Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2017., 20:31   #8721
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Samo ne znam šta bi prije, aziju ili The Ordinary. Mami me oboje
Ja koristim i aziju i TO
Od TO-a imam Buffet, lactic 5%, caffeine i squalane
kukumka is offline  
Old 14.10.2017., 20:49   #8722
Quote:
UnusualMe kaže: Pogledaj post
Jer imam toliko previse svega da mi je zao da stoji.
Ne odgovara mi kao uljni cistac jer me pece za oci.
Koristila sam ga par puta za fiddy metodu al sam i od tog odustala jer mi je krcata rutina.
joj,joj...ne iope kao uljni cistac.
on sadrzi salicilnu i koristi se za ciscenje pora. naravno da pece za oci.
ja ga OBOZAVAM.


isprobala sam huxley toner, oil essence i anti gravity kremu...
sto reci nego....
....
....
....
BOZANSTVENO.

mislim, Svizac, hvala ti do neba i nazad, ali sta cu sad jadna..?
pa ne mogu kupiti cijelu huxley liniju!
nenamjenski kredit bi morala dici.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 14.10.2017., 21:18   #8723
Vezano za premium - slazem se s prethodnim postovima, zaista je poseban. Kozi da zdravi sjaj i plump izgled. Ja ga osobno nisam nesto pretjerano zalijevala, rutina je isla: meishoku, premium, farmstay visible difference snail toner. Potrosila sam dekant koji mi je traaaaajaaaao (dovoljno cca 5 kapi za lice) i sad koristim muju na njegovom mjestu a ubacila sam skintegra hydra b serum za hijaluron. Ne vidim tako jak efekt od nje kao od premiuma, cak su mi i vital+ jal kapi bile efektnije. Mozda jednostavno ne pase u aziju, jos moram naci korak u rutini gdje bi mozda bolje pasala. Ni mujo mi nije nesto wow, kad potrosim njega i hydru, kupujem definitivno full size premium. On i farmstay su mi fantasticni.
I da, i meni su toneri definitivni gamechangeri. I aha kiseline, lice mi nevjerojatno upija proizvode od kad ih koristim...
Maria Flores is offline  
Old 14.10.2017., 21:29   #8724
A hoće li meni biti dovoljno poslije premium samo meishoku i aromakrema? Ili da i prije premiuma nešto našpricam na lice? Mislila sam to za jutro a buffet, hidrolat i uljnu mješavinu naveče. A treba tu negdje ujutro i spf uglaviti
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 14.10.2017., 21:29   #8725
zanimljivo kako različito reagiramo
tek kad sam na kohakua stavila aloe gel, to je bilo wow i sjaj i plump, sve drugo s čim sam vlažila bilo je preslabo
imam i farm stay aio collagen hyaluronic, ali kohaku mi je bolji
ines.a is offline  
Old 14.10.2017., 21:33   #8726
Obični 100% aloe vera gel?
Ja to kad koristim poslije depilacije moram sprati kasnije jer budem ulijepljena
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 14.10.2017., 21:38   #8727
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Ma pusti te preskupe, uzmi s ebaya
Ja sam, priznajem, ipak malčicu njoj povjerovala, pa nisam uzela te najjeftinije, nego ovaj
Jade roller
ali mislim da sam falila - da je to sve isto...
Hvala, kupljeno
__________________
Hello, I Must Be Going
mladunche is offline  
Old 14.10.2017., 21:44   #8728
Nikita, meishoku je mrvicu gusca voda a premium je dosta gust pa bi ja njega nakon meishokua. A da li ce ti preko svega toga biti dovoljna samo aromakrema, moras probati da bi saznala . I nakon kreme spf. Ako ti premium ne bude dobar bez jos necega preko, mozes probat naspricat malo hidrolata ili jos jedan sloj meishokua
Maria Flores is offline  
Old 14.10.2017., 21:48   #8729
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
A hoće li meni biti dovoljno poslije premium samo meishoku i aromakrema? Ili da i prije premiuma nešto našpricam na lice? Mislila sam to za jutro a buffet, hidrolat i uljnu mješavinu naveče. A treba tu negdje ujutro i spf uglaviti
sto je to aromakrema?

kombinacije premiuma s tonerima su bezbrojne, treba naci idealnu.
meni se najbolje pokazalo da na cisto lice stavim ili fte ili meishoku ili rumase bifida snail toner onda premium i onda na njega muji, sum water full ili po najnovijem pyunkang yul.
nekima je dosta samo spricnuti termalnu vodu (meni je to bilo preslabo) ili staviti toner samo prije ili samo poslije premiuma (ja bas moram i prije i poslije).
treba isprobavati.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 14.10.2017., 22:03   #8730
gothamista hvali
secret key aloe soothings moist toner
jeftin,hidratantan i učinkovit
aneri23 is offline  
Old 14.10.2017., 22:08   #8731
Frupy.. Reci mi jeli i tebi predobar miris?
Uzela sam ga sa Sweetcorei na 50% inače nebi ni uzela, mislim da je izišlo sve oko 60ak $ za sva tri artikla..

