Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2017., 20:58   #1
Mia Dimšić

Danas je izišao njezin prvi album na Deezeru. Croatia Records najavio ga je kao glazbenu senzaciju godine. (link) Inače, Mia je nominirana u četirima kategorijama hrvatske glazbene nagrade Porin. Najpoznatija je po hitu Život nije siv (zahvaljujući kojemu jest privilegirana porinskim nominacijama) koji će uskoro skupiti vrtoglavih milijun pregleda na YouTubeu. Mia je Osječanka koja, kako sama kaže, spaja pop i country izričaj nudeći potpuno nov koncept na domaćem glazbenom nebu. Osim svima zanimljive pjesme Život nije siv što ju je predstavila na Splitskom festivalu, nedavno smo je mogli slušati na Zagrebačkom festivalu gdje se predstavila melankoličnom baladom s natruhama sretnoga ženskog inata, Budi mi blizu, uspješnicom koja se također nalazi na novom albumu. Novi su uspjesi, nedvojbeno je, tek pred ovom nadarenom autoricom blještave budućnosti.

Što vi kažete na njezinu glazbu?
Grokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 21:03   #2
Smaračica i zavijačica
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 21:09   #3
Nisi ušla u dubinu njezina izričaja ako možeš napisati takav komentar.
Grokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 21:10   #4
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Nisi ušla u dubinu njezina izričaja ako možeš napisati takav komentar.
Hvala Bogu pa ti jesi

i malo je creepy što praviš temu sama za sebe. LP
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 16:25   #5
Ne mogu zamjerati ljudima što ne vole umjetnike koje ja obožavam. Ukusi se razlikuju od osobe do osobe. Svi imaju pravo reći što misle. Međutim, ne volim kad se posprdno govori o umjetničkim dušama kao što je Mia. Ona je uspjela postići ono što su mnogi glazbeni kritičari, radijski urednici, ljudi iz struke, ali i slušatelji zazivali dugo vremena. Njezina je pojava osvježenje domaćeg autorskog neba. Zvukovi koji se mogu smjestiti na spoj popa i countryja (premda nitko ne voli svrstavanje glazbe u tvrde žanrovske okosnice) otvorili su put životnoj sreći, radosti, istinskim užicima svim ljudima dobre volje. Uz Mijinu glazbu profitiraju svi oni otvorena srca koji vole pravu umjetnost. Bez potenciranja erotike, seksepila ili golih fotografija, Mia je karijeru izgradila na iskrenosti, povjerenju publike i ljubavi prema onome čime se bavi. Što je kvalitetnije od takvoga čarobnog spoja?

Ne treba zaboraviti ni činjenicu da je Mia predvodnica mladih izvođača, autora i kantautora koji su, zahvaljujući njezinoj uspješnosti, pronašli svoju šećernu stazu do sreće. Život nije siv uz Miju, život nije siv uz ostale izvođače koji njeguju stilove što ih Mia također njeguje. Zato Miju treba slaviti, treba o njoj više pisati na forumima, treba joj na svim pjesmama omogućiti više od milijun pregleda na YouTubeu. Treba joj davati pozitivne kritike i slati svoju radost. Podrugljive poruke nitko ne treba, pa tako ni Mia - premda se sigurno zna nositi s njima. To su neuspješni ljudi koji žele svoj neuspjeh projicirati na druge, provjereno uspješne ljude. Nemojmo se obazirati na takve pojedince.

Radije podržimo Miju u petak od 20 sati na dodjeli Porina koja će se prenositi izravno na HRT-u. Ptičica mi je šapnula da je na svojim profilima na Facebooku i Instagramu objavila zanimljive sadržaje s današnje tonske probe. Koliko se vidi na videu, sound je odličan, monitoring još i bolji, dakle svi su preduvjeti za savršenu večer ispunjeni.

Eh, da. Tvrdnje da Mia ima vremena za forume u svoj silnoj gužvi potpuno su deplasirane. Pogotovo stoga što se u početnom postu nalazi pogreška: pjesma sa Zagrebačkoga festivala nije Budi mi blizu nego Sanjaj me. Budi mi blizu prvi je Mijin singl, a Sanjaj me posljednji, pa se tu valjda dogodila zabuna. Ne mislite valjda da bi Mia tako pogriješila? To mogu samo njezini smotani fanovi.

Pusa!
Grokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 11:23   #6
Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
Hvala Bogu pa ti jesi

i malo je creepy što praviš temu sama za sebe. LP
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 11:25   #7
Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
Jucer si rekla da je tvoj klon
Guillotine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 11:26   #8
Quote:
Guillotine kaže: Pogledaj post
Jucer si rekla da je tvoj klon
Ja sam Mia Dimšić Dimsi
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 14:24   #9
Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
Hvala Bogu pa ti jesi

i malo je creepy što praviš temu sama za sebe. LP
Ivanka, ti si boginja
Zvone99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 16:30   #10
Quote:
Zvone99 kaže: Pogledaj post
Ivanka, ti si boginja
<3

I sto pored mene boginje bi jos
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2022., 22:20   #11
Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
Hvala Bogu pa ti jesi

i malo je creepy što praviš temu sama za sebe. LP
Ovdje je sve počelo

Čestitke ludoj škorpijetini
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2022., 19:28   #12
Ja sam upozoravao

Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
Hvala Bogu pa ti jesi

i malo je creepy što praviš temu sama za sebe. LP
Proslo 5 godina
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2022., 16:00   #13
Prije nego nastupi u Amsterdamu i Madridu, a nakon što nastupi u Londonu, službeno je potvrđeno kako će Mia nastupati i na predeurovizijskom partyju naziva Israel Calling u Tel Avivu, 07.04.!

Mia Fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2022., 17:37   #14
mia razočarala si me jer si navijala za Švedsku protiv Poljske.
Brko Ilija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2022., 18:05   #15
Mia Dimšić sinoć je održala nastup na London Eurovision Party Dok čekamo da njezin nastup bude objavljen, pogledajmo što je rekla u intervjuu za iznimno popularni Wiwibloggs svega nekoliko sati prije nastupa



Osim toga, Mia je dala intervju za još jedan poznati portal, ESC Bubble



Odgovarala je i na pitanja fanova portala Eurovision Azerbaijan te odsvirala mali dio pjesme na ukulelama

Mia Fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2022., 00:05   #16
Mia će danas sudjelovati i na koncertu u Amsterdamu, a prije toga poslušajte najnovije intervjue iz Londona koje je dala za grčki Oikotimes i britanski That Eurovision Site




Također, Wiwibloggs je napravio dosta dobar video njezinog sinoćnjeg nastupa iz Tel Aviva
Mia Fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 19:10   #17
Vi ili studirate na filozofskom ili ste blago poremeceni

Nitko ti nece citati te proserske zadacnice od postova.
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 19:21   #18
Quote:
KillsXO kaže: Pogledaj post
Vi ili studirate na filozofskom ili ste blago poremeceni

Nitko ti nece citati te proserske zadacnice od postova.
Vi upravo jeste
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 19:31   #19
Quote:
AlphabetBoy kaže: Pogledaj post
Vi upravo jeste
Ja sam neuspješna osoba koja nije pronašla šećernu stazu do sreće
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 19:44   #20
Hrvatska verzija Taylor Swift (u ranijim danima) u svakom slucaju lijepo je da imamo nekog ovako mladog da se relativno uspjesno probija na estradu kvalitetom i talentom
njezin rad nije nesto sto cu osobno stavljati na repeat, ali podrzavam je jer je sramotno da su nam glavne i jedine zvijezde u 40tima
sebastianpgptvk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:14.