Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2018., 14:31   #861
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
li mogu vrlo lako rezultirati ogromnim sranjem.
I nije baš "vrlo lako", sindrom toksičnog šoka užasno je rijedak.

Quote:
ona je rekla da je promijenila tampon ujutro, popodne i navecer. jeziga nije to dosta ako ti jutro pocinje u 5 a vecer zavrsava u ponoc i ako jos menstruacija obilnija- no no!
Ako imaš obilniju menstruaciju i promijeniš tampon triput dnevno, zakrvarit ćeš sebe, odjeću, obuću, podove i zavjese, pobogu.

Ima li obilnost menstruacije ikakve veze s TSS-om ili lupetaš ovako?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 20:35   #862
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
I nije baš "vrlo lako", sindrom toksičnog šoka užasno je rijedak.
rijedak je ali nije ga "tesko" dobiti, nije da se netko trudi iz petnih zila ga dobiti, to sam htjela reci. splet ruznih okolnosti lako rezultira sranjem i u drugim situacijama.

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
imaš obilniju menstruaciju i promijeniš tampon triput dnevno, zakrvarit ćeš sebe, odjeću, obuću, podove i zavjese, pobogu.

Ima li obilnost menstruacije ikakve veze s TSS-om ili lupetaš ovako?
pa nema, samo kazem. sta te muci?
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 22:21   #863
Ne razumijem kako netko uspije... zaboraviti tampon u sebi?

Quote:
Gaiaree kaže: Pogledaj post
malo mi je skup taj ob, oko 50 kn ono najvece pakovanje,,hm...al bar ne zuljaju kao ostali...
Ja sam probala razne i vratila se na ob tampone. Uloške uzimam jeftinije, ali u mene ide... samo najbolja roba

P.S. Super je ova tema. Muškaraca nigdje na vidiku. Molim još ovakivh tema na Ženskom kutku!
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 01:03   #864
vidi tema koja mi baš treba

trebam deblje jako upijajuće uloke pa molim preporuku

thx
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 17:09   #865
Ja sam isto na tamponima godinama, i koristim ih i noću - ne uvijek jer nekad niti ne krvarim noću.

OB. Nisam druge nikad probala. S tim da sam nedavno otkrila one neke noćne s krilcima koji su genijalni

Razmatram čašicu dugo ali nikako da je kupim.

Od uložaka sam bila totalno luda, stalno sam provjeravala da nije negdje iscurilo, sve se znojilo dolje, odvratno
I da, smrde
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 17:27   #866
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
vidi tema koja mi baš treba

trebam deblje jako upijajuće uloke pa molim preporuku

thx
Libresse noćni, najbolja pelena ikad Uvijek to stavim po noći ako mislim duže spavati jer mi ne pada na pamet da se zbog menge usred noći ustajem i mijenjam natopljene spužve u sebi, nikad procurio
Prokleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 17:49   #867
Svakih cca par godina imam žešće hormonalno poremećenje s brutalnim krvarenjima, i tad ne da procuri libresse noćni, procuri i uložak za rodilje stavljen na noćni uložak. Ali ako, uz sve uloške svijeta, naguram u tajice mali ručnik, i stavim veliki ručnik na krevet, plahta je sigurna i nema ribanja madraca.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 18:16   #868
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Ne razumijem kako netko uspije... zaboraviti tampon u sebi?
desi se. meni recimo
ne nosim tampone kad spavam, samo preko dana. i isla se ja otusirat navecer i stavila ulozak, ali i tampon jer nisam imala namjeru lec jos sat, dva i htjela sam izbjeci onaj odvratan osecaj kad ti se krv izlijeva na ulozak i mislila sam tampon maknut netom prije spavanja. jebat ga, nisam ga izvadila. da stvari budu jos zanimljivije, isla sam kroz noc na wc i cudom se cudila kako mi je ulozak cist, a prvi i drugi dan menge nikad nije. da budu JOS zanimljivije, ujutro sam ja fino maknula ulozak, oprala se i ugurala u sebe novi tampon BEZ da sam stari izvadila. ne, ja nisam skuzila koncic, ne, ja se nisam sjetila da vecer prije nisam izvadila tampon. tek sam nakon dva, tri sata kad sam na poslu isla promijenit tampon, skuzila da mi visi jos jedan konac unatoc tome sto sam jedan vec potegla i tampon izvadila. e, onda me uhvatila panika i paranoja da sam ziher jos neki unutra ostavila. nisam, naravno. ovo mi se desilo jedan jedini put, a tampone nosim godinama.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 18:24   #869
Quote:
Gaiaree kaže: Pogledaj post
tamponi uvijek i stalno,ujutro i noću, ulozak je tamo samo za svaki slucaj...neda mi se gledat svaki put kad idem na wc onaj pokolj na ulosku,a po noci opet ako ustanem sve se izlije po ulosku malo mi je skup taj ob, oko 50 kn ono najvece pakovanje,,hm...al bar ne zuljaju kao ostali...
dm i müller marke su mi jednako dobri, ako ne i bolji od oba.
po noći duchesse noćni uložak, preko dana tamponi, sve manje ob.

