Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2018., 15:16   #101
Quote:
wedxy kaže: Pogledaj post
Mozda nisam dovoljno dobro opisala svoje osjecaje... Ja znam da osjecaji ne padaju s neba, ali isto tako osjecam hladnocu u odnosu koju a nekim drugim ljudima ne osjecam... Razumijem da je drugo biti nov, zanimljiv i sve to, ali osjecaji su osjecaji... Nisam zeljela mijesati to s ovom situacijom jer su to dvije odvojene price... Netko je napisao da je to vjerojatno bio okidac u mpjoj glavi...
Niaam to htjela i niaam to planirala i mislila sam da mpgu promijeniti avoje misljenje..
Mozda bi bilo ispravno to ignorirati, ali ne funkcipnira..
Ne znam da li bi mi s tim nekim uspjelo, ali nije ni bitno, bitno je da se s njim osjecam onako kako bi se trebala osjecati sa svojim deckom..
Do prije par godina, nijr mi palo na pamet pogledat drugog, nema sanse jer me nije zanimalo.. A sada sam tu gdje jesam..
Pokusavam popravit nepopravljivo i idwm protiv svojih osjecaja jer sam uvjerena da je to ispravno..
Zaista mi je tesko, pocela sam ljudima oko sebe govoriti o tome jer ne mpgu vise sutjeti.. Ali nikome ne mpgu bas sve reci i imam osjecaj da me nitko u potpunoati nece razumijeti..
zbog čega imaš stalno potrebu ispričavati se za svoje osjećaje? zbog čega osjećaj krivnje? ti sama unutar sebe osjećaš da je došao trenutak za odlazak na novi put. sve ostalo je samo kupovanje vremena. hrabro i sretno!
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 15:23   #102
Vrijeme je da kreneš dalje.

Zaglavila si u devetogodišnjoj vezi sa samo 23 godine tijekom koje te dečko ismijavao i maltretirao jer eto imao je nekih svojih problema u to vrijeme.

Jedino što mu duguješ je fer i korektan razlaz. I iskrenost.
Ljubavi tako i tako više nema pa mislim da će i za tebe i njega biti bolje da se raziđete.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:52   #103
uf, ista stvar kod mene, samo nakon 13 godina veze. sad kad je sve tu o čemu sam sanjala ja ga više ne volim. prekinula sam jer nema smisla. bila sam u fazi zamjeranja mu što nije prstom pomaknuo za vrijeme veze, sada kad kod mene nema trunke osjećaja on se postavlja na trepavice i vidi što je izgubio. nažalost dođe tome tako. ti si još jako mlada, ja sam pak starija 9 godina od tebe. imaš ti još puno toga pred sobom, ali očito ne sa ovim momkom. i ja sam mislila da je faza, silila se da izduram, ali pojelo me to živu. sad se osjećam puno bolje. sretno!
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 17:57   #104
Quote:
wedxy kaže: Pogledaj post
Ruzno je govorio, omalovazavo me, a njegovi izgovori su bili da je to šala koju ja ne znam prihvatiti.. Na racun mog izgleda.. Npr slika me dok ne gledam i ispadnem glupo i onda mi se smije i radi budalu od mene.. Ili ak nesto krivo izgovorim il kazem neku glupost, napravi od tog slona i ismijava me.. Tolko smo skupa, a ja i dalje moram razmisljat jel cu dobro izgovoriti ime nekog grada il sl da ne bi ispala glupa pred njim
...
Moj dojam, oboje ste razmaženi i niste probali pravi život, neiživljeni. Znači zadaci, odrasti i izživiti se. Na ovaj ili onaj način. Život ne štedi nikoga i tovari ti bez obzira jesi li spreman ili razmažen.

Dodatno, čini se lik ti nije dovoljno intrigantan. Dojam je da ste više prijatelji ili partneri
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 18:23   #105
Quote:
Inverzija kaže: Pogledaj post
Svaka veza ima uspona i padova. Po meni je besmisleno prekidati vezu zbog "nedostatka srece" ili kako god nazovemo to stanje tjeskobe. Iz vise razloga.
...
Sa pozicije opstanka u modernom svijetu tvoj post je razuman ali... čini se da nikada nisi probala pravu sreću
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 23:58   #106
Meni djeluje kao da ti je dosadno.

