Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2008., 01:41   #1
Iskljucivo za muske- Omete li vas ili vam godi?

PRVO-OVO JE PITANJE ISKLJUCIVO ZA MUSKE...a posto imam puno muskih friends sa potencijalom da budu jebaci,pricamo o svemu,pa eto jedno od pitanja da pitam 'domace' forumase..znam da ce se kokosi javiti ali me ne zanima njihov odgovor jer ipak postoji razlika izmedu muskog i zenskog razmisljanja,tako da...

DAKLE,DECKI-recimo da ste u bilo kojoj datoj situaciji(solo,avanturist,swinger,u vezi,zarucen,ozenjen...itditd)i upoznate zensku koja je vrlo atraktivna,i vrlo simpaticna..dopadne vam se na prvi pogled,a kroz razgovor shvatite da vam je i vrlo draga,dakle spoj za 5.praznik za oci al i za dusu.medutim,recimo da za sebe mislite da ste obican tip,nista poseban,dapace,ne vjerujete da bi se takav "komad" ikad zapalio za vas u smislu 'napaljivanja' za nesto vise od obicnog druzenja(iliti da pojednostavnim-sexualnog uzivanja sa vama)...medutim,ona,taj isti komad,vam otvoreno kaze-da joj se dopadate(i kao friend)i da zeli spavati sa vama.
naravno,vi mozda jos uvjek mislite da se zenska zeza(jer zaista,ruku na srce,ne nalazite razlog kako netko takav ko ona ,koja moze da ima koga zeli,zeli bas vas...)medutim,kad vas ponovo razuvjeri da nije zezancija i da se uistinu zeli poje... sa vama-vi.....(moje pitanje sljedi..)
dakle-1.MALO VAS TO OMETE,ZELITE TO ALI VAS POMALO PREPADNE(pa kad vidite da nema sale,bjezite od druzenja...odnosno izbjegavate je)
2.NE SMETA VAS NI MALO,DAPACE ODUSEVLJENI STE, I CEKATE POSTO POTO DA BUDE PRILIKA DA JOJ SE PREDATE?
3.NESTO TRECE?

oni koji odaberu prvi odgovor-molim objasnjnje.
naime,neznam zasto ali prvi odgovor je dosta ucestao...usprkos necijoj zelji za necime...i sansi da to ima.samo jedna osoba mi je rekla da je u pitanju neki strah od 'pada' pred necim sto je 'bolje' od tebe...

ajde!
AFRODITA69 is offline  
Old 13.07.2008., 01:49   #2
Dođeš uzmeš jebeš. Jednostavno. No postoje situacije kada bi muško moglo bit suzdržano. Npr. ak je oženjen.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Old 13.07.2008., 01:53   #3
ajd da odgovorim za sva 3, posto sam nov ovdje..hshs

1. da me omete, bilo bi iz cistog razloga jer smo prijatelji, no muskarci ipak imaju 2 mozga i kad se jedan iskljuci, drugi uzme kontrolu , rezultata (SEVA!)
2. tolko sam odusevljen da sam ustvari previdio ovu situacio i narucio sleper kondoma, koje mislim iskoristiti cisto na njoj, a one koji ostanu , po svom trosku poslati u afriku jer je AIDS tamo gadna stvar
3. rekao bi nesto posve nevezano za temu ,poput, zar su morski psi zaista ugrozena vrsta, na sto bi zenska odgovorila nesadrzivim bijesom, koji bi usmjerila na moj donji dio u obliku nevjerovatno pohotne nifomanke i zadovoljavala bi SEBE cijelu vece, ako je vikend, onda i subotu i nedjelju..

tolko odmene :P
Mr.Vampir is offline  
Old 13.07.2008., 02:01   #4
Quote:
KungFuMonkey kaže: Pogledaj post
Dođeš uzmeš jebeš. Jednostavno. No postoje situacije kada bi muško moglo bit suzdržano. Npr. ak je oženjen.

znaci,recimo da si tako,obican tip,i znas da jesi i taj komad koji te zeli poje,je ocito puno bolji od tebe,nebi pobjego????
a sad me zanima,po cemu bi znao da te zenska ne zajebava???(jer recimo takva atraktivna pica te mogla i zezati,sto si recimo s prva pomislio-ali sto je to sto te razuvjeri???)
AFRODITA69 is offline  
Old 13.07.2008., 02:07   #5
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
PRVO-OVO JE PITANJE ISKLJUCIVO ZA MUSKE
A zasto ne odes onda na muski kutak?
Ivancica is offline  
Old 13.07.2008., 02:09   #6
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
znaci,recimo da si tako,obican tip,i znas da jesi i taj komad koji te zeli poje,je ocito puno bolji od tebe,nebi pobjego????
a sad me zanima,po cemu bi znao da te zenska ne zajebava???(jer recimo takva atraktivna pica te mogla i zezati,sto si recimo s prva pomislio-ali sto je to sto te razuvjeri???)
Kaj veliš, žensko puno bolje od mene? A di bi takvu našo?

Dobro bez zezancije onda, kakve bih se "opasnosti" trebao bojati? Jel imam što za izgubiti?

Mislim ako me zajebava to ću eventualno saznat. Kao da je to neka greda, da će mi se ego shrvati il nešto. Ako prođe prođe, ako ne ne, može se desiti da ne prođe i bez da me zajebava kako ti kažeš, neću sad od toga raditi baš neke drame - prevelike.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Old 13.07.2008., 02:25   #7
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
PRVO-OVO JE PITANJE ISKLJUCIVO ZA MUSKE...a posto imam puno muskih friends sa potencijalom da budu jebaci,pricamo o svemu,pa eto jedno od pitanja da pitam 'domace' forumase..znam da ce se kokosi javiti ali me ne zanima njihov odgovor jer ipak postoji razlika izmedu muskog i zenskog razmisljanja,tako da...

DAKLE,DECKI-recimo da ste u bilo kojoj datoj situaciji(solo,avanturist,swinger,u vezi,zarucen,ozenjen...itditd)i upoznate zensku koja je vrlo atraktivna,i vrlo simpaticna..dopadne vam se na prvi pogled,a kroz razgovor shvatite da vam je i vrlo draga,dakle spoj za 5.praznik za oci al i za dusu.medutim,recimo da za sebe mislite da ste obican tip,nista poseban,dapace,ne vjerujete da bi se takav "komad" ikad zapalio za vas u smislu 'napaljivanja' za nesto vise od obicnog druzenja(iliti da pojednostavnim-sexualnog uzivanja sa vama)...medutim,ona,taj isti komad,vam otvoreno kaze-da joj se dopadate(i kao friend)i da zeli spavati sa vama.
naravno,vi mozda jos uvjek mislite da se zenska zeza(jer zaista,ruku na srce,ne nalazite razlog kako netko takav ko ona ,koja moze da ima koga zeli,zeli bas vas...)medutim,kad vas ponovo razuvjeri da nije zezancija i da se uistinu zeli poje... sa vama-vi.....(moje pitanje sljedi..)
dakle-1.MALO VAS TO OMETE,ZELITE TO ALI VAS POMALO PREPADNE(pa kad vidite da nema sale,bjezite od druzenja...odnosno izbjegavate je)
2.NE SMETA VAS NI MALO,DAPACE ODUSEVLJENI STE, I CEKATE POSTO POTO DA BUDE PRILIKA DA JOJ SE PREDATE?
3.NESTO TRECE?

oni koji odaberu prvi odgovor-molim objasnjnje.
naime,neznam zasto ali prvi odgovor je dosta ucestao...usprkos necijoj zelji za necime...i sansi da to ima.samo jedna osoba mi je rekla da je u pitanju neki strah od 'pada' pred necim sto je 'bolje' od tebe...

