Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2017., 07:58   #921
Jel ima netko da majna monero i zeli prodat?
__________________
bok
markotros is offline  
Old 13.10.2017., 09:21   #922
Pokolj altova...ovo je strasno za gledati
dalmato86 is offline  
Old 13.10.2017., 10:40   #923
Quote:
dalmato86 kaže: Pogledaj post
Pokolj altova...ovo je strasno za gledati
Nemoj nista govorit.. ja sam upao u "Internet of People (IOP)", zaglavio sam, necu se mjesecima izvuc, a i onda je pitanje
RayBan is offline  
Old 13.10.2017., 10:52   #924
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Nemoj nista govorit.. ja sam upao u "Internet of People (IOP)", zaglavio sam, necu se mjesecima izvuc, a i onda je pitanje
ma joj. sto god da sam usao, sada je u minusu. nesto jako velikom, nesto samo velikom )))))))))

edit: jucer sam usao u ark na 50k, reko ne moze to ici dolje...

Zadnje uređivanje karatas_os : 13.10.2017. at 11:11.
karatas_os is offline  
Old 13.10.2017., 11:13   #925
Quote:
karatas_os kaže: Pogledaj post
ma joj. sto god da sam usao, sada je u minusu. nesto jako velikom, nesto samo velikom )))))))))
Ja sam usao u PIVX i ARK sa svime, kontam da se vise isplati nego cekati Bitcoin gold... ali ovo je strasno.... ako se ovako nastavi ode mi sve
Razumijem da se prebacuju novci ali ovo je prestrasno... kad je bio FUD onda BTC pada, padaju i altovi, sad BTC raste, opet padaju altovi... hebena logika
dalmato86 is offline  
Old 13.10.2017., 11:18   #926
Quote:
karatas_os kaže: Pogledaj post
ma joj. sto god da sam usao, sada je u minusu. nesto jako velikom, nesto samo velikom )))))))))

edit: jucer sam usao u ark na 50k, reko ne moze to ici dolje...
Kad se probije 6k mogao bi zadnji veci dump,kako bi lijepo bilo dokupiti jos Arka za <40k.
Cini mi se da bi iduci dani mogli biti idealni za kupovinu altova,glupo je ocekivati da ce se bas zadnjih dana prije forka dumpati.

Markotros,koliko $$ nudis po coinu?
akimaki is offline  
Old 13.10.2017., 11:49   #927
Quote:
dalmato86 kaže: Pogledaj post
Ja sam usao u PIVX i ARK sa svime, kontam da se vise isplati nego cekati Bitcoin gold... ali ovo je strasno.... ako se ovako nastavi ode mi sve
Razumijem da se prebacuju novci ali ovo je prestrasno... kad je bio FUD onda BTC pada, padaju i altovi, sad BTC raste, opet padaju altovi... hebena logika
To će se sve oporaviti. Problem je da li ćete izdržati gledati minus a da ne prodate, jer ako ste labilni napraviti ćete upravo to.

Treba se uvijek sjetiti da ste cijenu na kojoj ste ušli smatrali jako povoljnom, i da ona to i jest. To što će netko drugi možda kupiti još povoljnije od vas to vas ne treba smetati.

E sad da vam objasnim i tu priču oko odnosa BTC - altovi??

Stvar je slijedeća. Kad BTC ide up, altovi padaju, kad BTC pada, padaju i altovi, a kad BTC ide sideways altovi idu x4 up...........

Naravno to podrazumijeva kontrolu straha i pohlepe, jer ako to ne možete kontrolirati ne bi smjeli trgovati........jer ćete cijelo vrijeme sve raditi obrnuto od onog što bi trebali................
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 13.10.2017., 11:55   #928
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
To će se sve oporaviti. Problem je da li ćete izdržati gledati minus a da ne prodate, jer ako ste labilni napraviti ćete upravo to.

Treba se uvijek sjetiti da ste cijenu na kojoj ste ušli smatrali jako povoljnom, i da ona to i jest. To što će netko drugi možda kupiti još povoljnije od vas to vas ne treba smetati.

E sad da vam objasnim i tu priču oko odnosa BTC - altovi??

Stvar je slijedeća. Kad BTC ide up, altovi padaju, kad BTC pada, padaju i altovi, a kad BTC ide sideways altovi idu x4 up...........