Pronadji nekakav hobi, nešto što te veseli, sitnice, radi na obnavljaju veze, planirajte put, ili neki kratki izlet, ne znam koliko vam finansije dozvoljavaju.
pacenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 13:43   #107
Quote:
pacenica kaže: Pogledaj post
Meni djeluje kao da ti je dosadno.

Pronadji nekakav hobi, nešto što te veseli, sitnice, radi na obnavljaju veze, planirajte put, ili neki kratki izlet, ne znam koliko vam finansije dozvoljavaju.
Po čemu dosada ne bi bila savršeno legitiman razlog za odlazak iz nezadovoljavajuće veze? Čak i da zanemarimo spomenuto omalovažavanje i vrijeđanje...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 16:03   #108
Quote:
wedxy kaže: Pogledaj post
osjećam se kao da se moja bajka preko noći pretvorila u horor film..
ukratko.. u vezi sam s dečkom 9+ godina, živimo zajedno 6+ mj u vlastitoj kući, ja 23, on 28 god.. i sada, kada je sve idealno, ja njega više ne volim..

imali smo uspona i padova, ali nikad se nismo svađali, sve je nekako funkcioniralo.. zatim su došli problemi, rastava roditelja, izgradnja kuće, stres na poslu i on se ponašao jako loše prema meni, a ja sam šutjela i trpjela.. sada je to sve došlo na naplatu.. nisam to tada vidjela jer sam ga toliko voljela da sam to nekako stavljala pod tepih i samo sam maštala o vjenčanju, o djeci, našoj kućici itd..
već nekih godinu dana ne gledam ga istim očima, kao da mu sve to zamjeram.. toliko mi je trauma nanio da više ne znam da li se mogu uz njega oporaviti uz to.. svaki put kad želim otići, moli me da ostanem, da nam super ide, da ne može bez mene.. ali ja više njega ne poštujem, ne mogu ga iskreno pogledati u oči i reći mu da ga volim i da vidim budućnost s njim.. svi oko nas se udaju, došlo je i to vrijeme, a ja sam tako očajna i na sam spomen ljubavi bi najrađe plakala.. nikad nisam bila takva, vjerovala sam u ljubav i kompromis, u to da možeš na kraj svijeta ako voliš nekoga, a sad mi se cijeli svijet srušio.. svaki dan razmišljam o tome, a ne znam kako se pomaknuti, što napraviti.. ne želim nikoga povrijediti, ali povrijedila sam sebe time što se nisam dovoljno borila za ono što zalužujem i sad konačno znam što želim i ne pristajem na ništa ispod toga.. stvar je u tome da on to sve zna jer smo razgovarali i trudi se i bolji je čovjek, sada imamo sve što smo željeli i sad kad je vrijeme za ozbiljne poteze, ja više ne osjećam ono nešto i da je to zbilja to.. i da, jako me povrijedilo to što je znao da ja jako želim vjenčanje i djecu, ali je cijelo vrijeme ignorirao moje želje i snove sve dok nisam došla do toga da ne želim ništa od toga s njim.. očajna sam i ne znam kako izaći iz ovog svega.. pokušavam ostati smirena i nadati se da će se moja razmišljanja promijeniti i da će sve doći na bolje, ali padam u depresiju...
zašto se to moralo meni dogoditi? naizgled imam savršen život, koji bi mnogi poželjeli, zaista mi ništa ne nedostaje, ali ja sam tako nesretna da bi najrađe pobjegla nekud.. toliko se prazno osjećam da se to ne može opisati..
mama mi kaže da sam napravila savršenog muža od njega, a sad ga želim ostaviti i dati nekoj drugoj..
a ja samo želim onu sreću kad nekog ugledaš, onaj sjaj u očima, onaj osjećaj da zbilja voliš, smijeh, veselje.. trebate nas vidjeti, čangrizavi i ljuti, negativni ljudi..
u novu kuću sam donijela naše slike, stoje na dnu ormara i nemam ih volje staviti na zid jer imam osjećaj da lažem samu sebe..
upozanala sam neke nove ljude s kojima se smijem i sretna sam i sad mi je ova situacija još gora.. ali to je već neka druga priča.. mislim da oni nemaju veze s ovim problemom..
do sad smo bili većinom samo ja i on, i djelovalo mi je sve ok.. ali sad kada sam više među ljudima, mijenjam se i drugačije gledam neke stvari..
gledam dedu i baku kako su u braku 55 godina i plačem kako to i ja želim.. koma..
da li je to zbilja kraj? ili je kriza? ako je kriza, zašto traje tako dugo? što biste vi napravili? mogu li se osjećaji vratiti? kako? ako mislite da trebam otići, kako da odem bez da ikoga povrijedim?
tako mi je teško, tako se loše osjećam, a nitko mi nije izravno ništa učinio.. sve je u mojoj glavi koja pucaa..
rastrgana sam između odgovornosti prema toj vezi i traganja za vlastitom srećom..
Pravi horor je ono što se meni događa. Dakle meni je žena rekla nakon 12 god veze, 7 god. braka i 2 prekrasne curice, da me više ne voli i da želi razvod. Meni je jedino enigma zašto ljubav prestaje kod žena. Ja sam mislio da imamo savršen brak, a ona je proglasila da je ona svih 12 god. glumila i ponašala se onako kako je mislila da se od nje očekuje i da nije bila sretna.
U koliko več sada osječaš da nema ljubavi, možda je bolje da dobro razmisliš i rastaneš se dok si još mlada i dok nemaš djece.
Imam dva pitanja za tebe, u kakvoj obitelji si ti odrasla? Kakav je bio brak tvojih roditelja?
Gazzascoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 17:31   #109
Postoji li ijedan brak sa decom gde deca nisu prekrasna, sjajna, zlatna?

