Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2008., 10:39   #61
Meni jedna frendica stalno sjedala u krilo. Onda sam je jednom pitao: ''Oš se karat'', kad je rekla da smo mi samo prijatelji, bila je izbačena iz krila. Da mi žena sjedne u krilo, a ne digne mi se, ja bi se razočarao. I ako mi sjedne u krilo, obavezno joj dam do znanja da je sapet.
Master27 is offline  
Old 17.10.2008., 10:43   #62
Ova spika sa sjedenjem u autu isto ne drži vodu jer ako izuzmeš vozača ima još 4 druga krila za sjesti, tak da postoji izbor kome sjesti u krilo.
Cure, mislim tada se uvijek radi samo o izboru vlasnika.
Čini mi se da bi jedina debilna situacija mogla biti trljanje u disku na podiju s nekim vama nepoznatim...
__________________
Reality is almost always wrong...
laci is offline  
Old 17.10.2008., 11:17   #63
Sjediti u krilu mogu samo momku. Sjediti na koljenima mogu kome hoću ali nema mrdanja.
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Old 17.10.2008., 12:07   #64
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Odrasle cure uglavnom znaju što bi se trebalo nalaziti u muškom krilu.
Mrduljenje guzicom po kiti kod zdrave kite rezultira erekcijom.

Ispravite me ako griješim.

Ako sjednem u prijateljsko krilo zbog manjka mjesta u autu/gužve/ne znam čega, onda
a) ne stavljam dupe na kurac
b) ne stavljam pičku na bedro
c) ne mrdam se

Obrnuto od ovog gore znači da hoću da mu se digne
:klap::klap: E, ovo je pošteno žensko priznavanje svega.
Pridužujem se - ako mi se frajer ne sviđa, a prisiljena sam sjedit mu u krilu (to s autom je super primjer), onda jako pazim da to sjedenje bude totlano aseksualno, po mogućnosti pokušavam vodit razgovor s nekim/s njim o nečem totalno nenapaljujućem, tipa o poreznoj upravi Hoću reći, jako se dobro može postići nenapaljivanje frajera ako ne želiš da se napali, nije to baš tako naivno sve ko što mi žene znamo glumatat.
Ako mi se frajer sviđa, onda ću ga možda i htjet napalit tako ,ali mislim da bi mi bilo malo neugodno odmah baš... trebalo bi ipak bit prije nekih benignijih situacija napaljivanja prije neog mu krenem dizat kurac fizičkim putem, morao bi bar sigurno znat da mi se sviđa...
But hey, to sam ja, možda neke žene baš ovako idu pokazt da im se netko sviđa, to je isto jedna od mogućnosti... I da sam frajer, bilo bi mi dosta jednoznačno da joj se sviđam... Ili da je nimfomanka, ali to bi vidio i po drugim stvarima.
morcego is offline  
Old 17.10.2008., 20:39   #65
Quote:
Tomislav H kaže: Pogledaj post
Znači situacija, ples, disko ili ne mora biti disko, neka druga situacija. Ili cura sjedi u krilu. I dečko se napali da mu se digne. Ali ne ono malo da mu se digne, nego totalka.
Cure kaj si vi mislite onda? A recimo da vam je dečko simpatičan, nije neka ljiga.

- izgubite interes jer vidite da ga lako možete napalit, ak mu se tak lako diže, tak lako će i svršit...

- to vam je odlično i vi se napalite

- neugodno vam je i želite se maknut

- nemate neki poseban dojam, ni plus ni minus
sta brze decko svrsi to znaci da ga vise napaljujes..procitano u 24 sata
chixyman2904 is offline  
Old 17.10.2008., 21:03   #66
nije bas da tako lako sjedam drugima u krilo.
a oni kojima eventualno sjednem, dobri su i znani prijatelji pa se nijedan ne pali.
dok plesem, ne volim to osjetit na guzici.
u principu ne volim.
da.
__________________
----nesto ultrakul pametno i originalno----
Direktorica_svemira is offline  
Old 17.10.2008., 22:26   #67
Cool

slušaj,da ja sjednem nekom u krilo,a ako sam sjela znači svidja mi se ili smo več skupa,i da se njemu ne digne,e ja bi DIGLA nos do nebaaa!pa mora ti se dignuti!ti trzaš na nju,svidja ti se,kemija radi svije!treboa bi se brinuti da ti se nedigne!!a ona garant gušta kad osjeti nešta tvrdo ispod guza,za promjenu!!!
TRAVNIK is offline  
Old 18.10.2008., 15:37   #68
ako je već ona u poziciji da može to osjetit onda očekujem pozitivnu reakciju
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 18.10.2008., 15:41   #69
Quote:
Tomislav H kaže: Pogledaj post
Znači situacija, ples, disko ili ne mora biti disko, neka druga situacija. Ili cura sjedi u krilu. I dečko se napali da mu se digne. Ali ne ono malo da mu se digne, nego totalka.
Cure kaj si vi mislite onda? A recimo da vam je dečko simpatičan, nije neka ljiga.