ajde!
Odlicna tema

Evo ovako-dakle prije par godina sam bio jedno ljeto na Tuheljskim toplicama u Sloveniji.I tako ja izasao tamo u jedan disko a posto jos nikog nisam znao,iso sam sam.E sad sjedim ja tako i odjednom udje neka prekrasna ej..jebeno prekrasna zenska,plavusa bujnih grudi..i sjeda blizu mene..pita me da joj upalim pljugu prvi put..ok ja joj upalim..nakon 10 tak min pita me drugi put..ja joj upalim..i opet ona mene pita i ja joj kazem pa evo ti upaljac da stalno netrazis nasta ona kaze PA JA VOLIM KAD MI TI PALIS..i ja ostao paf..sve to sto ti sad pitas tu meni je proslo kroz glavu...
JEBO TE PA NIJE VALJDA DA MENE,KLINCA OD 17GODINA BARI JEBENA RASNA PLAVUSA KO IZ FILMOVA..i tako mi malo zapoceli razgovor i kaze mi ona da je model i da sutra ide kao u Milano snimat nesto..ja gotov..PA JEBOTE MOZE NACI STOPUT BOLJEG I STARIJEG OD MENE..COVJECE STA MI SE DOGADJA TOI nakon nekog vremena kaze ona meni aj odi na gornji sprat(a tamo nije bilo nikoga)ja cu doci..i ja odem..dok sam je cekao glavom su mi prolazili razni upitnici..ali kad je dosla jednostavno sam se prepustio..zabrijali smo tu vecer ali nismo se pukli..ali ono..mene je to drzalo jebenih par mjeseci..znaci stvar je u tome da sam se ja opustio pa reko nek bude sto bude..uzivat cu u trenutku..i uzivao sam..ooo da

znaci iako nije bilo sexa nadam se da si skuzila sto sam htio reci..moglo je biti i nesto vise od same brije i ja sam jebeno bio spreman na to..

nakon toga je nastupila jedna druga era u mom zivotu-bio sam puno puno samopuzdaniji..ma sta puno mislio sam da sam kralj

znaci ta cura je jednim dijelom jako utjecala na moj zivot i nakon nje nista vise nije bilo isto..stvarno me napumpala samopouzdanjem..i sad mi drago da sam se samo prepustio,bez razmisljanja sta,kako..znaci mislim da se jednostavno treba opustiti i ne razmisljati A ZASTO BAS MENE
Alex84 is offline  
Old 13.07.2008., 02:26   #8
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
A zasto ne odes onda na muski kutak?

pa htjela sam..ali mislim si vise je sexualne prirode...
AFRODITA69 is offline  
Old 13.07.2008., 02:47   #9
imala sam par decki koji nisu bili nesto posebni ali meni su bili hot(neznam ni sama zasto,mislim znam al tesko za objasniti, al jesu)medutim oni kao da nisu vjerovali u to..dapace,priznali su mi da su sokirani da sam s njima uopce u nekom 'druzenju' a kamoli da bi ja s njima htjela u krevet..mislim,njima je bila to zelja ali nisu mislili da ce se obistiniti,bas zato jer nisam bila u njihovom rangu,cak su mislili da se zezam...ali ja sam dokazala da nema sale,nema zezanja.al onda kad mi se tako sto desi,i ako im direktno kazem i cak napomenem da se ne zezam,oni mi kazu ok i kazu da ih ne smeta sto ih 'direktno' zelim iako oni jos uvjek ne kuze -zasto bas njih-

mislim,nebi htjela da isprepadam nekog koga zelim povaliti,hahaha pa da vidim kako muski razmisljaju na tu temu.
AFRODITA69 is offline  
Old 13.07.2008., 03:43   #10
Jedino šta meni izviruje, bolje rečeno kriči iz ove ''teme'' je u biti: ''afrodita je vau pička, afrodita je vau pička''.

Onda opet pročitam i gle(nevjerovatno), opet isti krik: ''afrodita je jebeno vau pička, ima puno muških frendova, žene ju baš i ne vole puno, a ni ona njih, jelte, i otvara nevjerovatno zanimljive teme.''