Zasto generalizujes i pises da ljubav nestaje samo kod zena?

To sto je glumila, naravno da je ruzno i bezobrazno, verovatno je odgajana u uzasno patrijahalnoj porodici.
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 21:30   #110
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Pravi horor je ono što se meni događa. Dakle meni je žena rekla nakon 12 god veze, 7 god. braka i 2 prekrasne curice, da me više ne voli i da želi razvod. Meni je jedino enigma zašto ljubav prestaje kod žena. Ja sam mislio da imamo savršen brak, a ona je proglasila da je ona svih 12 god. glumila i ponašala se onako kako je mislila da se od nje očekuje i da nije bila sretna.
U koliko več sada osječaš da nema ljubavi, možda je bolje da dobro razmisliš i rastaneš se dok si još mlada i dok nemaš djece.
Imam dva pitanja za tebe, u kakvoj obitelji si ti odrasla? Kakav je bio brak tvojih roditelja?
Ne prestaje ljubav kod zene, nego je prestala kod TVOJE zene. Verovatno si je podrazumevao i nisi se vise trudio oko nje. Ljubav ne prestane bez razloga i nije samo jedan kriv kada se to dogodi. Skini oreol i pocni da zivis u realnom svetu.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 12:42   #111
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Postoji li ijedan brak sa decom gde deca nisu prekrasna, sjajna, zlatna?

Zasto generalizujes i pises da ljubav nestaje samo kod zena?

To sto je glumila, naravno da je ruzno i bezobrazno, verovatno je odgajana u uzasno patrijahalnoj porodici.
Da, možda nisam trebao generalizirati, ali moj je četvrti brak oko mene u zadnje 2-3 godine koji se raspao na sličan način.
Gazzascoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 12:46   #112
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Ne prestaje ljubav kod zene, nego je prestala kod TVOJE zene. Verovatno si je podrazumevao i nisi se vise trudio oko nje. Ljubav ne prestane bez razloga i nije samo jedan kriv kada se to dogodi. Skini oreol i pocni da zivis u realnom svetu.
Pa ovo da nisam živio u realnom svijetu je istina. U realnom svijetu ljudi nemaju ni srama ni poštenja, a na to nisam računao, ali nije moja situacija tema.
Gazzascoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 22:47   #113
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Pa ovo da nisam živio u realnom svijetu je istina. U realnom svijetu ljudi nemaju ni srama ni poštenja, a na to nisam računao, ali nije moja situacija tema.
Sam si pricao o svojoj situaciji. Samo si dobio komentar na to sto si rekao. I dalje smatras sebe zrtvom, nije ni cudo da nemas resen problem u glavi. Tako se to ne radi.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 14:01   #114
Quote:
pacenica kaže: Pogledaj post
Meni djeluje kao da ti je dosadno.

