Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2017., 17:10   #9641
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Badava ti to, nece ta objavit fotku....
ja sam starija i mora me poslušati
osim toga - mene više voli



a baš me zanima
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 01.11.2017., 17:35   #9642
Kakva vam je Mizon crna krema? I koristite li je zadnju ili još nešto stavljate na nju?

Tek je dva dana koristim ali za sad mi se čini da bi je mogla tonu staviti na lice, sve bi se upilo i ne bi bilo masno, ali ni baš nešto specijalno nahranjeno. Sviđa mi se što je jako lagana, nema miris i brzo se upije. Ali kao da mi ostavlja kožu suhom. Što je za mene inače sf jer ili mi je mješovita ili masna. Možda mi se samo manje masti od nje, a to iskustvo još baš nisam imala, pa mi je čudno
satin doll is offline  
Old 01.11.2017., 17:36   #9643
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Nego, što ste na kraju zaključile za onu J one kremu u lopticama, jel vrijedi para?
A kaj je sad pak to?


Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 01.11.2017., 17:39   #9644
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
Kakva vam je Mizon crna krema? I koristite li je zadnju ili još nešto stavljate na nju?

Tek je dva dana koristim ali za sad mi se čini da bi je mogla tonu staviti na lice, sve bi se upilo i ne bi bilo masno, ali ni baš nešto specijalno nahranjeno. Sviđa mi se što je jako lagana, nema miris i brzo se upije. Ali kao da mi ostavlja kožu suhom. Što je za mene inače sf jer ili mi je mješovita ili masna. Možda mi se samo manje masti od nje, a to iskustvo još baš nisam imala, pa mi je čudno
Slicno i kod mene. Potpuni sf mi je kad netko napise da je super hidratantna, meni se to upija jos dok razmazujem, a mjesovita sam.
Ne znam sto bih rekla, ali pase mi na kraju jutarnje rutine jer imam dojam da me zamatira i da prosijam kasnije nego inace.

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 01.11.2017., 17:39   #9645
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Nisam probala cosrx aha, ali imam elizavecca aha fruit toner. Sad kad citam tvoja iskustva, bas cu ga poceti stavljati cesce. Jedino sto ne dolazi u obzir u jutarnjoj rutini jer se nakon njega caklim ko jaje. Jel i tebi tako?
I mislim si kako da ga onda koristim u vecernjoj dok ide c vitamin ili bha, valjda nakon jednog ili drugog....
Jel to onaj elizavecca koji si htjela koristiti kao ph adjuster? E sad, ako dela kao adjuster onda ti neće valjati kao baš kiselina...ali nemam pojma koja mu je namjena zašto si ga kupila? Ili je to bio jedan od trenutaka ludila? Jučer smo baš ponavljale to gradivo, C-B-A ako je u istoj rutini
Frecume is offline  
Old 01.11.2017., 17:44   #9646
pozz azija!

htjela bi naručit Innisfree orchid eye cream s jolse.com
ispalo bi me 23$ + economy shipping 0$ = ~150kn; s obzirom da prvi put kupujem s jolse, postoje li jos neki troškovi s kojima bi iznos prešao 162kn (onaj iznos do kojeg me ne mogu carinit)?

i generalno, kako vi naručujete proizvode koji koštaju recimo 30$ il više na recimo ebayju, sweetcorea itd? jel vas carine onda il ima trik?
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Old 01.11.2017., 17:45   #9647
Ne mogu ja ulovit vaše brze prste.

Upravo sam kliknula na 60 ml Ohui tonera, 20 ml emulzije, 20 ml essence, Tosowoong propolis ampulu i Nature republic greentinol eye serum.

Amex mi je već nekoliko dana u šoku, a sad sam ga ubila u pojam. Ali morala sam sve to kupit jer mi je zaliha pri kraju.