Naravno to podrazumijeva kontrolu straha i pohlepe, jer ako to ne možete kontrolirati ne bi smjeli trgovati........jer ćete cijelo vrijeme sve raditi obrnuto od onog što bi trebali................
Pa logicno da ga necu prodat kad je pala vrijednost, pucao bi si u nogu...jedino se bojim da cu ostat mjesecima unutra..
sto odprilike znaci "kad BTC ide sideways" ?
RayBan is offline  
Old 13.10.2017., 11:57   #929
Quote:
dalmato86 kaže: Pogledaj post
Ja sam usao u PIVX i ARK sa svime, kontam da se vise isplati nego cekati Bitcoin gold... ali ovo je strasno.... ako se ovako nastavi ode mi sve
Kako ti se tocno isplati cekati ako sve pada a BTC raste?
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Old 13.10.2017., 11:58   #930
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Pa logicno da ga necu prodat kad je pala vrijednost, pucao bi si u nogu...jedino se bojim da cu ostat mjesecima unutra..
sto odprilike znaci "kad BTC ide sideways" ?
Zasto je to logicno? Objasni nam?
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Old 13.10.2017., 12:00   #931
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Zasto je to logicno? Objasni nam?
pa izgubit cu.. kupio sam ga po npr 100 a sada je 25..sto to nije logicno da cekam ponovni rast ??
RayBan is offline  
Old 13.10.2017., 12:04   #932
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
pa izgubit cu.. kupio sam ga po npr 100 a sada je 25..sto to nije logicno da cekam ponovni rast ??
Ne, jer je to put u propast.
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Old 13.10.2017., 12:20   #933


evo ga na 8. mjestu pokosio i NEO i Monero

LTC kao da je proklet na 60$ nece dalje pa nece, no vidim ethereum se probudio..
Xiaomi is offline  
Old 13.10.2017., 12:21   #934
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Ne, jer je to put u propast.
ne prodajem nista dok nisam u zaradi ne prihvacam pucanje u stopalo )))
karatas_os is offline  
Old 13.10.2017., 12:28   #935
Quote:
karatas_os kaže: Pogledaj post
ne prodajem nista dok nisam u zaradi ne prihvacam pucanje u stopalo )))
Nekad je bolje pucati si u stopalo nego potonuti i udaviti se, ali tvoj izbor, tvoji novci.

Za konkretan primjer gore, ako si usao na 100, i nisi izasao na 80, a sad je 25 i ti i dalje cekas da naraste, davno si si propucao stopalo, a da ti to nije ni jasno...

Sretno!
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Old 13.10.2017., 12:30   #936
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Nekad je bolje pucati si u stopalo nego potonuti i udaviti se, ali tvoj izbor, tvoji novci.

Za konkretan primjer gore, ako si usao na 100, i nisi izasao na 80, a sad je 25 i ti i dalje cekas da naraste, davno si si propucao stopalo, a da ti to nije ni jasno...

Sretno!
sve jasno

hvala
karatas_os is offline  
Old 13.10.2017., 12:34   #937
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
jedino se bojim da cu ostat mjesecima unutra..
sto odprilike znaci "kad BTC ide sideways" ?
Otvoris graf bilo koji, imas gore, dole, ljevo nemoze jer bi se vracao kroz vrijeme, i ostaje ti?

To "ako prodam pucao sam si u stopalo" sta vi spominjete je definicija bagholdanja...

Osnove su ono...OSNOVE.... da znas jel long term holdas (onda te briga za ovo sve jer znas u sta si ulozio) il tradeas short term (ona si si davno trebao povuc granicu gdje je loss recimo kad padne za 25%).

Ovo sta vi spominjete je doslovno da svaki trade u koje zapnes se pretvoris u bagholdera, mozda ces i izac u plusu za npr. 6 mj al opet lockao si kapital s kojim si moga poslovati zadnjih 6 mj za nikakav gain.
Shannanigans is offline  
Old 13.10.2017., 12:35   #938
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Ne, jer je to put u propast.
A što drugo možeš ?
Prodati sada i potpisati 40-50% gubitaka je put u propast.
akimaki is offline  
Old 13.10.2017., 12:38   #939
Mozes imat bolji plan iduci put od kupi i nadaj se najboljem
Shannanigans is offline  
Old 13.10.2017., 12:38   #940
Quote:
Shannanigans kaže: Pogledaj post
Otvoris graf bilo koji, imas gore, dole, ljevo nemoze jer bi se vracao kroz vrijeme, i ostaje ti?

To "ako prodam pucao sam si u stopalo" sta vi spominjete je definicija bagholdanja...

Osnove su ono...OSNOVE.... da znas jel long term holdas (onda te briga za ovo sve jer znas u sta si ulozio) il tradeas short term (ona si si davno trebao povuc granicu gdje je loss recimo kad padne za 25%).

Ovo sta vi spominjete je doslovno da svaki trade u koje zapnes se pretvoris u bagholdera, mozda ces i izac u plusu za npr. 6 mj al opet lockao si kapital s kojim si moga poslovati zadnjih 6 mj za nikakav gain.
hvala na poduci.

paaa u biti onda mogu reci da uvijek log trade-am )) salu na stranu, onda sam trig trebao odavno prodati sada sam na 60% gubitka.

no sada mi se cini potpuno bezveze prodavati, kada bi se altovi trebali oporaviti...
karatas_os is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:51.