Pronadji nekakav hobi, nešto što te veseli, sitnice, radi na obnavljaju veze, planirajte put, ili neki kratki izlet, ne znam koliko vam finansije dozvoljavaju.
Putujemo par puta godisnje, po hrvatskoj i izvan nje, ne mpgu reci da ne idemo nikud, jer zaista si priustimo svasta..
Sto se tice hobija, imam svoje interese, a sad kako smo u toj cudnoj fazi, vise toga i planiramo zajedno sto se tice druzenja, sto prije nismo..
__________________
Gdje ima nade, prilika pokuca na vrata!
wedxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 14:05   #115
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Pravi horor je ono što se meni događa. Dakle meni je žena rekla nakon 12 god veze, 7 god. braka i 2 prekrasne curice, da me više ne voli i da želi razvod. Meni je jedino enigma zašto ljubav prestaje kod žena. Ja sam mislio da imamo savršen brak, a ona je proglasila da je ona svih 12 god. glumila i ponašala se onako kako je mislila da se od nje očekuje i da nije bila sretna.
U koliko več sada osječaš da nema ljubavi, možda je bolje da dobro razmisliš i rastaneš se dok si još mlada i dok nemaš djece.
Imam dva pitanja za tebe, u kakvoj obitelji si ti odrasla? Kakav je bio brak tvojih roditelja?
Sigurna aam da tvoja zena nije odluku donijela preko noci i da se trudila koliko je mogla da brak uspije, a kad je vidjela da nema smisla - odustala je..

Odrasla sam u normalnoj obitelji, moji roditelji imaju dobar brak, kao i deda i baka..
Njegovi su se rastali prije par godina, zajedno smo to prolazili..
__________________
Gdje ima nade, prilika pokuca na vrata!
wedxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 14:19   #116
Nakon svih vasih odgovora, bila sam lose volje i razgovarali smo.. Predlozila aam da odem na neko vrijeme dok ne odlucim sama sa sobom neke stvari, na sto je on rekao da nema sanse, da me voli i da ce ucinoti sve da ostanem.. Ni ja ni on nismo savrseni, ali nr znam kako bi funkcionirali odvojeno.. Odrasli smo skupa i sve sto smo naucili o zivotu, naucili smo zajedno.. Odlucili smo i da se necemo zuriti sa djecom i sa brakom dok ne budemo oboje sigurni.. Ponekad se pitam kako bi bilo da sam sama i da ludujem okolo, mozda zato sto to nisam stigla prozivjeti, ali znam da bi to kratko trajalo i da me to ne bi u potpunosti zadovoljilo jer me takav nacin zivota u konacnici ne bi ispunio, a onda bi bilo vec kasno... Ja ne znam kako ce ovo zavrsiti, ali svakako cu se jos malo potruditi jer sam svjesna toga da zivot nosi iskusenja, a mozda je pvo bas bilo iskusenje za nasu vezu..
__________________
Gdje ima nade, prilika pokuca na vrata!
wedxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 16:44   #117
podsjećaš me na mene. i ja sam ovo ljeto rekla sama sebi, to ti je faza, pa ne možeš samo tako odbaciti nešto u čemu si 13 godina, znate se od srednje škole, sve ste prošli skupa.. i zagrizla sam, ali nije išlo, jer sam išla protiv sebe, znala sam da nema više tu za mene, ali sam se samozavaravala. tebi svakako sretno
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 18:32   #118
Quote:
wedxy kaže: Pogledaj post
osjećam se kao da se moja bajka preko noći pretvorila u horor film..
ukratko.. u vezi sam s dečkom 9+ godina, živimo zajedno 6+ mj u vlastitoj kući, ja 23, on 28 god.. i sada, kada je sve idealno, ja njega više ne volim..