Ak mene pitaš toner je dobar ali ništa specijalno.. Onako fino hidratizira i brzo se upija ali sigurno imaš nešto slično u kolekciji..
Essence-oil mi je zvijezda ovog tria, divno se upija i ostavlja kožu baršunastom. Ako bi ponovo kupila samo jedan artikal iz linije-to je to. Nisam baš nabasala na slični proizvod..
Anti-gravity mi je zanimljiva krema, nemogu reći kakav će imati dugotrajni učinak na gravitaciju. Iznenadilo me iako djeluje mrvu masnjikava ne ostavlja masni sloj, čak i kao treći korak..
Sva tri izvrsno funkcioniraju u sinergiji ali vjerojatno bi dobro funkcionirali sa nekim drugim proizvodima (nisam još probala)..
Eto, ispao neki mini review..

I nemoj kriviti mene, krivo je more tj Ivie.. Navukla me na njega i Pyu, odsad joj stokam rutinu..
Svizac15 is offline  
Old 14.10.2017., 22:19   #8732
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
sto je to aromakrema?
Aromaterapijska krema

Obično su custom-made, tj. rade se po narudžbi za specifične potrebe korisnika.

Mogu se naručiti od aromaterapeuta, ili se mogu napraviti doma.

Pipav je to posao, amateri obično prije upuštanja u spravljane krema prođu tečaj aromaterapije...
kukumka is offline  
Old 14.10.2017., 22:26   #8733
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Frupy. Reci mi jeli i tebi predobar miris?
Uzela sam ga sa Sweetcorei na 50% inače nebi ni uzela, mislim da je izišlo sve oko 60ak $ za sva tri artikla..

Ak mene pitaš toner je dobar ali ništa specijalno.. Onako fino hidratizira i brzo se upija ali sigurno imaš nešto slično u kolekciji..
Essence-oil mi je zvijezda ovog tria, divno se upija i ostavlja kožu baršunastom. Ako bi ponovo kupila samo jedan artikal iz linije-to je to. Nisam baš nabasala na slični proizvod..
Anti-gravity mi je zanimljiva krema, nemogu reći kakav će imati dugotrajni učinak na gravitaciju. Iznenadilo me iako djeluje mrvu masnjikava ne ostavlja masni sloj, čak i kao treći korak..
Sva tri izvrsno funkcioniraju u sinergiji ali vjerojatno bi dobro funkcionirali sa nekim drugim proizvodima (nisam još probala)..
Eto, ispao neki mini review..

I nemoj kriviti mene, krivo je more tj Ivie.. Navukla me na njega i Pyu, odsad joj stokam rutinu..
ma tako su mi divna sva tri proizvoda da ne mogu doci k sebi.
ali da, essence je bas zvijezda.
krema mi je isto super iako djeluje balzamasto. ne ostavlja mi masni sloj uopce.
a toner mi je isto mrak, jako hidratantan, na tragu mujice i pyunkanga.

znaci od sad cu i ja stalkati tebe i Ivie...

ali cijene su stvaaaarno too much.
mogla bi si to priustiti jedino pod uvjetom da onda ne uzimam ama bas nista drugo sve dok to ne potrosim, a to znam da bi jako tesko uspjela. uvijek svrbe prstici bar za nekim samplicem ili maskicom...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 14.10.2017., 22:27   #8734
Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Aromaterapijska krema
to sam i mislila.
davno sam odustala od toga, nikad nisam pozalila zbog toga.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 14.10.2017., 22:27   #8735
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Obični 100% aloe vera gel?
Ja to kad koristim poslije depilacije moram sprati kasnije jer budem ulijepljena

ovo brzo i lijepo to upije, a miris me usreci
Cim pocne sezona grijanja otkidam na prozirne, plavkaste,gelaste proizvode

