Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2005., 11:01   #1
Tečaj kuhanja u Makronovi

Razmisljam da se upisem na tečaj za makrobiotičku pripremu hrane u Makronovi. Je li netko vec možda išao na taj tečaj? Kakva su bila iskustva, mišljenja? Koliko je tečaj prilagođen osobama koje ne znaju praktički ništa o makrobiotici (npr. meni )?
 
Odgovori s citatom
Old 16.01.2005., 12:04   #2
znam za iskustva dvije osobe koje su isle na taj tecaj zbog zdravstvenih problema svojih supruznika i vrlo su pozitivna. Oboje su isli na tecaj bez ikakvog predznanja
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2005., 13:50   #3
Ja sam išla na nekoliko tečajeva i nekoliko radionica. Najbolje ti je da odeš u Makronovu i raspitaš se. Postoji uvodni tečaj - mislim da se to zove Makrovikend, prvi dan je teoretski a drugi je kuhanje, a postoji baš i nešto što se zove Škola kuhanja, to traje duže i ima dva stupnja. E sad, mislim da moraš završiti ovaj prvi tečaj da bi mogla ići u Školu kuhanja, ali nisam sigurna. Onda imaju 4 tečaja za kuhanje po godišnjim dobima. Ja sam išla na taj uvodni tečaj i na jedan koji se zove Makrobiotikom do zdravlja, taj isto ima teoretski i praktični dio. A imaš i radionice kuhanja skoro svaki tjedan. Sve ti je to dosta skupo. Ako imaš kakvih zdravstvenih problema možeš ići i na osobne konzultacije, što ti je dobro jer će ti napraviti tebi prilagođen program prehrane.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 14:48   #4
gdje danas u zagrebu postoje i da li postoje tečajevi kuhanja? bilo što , ili tečaj neke specifične kuhinje ili nešto opširnije.. bilo što? a da je onako za gušt a ne za početnike di se razglaba šta je sol a šta šećer!
dijanamay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:58.