imali smo uspona i padova, ali nikad se nismo svađali, sve je nekako funkcioniralo.. zatim su došli problemi, rastava roditelja, izgradnja kuće, stres na poslu i on se ponašao jako loše prema meni, a ja sam šutjela i trpjela.. sada je to sve došlo na naplatu.. nisam to tada vidjela jer sam ga toliko voljela da sam to nekako stavljala pod tepih i samo sam maštala o vjenčanju, o djeci, našoj kućici itd..
već nekih godinu dana ne gledam ga istim očima, kao da mu sve to zamjeram.. toliko mi je trauma nanio da više ne znam da li se mogu uz njega oporaviti uz to.. svaki put kad želim otići, moli me da ostanem, da nam super ide, da ne može bez mene.. ali ja više njega ne poštujem, ne mogu ga iskreno pogledati u oči i reći mu da ga volim i da vidim budućnost s njim.. svi oko nas se udaju, došlo je i to vrijeme, a ja sam tako očajna i na sam spomen ljubavi bi najrađe plakala.. nikad nisam bila takva, vjerovala sam u ljubav i kompromis, u to da možeš na kraj svijeta ako voliš nekoga, a sad mi se cijeli svijet srušio.. svaki dan razmišljam o tome, a ne znam kako se pomaknuti, što napraviti.. ne želim nikoga povrijediti, ali povrijedila sam sebe time što se nisam dovoljno borila za ono što zalužujem i sad konačno znam što želim i ne pristajem na ništa ispod toga.. stvar je u tome da on to sve zna jer smo razgovarali i trudi se i bolji je čovjek, sada imamo sve što smo željeli i sad kad je vrijeme za ozbiljne poteze, ja više ne osjećam ono nešto i da je to zbilja to.. i da, jako me povrijedilo to što je znao da ja jako želim vjenčanje i djecu, ali je cijelo vrijeme ignorirao moje želje i snove sve dok nisam došla do toga da ne želim ništa od toga s njim.. očajna sam i ne znam kako izaći iz ovog svega.. pokušavam ostati smirena i nadati se da će se moja razmišljanja promijeniti i da će sve doći na bolje, ali padam u depresiju...
zašto se to moralo meni dogoditi? naizgled imam savršen život, koji bi mnogi poželjeli, zaista mi ništa ne nedostaje, ali ja sam tako nesretna da bi najrađe pobjegla nekud.. toliko se prazno osjećam da se to ne može opisati..
mama mi kaže da sam napravila savršenog muža od njega, a sad ga želim ostaviti i dati nekoj drugoj..
a ja samo želim onu sreću kad nekog ugledaš, onaj sjaj u očima, onaj osjećaj da zbilja voliš, smijeh, veselje.. trebate nas vidjeti, čangrizavi i ljuti, negativni ljudi..
u novu kuću sam donijela naše slike, stoje na dnu ormara i nemam ih volje staviti na zid jer imam osjećaj da lažem samu sebe..
upozanala sam neke nove ljude s kojima se smijem i sretna sam i sad mi je ova situacija još gora.. ali to je već neka druga priča.. mislim da oni nemaju veze s ovim problemom..
do sad smo bili većinom samo ja i on, i djelovalo mi je sve ok.. ali sad kada sam više među ljudima, mijenjam se i drugačije gledam neke stvari..
gledam dedu i baku kako su u braku 55 godina i plačem kako to i ja želim.. koma..
da li je to zbilja kraj? ili je kriza? ako je kriza, zašto traje tako dugo? što biste vi napravili? mogu li se osjećaji vratiti? kako? ako mislite da trebam otići, kako da odem bez da ikoga povrijedim?
tako mi je teško, tako se loše osjećam, a nitko mi nije izravno ništa učinio.. sve je u mojoj glavi koja pucaa..
rastrgana sam između odgovornosti prema toj vezi i traganja za vlastitom srećom..
Idi tamo gdje te srce vodi. Ako si nesretna, ostavi sve i pođi gdje trebaš ići. Nemoj uraditi ono što je lako, uradi ono što je ispravno za tebe. Imaš samo 1 život iskoristi i proživi ga maksimalno. Ti si najbitnija u svojoj priči, a on? On će se već snaći, to su muškarci.