I zapravo sam došla napisati ovo - s tugom moram konstatirati da hijaluron nije za mene.
Imam obični Hada labo i Premium.
Testirala sam ih, kad sve zbrojim, godinu dana on-off i uvijek me nakon 10ak dana kronično isuše pa tu suhoću saniram još dugo. Mogla bih ga koristiti svako treći dan ali onda mu ne vidim svrhu.
Eto, neću više bit mazohist. Odustajem.
Ivie is offline  
Old 01.11.2017., 17:48   #9648
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Jel to onaj elizavecca koji si htjela koristiti kao ph adjuster? E sad, ako dela kao adjuster onda ti neće valjati kao baš kiselina...ali nemam pojma koja mu je namjena zašto si ga kupila? Ili je to bio jedan od trenutaka ludila? Jučer smo baš ponavljale to gradivo, C-B-A ako je u istoj rutini
Ma joj, znam abecedu al svejedno svako tolko nista ne znam
Da, to je taj toner, a prema uputama on se koristi na pocetku rutine, saceka 5 minuta i siba se dalje s rutinom. S tim da ga ne nanosim blazinicom nego prstima.
Kupljen, naravno, u trenutku ludila, kako bi drugacije?
https://hr.iherb.com/pr/Elizavecca-H...r-200-ml/73950

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 01.11.2017., 17:48   #9649
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
pozz azija!

htjela bi naručit Innisfree orchid eye cream s jolse.com
ispalo bi me 23$ + economy shipping 0$ = ~150kn; s obzirom da prvi put kupujem s jolse, postoje li jos neki troškovi s kojima bi iznos prešao 162kn (onaj iznos do kojeg me ne mogu carinit)?

i generalno, kako vi naručujete proizvode koji koštaju recimo 30$ il više na recimo ebayju, sweetcorea itd? jel vas carine onda il ima trik?
S Jolse nemaš dodatnih troškova osim možda onih 4,5 kn za small paket kad ti ga poštar donese.

Za veće kupovine pošalji selleru poruku da napiše manji iznos na paket i da ne stavi račun uz proizvode.
Mene još nitko nije odbio.

P. S. Žene, ako neka želi crnu Mizonku, neka mi se javi!
Ivie is offline  
Old 01.11.2017., 17:49   #9650
Šta bi mi preporučili da probam a da ima uzorak prije nego se zaletim da uzmem premium?
Baš me privlači a strah me.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 01.11.2017., 17:50   #9651
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
pozz azija!
htjela bi naručit Innisfree orchid eye cream s jolse.com
ispalo bi me 23$ + economy shipping 0$ = ~150kn; s obzirom da prvi put kupujem s jolse, postoje li jos neki troškovi s kojima bi iznos prešao 162kn (onaj iznos do kojeg me ne mogu carinit)?

i generalno, kako vi naručujete proizvode koji koštaju recimo 30$ il više na recimo ebayju, sweetcorea itd? jel vas carine onda il ima trik?
Jolse nema skrivenih troškova. Pogledaj koliko bi te izašla na sweetcorea, iako bi tamo platila dostavu, ali možda zbrojeno bude manje jer sam je prekjučer vidjela na akciji (ne znam je li još uvijek).

Inače cure znaju sellerima napisati u napomenu molbu da napišu manji iznos kao vrijednost paketa. U 95% slučajeva selleri izađu u susret.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Plavusa132 is offline  
Old 01.11.2017., 17:56   #9652
Quote:
medicamed kaže: Pogledaj post
Da, upravo Beautynetkorea je u pitanju. Nikad prije nisam hakirana, a online kupujem preko 12 godina. Azijske trgovine nisam nikada ni koristila.

A ibej nema masu tih azijskih proizvoda. Ne znam sto je bas provjereno.
I meni je prvi put da me hakiralo..i dosta sam kupovala sa Beautynetkorea i nikad nista...pa nisam ni posumnjala na njih...kad si ti napisala isla provjerit... Paypal mi je odmah u roku par dana vratio novce...