Fasciniran sam.
versilov is offline  
Old 13.07.2008., 03:49   #11
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
Odlicna tema

Evo ovako-dakle prije par godina sam bio jedno ljeto na Tuheljskim toplicama u Sloveniji.I tako ja izasao tamo u jedan disko a posto jos nikog nisam znao,iso sam sam.E sad sjedim ja tako i odjednom udje neka prekrasna ej..jebeno prekrasna zenska,plavusa bujnih grudi..i sjeda blizu mene..pita me da joj upalim pljugu prvi put..ok ja joj upalim..nakon 10 tak min pita me drugi put..ja joj upalim..i opet ona mene pita i ja joj kazem pa evo ti upaljac da stalno netrazis nasta ona kaze PA JA VOLIM KAD MI TI PALIS..i ja ostao paf..sve to sto ti sad pitas tu meni je proslo kroz glavu...
JEBO TE PA NIJE VALJDA DA MENE,KLINCA OD 17GODINA BARI JEBENA RASNA PLAVUSA KO IZ FILMOVA..i tako mi malo zapoceli razgovor i kaze mi ona da je model i da sutra ide kao u Milano snimat nesto..ja gotov..PA JEBOTE MOZE NACI STOPUT BOLJEG I STARIJEG OD MENE..COVJECE STA MI SE DOGADJA TOI nakon nekog vremena kaze ona meni aj odi na gornji sprat(a tamo nije bilo nikoga)ja cu doci..i ja odem..dok sam je cekao glavom su mi prolazili razni upitnici..ali kad je dosla jednostavno sam se prepustio..zabrijali smo tu vecer ali nismo se pukli..ali ono..mene je to drzalo jebenih par mjeseci..znaci stvar je u tome da sam se ja opustio pa reko nek bude sto bude..uzivat cu u trenutku..i uzivao sam..ooo da

znaci iako nije bilo sexa nadam se da si skuzila sto sam htio reci..moglo je biti i nesto vise od same brije i ja sam jebeno bio spreman na to..

nakon toga je nastupila jedna druga era u mom zivotu-bio sam puno puno samopuzdaniji..ma sta puno mislio sam da sam kralj

znaci ta cura je jednim dijelom jako utjecala na moj zivot i nakon nje nista vise nije bilo isto..stvarno me napumpala samopouzdanjem..i sad mi drago da sam se samo prepustio,bez razmisljanja sta,kako..znaci mislim da se jednostavno treba opustiti i ne razmisljati A ZASTO BAS MENE
a ma zakaj nemamo smajlica sa ribickim stapom?zakaj??
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 13.07.2008., 03:54   #12
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
3.NESTO TRECE?
3.Burek je dobro jelo.
FassGoHard is offline  
Old 13.07.2008., 03:56   #13


jel se ovde smi ista pisat (od strane nas kokosa jel)?
__________________
over and out!
Grazia is offline  
Old 13.07.2008., 03:59   #14
Ne zna postaviti anketu.
Jel to priča o tebi afrodita?
Grunf is offline  
Old 13.07.2008., 04:00   #15
Previshe je idealiziranih pretpostavki u tvojoj prichi. Jesi ti sigurna da cura koja se hoche pojebat s nekim nakon to neshto malo razgovora zaista mozhe biti praznik za dushu? Uf uf uf, sumnjivo mi je to.

Ne razumijem bash namjeru tvog mini kviza. Jel ti to preispitujesh mushke nesigurnosti i strahove ili pak trazhish upute za akciju?

Nadalje, shta to znachi kad cura "mozhe imat koga zheli"? Meni se ne svidja ideja da bi me neko zhelio "imat". To mi smrdi na manipulaciju. Ja volim bit aktivan sudionik u vezi, otherwise, nek se ta koja misli da me mozhe "imat" stera u vrazhju mater, pa da je od dragog kamena.

Ono shto je posebno iritantno u tvojoj prichi je znak jednakosti izmedju muskarca koji je solo/avanturist/swinger i mushkarca koji je u vezi/zarucen/ozhenjen. Hm, zar stvarno mislish da bez obzira na status svaki taj mushkarac bi se trebao potpuno jednako unosit u problem susreta s "atraktivnom" zhenkom. A jebo te.

Hmmm, no, ajde dobro, da pokusham formulirat odgovor na tvoje pitanje.