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
Devil-Hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 17:40   #119
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
uf, ista stvar kod mene, samo nakon 13 godina veze. sad kad je sve tu o čemu sam sanjala ja ga više ne volim. prekinula sam jer nema smisla. bila sam u fazi zamjeranja mu što nije prstom pomaknuo za vrijeme veze, sada kad kod mene nema trunke osjećaja on se postavlja na trepavice i vidi što je izgubio. nažalost dođe tome tako. ti si još jako mlada, ja sam pak starija 9 godina od tebe. imaš ti još puno toga pred sobom, ali očito ne sa ovim momkom. i ja sam mislila da je faza, silila se da izduram, ali pojelo me to živu. sad se osjećam puno bolje. sretno!
Imam sličnu situaciju iz koje neznam kako izaći. Dečko i ja smo skupa već par godina, živimo zajedno blabla. Naime, od početka veze nešto ne štima. On kao da me nikad nije onako iskreno volilo, znaš kao kad si lud za nekim, pa želiš s njim imati sve. Npr. išao je na ljetovanja s frendovima, zimovanja,neke sitnice su mi također ukazale da možda nije bio čist u odnosu ili jednostavno nezna se bolje ponašati kao partner. On je taj koji će prije sebi iskeširati nešto nego djevojci kupiti glupost(ovo dajem samo kao primjer sitnicu od svega što sam možda podsvjesno zatomila).
Također, veliki utjecaj ima naša okolina koja očekuje našu ženidbu i sve šta ide s tim(kao što i on pasivno forsira od mene-isto je i priznao).
Sve ovo vrijeme sam pokušala iskomunicirati s njim da nisam zadovoljna, da sam nesretna, da mi kroz cijeli odnos je falilo ljubavi i da sam se sad ohladila i da želim promjenu, on kao da je zid kroz koji nista ne prolazi. Ja plačem, grizem se zbog svojih "neosjećaja", a on kao da se ništa ne događa, neznam da li misli da će se samo rješiti ili što? Kaže da nezna šta da radi da ja šizim, pa sam dobro itd.
Zbilja se osjećam izmoždeno, zločesto od svega sve nervoze itd.
Mislim da sam ja pogriješila, jeli prošlo je par godina veze, a cijelo vrijeme sam mislila kako ću dobiti taj osjećaj zajedništva.
Ja sam ta koja je trčala uvijek za njim, kompromise vršila, njegove ciljeve ispunjavala, i mislila kako će se neke stvari rješitii ako se dvoje ljudi voli.
Na moje snove reagirao je očajno sve do ultimatuma koje bi mu postavila. Generalno, dobra je osoba i nije zao. Samo što je on tip kojem se sve mora 5x ponavljati.
Jedino na što reagira je postavljanje ultimatuma, ali na riječ prekid ludi.
Ljubomoran nikad nije bio, kad mi se drugi upucavaju u klubu on ode na drugi kraj kluba. Tad mi je to bilo drago jeli mi se činilo da nije neki ljubomorni freak ali sad mi se čini koda on mene drži kao neku dobru priliku, možda me i je zavolio nakon svega, ali da li maris za nekim možeš gledati svaki dan nesretnog? Da li sam ja pokvarena kučka koja se odljubila ili što?
traperica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 12:26   #120
Kakve veze ima tvoja zadnja rečenica s ičim... To nije ok veza za tvoje pojmove i to je sve. Kako izać iz situacije, vrlo jednostavno - prekidom. Bolje sad nego kad na to baciš još par godina života i sludiš samu sebe do kraja. Očito nemate iste prioritete u vezi, ista stajališta i ista viđenja ljubavi i zajednice. Džaba što on nije zao i sl, kad nije romantičan i strastven kao ti ili barem onoliko koliko bi ti htjela. Što dulje ostaneš u takvom odnosu to će ti biti teže. Ti ćeš htjet sve više, a on će nuditi sve manje.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:30.