jedna kolegica je zaboravila tamponi ugurala drugi, išla je ginekologu da joj izvadi.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 18:57   #870
Quote:
Prokleta kaže: Pogledaj post
Libresse noćni, najbolja pelena ikad Uvijek to stavim po noći ako mislim duže spavati jer mi ne pada na pamet da se zbog menge usred noći ustajem i mijenjam natopljene spužve u sebi, nikad procurio
bwahahaha to je uložak za micice sorry, imala si dobru volju ali trebam nekaj malkice jače od toga
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:04   #871
Šta ona plastična Alwaysova noćna vreća nije dovoljna? Pa što vi iskrvarite pola tjelesnih zaliha krvi tijekom mjesečnice?
Pelene za odrasle?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:10   #872
Hoćeš sama potražiti ili da se sama citiram s onog topica o PMS-u

imala sam prošli tjedan u jednoj noći mijenjanje 10 uložaka i zakrvarila sam sebe, plahtu i poplon. srećom pa se Mona nije tu noć zavukla ispod jer bi i nju zakrvarila :/

oduvijek imam obline, ali sad su sve jače i promoće mi dva noćna djelomično jedan na drugom

tampon mi se, kad ga stavim, napuni za sat i pol, max dva
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:10   #873
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
dm i müller marke su mi jednako dobri, ako ne i bolji od oba.
po noći duchesse noćni uložak, preko dana tamponi, sve manje ob.

jedna kolegica je zaboravila tamponi ugurala drugi, išla je ginekologu da joj izvadi.
i moja frendica je isla ginekologu da joj izvadi. doduse, ona nije ugurala drugi nego joj je frajer svojom alatkom pogurao taj jedan na koji je zaboravila pa vise nije mogla do njega
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:57   #874
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
bwahahaha to je uložak za micice sorry, imala si dobru volju ali trebam nekaj malkice jače od toga
A ja sam mislila da ja nekad krvarim ko da me netko raznio granatom
Prokleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 22:42   #875
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Razmatram čašicu dugo ali nikako da je kupim.
Neke žene su navodno oduševljene, ja sam imala loše iskustvo, iako sam se držala uputa (uredno ju prala, prokuhavala svaki put...).

Nakon nekog vremena korištenja me ulovila neka užasna probadajuća bol s lijeve strane, mislila sam prvo da je upala jajnika. Nije bilo to, bila i kod ginekologice i opće doktorice, nisu mogle skužiti što je... izgleda da mi je se od pritiskanja čašice kroz rodnicu nešto upalilo. Sumnjale su na mokraćovod.

Nakon dva mjeseca je prošlo ali se nisam usudila opet koristiti čašicu.

Uz to me žuljala (iako sam uzela onu manju koja mi je bila po mjeri), a morala sam uz nju koristiti i dnevni uložak jer iako mi uglavnom nije curilo van, no znalo se desiti zbog stiskanja rodnice iznutra da je jednostavno "zgnječim" i onda iscuri van.

Plus što je nisam mogla koristiti na poslu i putovanjima, jer gdje ćeš je tamo prokuhavati kad je mijenjaš...

Ukratko, nije za mene.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 22:46   #876
meni je odlična. jedini problem je bio kad sam ju zaboravila na šparetu i otišla na posao; falabogu na vrijeme sam se sjetila pa nisam spalila kuću, taman se počela dimit. uzela sam novu, naravno.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 23:01   #877
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Plus što je nisam mogla koristiti na poslu i putovanjima, jer gdje ćeš je tamo prokuhavati kad je mijenjaš...
Nije mi baš jasno ovo.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 23:14   #878
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
meni je odlična. jedini problem je bio kad sam ju zaboravila na šparetu i otišla na posao; falabogu na vrijeme sam se sjetila pa nisam spalila kuću, taman se počela dimit. uzela sam novu, naravno.
nisam sigurna da želim znati cijelu priču

čašica mi ne dolazi u obiz, nemam je namjeru čupat van i prat u raznoraznim wecejima
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 23:31   #879
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Nije mi baš jasno ovo.
Čašicu treba prokuhavati u vodi radi sterilizacije, nakon pranja. To možeš kad si neki manji broj sati odsutna od kuće ili nekakve kuhinje koju imaš na raspolaganju. Ako je imaš na raspolaganju.

Ako se vučeš beskonačan broj sati po aerodromima, avionima, vlakovima, busevima, kolodvorima... nakon 30h napokon stigneš na cilj, i onda si npr. tjedan dana bez kuhinje. Nisu to uvjeti za čašicu.

A i voljela bih vidjeti uspješnu zamjenu čašice u avionskom WC-u za vrijeme turbulencija, a da ti nakon toga ne stave lisičine zbog sumnje na ubojstvo kad vide posvuda krv.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 23:42   #880
Sad si me sjetila offtopično, čitala sam članak o stvarima koje su se znanstvenicima podogađale. Nekome je u avionu eksplodiralo 50 životinjskih uzoraka krvi
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:25.