Ja osim kikua nisam imala drugih tonera, a on i hidrolat s hijaluronom su mi nedovoljni. Probat cu s drugim tonerima cim nabavim
ines.a is offline  
Old 14.10.2017., 22:42   #8736
moram pohvaliti japanskog sellera kinyujp2014, vidjela sam po fb da ekipa iz eu pise da paketi jako brzo dolaze, pa sam i ja od njega narucila, stiglo mi je za 8 dana!!!! to mi je def rekord od japanaca!!

moram isto pohvaliti melano cc, evo sad se druzimo vec mjesec dana i odusevljena sam, to je zbilja savrsenstvo!!koristim ga svakih 3 dana, tako mi nekako najvise pase. sad zadnjih par puta sam se odvazila i jednu novu kombinaciju probati sa njim i super je (ovo ne bih preporucila jedino onima sa jako,jako osjetljivom kozom): melano cc - cekam sve dok osjetim da radi po kozi, to je obicno cca sat vremena; na njega saem harakeke seed toner, skinfood cucumber lettuce emulzija (koja glumi toner), saem harakeke emulzija, i zavrsim sa tony moly fermented snail kremom! nakon kreme se osjeti da i krema ima citruse u sebi u vidu laganog crvenila koje traje par minuta ali onak pozitivnog, nista ne pece ili nesto lose.ujutro koza bude doslovno barsun! luda kombinacija..
takoder kao zadnji korak umjesto tonymoly puza stavim i isa knox water refresh moisturizing deep cream, to je mi je jako dobra, bas dubinski hidratantna kremica.nema ni mrvicak hranjivosti i/ili tezine nego je bas ultra hidratantna,lagana a opet mocna, jako mi se svida.

sto se tice ulja, ja ih jako volim pogotovo za hladnije vrijeme, kukui ulje mi je veliko otkrice, jako mi pase, a sad jos imam probati mjesavinu raznih ulja plus ruzino ulje sto mi je doslo iz bugarske, narucila sam ga da mi ruzina vodica ne putuje sama, kritike su jako dobre, budemo vidjeli!od standardno korejskih sum ulje, ginseng sulwhasoo i whoo camelia su mi najbolji.stalno mjerkam i banila co miss flower and mr honey ulje ali ne vidim ga bas vise na ebayju???
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Old 14.10.2017., 23:05   #8737
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
sto je to aromakrema?

kombinacije premiuma s tonerima su bezbrojne, treba naci idealnu.
meni se najbolje pokazalo da na cisto lice stavim ili fte ili meishoku ili rumase bifida snail toner onda premium i onda na njega muji, sum water full ili po najnovijem pyunkang yul.
nekima je dosta samo spricnuti termalnu vodu (meni je to bilo preslabo) ili staviti toner samo prije ili samo poslije premiuma (ja bas moram i prije i poslije).
treba isprobavati.
Ja aromakremu kao i uljne mješavine pravim sama i moja koža ih stvarno voli samo mi nema baš anti-age učinak pa sad tragam za dodatnom njegom. Mislim da ću prvo probati tako a ako bude malo probati ću poslije premiuma hidrolat ili aloe vera gel.Ja stvarno ne znam kako će to ići sve jedno na drugo a i ko će to sve da plati
Cijene su stvarno visoke jer u početku treba uzeti puno toga a sve su velika pakovanja.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 14.10.2017., 23:13   #8738
Quote:
aneri23 kaže: Pogledaj post
gothamista hvali
secret key aloe soothings moist toner
jeftin,hidratantan i učinkovit
Ja to ne nalazim na ebay-u.Gdje to naručuješ?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 14.10.2017., 23:16   #8739
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ja aromakremu kao i uljne mješavine pravim sama i moja koža ih stvarno voli samo mi nema baš anti-age učinak pa sad tragam za dodatnom njegom. Mislim da ću prvo probati tako a ako bude malo probati ću poslije premiuma hidrolat ili aloe vera gel.Ja stvarno ne znam kako će to ići sve jedno na drugo a i ko će to sve da plati
Cijene su stvarno visoke jer u početku treba uzeti puno toga a sve su velika pakovanja.
pa azijska kozmetika vrvi samplovima i trial kitovima
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ja to ne nalazim na ebay-u.Gdje to naručuješ?
evo
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 14.10.2017., 23:28   #8740
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
pa azijska kozmetika vrvi samplovima i trial kitovima


evo
Ja nigdje nisam našla samplove za meishoku ili premium.
Ako ima negdje naručila bih odmah.

Hvala za link.Trašila sam pod pogrešnim imenom
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:34.