- izgubite interes jer vidite da ga lako možete napalit, ak mu se tak lako diže, tak lako će i svršit...

- to vam je odlično i vi se napalite

- neugodno vam je i želite se maknut

- nemate neki poseban dojam, ni plus ni minus
Pa mnislim...
Kako se množe loše regirati..?!
Ta i to je određena vrst komplimenta..i to nije lažnjak...garant
Nijedna ne može ostat ravnodušna na takav iskaz "simpatije" ili sviđanja.
Vrlo dobar početak!
 
Old 18.10.2008., 19:00   #70
panika je kad ti njoj sjedneš u krilo...a NJOJ se digne

sajo034 is offline  
Old 18.10.2008., 19:48   #71
ja baš ne sjedam nikom u krilo....osim kad nemam mjesta
a za ove druge situacije;

ak mi je ljigav tip, ljigav mi je i njegov dignut prijatelj....ak mi se sviđa, onda sam hepi
__________________
Bolje žaliti za učinjenim nego za neučinjenim
Valentish is offline  
Old 18.10.2008., 21:36   #72
ma seru sve odreda , kao nebi im to imponiralo, svakoj imponira kad se frajeri uzbude na njih a ostalo su priče za malu djecu!
porta1 is offline  
Old 18.10.2008., 21:55   #73
Cool

Quote:
sajo034 kaže: Pogledaj post
panika je kad ti njoj sjedneš u krilo...a NJOJ se digne

E vala bas!!ima i toga!!
TRAVNIK is offline  
Old 19.10.2008., 00:56   #74
Quote:
sajo034 kaže: Pogledaj post
panika je kad ti njoj sjedneš u krilo...a NJOJ se digne

haha ne bih volio biti u kozi tog muskarca
OderNicht is offline  
Old 19.10.2008., 03:38   #75
definitivno ovisi od toga ko je u pitanju. Ako mi se tip sviđa uopće mi nije neugodno (ma ne mora mi se baš pretjerano ni sviđat, al' ono da je OK)...a ako je u pitanju ljigavac......ovo ga čeka, tada moraju i izbacivači reagirati da nas rastave (disko klubovi su u pitanju, u krilo ne sjedam nikome)
Full loaded is offline  
Old 19.10.2008., 03:47   #76
Quote:
Tomislav H kaže: Pogledaj post
Znači situacija, ples, disko ili ne mora biti disko, neka druga situacija. Ili cura sjedi u krilu. I dečko se napali da mu se digne. Ali ne ono malo da mu se digne, nego totalka.
Cure kaj si vi mislite onda? A recimo da vam je dečko simpatičan, nije neka ljiga.

- izgubite interes jer vidite da ga lako možete napalit, ak mu se tak lako diže, tak lako će i svršit...

- to vam je odlično i vi se napalite

- neugodno vam je i želite se maknut

- nemate neki poseban dojam, ni plus ni minus
pa logično mi je da ću samo dobrom frajeru sjedit' u krilu,tak' da reagiram jako dobro
Sunshine. is offline  
Old 19.10.2008., 10:32   #77
Quote:
Master27 kaže: Pogledaj post
Meni jedna frendica stalno sjedala u krilo. Onda sam je jednom pitao: ''Oš se karat'', kad je rekla da smo mi samo prijatelji, bila je izbačena iz krila. Da mi žena sjedne u krilo, a ne digne mi se, ja bi se razočarao. I ako mi sjedne u krilo, obavezno joj dam do znanja da je sapet.
bas si sladak
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Old 19.10.2008., 10:33   #78
ps mene jedan prijatelj cesto pozove da mu sjednem u krilo
znaci li to da hoce da mu se digne na mene?
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Old 19.10.2008., 10:35   #79
Meni se na frendicu stalno dizao, a sta ces kad je dobra......
kokos bijeli is offline  
Old 19.10.2008., 16:31   #80
ak mi je lik napet i skroz smo si blizu, jel zato ga valjd i osjetim...pa fino , sta sad

i dojde mi il da nastavim to sto radimo il da ga odvucem nekud hehe

a ak je neki krip, :S:S ono de se makni stav
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger