Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2018., 12:50   #61
za ovog si ti kriva
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 12:55   #62
al nije nelogično kaj...noge...ortoped...noge...pediker...pa pedijatar jebemu
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 13:33   #63
Ma da... Igre slova

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 18:25   #64
Ma da, korak do pedofila
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:47   #65
Ja sam skuzila da su baku vodili pedijatru da je zavaraju
Jer je gnjavila da joj je nesto, a nista joj nije, pa su je otfurali nekom frendu pedijatru.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:51   #66
Mogli su je odvest kiropraktičaru, došla bi namontirana i nadživila ih sve
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:52   #67
Ja sam mislila da je baka podjetinjila pa je to to.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 20:29   #68
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
Ja sam skuzila da su baku vodili pedijatru da je zavaraju
Na prvu sam pomislila isto to, kao ajmo je odvesti pedijatru da je zajebemo a onda se svi kolektivno čudili kad ih je pedijatar sprašio van iz ordinacije.

Plačem od smijeha, blaženi ŽK!!!
Pangaea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 21:19   #69
podiatar

moje žene.. a štajaznam, baš nesretne, poprčkanih života. zapravo ih ne poznajem, osim mame. i sestre. ona je kul. al crnogorska prababa je bila šerif, po pričama. ok, i kockar i alkos.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 21:22   #70
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Mogli su je odvest kiropraktičaru, došla bi namontirana i nadživila ih sve
Išla dama 2 puta, nema šale
I čak je govorila da joj je pomoglo. Je li ili nije stvarno, samo ona zna.
Išao mi je i otac i njemu je pomoglo stvarno. Dva puta godišnje bi mu se vrat ukočio da maknut glavom nije mogao. Otkad ga je u par tretmana izbola očito je sredila taj živac ili što već što je stvaralo probleme, jer evo godinama već se nije nikad ponovilo.

A baba... Ta bi i ginekologa sludila kamo li ne pedijatra i ortopeda 🤣
Ja si sve mislim da je njoj susjeda natračala nekog zgodnog doktora u Makarskoj pošto forsira da bi ona dole u toplice, a ne u Splitu...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 15:40   #71
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
podiatar

moje žene.. a štajaznam, baš nesretne, poprčkanih života. zapravo ih ne poznajem, osim mame. i sestre. ona je kul. al crnogorska prababa je bila šerif, po pričama. ok, i kockar i alkos.
I moja prababa je crnogorka othranila djecu dok je pradjed bio na golom otoku. I partizanka je bila

Sent from my 5010X using Tapatalk
Saronge is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 23:04   #72
Quote:
Saronge kaže: Pogledaj post
I moja prababa je crnogorka othranila djecu dok je pradjed bio na golom otoku. I partizanka je bila

Sent from my 5010X using Tapatalk
bome frajerica

ova moja je postala alkos jer je dedu rađala tjedan dana, pod rakijom. sad sam se sjetila te priče. on fakat na slikama ima velku glavu, tako da je možda istinita.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 00:16   #73
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Za svoju mamu ne bih rekla da je jaka žena, nije borac, ne voli se suprostavljat ljudima, često popusti i nije imala nekih teških životnih situacija. S druge strane je prilično uravnoteženog raspoloženja, optimistična i entuzijastična. Malo djetinjasta. Zna se zabavit sama raznim aktivnostima.
to mi djeluje čisto okej.
možda je zapravo i pametnija od ostalih pa se ne želi zamarati s budalama. neprocjenjivo.

ja ne volim ove kao *jake* koji zapravo maltretiraju cijelu obitelj i svi strepe od njihovih raspoloženja, zahtjeva, prohtjeva, njihovog odobravanja ili neodobravanja itd. ako si jak, onda budi neovisan, živi i pusti druge da žive (evo ovo što kažeš da tvoja mama ima svoje zanimacije, značl malo se povuče i ima svoj svijet, a ne pili ljude po mozgu), ne miješaj se ljudima u život, budi tolerantan, liberalan i imaj širinu, to je za mene snaga.

ovi sistemi drama-queen, motika-kuknjava-zahtjevi i da me se svi moraju bojati, ne bi išlo pod jak karakter nego pod rospije.

---

a normalno da ćeš othranit djecu dok im je ćaća na golom otoku. nego šta ćeš s njima?
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 06:45   #74
Odličnu riječ si izabrala, baš rospije.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 08:12   #75
Moje su sve raspuštenice, udovice, vještice.

Zato se ja ni ne udajem...
__________________
Black planet
Lucretia V is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 08:46   #76
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
to mi djeluje čisto okej.
možda je zapravo i pametnija od ostalih pa se ne želi zamarati s budalama. neprocjenjivo.

ja ne volim ove kao *jake* koji zapravo maltretiraju cijelu obitelj i svi strepe od njihovih raspoloženja, zahtjeva, prohtjeva, njihovog odobravanja ili neodobravanja itd. ako si jak, onda budi neovisan, živi i pusti druge da žive (evo ovo što kažeš da tvoja mama ima svoje zanimacije, značl malo se povuče i ima svoj svijet, a ne pili ljude po mozgu), ne miješaj se ljudima u život, budi tolerantan, liberalan i imaj širinu, to je za mene snaga.

ovi sistemi drama-queen, motika-kuknjava-zahtjevi i da me se svi moraju bojati, ne bi išlo pod jak karakter nego pod rospije.

---

a normalno da ćeš othranit djecu dok im je ćaća na golom otoku. nego šta ćeš s njima?
Pa uspjesno othranit svo troje Bijeda je bila, ona sama, za pohvalu mi je sto ih je sve iznijela sama.

S druge strane imam prababu ili sukunbaku, kojoj su sinovi donosili iz Njemacke hrdjave igle i materijale za sivanje. Ona ih je polirala i prodavala po Splitu. Od toga je kupila kucicu u Varosi.

Sent from my 5010X using Tapatalk
Saronge is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 10:02   #77
Moje da skupiš sve na okup ne bi upolirale jednu iglu, a kad bi je spolirali onda je sigurno ne bi prodali. Ali bi zato imali pjesmu o igli, izvezenu iglu, saštrikanu iglu, sliku igle, keramičku iglu, igla u prostoru i vremenu, iglu kroz povijest...
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 10:30   #78
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Moje da skupiš sve na okup ne bi upolirale jednu iglu, a kad bi je spolirali onda je sigurno ne bi prodali. Ali bi zato imali pjesmu o igli, izvezenu iglu, saštrikanu iglu, sliku igle, keramičku iglu, igla u prostoru i vremenu, iglu kroz povijest...
I moje. Da stara prodaje samo višak iz svog vrta i svojih kuhinjskih majstorija kupila bi 5 kuća. To sam naslijedila. S druge strane, njoj mo'š prodat sve. To sam ugušila u povojima.
Ay Carmela is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 10:52   #79
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Moje da skupiš sve na okup ne bi upolirale jednu iglu, a kad bi je spolirali onda je sigurno ne bi prodali. Ali bi zato imali pjesmu o igli, izvezenu iglu, saštrikanu iglu, sliku igle, keramičku iglu, igla u prostoru i vremenu, iglu kroz povijest...
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 12:36   #80
Quote:
Saronge kaže: Pogledaj post
Pa uspjesno othranit svo troje Bijeda je bila, ona sama, za pohvalu mi je sto ih je sve iznijela sama.
znam , oprosti, šalila sam se malo. htjela sam reći, kad su žene stavljene pred taj izazov mislim da se probudi neviđena snaga u njima, jer djeca su najveća motivacija. moraš biti jaka i za sebe i za njih i othraniti ih.
teško je, nije joj bilo lako, pogotovo u tadašnjoj bijedi kao što kažeš...
za svaku pohvalu.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:57.