Zreli mushkarci bez strahova i nesigurnosti u vezi sa zhenom/curom/zaruchnicom i pod pretpostavkom da vole, znaju drzhat pimpek u gachama i razumiju shto je to odgovornost u vezi. Njih neche jebat ni pet posto shto je netko tamo praznik za ochi. Shto vishe, dobit che josh jachu zhelju otich doma, pech palachinke s curom/zhenom i zajebavat se na temu "koliko je atraktivnih zhenki vani (a i na forumima) sjebano u glavu", a onda bi se sakrili pod poplun, s palachinkama - dakako, i pustili bi da se rastopljena chokolada cijedi niz.... uzhivajuchi u tome da su josh uvijek jedno drugom praznik za ochi i za dushu.

Mozhda sam i ja na neki nachin nezreo tip mushkarca jer sam trenutno na ovom forumu i chitam pizdarije. A jebi ga. Ima nas svakakvih. Tjeshim se chinjenicom da znam pech palachinke Kad bih morao odabrat jedan od odgovora na tvoj kviz odabrao bih drugi, ali temeljito izmijenjen:

"ne bi me smetalo shto je zhena atraktivna, ne bih bio prerano odushevljen jer bi mi obichno treba malo vishe dubine za odushevljenje, ne bih chekao priliku za druzhenje vech bih je stvarao, odnosno, bio bih aktivan u zanimanju za osobu koja me privlachi. Ne bih to radio poshto-poto vech samo onoliko koliko me chini sretnim. Ne bih mogao osjetit strah pred nekakvim "padom" od "boljeg" jer mi ne bi bilo do natjecanja.

Ne kuzhim ovaj dio "...da joj se predate?" ... shta bi to mushkarac trebo bit poklon s mashnom i buket cvijecha pa se nekome predaje i poklanja. Ne kontam to.

Mislim da bi ti trebala sjest malo sama sa sobom i razmislit. Zhene nazivash kokoshima, a o mushkarcima mislish to shto vech mislish. Chini mi se da si ti jedno veliko zbunjeno dijete. Ono shto mene zbunjuje je broj 69 na kraju tvog nika. Jel to tvoja omiljena poza ili godishte rodjenja? Kako god bilo, sjedi malo sama sa sobom, mozhda skontash da na svijetu ne postoje "kokoshke" i "pijetlovi", vech ljudi - koji neprestano uche - kako se voli. Pochni od sebe.
velikimujo is offline  
Old 13.07.2008., 04:02   #16
Ajme Mujo. Tražila je odgovor, a ne elaborat.
Grunf is offline  
Old 13.07.2008., 04:03   #17
Quote:
velikimujo kaže: Pogledaj post
A jebo te.
Prvo uzmi broj prijave.
FassGoHard is offline  
Old 13.07.2008., 04:05   #18
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
Jedino šta meni izviruje, bolje rečeno kriči iz ove ''teme'' je u biti: ''afrodita je vau pička, afrodita je vau pička''.

Onda opet pročitam i gle(nevjerovatno), opet isti krik: ''afrodita je jebeno vau pička, ima puno muških frendova, žene ju baš i ne vole puno, a ni ona njih, jelte, i otvara nevjerovatno zanimljive teme.''

Fasciniran sam.
pa i mozes biti.ako sam bolja od nekog,bolja sam.sta da lazem.
osim toga ako oces,posaljem ti slike na mail pa se uvjeri.
jos nitko me nije odbio.no to nije tema,tema je da necu da me netko krivo svati,kao zezanje,a ja zaista zelim njega...
AFRODITA69 is offline  
Old 13.07.2008., 04:06   #19
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Ne zna postaviti anketu.
Jel to priča o tebi afrodita?
ne jebu me ankete bas..to mi je tako komunjarski...podsjeca me na ono tamno doba socijalizma...
AFRODITA69 is offline  
Old 13.07.2008., 04:07   #20
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
znam da ce se kokosi javiti
Što si ti onda,ljubavi?
Pijetao na krovu ili crveni konj??
Ovime upravo vrijeđaš jednu djevojku na koju bacam oko,a ne volim da neka middle-age gospođ(ic)a vrijeđa djevojku koja mi se sviđa.
I ne samo nju nego i sve žene.
FassGoHard is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger