletama za kosu ,kozu i nokte od Mertza?
Moj ih zaručnik koristi već jako dugo jer ima problema s ispadanjem kose. Vidi razliku na kosi i noktima, no nakon 3 mjeseca prestane jer kao da mu tijelo reagira navikom i poboljšanje se smanjuje s vremenom kojim pije Mertz. Onda opet za par mjeseci krene i opet poboljšanje. Al pravog lijeka za pretjerano opadanje kose nikako i nikako naći... Mertz tablete, Kron šampon, oni pripravci iz ljekarne...stvarno već razmišljamo da uzmemo one skupe ampule Vichyja...
velika bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 15:33   #3711
Quote:
pebbles kaže: Pogledaj post
Drage žene! Pročitala sam barem 70tak posljednjih stranica ove teme i ne mogu više! Oči me bole! Molim vas za pomoć i savijet! Ja vjerujem kako je moj problem imunološke prirode i kako mi nekakvi dodaci prehrani vjerojatno i neće pomoći ali sam voljna probati! Trenutno sam u fazi isčekivanja rezultata vađenja krvi s imunologije...dakle, inače pijem selen, jer mi on odgovara, kada njega pijem ne otpadaju mi nikakve dlake s tijela-makar ne primjetno!! Sada sam ga prestala malo piti-da se tijelo odmori-na tri mjeseca, i opet mi otpadaju i trepavice i obrve i dlake ispod pazuha, s nogu, kosa...ma sve! Uopće ne znam što je s tim selenom i opadanjem...kako je moguće da mi on pomogne?! Samo problem je što ni pod njim kosa ne počne gušće rasti...on samo zaustavi opadanje! Ima li izko ovdje da mu se opadanje kose zbog autoimune bolesti i da mi neki proizvod (šampon, tablete) pomažu potaknuti rast...? Izluđuje me ovo moje stanje :-( ne želim cijeli život piti selen :-(
Ja isto pijem selen i sad bi trebala radit pauzu. Nadam se da mi neće kosa počet ispadat.
Uglavnom, tata i ja imamo jako jadnu i slabu kosu i ono što nam pomaže je losion od korijena koprive. On je uz ispadanje kose imao neku bolest tjemena, a meni se stalno vraća perut i jedino što pomaže je ovaj losion:
Naberemo koprive s korijenom negdje daleko od prometnica i zagađenja.
Odreže se biljka od korijena. Vrh osušimo za čaj, a korijen se samo s nekakvom četkicom očisti od zemlje. Ne treba baš jako bit čist, onak s većeg. Korijene slažemo u posudu i jako stisnemo, tako da bude šta više tih korijena. Nakon toga zalijemo domaćom rakijom. Zatvorimo i ostavimo mjesec dana na mračnom i toplom mjestu (najbolje tavan). Poslije smjesu ocijedimo i nalijemo u one bočice s uskim gornjim dijelom.
Meni je kosa prestala ispadat nakon šta sam tri puta tjeme namazala ovim losionom. To dosta smrdi po rakiji , pa se meni nije dalo više s tim zafrkavat, ali sad za koji mjesec ozbiljno počinjem s ovom kurom, jer mi je kosa katastrofa. Mom tati je kosa od toga rasla ko luda i izliječio je tjeme. Najbolje je tjeme s tim namazat dva puta tjedno i onda prespavat. Jastuk smrdi po tom i tak, nije baš lagano to primjenjivat.
dylan111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 15:37   #3712
Quote:
neraazg kaže: Pogledaj post
ima li netko iskustva s tabletama za kosu ,kozu i nokte od Mertza?
Popila pet kutija i nokti su mi rasli kao ludi, ali na kosu mi nije djelovalo.
S tim da sam ja pila ove:
http://www.merz.de/beauty/schoenheit...ezial_dragees/

A postoje još i ove:
http://www.merz.de/beauty/schoenheit...activ_dragees/
Mislim da ću probat sad te druge. Sutra ću ih kupit.
dylan111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 19:36   #3713
Topette

Molim Vas ako itko zna da li kod nas u Hrvatskoj ima u nekom salonu ovo za napraviti, gubim kosu više od tri godine( vide se ćelava mjesta) i došla sam do faze kada moram poduzeti nešto pošto je ovaj problem teško psihički više za podnositi
hvala

https://www.youtube.com/watch?v=oq3Y2TGFkNw
vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 22:56   #3714
cure ima netko iskustva sa ovim
http://lamon.hr/pocetna/revinal-elik...l#.U3keYvl_t8I ima i šampon

pokušala sam sve, ćelava jesam ali još se nadam, budala
vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 16:08   #3715
cink

cink od solgara, običan, najobičniji cink, kosa raste kao luda i i nije više prorijeđena, ja ga sad pijem reda radi, cink ne smeta, može se piti beskonačno
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 16:52   #3716
da li je moguće da je ispadanje kose povezano sa korištenjem određenog šampona?
mila2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 17:08   #3717
meni opet počela jače opadat kosa, a nije jesen. Zima i proljeće se smirilo i sad negdje od 6. mjeseca opet dlake po svuda...
klarah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 18:59   #3718
Quote:
Krešencija kaže: Pogledaj post
Samo da prijavim šampon koji me spasio opadanja kose ...sada ga koristim jednom mjesecno: preventivno, ali kosa mi je cvrsta kao nikada
http://www.yves-rocher.com.hr/katalo...a-kose-200-ml/
baš sam se pitala jel taj šampon valja da ga kupim mami, al sam bila skeptična jer je stvarno jeftin izgleda da sam imala predradude probat ćemo ga
MissMisery is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 23:00   #3719
Quote:
klarah kaže: Pogledaj post
meni opet počela jače opadat kosa, a nije jesen. Zima i proljeće se smirilo i sad negdje od 6. mjeseca opet dlake po svuda...
meni opada od 8/2012 kosa konstantno, bez prestanka
nema šta nisam pokušala, pokušaj piti merz special dražeje mojoj prijateljici pomažu dok meni ne.
vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 18:08   #3720
ja sam imala strašan problem s ispadanjem kose, već je i frizerka rekla da je alarmantno. prvo sam pila fitoval kapsule mjesec dana, a onda sam si kupila Foltene šampon na temelju recenzija na netu.

no, nikako nisam mogla doći do njega osim na ebayu putem nekih sellerea iz Izraela. ali dočepala sam ga se i to mi je bio super potez. sad, nakon 2 tjedna korištena, kosa skoro i da mi ne opada. sad mi je frizerka savjetovala samo da "održavam" stanje tako da povremeno s njim operem kosu.

ne znam jel ga ko već probao, ali svakako savjetujem da probate.

vichy i slični mi apsolutno ništa nisu pomagali. vjerujem da mi je kombinacija šampona i tableta uvelike pomogla.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:06.