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
livy is offline  
Old 01.11.2017., 18:00   #9653
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
pozz azija!

htjela bi naručit Innisfree orchid eye cream s jolse.com
ispalo bi me 23$ + economy shipping 0$ = ~150kn; s obzirom da prvi put kupujem s jolse, postoje li jos neki troškovi s kojima bi iznos prešao 162kn (onaj iznos do kojeg me ne mogu carinit)?

i generalno, kako vi naručujete proizvode koji koštaju recimo 30$ il više na recimo ebayju, sweetcorea itd? jel vas carine onda il ima trik?
Cosmetic Love ima ovih dana popust na Innisfre pa pogledaj tamo cijenu. Sve što sam gledala je super povoljno, ali je dosta toga već razgrabljeno..
Alles_Less is offline  
Old 01.11.2017., 18:04   #9654
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ma joj, znam abecedu al svejedno svako tolko nista ne znam
Da, to je taj toner, a prema uputama on se koristi na pocetku rutine, saceka 5 minuta i siba se dalje s rutinom. S tim da ga ne nanosim blazinicom nego prstima.
Kupljen, naravno, u trenutku ludila, kako bi drugacije?
https://hr.iherb.com/pr/Elizavecca-H...r-200-ml/73950

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
Da...hm..previše mi u tome ima neki điđi-miđi sastojaka da mi mogao biti dobro formuliran da baš radi svoj posao kao aha. Ali sumnjam da može štetit - prije može biti da se ništa neće promijenit. Testiraj tjedan dana svaki dan prije redovitog tonera pa ćeš vidjet. Nisam prepametna, znam

@Fanhp - sweetcorea uvijek napiše manji iznos, kad zatražiš naravno
Frecume is offline  
Old 01.11.2017., 18:07   #9655
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
J
Koji imas i kako si odredila koju duljinu iglica trebas?
ma kako sam odredila duljinu iglica... plus minus jednako prosjek
dakle, znanstveni pristup

uzela sam ovaj.

prvi put je bilo burno, poslije toga me krenulo. me gusta, ali moram se dobro namazati nakon toga, tad sam primijetila najbolje djelovanje.
kad ne namažem, onda me ful svrbilo (zaboravih vrat namazat kako se spada), ali čim sam se namazala sve je bilo super!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 01.11.2017., 18:23   #9656
Menni te iglice to se koristi svakodnevno ili?
Kakve pomake vidis?

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Old 01.11.2017., 18:26   #9657
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
A kaj je sad pak to?


Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk

Ma sjećaš se kad je bio j one hype, mislim da ju je netko uzeo.. Evo virni da se podsjetiš..
https://www.glowrecipe.com/products/...-capsule-cream
Svizac15 is offline  
Old 01.11.2017., 18:28   #9658
Ma ne svakodnevno. Jednom tjedno, svakih desetak dana, kako mi dođe. Znaš da su mi se popravile nazolabijalne i čeone bore ali i one na vratu. Kao da su ih ove iglice - otjerale jer su probudile kožu. Idem i preko očiju njime, i preko usana.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 01.11.2017., 18:32   #9659
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Ma ne svakodnevno. Jednom tjedno, svakih desetak dana, kako mi dođe. Znaš da su mi se popravile nazolabijalne i čeone bore ali i one na vratu. Kao da su ih ove iglice - otjerale jer su probudile kožu. Idem i preko očiju njime, i preko usana.
Hvala,narucila sam vec u cekanju odgovora...
Uzela sam 1.0mm,valjda ce biti okej.

Kako to ocistis nakon upotrebe? Da li je dovoljno samo oprati vodom ili treba dezinf.alkoholom?!

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Old 01.11.2017., 18:35   #9660
menni, jel te iglice bockaju, mislim jel boli i kolikojako? I koliko je to pametno za npr.mene, kojoj i ovako nedostaje kolagena u kozi, to vidim po tome sto mi se vrlo lako stvaraju oni udubljeni oziljci.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.